Adam Lambert megvédte Miley Cyrust
2013. augusztus 28. 17:44
#63
|
|
Average GirlLady of the Ñoldor |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.08. Hozzászólás: 3266 Csatolások: 273 Azonosító: 172960 offline
|
Na már megint fújja itt mindenki a hülyeségét...
Már egyesek nagyon túlzásba vitték Miley ócsárolását...
Adamnak igaza van és több sztár és védte Mileyt, köztük Billy Ray Miley apja is. Ő is kiállt mellette...hiába egyesek azt jósolgatták, hogy hogy ki fog akadni...kicsit mellélőttek.
Már egyesek nagyon túlzásba vitték Miley ócsárolását...
Adamnak igaza van és több sztár és védte Mileyt, köztük Billy Ray Miley apja is. Ő is kiállt mellette...hiába egyesek azt jósolgatták, hogy hogy ki fog akadni...kicsit mellélőttek.
2013. augusztus 28. 17:44
#64
Nekem ebből a kiírásból nem jött le konkrétan, hogy megvédte volna, de lehet, hogy nekem vannak szövegértési problémáim.
Mindenki szidja Miley-t, hogy mit művelt a színpadon, de azt mindenki elfelejti, hogy ehhez az egészhez két ember kellett. Igen, szerintem is túlzás volt ez a Robinhoz dörgölőzködés, de nem úgy tűnt, mintha a srácnak ellenére lenne ez a dolog vagy hogy annyira zavarná a felesége jelenléte. Nekem is egyre kevésbé tetszik ez a Miley, vagyis inkább a viselkedése, mégis még mindig őt tartom az egyik olyan Disney-snek, akinek tényleg jó hangja van és van tehetsége ahhoz, amit csinál, még akkor is, ha ezzel az imidzsel teljesen lerombolja a róla kialakult képet.
Mindenki szidja Miley-t, hogy mit művelt a színpadon, de azt mindenki elfelejti, hogy ehhez az egészhez két ember kellett. Igen, szerintem is túlzás volt ez a Robinhoz dörgölőzködés, de nem úgy tűnt, mintha a srácnak ellenére lenne ez a dolog vagy hogy annyira zavarná a felesége jelenléte. Nekem is egyre kevésbé tetszik ez a Miley, vagyis inkább a viselkedése, mégis még mindig őt tartom az egyik olyan Disney-snek, akinek tényleg jó hangja van és van tehetsége ahhoz, amit csinál, még akkor is, ha ezzel az imidzsel teljesen lerombolja a róla kialakult képet.
1 felhasználónak tetszik:
xMilesss
2013. augusztus 28. 17:54
#67
|
|
Ildikócska10LoveSick ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.04. Hozzászólás: 6073 Csatolások: 5769 Azonosító: 164815 offline
|
ez nagyon kedves tóle
2013. augusztus 28. 18:00
#70
|
|
inez1616új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.02. Hozzászólás: 35 Csatolások: 0 Azonosító: 193013 offline
|
nagyon sajnálom Miley-t hogy ennyire fikázzák. Pedig nagyon de nagyon szerencsés Miley. Csak azért fkázzák mert nekik sose lehet olyan életük mint Miley-nak. Ő legalább valamit elért az életével és boldog. Nézzétek meg milyen háza van milyen pasija stb. Szóval csak szeretnétek olyan lenni mint Miley!!! Én akkor is mellette állok mindig bármi történjék!!
2013. augusztus 28. 18:04
#71
Mondjuk komolyan, hogy csinálja ez a Miley, hogy mindenki róla beszél?
Ám nekem sem tetszett a produkciója, de ez már tényleg unalmas, hogy mindenki leszólja őt... -.-'
2013. augusztus 28. 18:10
#73
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Na szóval...én imádom Miley-t ♥♥! Tudom ez kicsit tényleg túlzás volt tőle! De én akkor is szeretem.Meg van állda a tehetségével mert isszonyt jó hangja van és színészkedni is nagyon jól tud! De ezt azért nem vártam volna...
Én a régi Miley-t szeretném visszakapni...azt a Miley-t aki a Whwn I look at you-t és a The climb-et énekelte! Mikor még nem volt kifordulva magából,nem drogozott...
Őt szeretném! Persz most is imádom!!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
2013. augusztus 28. 18:13
#74
|
|
Gesztenye2visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.23. Hozzászólás: 424 Csatolások: 0 Azonosító: 206949 offline
|
Inkább nem mondok semmit.... //
Mert amit írnák az tele lenne k betűs szavakkal....
Mert amit írnák az tele lenne k betűs szavakkal....
2013. augusztus 28. 18:17
#76
|
|
cintia2000 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.08. Hozzászólás: 537 Csatolások: 55 Azonosító: 191157 offline
|
igaza van Adam-nak! miért kell piszkálni Miley-t? ő jól érezte magát és ha valakinek nem tetszik akkor nem kell vele foglalkozni!
2013. augusztus 28. 18:31
#79
|
|
jennymiley00 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 518 Csatolások: 102 Azonosító: 129374 offline
|
Rendes Adamtől,hogy védte Mileyt. Igaza van szerintem. Mileynál ez csak egy korszak, 2-3 év és remélhetőleg rájön, hogy változtatnia kell. 20 éves, még nagyon fiatal, tehát senki ne ítélje el egy furcsa korszak miatt.
2013. augusztus 28. 18:33
#80
Kedves Adamtől, hogy védi, és igen, sok utálkozó tényleg túlzásba esik, de ami sok, az sok. Elismerem, tényleg tehetséges, csakhogy nem emiatt beszélnek róla az emberek. Jó lenne, ha nem az ilyen viselkedésével maradna a köztudatban.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline







