Starity

Timberlake: „Az 'N Sync jobb, mint a One Direction”

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 01. 17:14 #21
- törölt felhasználó -    
Szerintem is jobb az N'Sync a 1D-nél! Sokkal...
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. szeptember 01. 17:15 #22
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
Ez nem igaz, hogy jobbak. Én eleve nem szeretem annyira a bandákat (csak a 1D-t), de hagyuk már. Nem ismerek JT-n kivül senkit a bandában, de biztosan nem lesznek a 21.század legfelkapottabb bandája. (szerintem) Nem hallottam még a számaikat, de akkor is, hogy lehet olyat mondani, hogy "jobbak vagyunk náluk". Kinek van ekkora egoja, pedig én szeretem JT-t, de nem gondoltam volna, hogy képes ilyet mondani. És teljesen igaza tényleg berozsdásodhattak x év alat, sőt biztos....
2013. szeptember 01. 17:15 #23
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
Kkm,na most egy kis beszólás következik tőlem.Hogy gondolhatja a 'N Sync,hogy ők jobbak.Jó tudom,hogy benne van/volt Justin Timberlek meg hogy abban az időben ők voltak a legjobbak,de az az idő elmúlt annak 'N Sync nevű bandának.Az 'd meg sokkal jobb,és szerintem ha ez a 'N Sync újra együtt akarnak lenni mint egy banda,de van egy mondandóm,hogy ők nem lesznek olyansikeresek mint azelőtt,és nekem ez volt a véleményem,és Justin Timberlék,csak annyit mondok ne pofázz.1D TO THE BEST AND BETTER!!! wub.gif
2013. szeptember 01. 17:16 #24
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyetértek biggrin.gif
2013. szeptember 01. 17:16 #25
Panni9
Panni9
visszatérő vendég
 
StátuszCurrent status : emotionally traumatized by Game of Thrones
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 192030
Offline offline
Chelsy egyetértek
2013. szeptember 01. 17:17 #26
Melcsy24
Melcsy24
visszatérő vendég
 
StátuszBytheWay :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 0
Azonosító: 207488
Offline offline
Igazából itt most összecsaphatnának a rajongók de szerintem ez egyéni probléma , hogy ki mit szeret wink.gif
2013. szeptember 01. 17:17 #27
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Más idők voltak még akkor, gondolom az akkori rajongók, akik mára felnőttek azt gondolják h az NSyng a jobb, a mostani tinik meg a One Directionra szavaznak. Mindenki jó (volt) a maga idejében.

Az én véleményem az h a Back Steet Boys a 90-es években sztem jobb volt mint az NSyng, én jobban szerettem azt.
1 felhasználónak tetszik: galaxyeleanor
2013. szeptember 01. 17:17 #28
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
JT nem gondolta át alaposan azt, amit mondani akart.XD Egyértelmű, hogy a régebbi fiúcsapatok milliószor jobbak, mint az ilyen egydé és hasonló huszonegyedik századi formációk. Akkoriban az 'N Sync valódi popzenével őrjítette meg a rajongókat, akárcsak az akkori rivális banda, a Backstreet Boys. Személy szerint örülök annak, hogy egy újabb ikon jelentette ki azt, ami eddig is nyilvánvaló volt: sz*r az egész, amit ők "zenélés" szó alatt művelnek a zeneiparban. Az 'N Syncre még napjainkban is nagyon sokan emlékeznek, sőt tudják, hogy kik voltak, míg az egydével ellentétben, akik öt év múlva sehol sem lesznek. Abszolút korrektül mondta el a véleményét, amiben bizony nem kevés igazság van. Habár a fájó igazság miatt szerintem a direksönerek átváltoznak Walking Dead zombivá és szegényt szét fogják cincálni eme kijelentése után.
4 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Eszti0305, MadHatter, Bátor Ventillátor
2013. szeptember 01. 17:18 #29
- törölt felhasználó -    
Ez attól függ kinek melyik stilus tetszik jobban. Nekem az N-Sync zenéje nem tetszik, de ez van. Mindenkinek megvan a véleménye wink.gif
2013. szeptember 01. 17:18 #30
- törölt felhasználó -    
Nem rosszból vagy bántásból, de az 1D-től bárki jobb..
2013. szeptember 01. 17:19 #31
- törölt felhasználó -    
nem simerem Timberlake egykori bandáját, de ez ízlés kérdése. mostmár az 1D a menő.......
2013. szeptember 01. 17:20 #32
AnnaHuong
AnnaHuong
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not perfect, never have been, never will be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 0
Azonosító: 157434
Offline offline
Hat nyilvan a sajat bandajat fogja magasabbra emelni.
2013. szeptember 01. 17:20 #33
- törölt felhasználó -    
Már nem azért, hogy bárkit is leszóljak, de
sel_girl, Directionergiirl , egyetértek veletek. DE Debby 12, ha nincs füled, akkor elfogadom a véleményedet! biggrin.gif Nem ám, de akkor is! Hogyan lehet jobb egy kupac nyálgép(már bocsánat), mint az N'Sync??? Keresetek rá pár N'Sync dalra, például a "Bye bye bye" nagyon jó szerintem. De azért, mert valaki épp a 1D feljebb becsüli, atóól még nincs nagyon igaza, és nem értek vele egyet, de el kell fogadni. Szerintem a beidézett nevek, amiket kommentemben írtam elég jó kifejtették a véleményem.
2013. szeptember 01. 17:21 #34
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
Chelsy írta:
Az oldalon a legtöbb tagnak nem szokása elolvasni a cikkeket, csak a címet.
Egyébként egyetértek vele. A One Direction csak egy megcsinált, marionettbábukból álló együttes, akik csak azért lettek összerakva, mert együtt jobban mutatnak, azonban hangzásilag nem sokat tudnak mutatni. Lehet, hogy a legtöbb fiúegyüttes szintén össze van rakva, gondolok itt a Bluera, a BSB-re, vagy akár az N*Syncre, de ők legalább hangzásban, és nem csak kinézetben mutatták meg tudásuk legjavát

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2013. szeptember 01. 17:21 #35
- törölt felhasználó -    
Az 1D-t nem nehéz felül múlni..
2013. szeptember 01. 17:22 #36
- törölt felhasználó -    
Directioner vagyok de nem haragszok rá a kijelentettek végett, lehet viccelt, lehet nem, mindenkinek a szíve ügye eldönteni kit tart jobbnak. happy.gif
2013. szeptember 01. 17:22 #37
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.09.01. 17:17)
JT nem gondolta át alaposan azt, amit mondani akart.XD Egyértelmű, hogy a régebbi fiúcsapatok milliószor jobbak, mint az ilyen egydé és hasonló huszonegyedik századi formációk. Akkoriban az 'N Sync valódi popzenével őrjítette meg a rajongókat, akárcsak az akkori rivális banda, a Backstreet Boys. Személy szerint örülök annak, hogy egy újabb ikon jelentette ki azt, ami eddig is nyilvánvaló volt: sz*r az egész, amit ők "zenélés" szó alatt művelnek a zeneiparban. Az 'N Syncre még napjainkban is nagyon sokan emlékeznek, sőt tudják, hogy kik voltak, míg az egydével ellentétben, akik öt év múlva sehol sem lesznek. Abszolút korrektül mondta el a véleményét, amiben bizony nem kevés igazság van. Habár a fájó igazság miatt szerintem a direksönerek átváltoznak Walking Dead zombivá és szegényt szét fogják cincálni eme kijelentése után.

mivel akkor voltál te is tini vagy esetleg gyerek, azért gondolod h ők tehetségesek. De lehet h az idősebb generáció már leszólja. Pl a tesóim nagy rajongóik voltak, de apámat meg kirázta tőle a hideg és nyálasnak tartotta a 90-es évek fiú bandáit, amire a tesóim verték a nyálukat. Tehát minden generációnak meg van a maga kedvence.
1 felhasználónak tetszik: galaxyeleanor
2013. szeptember 01. 17:23 #38
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
Már, hogy a 'N Sync jobb, int az 1D. (francokat jobb)
2013. szeptember 01. 17:25 #39
Lucyan
Lucyan
Limited Edition
 
StátuszMindig minden jól végződik, mert ha valami rossz, akkor még nincs vége...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.28.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 44
Azonosító: 202701
Offline offline
Én igazar adok neki, bár ízlések és pofonok. Soha nem szóltam le a 1D, sőt a legjobb barátnőm is Directioner, de azért vannak elvakult Fanok is (őket még a forgalomból is kivonnám) A lényeg az, hogy a kettő banda teljesen másmilyen, mintha a Greenday-t hasonlítanád Mozarthoz...
2013. szeptember 01. 17:25 #40
- törölt felhasználó -    
Pff, milyen vélemények vannak...
L Lily
Már, hogy a 'N Sync jobb, int az 1D. (francokat jobb)

biggrin.gif csak röhögni tudok...meg, hogy a tinik jobban szeretik a 1Dt, kérlek! Van itt jó pár kivétel!!! biggrin.gif
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!