Alig félórája került fel a várva várt Roar című dal videoklipje az énekesnő VEVO-csatornájára.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Katy Perry — Roar
2013. szeptember 05. 22:27
#1
2013. szeptember 05. 22:29
#2
|
|
Rajongó1409visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.14. Hozzászólás: 410 Csatolások: 0 Azonosító: 209297 offline
|
Szerintem nagyon jó
2013. szeptember 05. 22:29
#3
Nagyon jó! Igazi Katy-s klipp! Örülök, hogy most is viccesebbre vette a figurát
2013. szeptember 05. 22:30
#4
Rég láttam ennyire jó klipet
Folyton libabőrös vagyok a daltól
2013. szeptember 05. 22:33
#6
|
|
Glamster☾ |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 11.03.16. Hozzászólás: 3280 Csatolások: 10727 Azonosító: 147418 offline
|
Elképesztően látványos lett, Katy és a csapata képtelen hibázni, amikor klipekről és kislemezekről van szó. Le a kalappal! Na meg ismét bizonyítja, jó nőnek lenni
Katy pedig egyre gyönyörűbb.
1 felhasználónak tetszik:
Fan-ily6889
2013. szeptember 05. 22:35
#7
|
|
MissAriana és Demi66új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.22. Hozzászólás: 88 Csatolások: 0 Azonosító: 210066 offline
|
Dejó , nagyon tetszi, szeretem Katy-t!<3:)
2013. szeptember 05. 22:39
#9
|
Kínaikecskeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.22. Hozzászólás: 20 Csatolások: 0 Azonosító: 206890 offline
|
Nagyon jó lett, és Katy gyönyörű benne!
2013. szeptember 05. 22:40
#10
|
|
mayaa.optimistic.™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.04. Hozzászólás: 2178 Csatolások: 1309 Azonosító: 160044 offline
|
A dal eddig sem tetszett, de ez a klip egyszerűen fantasztikus lett.
Jó a sztorija, szép a képi világa és plusz pont azért hogy nem pakolták tele Katy arcát 5 kiló sminkkel, így természetesen sokkal jobb.
Mondjuk a telefonreklámot kihagyhatták volna de így is jó lett a videó.
2013. szeptember 05. 22:42
#11
|
|
Im a SlaveForBritneyʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.27. Hozzászólás: 4352 Csatolások: 409 Azonosító: 186761 offline
|
Nem rossz, de vannak benne nagyon nagyon bugyuta részek (elkezd a tigrissel üvöltözni vagy mi), ráadásul a közepe felé szeritnem olyan, mint valami pornósztár.
A nokia reklám nem kéne bele, rontja a hatást, de egyébként jó lett, hangulatos, a dalhoz illő.
Eléggé irónikus egy olyan nőt elképzelni ilyen dzsungelkirálynőnek, aki egypár éve még kék meg platinahajjal a vattacukron feküdt és tejszínt/tejszínhabot lőtt ki a melleiből.
2013. szeptember 05. 22:47
#12
|
|
coledylanbarbi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.11. Hozzászólás: 1008 Csatolások: 442 Azonosító: 112059 offline
|
Szerintem rohadt nagy lett
Olyan Katy-sen vicces
bár a mobil reklám nem kéne bele..de hát valamiből fizetni kellett a klippet
2013. szeptember 05. 22:47
#13
|
|
coledylanbarbi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.11. Hozzászólás: 1008 Csatolások: 442 Azonosító: 112059 offline
|
Mellesleg örülök hogy visszatért a fekete hajához
2013. szeptember 05. 22:52
#14
|
|
MadHatterfunkycrime |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.26. Hozzászólás: 7352 Csatolások: 404 Azonosító: 170079 offline
|
A dzsungelben mobiltelefon. XD Egyébként fura, de nekem tetszik, kellemes csalódás volt a kisfilm, igaz, tényleg vannak benne gagyi részek, ahogy Ricsi is mondta itt előttem. A dal az nem annyira lopta be magát a szívembe, bár néha beleragad a fejembe és egész nap azt dúdolgatom minden akaratom ellenére. Mindegy, legalább nincsenek tejszínhabos felhők és édességes cuccok mindenhol, mint a múltkor. Kicsit jobb ez a Tarzannés stílus
2013. szeptember 05. 23:01
#17
|
|
Fan-ily6889Fanily of Anastacia ® |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.22. Hozzászólás: 1333 Csatolások: 1279 Azonosító: 96609 offline
|
Gyönyörűséges az egész videóban a kicsi lány! Már nagyon vártam, és egyáltalán nem csalódtam, sőt! Nekem elképesztően bejön - szerintem nagyszerű munkát végeztek! Csodálatos a látvány, ami a szemünk elé tárul... Imádom az egészet! Nővérkém szokta mondani, hogy újra és újra megállapítja, milyen csodaszép ez a lány, - most én is ezt mondom...
A dzsungel-ruha is elképesztő!
u.i.: Az a fogsikálás a krokodilnak - h.lye...
És ahogy leüvölti a tigrist, készenn vagyok...
Ja, és a Kitty Purrys tigris-nyakörv mellett sem mehetek el!
Nem is ő lett volna, ha ezt nem süti el benne...
u.i.: Az a fogsikálás a krokodilnak - h.lye...
2013. szeptember 05. 23:05
#18
Maga a klip látványos lett, de úgy túl sok mondanivalója nincsen. Kiemelném hogy Katy egyik klipjébe se volt még ilyen szép. A vége felé néhány képkocka erejéig olyan természetesnek hat a sminkje. A dalt az első hallgatás óta szeretem, de a klip valamiért nem passzol hozzá.. de tényleg klassz lett.
2013. szeptember 05. 23:09
#19
|
|
selena_taylor_fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.18. Hozzászólás: 1878 Csatolások: 108 Azonosító: 153268 offline
|
A dal nem lett a kedvencem.A klipet viszont imádom.Igazán látványos lett.Mondjuk nekem általában tetszeni szoktak Katy klipjei.A kedvencem a vízeséses rész.Vannak benne furcsa részek,de ettől függetlenül nagyon tetszik.Egyébként nekem inkább a Tarzan jut eszembe a klipről,nem Lost.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline


