Starity

Miley ismét rekordot döntött

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 10. 21:11 #61
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Szerintem nem a zene miatt nézték meg sokan, hanem hogy lássák mit alkotott az utóbbi botrányos viselkedése miatt.
2013. szeptember 10. 21:18 #62
Julinalin
Julinalin
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction On The Road Again Tour 2015.06.10.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 178748
Offline offline
Megérdemelte. És biztos megveszem a Bangerzt!♥
2013. szeptember 10. 21:20 #63
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Olcsó termékre sok a vevő.
A dalcímek nem túl érdekesek, egyikre se lettem kíváncsi túlságosan.
2013. szeptember 10. 21:20 #64
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2013.09.10. 21:11)
Average Girl már meg ne haragudj ,de szerintem minden kinek van joga leírni a véleményét. Úgy beszélsz ,mint ha te valami Isten szerűség lennél xd


Jaj de jó nekem cool.gif
Mondjuk szerintem ezt neki kellett volna írnod de mind1...hiszen ő kötött bele az ÉN véleményembe, én csak válaszoltam cool.gif
2013. szeptember 10. 21:22 #65
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Naggggggyon várom az albumát!! Amúgy grat neki!!!
2013. szeptember 10. 21:24 #66
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (miley900 @ 2013.09.10. 20:18)
Mondja egy One Direction fan, aki valószínűleg rosszul van a tudattól, hogy már nem övék a rekord. smileeee.gif

Lehet, hogy nem örül neki, viszont igaza van, hogy gusztustalan, amit leművel a csaj. Olyan szomorú, hogy ti, a rajongók ilyen értelmetlen rekordokban, megtekintésekben, meg lájkokban méritek a sikert és a tehetséget, illetve a minőséget. Szerinted normális az, ha egy 19-22 éves lány kalapácsokat nyalogat (ez valami rejtett tartalom akart lenni amúgy?), és egész végig vagy a seggét, vagy a melleit kell bámulnom? Hát nem, marhára nem az. Pont azért csinálják ezt, mert nyilvánvaló, hogy a rajongók többsége 15 alatti, és ők még fogékonyak az ilyen idiótaságokra és rettenetesen befolyásolhatóak - tisztelet a kivételnek. Ajánlom figyelmedbe ezt a videót, és a 44 másodpercnél lévő részeket nagyon alaposan nézegesd meg. Nevetséges és kiábrándító is egyben, bár inkább az utóbbi felé húz. A röhögés tört ki belőlem a "sírása" láttán, egyszerűen marhára erőltetett és vontatott volt, ahogy a dal is. Meg amilyen keserves fejeket vágott benne... rohog.gif Viszont a cikket olvasva megállt a számban a vacsora, de komolyan. Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2 U?! ohmy.gif Szentjézus, ezt ugye nem gondolják? Visszatérve a témára, engem nem érdekel, hogy Miley hogyan mutogatja az alsófelét, nem érdekel, hogy mennyire játsza meg az összetört lelket, nem érdekel, hogy Robinnal mit csináltak, ahogy az sem, hogy miként drogozza szét azt a csöppnyi agyát, számomra egy kiégett, kiélt ribizli marad, aki kétségbeesetten próbál kapaszkodni mindenbe, de tehetség és minőség hiányában csak a teste mutogatása maradt neki, amiből pénzt csinálhat. Nem tud újat mutatni, nem tud minőséget alkotni. A leggázabb meg az, hogy a tizenkét éves rajongói egy ilyen embert tartanak példaképüknek. Mileynál még Selena is jobb példakép lenne. Ilyenkor nagyon szégyellem, hogy egykoron Miley rajongója voltam. Egyébként ha már itt tartunk, a megtekintések nem mindig jelentenek valamit. Például én is csak azért néztem végig, hogy nyomhassak egy diszlájkot, no meg hogy véleményt alkossak róla. Ott a példa: Eminem is aznap délután felé tette fel a vidóját, mégis csak 3 millió nézettsége van. Hogy miért? Mert Eminem nem pucérkodik észnélkül, és a zenéjével érte el a sikert. Nos, ez Mileyről nem mondható el. Minél előbb jöjjön a süllyesztő májlika számára, annál boldogabb leszek.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Im a SlaveForBritney, Genevieve, Jody, Sunwell
2013. szeptember 10. 21:31 #67
Áfamanó
Áfamanó
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.20.
Hozzászólás: 568
Csatolások: 0
Azonosító: 184102
Offline offline
Nem örülök neki... :/
2013. szeptember 10. 21:31 #68
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Mondjuk valamivel másabb a klip és tényleg nem olyan durva még a meztelenkedés ellenére sem, a régi klipjei sokkal jobban voltak.
2013. szeptember 10. 21:37 #69
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.09.10. 21:24)
Lehet, hogy nem örül neki, viszont igaza van, hogy gusztustalan, amit leművel a csaj. Olyan szomorú, hogy ti, a rajongók ilyen értelmetlen rekordokban, megtekintésekben, meg lájkokban méritek a sikert és a tehetséget, illetve a minőséget. Szerinted normális az, ha egy 19-22 éves lány kalapácsokat nyalogat (ez valami rejtett tartalom akart lenni amúgy?), és egész végig vagy a seggét, vagy a melleit kell bámulnom? Hát nem, marhára nem az. Pont azért csinálják ezt, mert nyilvánvaló, hogy a rajongók többsége 15 alatti, és ők még fogékonyak az ilyen idiótaságokra és rettenetesen befolyásolhatóak - tisztelet a kivételnek. Ajánlom figyelmedbe ezt a videót, és a 44 másodpercnél lévő részeket nagyon alaposan nézegesd meg. Nevetséges és kiábrándító is egyben, bár inkább az utóbbi felé húz. A röhögés tört ki belőlem a "sírása" láttán, egyszerűen marhára erőltetett és vontatott volt, ahogy a dal is. Meg amilyen keserves fejeket vágott benne... rohog.gif Viszont a cikket olvasva megállt a számban a vacsora, de komolyan. Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2 U?! ohmy.gif Szentjézus, ezt ugye nem gondolják? Visszatérve a témára, engem nem érdekel, hogy Miley hogyan mutogatja az alsófelét, nem érdekel, hogy mennyire játsza meg az összetört lelket, nem érdekel, hogy Robinnal mit csináltak, ahogy az sem, hogy miként drogozza szét azt a csöppnyi agyát, számomra egy kiégett, kiélt ribizli marad, aki kétségbeesetten próbál kapaszkodni mindenbe, de tehetség és minőség hiányában csak a teste mutogatása maradt neki, amiből pénzt csinálhat. Nem tud újat mutatni, nem tud minőséget alkotni. A leggázabb meg az, hogy a tizenkét éves rajongói egy ilyen embert tartanak példaképüknek. Mileynál még Selena is jobb példakép lenne. Ilyenkor nagyon szégyellem, hogy egykoron Miley rajongója voltam. Egyébként ha már itt tartunk, a megtekintések nem mindig jelentenek valamit. Például én is csak azért néztem végig, hogy nyomhassak egy diszlájkot, no meg hogy véleményt alkossak róla. Ott a példa: Eminem is aznap délután felé tette fel a vidóját, mégis csak 3 millió nézettsége van. Hogy miért? Mert Eminem nem pucérkodik észnélkül, és a zenéjével érte el a sikert. Nos, ez Mileyről nem mondható el. Minél előbb jöjjön a süllyesztő májlika számára, annál boldogabb leszek.

Hát igen, a paródia elgondolkodtató, bár gondolom a kedves májlus rajongók többsége még az angolhoz sem konyít, és nem tudja, hogy az imádott dalaik többségében mikről énekelgetnek a kedvenceik, amikbe belemagyarázzák az érzelmeket és a művészetet - ez is röhejes úgy magunk között szólva. Egyébként körökkel veri az eredetit, ami gáz, eskü így még tetszik is!XD Teljesen fején találtad a szöget, s leírtad azt korrekten, amit én próbáltam az imént megfogalmazni totál fáradtan. A süllyesztő meg ne félj, nincs messze! A legújabb kisfilmjén már mosolyogtam és röhögtem, hogy úgy erőlködik, mint akinek egy beöntésre lenne szüksége. Mű és megjátszott. Nincsen sok neki hátra, ha ezzel az imiddzsel akar tovább nyomulni az iparban. Egy ideig mindenki csámcsog a löttyedt idomok nélküli (szerinte über szexi) testén, de előbb vagy utóbb rá fognak unni, s utána már tényleg a süllyedés fogja körbevenni. Nincs elég tehetsége és nincsen eléggé kiemelkedő zenei munkássága ahhoz, hogy polgárpukkasztás nélkül fent maradjon. Valahol sajnálom a kiscsajt különben, mert neki is van egy apja és egy anyja, akiknek ott kellett volna lenniük, s egyengetniük a kis útját. Én speciel teljes mértékben elvárom anyumtól, hogyha elkezdenék rossz útra térni, akkor igen is keverjen le egy-két nyaklevest, hogy észhez térjek. Valószínűleg a szülőket csak az élteti, hogy nem kell dolgozni, mert a lányuk eltartja őket, míg ők kisgyermekkorában benyomták ebbe a médiacirkuszba.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody
2013. szeptember 10. 21:38 #70
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Valahogy hiányolom a régi, visszafogott, hosszú hajas klipjeit, mint pl. a Party in the USA :/
2013. szeptember 10. 21:45 #71
Zutul
Zutul
 
StátuszVolt egyszer egy... utána meg kettő.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 82
Azonosító: 124816
Offline offline
Gratulálok neki!
2013. szeptember 10. 21:45 #72
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
A dal még nem is lenne olyan rossz , de ez a kalapácsnyalogatás és a többi gusztaság csak azért volt hogy még nagyobb legyen a nézettség, csak azt nem értem mire jó ha 20 millióan megnézik a klipjét viszont a nézők nagy része a látottak után csak fogja a fejét hogy mi a fenét is látott. mellow.gif Szomorú , mert egyrészt szörnyen rossz példát mutat , másrészt nem tudom hogy 10 év múlva ha visszanézi saját magát milyen fejet fog vágni. Nem annyira rossz énekesnő ő, meztelenkedés nélkül is érdeklődnének iránta akik igazán szeretik. Azon lepődnék meg ha a következő klipjében felhúzna magára néhány hosszú ruhadarabot.
2013. szeptember 10. 21:46 #73
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Marha sokat ér el a rekordjával. A rajongói odavannak a gyönyörtől, de rajtuk kívűl senkit nem érdekel, pár év múlva pedig a kutya hátsója sem fog rá emlékezni.
Az igazi tehetségeknek még 30-40 évvel később is tudják a nevét. Ugye, Freddie, John, Elvis, Michael?
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody
2013. szeptember 10. 22:00 #74
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy velem van a bibi, de én egyáltalán nem az alapján döntöm el valamiről, hogy jó e-vagy sem, hogy megnézem a látogatottsági számát. Na, ha sok, akkor jó, ha nem, akkor viszont rossz, vagy hogy működik ez nálatok? A mániákus rajongóin kívül (kinek nem inge...) nem sok olyan maradt, akit érdekel már. Aztán nyalogathatja a kalapácsokat (még mindig homály nekem ez a becses momentum a klipben) meg mit tudom én, kreálhat műsírást, és folytathatja a pucérkodást. Ennek csak az a lényege, hogy felhívja magára a figyelmet, és eladja magát valami szexi, felnőtt nőnek.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Jody, Beyla
2013. szeptember 10. 22:03 #75
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
kivancsi vagyok az albumra.
2013. szeptember 10. 22:06 #76
cavallo
cavallo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.10.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 211566
Offline offline
szerintem gyönyörű. a klip is, ő is, a szám is. mindenki lehordja ezt a lányt, de arra egyik sem venné a fáradtságot hogy keressen egy olyan számot, mint a lilac wine, amely nincs egy éves. erre van igény. ez az amire felfigyel a tömeg. a bulvárra támaszkodni és azzal példálózni, hogy "semmi jót nem hallottam róla" nem túl korrekt. a bulvár lényege, hogy a megbotlásokba kapaszkodjon, csűrje-csavarja a tényeket, elferdítse a valóságot és felkeltse az érdelődést. olvashatod azt a szennyet, de soha ne tartsd evidenciában hogy igaz is amit írnak. még itt a cikkben is arra utalnak, hogy az "ex-disney-csillag". ameddig nem hajlandóak az emberek mileyként tekinteni rá, és tisztalappal indítani, mindenki szálljon magába, ti vagytok azok, akik miatt a radikális klippjeivel akar kitörni. joga van ahhoz, hogy megmutassa amit akar. ti pedig adhatnátok neki egy kicsivel több esélyt, mert mindenki azt hiszi, hogy olyan rohadt okos meg tájékozott meg élettapasztalt, hogy fél információkból és bulvárhírekből teljes képet alkothat egy huszonéves lányról.
2013. szeptember 10. 22:17 #77
csibu
csibu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 183631
Offline offline
imádom Miley új zenéjét a klippjével együtt! smileeee.gif
2013. szeptember 10. 22:31 #78
- törölt felhasználó -    
A dal miatt csak gratulálni tudok ehhez az eredményhez. biggrin.gif
2013. szeptember 10. 22:33 #79
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
A Szám maga tetszik. Csak az nem h pucéran lengedezik egy 20 tonnás ólomgolyón. Ez kicsit kiverte nálam a biztosítékot. A bugyin már meg sem lepődtem, de..vannak határok!
2013. szeptember 10. 22:41 #80
demonyyy
demonyyy
visszatérő vendég
 
StátuszSose hagyjon el benneteket a remény!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 2
Azonosító: 129309
Offline offline
Nagyon jó a szám, de ez a klip... nem kell sajnálni, amiért lehordják, mert ha ahhoz elég felnőtt, hogy így viselkedjen egy klipben (többek között), akkor ahhoz is az, hogy tudja, a Disney-sztár kategóriából nem ezzel fog pozitív irányban kitörni...
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok