Starity

Miley ismét rekordot döntött

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 12. 18:36 #141
- törölt felhasználó -    
Luna0124
sikerült a ribancsági rekordot is megdönteni...tapsot neki

Áruld már el nekem kérlek ezen mi olyan kib@szottul ribancos? *-* És most bunkóparaszt leszek, de nem érdekel, ugyanis ELEGEM VAN hogyha valaki meztelen, az kapásból ribanc. Látod nyilvánosan dugni a klipben? Nem. Van egyáltalán pasi a klipben? Nincs. Látod hogy bármi olyat is csinálna a klipben, ami annyira ribancos lenne? Nem hinném. És mielőtt bárki megvádolna, az a retkes kalapács nem azt jelképezi mint amire gondoltok. De peeersze, nehogy elolvassátok a magyar szöveget, nehogy véletlenül KICSIT IS ODAFIGYELNÉTEK A KLIPRE. És ezer bocsi, hogy pont a te kommentedet emeltem ki, de már nagyon unom... És még annyi, hogy oké, hogy mindenkinek más az értékrendje, de ez, hogy EMIATT lenne hatalmas ribanc... Ha a VMA fellépésére mondtad volna oké, az még szerintem is durva volt, de belefér, nálad nem. Na de ez a klip??? Esküszöm falnak megyek... Gőzöm nincs ezen mi van olyan cseszett nagy kivetnivaló.
2013. szeptember 12. 20:20 #142
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
HB08! Annyira igazad van! Nem értem,hogy miért kell ribancozni Miley-t..elsőnek legyetek tisztában a ribanc szó jelentésével! Miley ezt nyilatkozta:
Valamit tisztázzunk. Nem értitek a Klippemet. Szóval hagyj magyarázzam meg nektek. Azért csókolom meg a kalapácsot, hogy megmutassam titokban még mindig szeretem a fájdalmat. Azért vagyok meztelen, hogy megmutassam Liam mennyire tönkre tett. Érzelmileg meztelenné és válok, ami azt jelenti, hogy fáj odabent.A romboló golyó a pusztító szerelmet szimbolizálja, innen a dal címe. ( A romboló golyó széttöri a falakat és én ott lettem hagyva a roncsok között) Szóval ahelyett hogy "kurvának" vagy "ribancnak" hívtok, jöjjetek rá, hogy én csak egy szerelmi történetet akarok elmondani ami rosszul sült el és érzelmileg tönkretett.- Miley Cyrus
2013. szeptember 12. 21:04 #143
eduka9
eduka9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.23.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 210169
Offline offline
HEY!
smilerek és directorok vagy mi az..szerintem csak jelenjen meg gagának az új klipje és le tasziít mindenkit smileeee.gif meg ha Nicki jovore piacra dobja a The Pink Printet.elbújhatnak majd mindenki
Monsters,Barbz<3
2013. szeptember 12. 21:04 #144
eduka9
eduka9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.23.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 210169
Offline offline
ja amugy + nem ribanc miley:)!
csak most no fel.
2013. szeptember 13. 12:47 #145
Melcsy24
Melcsy24
visszatérő vendég
 
StátuszBytheWay :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 0
Azonosító: 207488
Offline offline
Hát nem is tudom mit mondjak. Gratula mert a szám tényleg nagyon jó , de viszont a klipben ez a meztelen jelenet...nálam az egész szomorú hangulatot tönkre vágta. Nem azt mondom , hogy ez ribancos , mert senki sem érdemli meg , hogy ezt mondjuk rá. A kalapácsnyalásról meg nem beszélek...ha neki az úgy jó és ha ízlik neki váljon egészségére.
A kommenteket olvasva igazán Houdini-vel értek egyet...jobban nem is tudtam volna megfogalmazni. smileeee.gif
2013. szeptember 13. 19:38 #146
Dorcsi12
Dorcsi12
visszatérő vendég
 
StátuszAz ajtó kicsapódott és,valaki kirohant,én:-Hát ez kiviharzott.-MI??Kiviharcos??
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.07.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 199749
Offline offline
szupii ez meg minden csak szegény 1D


U.I.: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2013. szeptember 14. 18:12 #147
Chachi_G.124
Chachi_G.124
사랑 ♥
 
StátuszExotic Szív, Exotic Lélek, Exotic leszek, amíg csak élek! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 0
Azonosító: 198980
Offline offline
már várom hogy hallhassam a dalait kíváncsi vagyok mit hoz össze.
2013. szeptember 15. 08:40 #148
RydelMaryLynch
RydelMaryLynch
új tag
 
StátuszLIKE DAMN - PASS ME BY
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.03.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 208167
Offline offline
SZÁM JÓ DE A KLIPP KICSIT "PERVERZ".
2014. január 01. 18:09 #149
- törölt felhasználó -    
Imádom a Werwcking Ballt.Szerintem nagyon jól sikerült a klipp.<3:D
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok