Starity

Morning Musume

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 22. 00:00 #1
- törölt felhasználó -    
A Morning Musume egy japán lánycsapat,ha jól tudom ők a leghíresebbek az országban.Ha ismeritek őket akkor szoljatok hozzá, kiváncsian várom a véleményeiteket.Aki szeretne képeket vagy videót is feltölthet. thumbsup.gif

Ki a kedvenc tagotok? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. szeptember 24. 22:50 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kareast @ 2013.09.22. 00:00)
A Morning Musume egy japán lánycsapat,ha jól tudom ők a leghíresebbek az országban.Ha ismeritek őket akkor szoljatok hozzá, kiváncsian várom a véleményeiteket.Aki szeretne képeket vagy videót is feltölthet. thumbsup.gif 
Ki a kedvenc tagotok? laugh.gif


Igazán híresek, és meg is érdemlik. Értékelendő bennük, hogy szinte mindig élőben énekelnek, és egyáltalán nem rosszul. Elnézve az utóbbi generációkat, a meghallgatások videóinak megnézése után azt mondtam, hogy Tsunku helyében egy-két lányt be sem vettem volna. Tévedtem. Tsunku valahogy látja a lehetőséget az egészen reménytelen esetekben is. ^-^
A kedvenc tagom legelőször Kusumi Koharu volt, de az újabb tagok érkezésével ez valahogy kicsit elkopott. Ma is nagy rajongója vagyok, de figyelmemet elkapta a mostani felállás. Jelenleg Oda Sakura, Sayashi Riho és Fukumura Mizuki a nagy kedvenceim. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. december 06. 15:31 #3
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Hát nekem Risa volt régen a kedvenc tagom. Aztán egy kis idő múlva már inkább Koharu állt hozzám közel és végül Ő lett a kedvencem. laugh.gif És még ha ki is lépedt már a csapatból, nekem mindig Ő marad. laugh.gif

http://fieldsofmaize.com/morning/wp-content/uploads/2009/09/koharu-17.jpg



1 felhasználónak tetszik: FruFruChan
2014. január 01. 17:18 #4
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Hallottátok, hogy mostantól év szerint fog változni a Morning Musume neve? Mármint 2014-ben pl. Morning Musume'14, 2015-ben pedig Morning Musume'15 lesz. smileeee.gif

Itt az új klipjük.. Egao no Kimi wa Taiyou sa! Mit szóltok hozzá?
Valahogy a klip olyan gyönyörű, egyszerű, de mindenki olyan jól néz ki benne. smileeee.gif Sakura <3
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. január 02. 13:13 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.01.01. 17:18)
Hallottátok, hogy mostantól év szerint fog változni a Morning Musume neve? Mármint 2014-ben pl. Morning Musume'14, 2015-ben pedig Morning Musume'15 lesz. smileeee.gif 

Itt az új klipjük.. Egao no Kimi wa Taiyou sa! Mit szóltok hozzá? 
Valahogy a klip olyan gyönyörű, egyszerű, de mindenki olyan jól néz ki benne. smileeee.gif Sakura <3


Nem, én még nem is hallottam. blink.gif De most miért lesz jobb, ha egy 14 lesz a végén? blink.gif
A klip pedig tényleg fantasztikus, nálam Sayumi vísz mindent. laugh.gif Sayumi <3
Nagyon köszönjük a hírt és a klipet is Fru! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. január 03. 17:22 #6
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2014.01.02. 13:13)
Nem, én még nem is hallottam. blink.gif De most miért lesz jobb, ha egy 14 lesz  a végén? blink.gif 
A klip pedig tényleg fantasztikus, nálam Sayumi vísz mindent. laugh.gif Sayumi <3
Nagyon köszönjük a hírt és a klipet is Fru! meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Elvileg azért jó, mert a MoMu 1997-ben debütált, és ha mondanak neked egy számcímet nem tudod kik énekelnek benne meg mikor adták ki, és mostantól látni fogjuk. Amúgy én sem értem.
Új dolog

Közben megjelent a What is LOVE? klipje is, még jön egy klip valószínűleg jövő héten (szerda). De nagyon olcsón oldották meg a What is LOVE?-ot az tuti, egy élőt normálisan felvettek és rárakták a studio ver-t.
Reméljük a Kimi no Kawari wa Iyashinai-t normálisan ki fogják vitelezni, mert a téli olimpián fogják vele képviselni Japánt. Nem vagyok negatív, nagyon szeretem a H!P-et, de spórolósak. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. január 04. 13:23 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.01.03. 17:22)
Elvileg azért jó, mert a MoMu 1997-ben debütált, és ha mondanak neked egy számcímet nem tudod kik énekelnek benne meg mikor adták ki, és mostantól látni fogjuk. Amúgy én sem értem.
Új dolog

Közben megjelent a What is LOVE? klipje is, még jön egy klip valószínűleg jövő héten (szerda). De nagyon olcsón oldották meg a What is LOVE?-ot az tuti, egy élőt normálisan felvettek és rárakták a studio ver-t. 
Reméljük a Kimi no Kawari wa Iyashinai-t normálisan ki fogják vitelezni, mert a téli olimpián fogják vele képviselni Japánt. Nem vagyok negatív, nagyon szeretem a H!P-et, de spórolósak. smileeee.gif


Tényleg? blink.gif akkor így már azért érthetőbb a dolog. Én is észrevedtem, hogy mostanába kicsit megspórolnak mindent. Mondjuk eddig még nem annyira zavar. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. január 15. 14:49 #8
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Megérkezett a téli olimpiára készült daluk, nekem tetszik és jók a rucik is:

A Hello Project! Station-ben (ez a H!P youtubeos ,,hírközlője"), az elején van a klip, levágták a végét elég rendesen, de látunk legalább vmit, ami még a MoMu-hoz kapcsolódik az a Help me!! kb. 30 percnél, a többi Berryz Kobo-val, S/mileage-dzsel, Juice=Juice-val és °C-ute-val kapcsolatos +/- néhány banda.
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. január 30. 08:34 #9
Fanci15
Fanci15
visszatérő vendég
 
StátuszKe$ha Forever!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.04.
Hozzászólás: 300
Csatolások: 52
Azonosító: 216343
Offline offline
[quote=kara jiyoung,2013.12.06. 15:31~4548411]Hát nekem Risa volt régen a kedvenc tagom. Aztán egy kis idő múlva már inkább Koharu állt hozzám közel és végül Ő lett a kedvencem. laugh.gif És még ha ki is lépedt már a csapatból, nekem mindig Ő marad. laugh.gif de még Risa-t és Reina-t is nagyon szeretem, kár, hogy már ők sem tagok sad.gif
2 felhasználónak tetszik: FruFruChan, kara jiyoung
2014. április 22. 14:03 #10
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Új klipek:

A Toki wo Sore inkább ilyen szomorú, a Password is 0 pedig az eddig megszokott táncikálós zene. (biggrin.gif) A P=0 egy telefoncégnek (au) készült, mint reklám. Ennek keretében egy ideiglenes csapat is létrejött Morimusu, egy japán trióval (Morisanchuu) fogtak össze, rá lehet keresni, külön verziója van a számnak, ilyen paródiaszerű.
Ezzel a lemezzel meglett a MoMu ötször egymásutáni heti első helyezése Oriconon.
Kicsit fura lett, amit írtam.. mert sok információt akartam egyszerre közölni.
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. április 27. 00:33 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.04.22. 14:03)
A Toki wo Sore inkább ilyen szomorú, a Password is 0 pedig az eddig megszokott táncikálós zene. (biggrin.gif) A P=0 egy telefoncégnek (au) készült, mint reklám. Ennek keretében egy ideiglenes csapat is létrejött Morimusu, egy japán trióval (Morisanchuu) fogtak össze, rá lehet keresni, külön verziója van a számnak, ilyen paródiaszerű.
Ezzel a lemezzel meglett a MoMu ötször egymásutáni heti első helyezése Oriconon. 
Kicsit fura lett, amit írtam.. mert sok információt akartam egyszerre közölni.


Személy szerint engem, mind a két új számuk megfogott. Nagyon tetszik a Password is 0, nagyon jó kis dal lett. Bár nekem a Toki wo Sore tetszik a kettő közül a legjobban, nagyon szép dal és a klipje is olyan jó, hogy már szavakkal el se lehet mondani. laugh.gif Köszönjük szépen a feltöltéseket és a tömör wink.gif új információkat FruFruChan! meghajolo.gif smileeee.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. április 30. 13:56 #12
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Na.. Rossz hír
Sayumi bejelentette a graduációját azaz az őszi koncert után kilép a bandából, akárcsak nemrég Reina. sad.gif
2014. április 30. 22:06 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.04.30. 13:56)
Na.. Rossz hír
Sayumi bejelentette a graduációját azaz az őszi koncert után kilép a bandából, akárcsak nemrég Reina. sad.gif


remek, már Ő is. unsure.gif De miért akar kilépni? egyébként én úgy hallottam (de szerintem ez csak valami pletyka) hogy Sayumi valószínű nem lép ki a csapatból, mert Ő az egyetlen olyan MM tag, aki a kezdetektől fogva dolgozik a csoportal. Mondjuk nem tudom, hogy ebből mennyi igaz, mert én nem a kezdetektől fogva ismerem őket, sajnos. unsure.gif unsure.gif De akkor mostmár teljesen összezavarodtam. unsure.gif
2014. április 30. 22:42 #14
- törölt felhasználó -    
Itt van pár kép két régi Morning Musume tagról:
Reina (hamar képbe került) és Koharu heart.gif heart.gif happy.gif

http://hellosayunii.com/wp-content/uploads/2010/06/img20100428211908422.jpg
http://i35.photobucket.com/albums/d174/fire_wolf_13/img20090424152149938.jpg
http://i409.photobucket.com/albums/pp175/Tokis-Phoenix/Reina%20Tanaka%20-%20Morning%20Musume/ReinaTanaka29.jpg

http://hellosayunii.com/wp-content/uploads/2011/01/kusumi_koharu_35560.jpg
http://images5.fanpop.com/image/photos/29200/Koharu-koharu-kusumi-29289916-520-720.jpg
http://img002.lazygirls.info/people/kusumi_koharu/kusumi_koharu_sugar_doll_38__KepMu2k.sized.jpg
http://iv1.lisimg.com/image/2860615/600full-koharu-kusumi.jpg
2 felhasználónak tetszik: FruFruChan, kara jiyoung
2014. május 11. 19:09 #15
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2014.04.30. 22:06)
remek, már Ő is.  unsure.gif De miért akar kilépni? egyébként én úgy hallottam (de szerintem ez csak valami pletyka) hogy Sayumi valószínű nem lép ki a csapatból, mert Ő az egyetlen olyan MM tag, aki a kezdetektől fogva dolgozik a csoportal. Mondjuk nem tudom, hogy ebből mennyi igaz, mert én nem a kezdetektől fogva ismerem őket, sajnos. unsure.gif  unsure.gif De akkor mostmár teljesen összezavarodtam. unsure.gif

A Morning Musumének ilyen graduációs rendszere van. Ezért vannak a generációk, elsőtől jelenleg tizenegyedikig. Körülbelül 23-25 évesen elhagyják a bandát, hogy helyet adjanak új tagoknak. A banda 1997-ben alakult, már következő évben vették be az új tagokat... stb. Sayumi 6. generációs tag, ha jól emlékszem 2003-ban csatlakozott. De igazad van ő az egyetlen, aki a Platinum Erából maradt (azaz abból az időszakból amikor Ai elkezdte vezetni a bandát, 2010 decemberéig tart), jelenleg a Colorful Era van (akkor indult, amikor belépett a 9. generáció azaz Riho, Mizuki, Erina és Kanon). Japánban amúgy ez a divat, valaki kilép új tag, utána megint és megint. Koreai példát is mondok: Ez a rendszer megy az After Schoolban (A MoMu mintájára jött létre a banda amúgy) is de nem annyira feltűnő, mivel idősebben lépdesnek ki a tagok és nem hagyták el eddig olyan sokan.
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 11. 22:32 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.05.11. 19:09)
A Morning Musumének ilyen graduációs rendszere van. Ezért vannak a generációk, elsőtől jelenleg tizenegyedikig. Körülbelül 23-25 évesen elhagyják a bandát, hogy helyet adjanak új tagoknak. A banda 1997-ben alakult, már következő évben vették be az új tagokat... stb. Sayumi 6. generációs tag, ha jól emlékszem 2003-ban csatlakozott. De igazad van ő az egyetlen, aki a Platinum Erából maradt (azaz abból az időszakból amikor Ai elkezdte vezetni a bandát, 2010 decemberéig tart), jelenleg a Colorful Era van (akkor indult, amikor belépett a 9. generáció azaz Riho, Mizuki, Erina és Kanon). Japánban amúgy ez a divat, valaki kilép új tag, utána megint és megint. Koreai példát is mondok: Ez a rendszer megy az After Schoolban (A MoMu mintájára jött létre a banda amúgy) is de nem annyira feltűnő, mivel idősebben lépdesnek ki a tagok és nem hagyták el eddig olyan sokan.


Tényleg az After School is ilyen nekem fel sem tűnt, bár lehet hogy ennek az az oka, amit te is mondtál. laugh.gif Akkor így már azért világosabb, bár nagyon sajnálom ettől még hogy Sayumi kilép. unsure.gif unsure.gif Egyébként nem Ő volt a csapatvezér? Akkor most ki kerül a helyére? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 13. 16:30 #17
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2014.05.11. 22:32)
Tényleg az After School is ilyen nekem fel sem tűnt, bár lehet hogy ennek az az oka, amit te is mondtál. laugh.gif  Akkor így már azért világosabb, bár nagyon sajnálom ettől még hogy Sayumi kilép. unsure.gif  unsure.gif  Egyébként nem Ő volt a csapatvezér? Akkor most ki kerül a helyére? blink.gif

Ő volt és ő is graduációjáig (ősz végéig talán) a csapatvezér (a Morning Musume 8. vezére), most igazából nem tudom ki lesz. Vagy Mizuki lesz vagy Haruna. Mizuki több ideje van a szakmában és hamarabb is lépett be, viszont Haruna a legidősebb. Lehet, hogy ketten lesznek vezetők... Ki tudja. Bár Mizukinak nagyobb esélye van szerintem
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 19. 19:39 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.05.13. 16:30)
Ő volt és ő is graduációjáig (ősz végéig talán) a csapatvezér (a Morning Musume 8. vezére), most igazából nem tudom ki lesz. Vagy Mizuki lesz vagy Haruna. Mizuki több ideje van a szakmában és hamarabb is lépett be, viszont Haruna a legidősebb. Lehet, hogy ketten lesznek vezetők... Ki tudja. Bár Mizukinak nagyobb esélye van szerintem


Akkor már csak az lenne a kérdésem, hogy lesz egy új tag Sayumi helyet vagy sem? blink.gif
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, FruFruChan
2014. június 15. 13:46 #19
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2014.05.19. 19:39)
Akkor már csak az lenne a kérdésem, hogy lesz egy új tag Sayumi helyet vagy sem? blink.gif

Igen, a 12. generáció nyerteseit/nyertesét ősszel hirdetik ki és 2015-ben kezdik is a tagságot a Morning Musume'15-ben.
2014. június 16. 18:41 #20
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline

A Morning Musume egy része (tehát mindenki Ikuta Erinán, Sayumin és Iikubo Harunán kívül) és a S/mileage + pár Hello! Project-es gyakornok játsszanak a LILIUM -Lilium Shoujo Junketsu Kageki- c. musicalban és ez a videó részleteket mutat be az OST-ból, ami augusztusban fog kijönni.
Egy szanatóriumban játszódik a sztori, ahol vámpírokat kezelnek. Lily (Riho) keresi Sylvaticát (Sakurát), de rajta kívül senki sem emlékszik rá. Amint kiderül, hogy miért tűnt el megváltozik a vámpírlányok sorsa.
--
Jaj, és egy klip, amiben Ayumi régebben szerepelt, mert az egyik tag megsérült:
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok