Starity

Morning Musume

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 24. 23:26 #21
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Október 15-én jön az új kislemezük, a címe:
TIKI BUN / Shabadabadoo~ / Mikaeri Bijin
A TIKI BUN egy EDM dal, mint a mostani MoMu dalok.
A Shabadabadoo~ egy Sayumi szóló, mivel ez a graduáló, tehát utolsó lemeze a bandában.
A Mikaeri Bijin pedig a 9., 10. és 11. generáció dala. (Tehát mindenki kivéve Sayumi) Elvileg egy teljesen új műfajt próbálnak ki.. Ezt nagyon várom.
TIKI BUN rucijai
Itt
Kanon, Sakura, Ayumi és Sayumi tökéletesek, a ruha olyan Egao no kimi + Ai no Gundan (színileg).
Az évben szerintem maximum még egy album lesz a Momutól, de még úgy, hogy Sayumi bent van. Sztem új kislemez csak 2015-ben lesz a 12. generációs tagokkal.
2014. augusztus 26. 01:32 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.08.24. 23:26)
Október 15-én jön az új kislemezük, a címe: 
TIKI BUN / Shabadabadoo~ / Mikaeri Bijin
A TIKI BUN egy EDM dal, mint a mostani MoMu dalok.
A Shabadabadoo~ egy Sayumi szóló, mivel ez a graduáló, tehát utolsó lemeze a bandában.
A Mikaeri Bijin pedig a 9., 10. és 11. generáció dala. (Tehát mindenki kivéve Sayumi) Elvileg egy teljesen új műfajt próbálnak ki.. Ezt nagyon várom.
TIKI BUN rucijai
Itt
Kanon, Sakura, Ayumi és Sayumi tökéletesek, a ruha olyan Egao no kimi + Ai no Gundan (színileg).
Az évben szerintem maximum még egy album lesz a Momutól, de még úgy, hogy Sayumi bent van. Sztem új kislemez csak 2015-ben lesz a 12. generációs tagokkal.


Gyönyörűek! ohmy.gif laugh.gif Már kiváncsi vagyok, milyen lesz! wub.gif laugh.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok