Starity

Intelligence (2014-)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 22. 20:55 #1
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline

Szereplők: Meghan Ory (Riley O'Neil)
Josh Holloway (Gabriel Black)
Marg Helgenberg (Lillian)

Gabriel ügynök fejébe olyan chipet raknak, amelynek a segítségével rá tud csatlakozni bármilyen számítógépes / internetes hálózatra. Mivel az Intelligence-nek csak egy ilyen chipje van, különleges védelmet élvez egy női ügynök, Riley személyében. A sztori kissé hasonlít a Chuck-hoz, bár csak annyiban, hogy a csávó agya fel van turbózva + női védelmezőt kap (nyilván rolleyes.gif laugh.gif ).
Premier február 24-én lesz, pont ezért nem kellett volna látnom az előzetest, mivel túlságosan felkeltette az érdeklődésemet. dry.gif biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Beyla, marti27, Charlotte Benning, AmyVie, benyaw93, Genevieve, iktriad
2013. szeptember 22. 21:19 #2
- törölt felhasználó -    
Aham!! thumbsup.gif érdeklődésem beindúlt! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2013. szeptember 28. 15:16 #3
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ez egy k*rva jó sorozat lesz, már előre látom! ohmy.gif A trailer baromi jó, és bár kicsit tényleg érezni, hogy based on Chuck, de mégis teljesen más milyen. Meghannek ez a sorozat lesz az ugródeszka a hírnévfelé, habár már így is sokan ismerik egy bizonyos oldalát az Egyszer volt, hol nem volt sorozat által, ám kíváncsi vagyok, hogy ezzel a szereppel hogyan fog megbirkózni. Nekem már nagyon kellett egy ehhez hasonló széria, mert mióta kaszát kapott a Chuck, azóta csak a Nikita volt ilyen, de a harmadik évadra az is jócskán átment kaksiba. Ez viszont abszolút felkeltette az érdeklődésemet, és a pilotot is már tűkön ülve várom.
2 felhasználónak tetszik: AmyVie, Genevieve
2013. szeptember 28. 16:43 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2013.09.22. 20:55)
 
Szereplők: Meghan Ory (Riley O'Neil)
  Josh Holloway (Gabriel Black)
  Marg Helgenberg (Lillian)
Gabriel ügynök fejébe olyan chipet raknak, amelynek a segítségével rá tud csatlakozni bármilyen számítógépes / internetes hálózatra. Mivel az Intelligence-nek csak egy ilyen chipje van, különleges védelmet élvez egy női ügynök, Riley személyében. A sztori kissé hasonlít a Chuck-hoz, bár csak annyiban, hogy a csávó agya fel van turbózva + női védelmezőt kap (nyilván rolleyes.gif  laugh.gif ). 
Premier február 24-én lesz, pont ezért nem kellett volna látnom az előzetest, mivel túlságosan felkeltette az érdeklődésemet. dry.gif  biggrin.gif 


Meghan Ory miatt kötelező lesz!
1 felhasználónak tetszik: iktriad
2013. november 06. 18:39 #5
- törölt felhasználó -    
Ez tök jó lesz,már nagyon várom!!!
2013. december 17. 23:30 #6
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x01 - "Pilot" hivatalos epizódképek (HQ)
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Melcsi1997, idone, iktriad
2014. január 05. 19:30 #7
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
S1 Promos + egy poszter smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, idone
2014. január 22. 11:29 #8
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Josh volt a Lostban a kedvencem,Meghan pedig a Once Upon a Time-ban,miatta kezdtem el nézni a sorozatot,és nekem az eddig megjelent 2 rész tetszett. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. január 27. 10:40 #9
- törölt felhasználó -    
Három epizód után kaszagyanús. Mintha az írók se tudnák, hogy mit is akarnak pontosan. Meghan Ory meg a LOST-os csávó miatt még maradok, de ha a történet így alakul, akkor még 1-2 epizód és kész, részemről ennyi.
2014. február 11. 23:36 #10
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Első évados promóciós képek (HQ)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. február 11. 23:39 #11
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2013.12.17. 23:30)
1x01 - "Pilot" hivatalos epizódképek (HQ)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. február 11. 23:41 #12
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x02 - "Red X" stills (HQ)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. február 12. 08:19 #13
- törölt felhasználó -    
Négy epizód után kaszáltam. Egyszerűen nagyon gyenge, és ezt még Meghan Ory, valamint a LOST-ban anno szereplő csávó sem menti meg. Az alapötlet nagyon érdekes, de a megvalósítás lapos, unalmas és következetlen. Mintha a készítők sem tudták volna, mit is akarnak. Részemről ennyi.
2014. december 01. 17:54 #14
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de borzasztóan sajnálom, hogy végül a kaszája mellett döntöttek és összesen csak tizenhárom epizódot élhetett meg. Régebben nagyon sokat érdeklődtem a sorozat iránt, de úgy elfelejtettem, mint a fene, így tehát pár hete elővettem. Nyolc óra munka után, kifejezetten tudott szórakoztatni esténként. Rengetegen lehúzták, sőt sokan kifejezetten rossznak titulálták és nem igazán értem, hogy miért. Eksön széria - mégis mit vártak tőle az emberek? Azt sem nagyon vágom, hogy miért pont a Célszemélyhez (Person of interest) hasonlították, mikor a két sorozat alaptörténete sem mutat egyezőséget. Ha már valamire rá akarnám húzni, akkor az a Chuck lenne, csak ugye ott egy szoftvert nyomtak bele a csávó agyába és nem egy komplett chipet. Teljesen korrekt volt pedig. Joshban kellemesen csalódtam, hiszen ténylegesen elhittem neki ezt a szupör szoldzsör szerepet, viszont Meghannek van mit csiszolnia, már ami a teljesítményét illeti. Tény, nem ugrotta meg az Alias színvonalát (ehh, van olyan sorozat egyáltalán? laugh.gif ), de nekem nagyon tetszett és simán lehet egy többször nézős kategória.
2 felhasználónak tetszik: Christo, SmileyZ
2014. december 01. 22:42 #15
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.12.01. 17:54)
Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de borzasztóan sajnálom, hogy végül a kaszája mellett döntöttek és összesen csak tizenhárom epizódot élhetett meg. Régebben nagyon sokat érdeklődtem a sorozat iránt, de úgy elfelejtettem, mint a fene, így tehát pár hete elővettem. Nyolc óra munka után, kifejezetten tudott szórakoztatni esténként. Rengetegen lehúzták, sőt sokan kifejezetten rossznak titulálták és nem igazán értem, hogy miért. Eksön széria - mégis mit vártak tőle az emberek? Azt sem nagyon vágom, hogy miért pont a Célszemélyhez (Person of interest) hasonlították, mikor a két sorozat alaptörténete sem mutat egyezőséget. Ha már valamire rá akarnám húzni, akkor az a Chuck lenne, csak ugye ott egy szoftvert nyomtak bele a csávó agyába és nem egy komplett chipet. Teljesen korrekt volt pedig. Joshban kellemesen csalódtam, hiszen ténylegesen elhittem neki ezt a szupör szoldzsör szerepet, viszont Meghannek van mit csiszolnia, már ami a teljesítményét illeti. Tény, nem ugrotta meg az Alias színvonalát (ehh, van olyan sorozat egyáltalán? laugh.gif ), de nekem nagyon tetszett és simán lehet egy többször nézős kategória.


Nekem is tetszett, korrekt akciósorozat volt, de én a Chuckhoz sem hasonlítanám, az egy teljesen más kategória. Ott inkább a humorra mentek rá, meg ott egy kockából lett kém, ebben meg eleve egy badass katona kapta meg a szuperhightech cuccot az agyába. Nekem csak az nem tetszett, hogy nem volt semmi komolyabb átívelés, nem tartott semerre a sorozat. Érdekesek voltak az ügyek, amiket mindig megoldottak, de én az Almost Humanből is az átívelést hiányoltam. Kell nálam valami, hogy összetartsa a sorozatot. Ennek ellenére, nagyon sajnáltam mindkét sorit, mert nagyon jók lehettek volna, ha egy kicsit odateszik magukat és ha többen harapnak rá. sad.gif
Az Almost Human különösen fájt, nagyon hiányolok egy ilyen jövőben játszódós, sci-fi sorozatot a kínálatból...
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Beyla
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok