Starity

Niall Horant halálra rémítik a rajongók

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 06. 20:27 #101
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Vannak ilyenek..
2013. október 06. 20:28 #102
- törölt felhasználó -    
Ez nem újdonság. A múltkor a másiknak jött rá a félelem érzet. Lassan eluralkodik az egész kreált csapaton "ez" és inkább visszavonulnak, mint hogy mindennap biztonsági őrök és zombi rajongók "aranyozzák" be mindennapjaikat. Talán egyszer tényleg belefáradnak, belebetegednek és oda lesznek, amit nem tudnék sajnálni, mert túl nagy a felhajtás a külsejük miatt, ami mögött minimális tehetség párosult. Szóval mind egy kaptafára való.
2013. október 06. 20:34 #103
BarbiiKeszii
BarbiiKeszii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.14.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 0
Azonosító: 173424
Offline offline
Én sajnálom, mert oké hogy ott vannak,de egy kis teret adhatnának...
2013. október 06. 20:43 #104
Noémi16
Noémi16
~ Moonwalker ~
 
StátuszDj Láma<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.27.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 17
Azonosító: 181664
Offline offline
Én sosem értettem, hogy bírják ezt a sztárok....
2013. október 06. 21:05 #105
- törölt felhasználó -    
Már a B kategóriás filmek és akciójátékok megjelenése óta lehet tudni, hogy mi a leghatásosabb módszer a hordával szemben, de ha nekik jó a biztonsági szolgálat, akkor OK.
2013. október 06. 21:33 #106
Rosso
Rosso
 
StátuszRide or die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.11.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 34
Azonosító: 197668
Offline offline
Én nem bírnám ki ezt amit ők :SS
2013. október 06. 22:36 #107
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
En is utalnam :s de milyen rossz lehet, hogy tokre menne vilagot latni, de nem lehet a tomeg miatt. Jo ez hozzatartozik a karierjehez nyilvan.
Amugy mar parszor nyilatkozott hasonlot Niall
2013. október 07. 00:52 #108
B.Andie
B.Andie
új tag
 
StátuszHa azt akarod, hogy jobb legyen a világ, nézz magadba és változtass!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 142388
Offline offline
Olvasom a hozzászólásokat és csak jót derülök biggrin.gif az utálkozók gondolkodás nélkül írnak és ez vicces biggrin.gif 1. Szerintem te is panaszkodnál ha valami nem tetszik, nem arról van szó hogy "jaj mert tudnia kellett volna" uncsik vagytok csak ezt tudjátok szajkózni :"D nem tetszik neki és kijelentette szólás szabadság van, ha még nem hallottatok volna róla wink.gif2. Ha nem lenne hangjuk nem jutottak volna el az xfaktorban sehová 3. Ízlések és pofonok tök sz*r lenne ha mindenki a 1D-t imádná csak azért okosabb kijelentéseket is tehetnétek.
2013. október 07. 06:26 #109
- törölt felhasználó -    
Megertem hisz nem konnyu ennyire hiresnek lenni es en sem nagyon birnam a sikoltozos rajongokat akik minden lepesedet kovetik es mikor kapsz szivbajt toluk mikor lerohamoznak
2013. október 07. 06:57 #110
- törölt felhasználó -    
Nem is csodálom, hogy félnek.
2013. október 07. 08:42 #111
- törölt felhasználó -    
Szegenyek nem csoda hogy felnek!!!!
Megertem oket hisz ilyen helyzetben en is felnek!!!smileeee.gif
2013. október 07. 10:32 #112
hidasicaszandra
hidasicaszandra
 
StátuszSummer°°/^˝ ♥ Big Time Rush ♥ Igaz barátok = ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 513
Csatolások: 83
Azonosító: 208582
Offline offline
Hát én ha sztár lennék szerintem énis félnék, hisz egy egész tömeg megrohamoz hát akkor nem csoda hogy félnek.Szeritem ez tök normális.
2013. október 07. 12:04 #113
DirectionerGirl1000
DirectionerGirl1000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.17.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 211963
Offline offline
Megértem Nialler,ha én sztár lennék én is nagyon félnék ettől,és ezek a rajongók már tökre betegek o.O Fára mászni??ÚRISTEN O.O
2013. október 07. 12:39 #114
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (B.Andie @ 2013.10.07. 00:52)
Olvasom a hozzászólásokat és csak jót derülök biggrin.gif az utálkozók gondolkodás nélkül írnak és ez vicces biggrin.gif 1. Szerintem te is panaszkodnál ha valami nem tetszik, nem arról van szó hogy "jaj mert tudnia kellett volna" uncsik vagytok csak ezt tudjátok szajkózni :"D nem tetszik neki és kijelentette szólás szabadság van, ha még nem hallottatok volna róla wink.gif2. Ha nem lenne hangjuk nem jutottak volna el az xfaktorban sehová 3. Ízlések és pofonok tök sz*r lenne ha mindenki a 1D-t imádná csak azért okosabb kijelentéseket is tehetnétek.

Hehh, én meg a te hozzászólásodon derültem jót. biggrin.gif
1. Ha valami nem tetszik nekem, akkor maximum a körülöttem lévő embereknek panaszkodok, de, ha ne adj Isten világneves cölöb lennék, akkor tuti, hogy nem rohannék a bulvárhoz azzal, hogy "Jajj, de utálom a tömeget, meg mennyire utálom, ha a rajongóim körbevesznek!". Nem égetném a p*fázmányomat ilyennel még nő létemre sem. A szólásszabadságot meg oké, hogy említetted - níl gyerek kijelentette ezt, míg sokunk csak leírta tök kulturáltan, hogy gáz. Problem? think.gif Csak, ha már szólásszabadság van errefelé...
2. Sok sztárnak nincs hangja, mégis agyon van ajnározva. Valamint csak egy picikét szeretnélek felvilágosítani az ilyen tehetségkutatókról kapcsolatban, hogy a többségük kamu, bunda, megrendezett és köze sincs a valósághoz. Nem a valós szavazat alapján dől el, hogy kik a legjobban. Már sokszor a válogatáson eldől, hogy ki lesz az első, második vagy a harmadik, ja, és, hogy ki fog kiesni elsőként! Ennyit arról, hogy mennyire tehetségesek...
3. Igazad van, kinek a pap, kinek a papné, ahogyan tartja a mondás, de még mindig nem értem - milyen okosabb kijelentést kéne tennie bárkinek is? think.gif

Na, hogy ne csak off legyek, s szóljak valamit ahhoz a cikkhez is, amin igazából csak mosolyogtam. Az a helyzet, hogy rajta kívül még van több ezer sztár, aki képes megbirkózni ezzel a problémával. Itt ütközik ki, hogy bizony vannak olyanok is, mint ez a gyerek, aki egyszerűen nincs a sztárságra felkészülve. Én sosem akartam híres lenni, hogy több millió rajongóm legyen, pontosan azért, mert nem bírnám azt, ha állandó jelleggel a valagamban lennének. Szerintem legyen hálás nekik egy életre, ugyanis nem csak annyi pénzt kasszált, hogy egész életében dőzsölhet, de az életét is megalapozta ezzel. Enyhén szólva p*fátlanságnak tartom a médiának ilyen szinten kiteregetni a gondolatait, hiszen, ha ez a sok ostoba kislány nem lenne, akkor jelenleg Anglia egyik multijában sikálhatnák a padlót, miközben valamelyik híres-neves egyetemre akarnának bejutni. Én is azt mondom, mint itt sokan - ha nem bírja, akkor szálljon ki az egészből, úgyis van elég pénze, hogy egy 8-12 órás műszakot se kelljen lehúznia. Igazságtalannak tartom ezt az egész felhajtást körülöttük, mert nem tudnak annyit, mint ahogyan az elő van adva. Ez egy sima kis bojbend sallang sz*r még sablonosabb szerelmes dalokkal, amiket vagy el tudnak kornyikálni vagy nem. Ha nem lenne olyan adu a kinézetük (bár nekem hányingerem van mind az öttől, és bottal sem piszka kategória), akkor sehova sem jutottak volna. Náluk a tehetség a cukipofiban van mérve és nem a zenében. Na, emiatt is gondolom én, hogy egy kalap sz*r a zene is és maga a fiúbanda is. Sosem fognak kilépni a tini skatulyából, ami miatt hamarosan a süllyesztőben fogják végezni. Egy jó zenét játszó banda mindig képes megújulni, de ezek ugyanazt a sz*rt hozzák, mint amikor nekikezdtek a pályafutásuknak. A rajongók egyszer fel fognak nőni, és utána már a kutya sem lesz kíváncsi rájuk. laugh.gif
2013. október 07. 13:53 #115
Nessy012
Nessy012
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 205026
Offline offline
Hey de értelmes kommentek. Néhány ember gondolkozhatna. Kívánom, h aki 'kreált' 'minimális tehetség' és hasonlókat mondd, legyen csak egyszer a helyében. A másik pedig, h ne haragudjon meg a világ, de mi az, h 'úgy megijeszteném, h ott helyben szívrohamot kapna'? Esküszöm egyszer meglátlak, eltemetlek élve...sleep.gif
2013. október 07. 14:57 #116
MercuryFan
MercuryFan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 0
Azonosító: 212783
Offline offline
Beyla, tökéletesen egyet értek biggrin.gif
2013. október 07. 15:10 #117
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Beyla, ott a pont! biggrin.gif
2013. október 07. 15:22 #118
Erika 18
Erika 18
 
StátuszCsak te meg én, csak te meg én, a horizonton túl csak te meg én... :)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 793
Csatolások: 0
Azonosító: 207401
Offline offline
hát biztos nem könnyű a fiúknak. sad.gif
2013. október 07. 15:23 #119
- törölt felhasználó -    
Nem kell szívrohamot vagy halált kívánni neki, csak mert nem bírjátok. Nem szeretitek a zenéjét, és kész smileeee.gif De attól még lehet hogy jó fejnek találnátok ha találkoznátok vele a való életben. Megjegyzem, nem mindenki a külsejükért rajong, például én szeretem Harry-t (minimális szinten) de bűn ronda, szóval... biggrin.gif Az utálók írják, hogy nem szeretik, de nem kell Niall halálát kívánni. Azt se tudhatjuk biztosan hogy tényleg ezt mondta, lehet, mondott valamit, csak az emberek máris kiforgatják... Hát ilyen sztárnak lenni. Lehet, hamisak voltak a szavazatok, vagy előre eldöntötték hogy ők lesznek a 3.-ak, de szerintetek csak idióta tinilányok vannak a több millió rajongó között? Fiúk is lehetnek közöttük, nincs kizárva! wink.gif Ízlések és pofonok! Nem szeretheti mindenki ugyanazt... Fogadjátok el, hogy 'mi buta tinilányok' őket szeretjük, ti pedig, az értelmes, normál előadó-pártiak pedig nem... :3
2013. október 07. 15:26 #120
Kriszta5
Kriszta5
 
StátuszFogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1236
Csatolások: 0
Azonosító: 203214
Offline offline
Hát azért nem könnyű a sztároknak!!
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok