Starity

Hayley Williams nem ítélkezik Miley felett

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 13. 10:29 #41
- törölt felhasználó -    
Egyre több ok van rá, hogy tiszteljem Hayley-t. Csodálatos lány és teljesen igaza van.
2013. október 13. 11:25 #42
- törölt felhasználó -    
Nagyon tisztelem Hayley-t, hogy ennyi nemes ügy mellett kiáll. Azért pedig külön respekt, ahogy kitért a "politikai kérdés" elöl. Tényleg unalmas már, hogy mindenkit Miley-ról kérdeznek.
2013. október 13. 11:27 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (Avie @ 2013.10.13. 09:24)
Hayley most nőtt még kb. 2 métert a szememben. heart.gif Már beverte a fejét a plafonba biggrin.gif


:DDD Ezt adom smileeee.gif
2013. október 13. 13:32 #44
- törölt felhasználó -    
Hayley nem csak tehetséges, szép, hanem nagyon normális és tetszik a gondolkodása! Ezért (is) szeretjük!! RESPECT!
2013. október 13. 14:56 #45
cintia2000
cintia2000
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.08.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 55
Azonosító: 191157
Offline offline
jól teszi mert ő sem tökéletesség hogy mindenkit kritizáljon
2013. október 13. 17:12 #46
vir66
vir66
visszatérő vendég
 
Státuszi didn't come for a fight but i fight till the ending
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 210903
Offline offline
Nagyon bölcs hayley.nem csak tehetséges és szép ez most kiderült
2013. október 13. 19:24 #47
- törölt felhasználó -    
Csak Miley-ről tud beszélni? tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: MartinX
2013. október 13. 20:53 #48
- törölt felhasználó -    
Nehezen, de megértem. Hayley, amit mond, igaz, de Miley tettei akkor is őrültségek. Valahogyan ki akar törni. De ez akkor sem helyes.
2013. október 14. 12:27 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.10.12. 19:02)
Paradoxon. A múltkor szúrta a szemét Miley viselkedése, most már kezd enyhülni az egész? Most döntse már el. Maga se tudja mi a szitu. Amúgy miért kell ennyire "isteniteni" ezt a csajt? Mintha ő lenne a "mindenség", akinek a szava többet ér mint az arany. Az ő véleményére kell adni? Kész vicc ez az egész felhajtás körülötte, és igy válik egyre unszimpatikusabbá..

én is ezt gondolom:) Annyira gáz ez a csaj (hayley).. már semmi mást nem tud felhozni csak ezt , Miley meg legalább feltudott nőni , nem maradhat örökre kis diznis csaj. Nekem egy pöppet jobban is tetszik az új Miley, persze nem értek egyet mindennel de elfogadom. Hayley meg..így akar fennamaradni hogy együtt szerepeljena neve ilyen hírességekkel...
2013. október 14. 12:42 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 12:27)
én is ezt gondolom:) Annyira gáz ez a csaj (hayley).. már semmi mást nem tud felhozni csak ezt , Miley meg legalább feltudott nőni , nem maradhat örökre kis diznis csaj. Nekem egy pöppet jobban is tetszik az új Miley, persze nem értek egyet mindennel de elfogadom. Hayley meg..így akar fennamaradni hogy együtt szerepeljena  neve ilyen hírességekkel...

Miley fel tudott nőni?? Igazán felnőttes viselkedésre vall amit művel, teljesen igazad van. rolleyes.gif a te környezetedben így viselkednek a felnőttek? mert ha igen, az nagyon szomorú.. Hayley-nek meg nem kell róla beszélnie, hogy fennmaradhasson, ne nevettesd már ki magad. nem is ismered se őt se a Paramore-t, úgyhogy kár ilyeneket mondanod... inkább Hayley-nek nem kell ilyen közönséges alpári módon viselkednie, hogy elismerjék, és foglalkozzanak vele wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, hayley4, Szandiiii
2013. október 14. 12:45 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (rednail @ 2013.10.14. 12:42)
Miley fel tudott nőni?? Igazán felnőttes viselkedésre vall amit művel, teljesen igazad van. rolleyes.gif  a te környezetedben így viselkednek a felnőttek? mert ha igen, az nagyon szomorú.. Hayley-nek meg nem  kell róla beszélnie, hogy fennmaradhasson, ne nevettesd már ki magad. nem is ismered se őt se a Paramore-t, úgyhogy kár ilyeneket mondanod... inkább Hayley-nek nem kell ilyen közönséges alpári módon viselkednie, hogy elismerjék, és foglalkozzanak vele wink.gif

már miért ne kellene ? Miley-nak nem kell hogy foglalkozzon mással mert ő már ígyis egy nagy név. Hayley meg csak irigy;)
2013. október 14. 12:46 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (rednail @ 2013.10.14. 12:42)
Miley fel tudott nőni?? Igazán felnőttes viselkedésre vall amit művel, teljesen igazad van. rolleyes.gif  a te környezetedben így viselkednek a felnőttek? mert ha igen, az nagyon szomorú.. Hayley-nek meg nem  kell róla beszélnie, hogy fennmaradhasson, ne nevettesd már ki magad. nem is ismered se őt se a Paramore-t, úgyhogy kár ilyeneket mondanod... inkább Hayley-nek nem kell ilyen közönséges alpári módon viselkednie, hogy elismerjék, és foglalkozzanak vele wink.gif

Hagyd rá, she lives in a fairy tale. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: hayley4
2013. október 14. 12:48 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (compromise @ 2013.10.14. 12:46)
Hagyd rá, she lives in a fairy tale. biggrin.gif

Hát ha már "she" akkor már csak ezért is Hayley-re igaz amit mondtál wink.gif
2013. október 14. 12:59 #54
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 12:48)
Hát ha már "she" akkor már csak ezért is Hayley-re igaz amit mondtál wink.gif

Angolból kapa Kisfiam, ülj vissza a helyedre! cool.gif A "she" egy személyes névmás, amit a szövegkörnyezetből kivéve rád értett az adott tag. Szóval nem csak butának neveztek, de még lánynak is tituláltak. Nem égő egy picit? unsure.gif Fogadd el mások véleményét és hallgasd dzsásztín bíbőrt! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: hayley4, Szandiiii
2013. október 14. 13:01 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.10.14. 12:59)
Angolból kapa Kisfiam, ülj vissza a helyedre! cool.gif A "she" egy személyes névmás, amit a szövegkörnyezetből kivéve rád értett az adott tag. Szóval nem csak butának neveztek, de még lánynak is tituláltak. Nem égő egy picit? unsure.gif Fogadd el mások véleményét és hallgasd dzsásztín bíbőrt! meghajolo.gif

értettem én hogy engem titulált lánynak de attól még ő az. Itt nem én vagyok az aki nem képes elfogadni mások véleményét hanem ti! Az meg kicsit durva hogy még én vagyok """lány"""...
2013. október 14. 15:21 #56
Kriszta5
Kriszta5
 
StátuszFogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1236
Csatolások: 0
Azonosító: 203214
Offline offline
De ronda az a kép!!
2013. október 14. 15:28 #57
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyetértek Hayleyvel.
2013. október 15. 02:20 #58
- törölt felhasználó -    
Annyian utalgattatok Hayley korábbi nyilatkozatára, mondván, hogy mennyire ellentmondásos a hölgyike, hogy nagy buzgalmamban megkerestem itt a Starityn azt az ominózus cikket biggrin.gif

Idézet
„Úgy fest, hogy az emberek többségénél a nevetséges viselkedése, a botrányos tánca és a szerelése volt a fő téma. Én igazából a faji vonatkozáson akadtam fenn. Miley egy olyan kultúra elemeit használja színpadi kiegészítőként, ami nem a sajátja, és őszintén szólva, engem ez zavart leginkább. Azt hiszem, valaki elmagyarázhatná neki ezt a faji kérdést. Én nem leszek az, aki más előadóművészeket vádol rasszizmussal, nem megyek el odáig. Véleményem szerint egy kissé érzéketlen annak ellenére, hogy fekete nők is voltak vele a porondon, de őket inkább kellékeknek állították be, mint bármi másnak. Ettől kényelmetlenül éreztem magam. Úgy gondolom, Miley egy fiatal lány, aki most próbál tapasztalatokat szerezni és új dolgokat kipróbálni, és ebbe beletartozik a féktelen bulizás és az olyan dolgok viselése, amik másokat kellemetlenül érintenek, de engem ez érdekelt a legkevésbé. Ez a része annyira nem zavart.”


Oké, aláírom, hogy már régen volt a magyar érettségi, és talán a szövegértési képességeim is megkoptak, de nekem nem az jött le, hogy Miss Williams a tüzes gyehennába vetné Mileyt ama bizonyos fellépés (és az ott mutatott viselkedése) miatt - sem a korábbi, sem a mostani cikkben think.gif Mindezt mondom úgy, hogy körülbelül úgy vagyok Paramore-rajongó, mint amennyire Will Smith ázsiai pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, hayley4
2013. október 15. 19:23 #59
Petrucsia15
Petrucsia15
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 0
Azonosító: 171913
Offline offline
Kinyílványítja a véleményét,tehetséges,szép......ő a példaképem ♥ egyébként tök jó,hogy picihéjli kampányol biggrin.gif
2013. október 15. 20:28 #60
- törölt felhasználó -    
Jó lett a cikk. Nem értem miért kell megkérdezni hogy kinek az oldalán áll. Ez a kérdés nevetséges xD. De teljesen igaza van. Sokan itélkeznek. Örülök hogy ő nem. Nem véletlenül ő a példaképem. Annak is örülök hogy jótékonykodik a Paramore. Ez rendes tőlük. Meg kíváncsi vagyok arra a kis kutyára biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok