A kanadai rockbanda, a Three Days Grace idén ünnepelte 21 éves fennállását, így cikkünkben most bemutatjuk a banda legsikeresebbnek számító nótáit a kezdetektől, napjainkig.
A teljes cikkhez kattints ide!
A legsikeresebb videoklipek: Three Days Grace
2013. október 13. 17:55
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Beyla
2013. október 13. 18:02
#2
|
|
SHSophie2000hi. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.15. Hozzászólás: 1796 Csatolások: 48 Azonosító: 186050 offline
|
Egyszerűen imádom ezt a bandát!
köszönöm a cikket!
I Hate Everything About You
2013. október 13. 18:07
#3
|
|
LaDySmIthwardinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.16. Hozzászólás: 4416 Csatolások: 15107 Azonosító: 112374 offline
|
No végre nem csak a nyálas, tinimuzsika kedvelőire gondoltatok.
A 3DG az egyik legjobb post-grunge banda, még akkor is, ha Adam kiszállt a csapatból. Rengetegen elfordultak ezért az együttestől, pedig a helyére kerülő Matt Walst (a basszusgitáros testvére) sem új már a szakmában (lásd My Darkest Days). Tény, hogy mindkettejüknek egyedi hangszíne van, és Matt nem fog úgy énekelni mint azt már megszokhattuk Adamtől, ne is várják ezt el tőle, ellenben ő is hihetetlenül muzikális, tehetséges, úgyhogy nem féltem a 3DG jövőjét.
A 3DG az egyik legjobb post-grunge banda, még akkor is, ha Adam kiszállt a csapatból. Rengetegen elfordultak ezért az együttestől, pedig a helyére kerülő Matt Walst (a basszusgitáros testvére) sem új már a szakmában (lásd My Darkest Days). Tény, hogy mindkettejüknek egyedi hangszíne van, és Matt nem fog úgy énekelni mint azt már megszokhattuk Adamtől, ne is várják ezt el tőle, ellenben ő is hihetetlenül muzikális, tehetséges, úgyhogy nem féltem a 3DG jövőjét.
2013. október 13. 18:40
#6
ohh mindegyik számot imádom *.* Never too Late *.* ♥ annyira szép :'))
2013. október 13. 18:46
#7
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Nagyon szeretem őket,jó együttes.
2013. október 13. 18:55
#8
|
|
emma1234567890 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.23. Hozzászólás: 745 Csatolások: 0 Azonosító: 196652 offline
|
Nekem a Time of Dying a kedvencem.
2013. október 13. 19:09
#10
|
Beylacarter |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 8612 Csatolások: 2491 Azonosító: 186418 offline
|
Valóban ők az egyik legjobb zenét játszó zenekar eme földkerekségen! Habár még csak pár éve ismertem meg őket (nagyjából három éve) párom jóvoltából, aki rajong a zenéjükért. Nem is hiába, hiszen valami fantasztikusat alkottak a rock zenét illetően. A régebbi albumaikat annyira nem szoktam hallgatni, ám a Life starts now korongjuk hatalmas becsben van tartva. Kár, hogy kevesebben ismerik őket, mert értelmes, érzelmes zenét játszanak, és nem csak egy wrekkingbólt kalapácsnyalogatással vegyítve. A cikkért pedig hatalmas köszönet!
Jó végre róluk is olvasni, sőt szinte üdítő élmény volt!
2013. október 13. 20:18
#11
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Köszönöm a cikket, jó olvasni róluk errefelé.
One-X című albumuk a favoritom (noha a többi is minőségi). Egyszerűen zseniális. Adam hihetetlen dalszövegeket írt rá nem akármilyen körülmények között.
2013. október 13. 21:04
#13
|
|
Rihanna200 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.07. Hozzászólás: 651 Csatolások: 0 Azonosító: 161752 offline
|
véééégre egy 3DG cikk!! köszönöm LexiCobain!
2013. október 14. 15:23
#14
Kb. két hete ismerem őket és csak őket hallgatom.
Normális zenét csinálnak amit értékelek.
Jó olvasni ilyet is és nem csak a hétfői Justin Bieber dalpremiert!
Normális zenét csinálnak amit értékelek.
2013. október 14. 19:58
#16
|
|
Fallengirl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.18. Hozzászólás: 887 Csatolások: 0 Azonosító: 164007 offline
|
I Hate Everything About You a legeslegjobb!
nagyon sok a amondanivalója.. és maga a zene is nagyon jó egyszerűen imádom !! ♥ + és a Pain. hjaj
arra nincsenek szavaim *-*
2013. október 28. 18:00
#17
|
|
rocknroller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.07.05. Hozzászólás: 1804 Csatolások: 0 Azonosító: 17168 offline
|
Az nem számít, hogy az énekes tavaly kilépett a bandából egészségügyi problémákra hivatkozva!
Pár napja olvastam amúgy semmi gáz!
Pár napja olvastam amúgy semmi gáz!
2013. november 09. 20:36
#18
|
|
Texyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.25. Hozzászólás: 307 Csatolások: 0 Azonosító: 202532 offline
|
rocknroller-nek igaza van. Tavaly lépett ki, és állítólag ez a nagy koncert előtt közölte az ügyvédjén keresztül.
Kedvencek:
- Pain
- I hate everything about you
- Never too Late
Three Days Grace Forever!
Kedvencek:
- Pain
- I hate everything about you
- Never too Late
Three Days Grace Forever!
2013. november 26. 15:11
#19
|
|
Fannycska999rrrromantic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.04. Hozzászólás: 3681 Csatolások: 163 Azonosító: 160042 offline
|
I Hate Everything About You a legjobb, legalábbis szerintem
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline






