Starity

Chenoa: „Mélypont van mögöttem, és most fantasztikusan vagyok”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 19. 15:36 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Chenoa idén is a rák elleni kampány egyik arca. A szép énekesnő maga is átesett ezen a betegségen, ma már azonban teljesen egészséges, azonban fontosnak tartja, hogy az emberek merjenek tenni az egészségük érdekében.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. október 19. 15:57 #2
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Nem tudom ki ő,de jó,ha boldog. smileeee.gif
2013. október 19. 16:49 #3
- törölt felhasználó -    
Örülök neki, hogy már jól van, és hogy boldog. Nagyon szép tőle, hogy kampányol a betegség ellen. Egyre jobban kedvelem, igazán szimpatikus.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. október 19. 19:23 #4
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Te jó Isten! ohmy.gif Most hallom/olvasom először, hogy Chenoa is megküzdött a gyilkos kórral! Ráadásul piszok fiatal volt akkoriban - rettenetes! Nagyon-nagyon örülök neki, hogy ennyire pozitívan állt hozzá a dologhoz, és sikeresen maga mögött tudhatja a betegséget! Komolyan, egyre jobban megkedvelem, pedig nem olyan régen kezdtem el foglalkozni vele. Egyébként annyira jó ez a fotó róla! Elbűvöl a bájos pofijával. Szerintem nagyon édes! smileeee.gif Nem mellesleg Anával nagyon jól kijönnének, úgy hiszem. Ha másért nem is, a kampányok kapcsán "egymásra találnának", de nem tudom elképzelni, hogy úgy alapjáraton ne haverkodnának össze... beer.gif blush.gif Ja és még valami: én azt gondoltam, hogy van férje! rohog.gif Sebaj, ami késik, az... wink.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. október 21. 07:42 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fan-ily6889 @ 2013.10.19. 19:23)
Te jó Isten!  ohmy.gif Most hallom/olvasom először, hogy Chenoa is megküzdött a gyilkos kórral! Ráadásul piszok fiatal volt akkoriban - rettenetes! Nagyon-nagyon örülök neki, hogy ennyire pozitívan állt hozzá a dologhoz, és sikeresen maga mögött tudhatja a betegséget! Komolyan, egyre jobban megkedvelem, pedig nem olyan régen kezdtem el foglalkozni vele. Egyébként annyira jó ez a fotó róla! Elbűvöl a bájos pofijával. Szerintem nagyon édes!  smileeee.gif Nem mellesleg Anával nagyon jól kijönnének, úgy hiszem. Ha másért nem is, a kampányok kapcsán "egymásra találnának", de nem tudom elképzelni, hogy úgy alapjáraton ne haverkodnának össze...  beer.gif  blush.gif Ja és még valami: én azt gondoltam, hogy van férje!  rohog.gif Sebaj, ami késik, az...  wink.gif  smileeee.gif

Igen, sajnos neki is szembe kellett néznie vele, de sikeresen legyőzte. Ha jól tudom, ezt szimbolizálja a nyakán, hátul lévő napocskát ábrázoló tetoválás is. smileeee.gif
Nos, Chenoa nagyon sikeres a karrierjében, de ugyanez a magánéletéről sajnos nem mondható el. Rejtély, miért szingli még mindig. Valamiért az összes kapcsolata zátonyra futott és fel nem foghatom, hogy egy ilyen kis tündér, mint ő, miért nem tud igazi társra lelni. Volt olyan, hogy a pasi csúnyán kihasználta, csak az új lemeze miatt volt vele (David de María konkrétan mad.gif ), akkor az utóbbi két pasi meg nem annyira volt közszereplő, gondolom nem bírták a médiacirkuszt, ami mindig Chenoa szerelmi élete után csorgatja a nyálát... sad.gif De én is nagyon remélem, hogy talál magának végre egy rendes, normális, erős pasit, aki nem sokall be attól, hogy Chenoa ennyire a középpontban van. think.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. október 21. 15:48 #6
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.10.21. 07:42)
Igen, sajnos neki is szembe kellett néznie vele, de sikeresen legyőzte. Ha jól tudom, ezt szimbolizálja a nyakán, hátul lévő napocskát ábrázoló tetoválás is. smileeee.gif
Nos, Chenoa nagyon sikeres a karrierjében, de ugyanez a magánéletéről sajnos nem mondható el. Rejtély, miért szingli még mindig. Valamiért az összes kapcsolata zátonyra futott és fel nem foghatom, hogy egy ilyen kis tündér, mint ő, miért nem tud igazi társra lelni. Volt olyan, hogy a pasi csúnyán kihasználta, csak az új lemeze miatt volt vele (David de María konkrétan mad.gif ), akkor az utóbbi két pasi meg nem annyira volt közszereplő, gondolom nem bírták a médiacirkuszt, ami mindig Chenoa szerelmi élete után csorgatja a nyálát... sad.gif De én is nagyon remélem, hogy talál magának végre egy rendes, normális, erős pasit, aki nem sokall be attól, hogy Chenoa ennyire a középpontban van. think.gif


Biztosan megtalálja majd a hozzáillő társat, aki kitart mellette a végtelenségig! smileeee.gif Mondjuk szerintem az utóbbiak nem szerethették eléggé, hiszen akkor kibírták volna a média-strapát. Egyébként igen, valóban egy kis tündéri teremtésnek tűnik, azért lepődtem meg, hogy még nem férjezett. Áhá, szóval tetkója is van! biggrin.gif Máris megnézem! smileeee.gif Anának ankh jele van, és egy Napba van belerajzolva a derekán. smileeee.gif Az örök élet szimbóluma. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Malú Malú 7104.
Chenoa Chenoa 4746.