Starity

Im5

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 22. 09:48 #121
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.21. 22:44)
Jaj, gyerekek.. mar nem Cokton, mar Coleton. _nevet.gif mar a tumblr is tele van 'I ship Colton' szoveggel-.-


Úristen, de beteg biggrin.gif biggrin.gif Már értem azokat az 1D rajongókat, akik nem shippelnek semmit. Ez annyira uncsi, de hogy Coltonból Coleton? Az első alapból jobban hangzik smileeee.gif wink.gif Szerencse, hogy nem használom a tumblr-t. És mi van akkor a többiekkel? Mert Cole Danával is nagyon jóban van, vagy akár lehetne Gabe és Will biggrin.gif
Ui: Nem tudom, hogy hogyan történt, de megszerettem Cassidyt... smileeee.gif smileeee.gif
2013. december 22. 20:12 #122
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
http://www.bopandtigerbeat.com/2013/12/poll-emblem3-vs-im5/
Szavazzatok, nagyon le vagyunk maradva mellow.gif
2013. december 22. 21:46 #123
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.22. 20:12)
http://www.bopandtigerbeat.com/2013/12/poll-emblem3-vs-im5/
Szavazzatok, nagyon le vagyunk maradva mellow.gif


sad.gif Már szavaztam vagy százszor, de volt mikor vezettek smileeee.gif
2013. december 22. 22:35 #124
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.22. 21:46)
sad.gif Már szavaztam vagy százszor, de volt mikor vezettek smileeee.gif

aa, nekem már füstöl a vote gomb, de ez az emblem 3 nagyon elhúzott dry.gif
2013. december 22. 22:41 #125
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
De mi a.. Nyomkodom már egy éve a vote gombot, és az előbb 42.54 volt az állás, most meg 42.52..ohmy.gif
nem tudom miért változik állandóan le meg fel, de a kezemet amputálni kell,az biztos
2013. december 22. 22:41 #126
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
az előbb 42.5 most meg 42.50
hogy ütném le, azt aki szabályozza ezt -.-
2013. december 22. 22:44 #127
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Emblem3 57.5%

IM5 42.5%
lefrissítem


IM5 42.51%

sleep.gif
2013. december 23. 08:20 #128
- törölt felhasználó -    
Amikor vezettek, akkor legalább én is hatszor szavaztam, de nem fogadta el, vagy nem tudom, mert nem ment feljebb... De szerintem ezt már nem fogjuk megnyerni, de azért reménykedem smileeee.gif
2013. december 23. 12:56 #129
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.23. 08:20)
Amikor vezettek, akkor legalább én is hatszor szavaztam, de nem fogadta el, vagy nem tudom, mert nem ment feljebb... De szerintem ezt már nem fogjuk megnyerni, de azért reménykedem smileeee.gif

Hat nem tudom, ha az amcsik is ennyit szavaznank mint mi, akkor lehet hogy nem lennenk ennyire lemaradva mad.gif
2013. december 23. 17:44 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.23. 12:56)
Hat nem tudom, ha az amcsik is ennyit szavaznank mint mi, akkor lehet hogy nem lennenk ennyire lemaradva mad.gif


ja smileeee.gif De ez mi is pontosan? Miért kell annyit szavazni? Kapnak majd valami díjat a nyertesek? biggrin.gif
2013. december 23. 20:18 #131
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.23. 17:44)
ja smileeee.gif De ez mi is pontosan? Miért kell annyit szavazni? Kapnak majd valami díjat a nyertesek? biggrin.gif

Hát a címe az hogy az "Év legjobb csapata" szóval biztosam blink.gif
2013. december 25. 15:33 #132
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
http://instagram.com/p/iUgsKUggw-/ wub.gif végre megint kezdi hozni a tőle várt normális kinézetet biggrin.gif
2013. december 25. 16:49 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.25. 15:33)
http://instagram.com/p/iUgsKUggw-/ wub.gif végre megint kezdi hozni a tőle várt normális kinézetet biggrin.gif


Tényleg smileeee.gif Akkor a Jézuska értette a célzásomat a levelemben wink.gif smileeee.gif Már csak azt kéne, hogy eljönnek ide koncertezni, igaz, lehet , hogy nem tudnék elmenni, vagyis akkor annyira nem lenne jó... biggrin.gif smileeee.gif Van valami új infód?
2013. december 25. 20:07 #134
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.25. 16:49)
Tényleg smileeee.gif Akkor a Jézuska értette a célzásomat a levelemben wink.gif smileeee.gif Már csak azt kéne, hogy eljönnek ide koncertezni, igaz, lehet , hogy nem tudnék elmenni, vagyis akkor annyira nem lenne jó... biggrin.gif smileeee.gif Van valami új infód?

biggrin.gif hát igen, jó lenne..
Van-van. Látom hogy az egyik ismerősöm belájkolta a fiúk hivatalos facebook-oldalát. megkérdezem tőle hogy honnan ismeri őket, mert amikor említettem neki, állandóan azt mondta, hogy csak egy tucat boyband.
mondta hogy voltak a Bravo újságba még elég régen. Ekkor már püföltem a monitorom, mert ha meglátom őket valahol, akkor idegösszeroppanás garantált, de na mindegy. Azt mondja hogy cassidy is benne volt reklamalo.gif de a fiúkról nem volt nagy dolog, csak a kedvenc cuccaik meg ilyesmi. ez mondjuk annyira nem nagy infó, de már tudnunk kell róla, ha már benne voltak:D
És utólag is minden 5ernek boldog karácsonyt smileeee.gif
2013. december 25. 21:41 #135
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.25. 20:07)
biggrin.gif hát igen, jó lenne..
Van-van. Látom hogy az egyik ismerősöm belájkolta a fiúk hivatalos facebook-oldalát. megkérdezem tőle hogy honnan ismeri őket, mert amikor említettem neki, állandóan azt mondta, hogy csak egy tucat boyband.
mondta hogy voltak a Bravo újságba még elég régen. Ekkor már püföltem a monitorom, mert ha meglátom őket valahol, akkor idegösszeroppanás garantált, de na mindegy. Azt mondja hogy cassidy is benne volt  reklamalo.gif de a fiúkról nem volt nagy dolog, csak a kedvenc cuccaik meg ilyesmi. ez mondjuk annyira nem nagy infó, de már tudnunk kell róla, ha már benne voltak:D
És utólag is minden 5ernek boldog karácsonyt  smileeee.gif


Boldog Karácsonyt smileeee.gif Én most megszerettem valamennyire Cassidyt, de azért még a példaképem nem lesz wink.gif Tudod mi jutott eszembe? Két dolog is: Hogy szinte csak Coleról beszélünk, ami szenyaság a többi fiúval szembe... A másik pedig, hogy hallgatom a Jingle Bell Popot, nagyon szeretem. Dalton hangja nagyon jó az elején, annyira ráillet ez a rész, Dana is aranyos kis részt énekelhetett. Majd jött Cole szólója. Cole alapból ritkán kap szólót, leginkább Dalton, Dana és Will kapja a legtöbbet. Itt is örültem, hogy végre, igaz szerintem az elmúlt időben most rá is sokat adtak, meg Gabere is, aminek örülök nagyon. De Cole szólója alatt hallom, hogy még Will énekel. De miért? Willnek nincs elég szólója v. mi? Egyedül az övébe énekelt bele, szinte végig, ami szerintem szenyaság, tekintve, hogy neki sok van, míg Colenak kevés... De attól még nagyon szeretem a számot, nagyon cuki a videó smileeee.gif És mintha Gabe és az előbb említett is mintha több szólót kapna az elmúlt egy-két hónapban, aminek nagyon örülök smileeee.gif
2013. december 25. 22:03 #136
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.25. 21:41)
Boldog Karácsonyt smileeee.gif Én most megszerettem valamennyire Cassidyt, de azért még a példaképem nem lesz wink.gif Tudod mi jutott eszembe? Két dolog is: Hogy szinte csak Coleról beszélünk, ami szenyaság a többi fiúval szembe... A másik pedig, hogy hallgatom a Jingle Bell Popot, nagyon szeretem. Dalton hangja nagyon jó az elején, annyira ráillet ez a rész, Dana is aranyos kis részt énekelhetett. Majd jött Cole szólója. Cole alapból ritkán kap szólót, leginkább Dalton, Dana és Will kapja a legtöbbet. Itt is örültem, hogy végre, igaz szerintem az elmúlt időben most rá is sokat adtak, meg Gabere is, aminek örülök nagyon. De Cole szólója alatt hallom, hogy még Will énekel. De miért? Willnek nincs elég szólója v. mi? Egyedül az övébe énekelt bele, szinte végig, ami szerintem szenyaság, tekintve, hogy neki sok van, míg Colenak kevés... De attól még nagyon szeretem a számot, nagyon cuki a videó smileeee.gif És mintha Gabe és az előbb említett is mintha több szólót kapna az elmúlt egy-két hónapban, aminek nagyon örülök smileeee.gif

Igen, ez igaz. Colenak alig adnak szolot, pedig van olyan daluk, amibe pont beleillene a hangja. Peldaul az everyting about u-ba eleg sok szoloja van, a zero gravitybe alig 3-4 sor. Amugy olyan elhagyatott lett ez a forum, mar csak ketten foglalkozunk ennyire a fiukkal, vagy csak a tobbi 5ernek nincs ideje vagy kedve itt lenni? biggrin.gif
2013. december 25. 22:34 #137
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.25. 22:03)
Igen, ez igaz. Colenak alig adnak szolot, pedig van olyan daluk, amibe pont beleillene a hangja. Peldaul az everyting about u-ba eleg sok szoloja van, a zero gravitybe alig 3-4 sor. Amugy olyan elhagyatott lett ez a forum, mar csak ketten foglalkozunk ennyire a fiukkal, vagy csak a tobbi 5ernek nincs ideje vagy kedve itt lenni? biggrin.gif


Én a Zero Gravityset imádtam, abban annyira aranyos smileeee.gif Annyira jó hangulata van a klipnek, annyira tetszik, igaz eleinte azt a számukat nem csípáztam, de most már az egyik kedvencem. Az Everything about U-t annyira nem szeretem, de annak is jó hangulata van, de a hangjuk annyira el van torzítva, hogy azt annyira nem bírom. Az lett, ami annyira szomorúan érint, írtam néhány tagnak, hogy van ilyen, és írhatnának, akiknél láttam, hogy szinte első helyen áll az IM5, válaszoltak, hogy látták, és köszi, hogy szóltam, de azt nem tudom miért nem írnak... sad.gif
2013. december 25. 22:48 #138
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.25. 22:34)
Én a Zero Gravityset imádtam, abban annyira aranyos smileeee.gif Annyira jó hangulata van a klipnek, annyira tetszik, igaz eleinte azt a számukat nem csípáztam, de most már az egyik kedvencem. Az Everything about U-t annyira nem szeretem, de annak is jó hangulata van, de a hangjuk annyira el van torzítva, hogy azt annyira nem bírom. Az lett, ami annyira szomorúan érint, írtam néhány tagnak, hogy van ilyen, és írhatnának, akiknél láttam, hogy szinte első helyen áll az IM5, válaszoltak, hogy látták, és köszi, hogy szóltam, de azt nem tudom miért nem írnak... sad.gif

Aha, ott nagyon el lett talalva minden.nem tudom, en ha meglatok valami im5-osat rogton kutakodok utana, nem csak egy koszit irok, annak aki kuldte. Istenem, ezek a fanok ugy lekakaljak oket, ahogy vannak. Csak azt nem ertem, akkor miert ok a kedvenceik..
2013. december 26. 09:29 #139
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.25. 22:48)
Aha, ott nagyon el lett talalva minden.nem tudom, en ha meglatok valami im5-osat rogton kutakodok utana, nem csak egy koszit irok, annak aki kuldte. Istenem, ezek a fanok ugy lekakaljak oket, ahogy vannak. Csak azt nem ertem, akkor miert ok a kedvenceik..


Én is. Annak is örülök, mikor kiírsz valami hírt, mert én nagyon tájékozatlan vagyok ilyenekben. Az Ő bajuk végül is, egy tök jó fórumot szalasztanak el, de én már nem fogok nekik újra írni, nem tudok senkit se kötelező, h 'ebbe most írnod kell különben...'
2013. december 26. 10:58 #140
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.26. 09:29)
Én is. Annak is örülök, mikor nagyon tájékozatlan vagyok ilyenekben. Az Ő bajuk végül is, egy tök jó fórumot szalasztanak el, de én már nem fogok nekik újra írni, nem tudok senkit se kötelező, h 'ebbe most írnod kell különben...'

Hat igen, az o bajuk.
En meg itt torolgetem le sorra a kepeket az adatlapomrol, mert a barotnom aki most lett 5er sorra kuldi.. XDD Ne ertsd felre, nem azert mert utalom oket vagy valami, csak mert nem szeretem ha mindenki latja:D
amugy kene trendelni, vagy egymas posztjait folyamatosan retweetelni, mert igy sose fognak minket eszrevenni:D
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Will Jay Will Jay 3752.