Starity

Im5

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 26. 12:01 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.26. 10:58)
Hat igen, az o bajuk. 
En meg itt torolgetem le sorra a kepeket az adatlapomrol, mert a barotnom aki most lett 5er sorra kuldi.. XDD Ne ertsd felre, nem azert mert utalom oket vagy valami, csak mert nem szeretem ha mindenki latja:D
amugy kene trendelni, vagy egymas posztjait folyamatosan retweetelni, mert igy sose fognak minket eszrevenni:D


Én szerkesztem Cole lapját, úristen biggrin.gif smileeee.gif Annyira örülök neki, annyira boldog vagyok, érted, én szerkesztem. biggrin.gif És lehet, vagy csak majd észreveszik, de addig is mi itt elvagyunk. smileeee.gif
2013. december 26. 12:06 #142
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.26. 12:0ia. )
Én szerkesztem Cole lapját, úristen biggrin.gif smileeee.gif Annyira örülök neki, annyira boldog vagyok, érted, én szerkesztem. biggrin.gif És lehet, vagy csak majd észreveszik, de addig is mi itt elvagyunk. smileeee.gif

Na ne szivass mellow.gif ezt en akartam elvallalmi, mar az adminnak is irtam. Ezst meg visszakapod reklamalo.gif
Majd ha megunod, atadod?*-* unsure.gif
Amugu meg tamadt egy masik otletem is. Irhatnank egy kozos Cole-vagy Im5 famfictiont, szerintem nagy sikere lenne biggrin.gif
2013. december 26. 12:09 #143
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (cathycodsgrove @ 2013.12.26. 12:06)
Na ne szivass mellow.gif ezt en akartam elvallalmi, mar az adminnak is irtam. Ezst meg visszakapod reklamalo.gif 
Majd ha megunod, atadod?*-* unsure.gif 
Amugu meg tamadt egy masik otletem is. Irhatnank egy kozos Cole-vagy Im5 famfictiont, szerintem nagy sikere lenne biggrin.gif

Majd ha megunod XDDD rosszul fogalmaztam biggrin.gif
2013. december 26. 13:18 #144
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.26. 12:09)
Majd ha megunod XDDD rosszul fogalmaztam biggrin.gif


Gyorsnak kell lenni wink.gif smileeee.gif Annyira jó, átírtam szinte mindent a kis fülecskébe is, és írtam egy kis életrajzot, amennyit ki tudtam belőle hozni. smileeee.gif Ezt soha nem fogom megunni, annyira örülök neki wink.gif smileeee.gif Egyébként én nem tudok írni, és őszinte leszek, hogy én akkor nem Coleról írnék, hanem egy másik bandatagról, hogy ne csak Cole-lal foglalkozzak biggrin.gif smileeee.gif
2013. december 26. 13:19 #145
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.26. 13:18)
Gyorsnak kell lenni wink.gif smileeee.gif Annyira jó, átírtam szinte mindent a kis fülecskébe is, és írtam egy kis életrajzot, amennyit ki tudtam belőle hozni. smileeee.gif Ezt soha nem fogom megunni, annyira örülök neki wink.gif smileeee.gif Egyébként én nem tudok írni, és őszinte leszek, hogy én akkor nem Coleról írnék, hanem egy másik bandatagról, hogy ne csak Cole-lal foglalkozzak biggrin.gif smileeee.gif

akkor írjunk? smileeee.gif
2013. december 26. 13:19 #146
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.26. 13:19)
akkor írjunk? smileeee.gif

mármint amit mondtam..biggrin.gif
2013. december 26. 15:03 #147
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.26. 13:19)
mármint amit mondtam..biggrin.gif


Én nem tudok írni, nem is fogok smileeee.gif Bocsi... De Te írhatsz nyugodtan smileeee.gif smileeee.gif Majd szurkolok wink.gif
2013. december 26. 15:23 #148
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.26. 15:03)
Én nem tudok írni, nem is fogok smileeee.gif Bocsi... De Te írhatsz nyugodtan smileeee.gif smileeee.gif Majd szurkolok wink.gif

Á,semmi értelme. Úgy se olvasná senki.. Megértelek, inkább szerkeszd Cole lapját, annak úgyis több értelme van. happy.gif
2013. december 26. 22:28 #149
- törölt felhasználó -    
Arra gondoltam, hogy kielemezhetnénk dalokat tetszés, klip, szöveg (miről szól, milyen tartalma van, mit üzen) és ilyenek alapján. Kezdjük először a Zero Gravityvel:

Eleinte nem tetszett a Zero Gravity, fogalmam sincs miért. A Can't stay away volt az első dal, amit hallottam Tőlük, utána ez, de nem nyűgözött le. Utána szinte ráerőszakoltam magamra, hogy ez tetszeni fog, nem tudom miért. Valahogy úgy éreztem, hogy hallgatnom kell, hogy szeretni fogom Őket. Talán Dana kicsit lenyomja a többieket, de megértem, mert neki ultracukiszupi hangja van, de egyébként mindenkinek ugyanannyi része van. A klip tetszik, egyszerű, mégis hatásos, a szövege jó, a táncot imádom, valahogy olyan jó érzés fog el, mikor hallgatom, mert annyi minden jut eszembe, amit akkor gondoltam, meg utána is nem sokkal. Egyszerűen megszerettem smileeee.gif
Ti mit gondoltok?
1 felhasználónak tetszik: cathycosgrove
2013. december 28. 19:28 #150
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.26. 22:28)
Arra gondoltam, hogy kielemezhetnénk dalokat tetszés, klip, szöveg (miről szól, milyen tartalma van, mit üzen) és ilyenek alapján. Kezdjük először a Zero Gravityvel:
Eleinte nem tetszett a Zero Gravity, fogalmam sincs miért. A Can't stay away volt az első dal, amit hallottam Tőlük, utána ez, de nem nyűgözött le. Utána szinte ráerőszakoltam magamra, hogy ez tetszeni fog, nem tudom miért. Valahogy úgy éreztem, hogy hallgatnom kell, hogy szeretni fogom Őket. Talán Dana kicsit lenyomja a többieket, de megértem, mert neki ultracukiszupi hangja van, de egyébként mindenkinek ugyanannyi része van. A klip tetszik, egyszerű, mégis hatásos, a szövege jó, a táncot imádom, valahogy olyan jó érzés fog el, mikor hallgatom, mert annyi minden jut eszembe, amit akkor gondoltam, meg utána is nem sokkal. Egyszerűen megszerettem smileeee.gif 
Ti mit gondoltok?

Én az első perctől kezdve imádtam. Nem tudom,nekem olyan egyedi hangzása van, és a klip is az, meg az egész szöveg. Még boybandnek nem volt ilyen száma,ezért érdekes:)
2013. december 28. 19:33 #151
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
http://hopeinlive0.blogspot.hu/ Na itt van amit mondtam, tudom, még az elején annyira nincs benne Cole,de szerintem egész jó lett. smileeee.gif
És most kivételesen nem fanfiction, hanem csak egy kitalált történet, amiben ő is részt vesz:D
2013. december 28. 19:41 #152
- törölt felhasználó -    
Legyen akkor a kövi szám az Everything About U smileeee.gif
Nekem őszintén szólva nem tetszik annyira az a számuk... Nem is tudom miért, talán a hangzás. Pedig a klipet, a táncot és minden mást szeretek benne, de a hangzással nem vagyok kibékülve sad.gif Viszont azt nagyon szeretem, hogy tényleg nagyon vidám, és olyan jól táncolnak benne a fiúk smileeee.gif
Ti mit gondoltok?

Ó, mindjárt beleolvasok smileeee.gif Te írod? smileeee.gif
2013. december 28. 19:45 #153
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.28. 19:41)
Legyen akkor a kövi szám az Everything About U smileeee.gif 
Nekem őszintén szólva nem tetszik annyira az a számuk... Nem is tudom miért, talán a hangzás. Pedig a klipet, a táncot és minden mást szeretek benne, de a hangzással nem vagyok kibékülve sad.gif Viszont azt nagyon szeretem, hogy tényleg nagyon vidám, és olyan jól táncolnak benne a fiúk smileeee.gif 
Ti mit gondoltok?
Ó, mindjárt beleolvasok smileeee.gif Te írod? smileeee.gif

Igen,természetesen én írom:)
Amúgy nekem csak azért van nagyon a szívemhez nőve, mert ez volt az első amit hallottam tőlük.. még 2011ben:D
2013. december 28. 20:52 #154
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.28. 19:45)
Igen,természetesen én írom:)
Amúgy nekem csak azért van nagyon a szívemhez nőve, mert ez volt az első amit hallottam tőlük.. még 2011ben:D


Nekem a Zero Gravity biggrin.gif smileeee.gif 2011ben? Wow biggrin.gif Ez jó sok idő smileeee.gif
Jöjjön akkor az Into The Night smileeee.gif
Annyira szeretem ezt a számot, talán csak azt nem, hogy Cole olyan fura benne, nem áll jól neki a szemüveg, és olyan nagymenő akar lenni, ami nem tetszik. Egyébként ezen kívül nagyon jó kis szám, a táncot a végén és a refrénnél szintén imádom, talán ez a legkedvencebb, mindig nézem a youtuben biggrin.gif A szöveg is, Gabe részénél imádom azt h: IM5 - Into The Night biggrin.gif Annyira tetszik az az írás smileeee.gif
Mit gondoltok? smileeee.gif
2013. december 28. 21:18 #155
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.28. 20:52)
Nekem a Zero Gravity biggrin.gif smileeee.gif 2011ben? Wow biggrin.gif Ez jó sok idő smileeee.gif 
Jöjjön akkor az Into The Night smileeee.gif
Annyira szeretem ezt a számot, talán csak azt nem, hogy Cole olyan fura benne, nem áll jól neki a szemüveg, és olyan nagymenő akar lenni, ami nem tetszik. Egyébként ezen kívül nagyon jó kis szám, a táncot a végén és a refrénnél szintén imádom, talán ez a legkedvencebb, mindig nézem a youtuben biggrin.gif A szöveg is, Gabe részénél imádom azt h: IM5 - Into The Night biggrin.gif Annyira tetszik az az írás smileeee.gif
Mit gondoltok? smileeee.gif

Szerintem rohadt jól néz ki benne, talán a kedvenc klipem a 0 Gravity mellett. Nagyon el lett abba találva mindenki, meg a szövege is jó.smileeee.gif
2013. december 28. 22:35 #156
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.28. 21:18)
Szerintem rohadt jól néz ki benne, talán a kedvenc klipem a 0 Gravity mellett. Nagyon el lett abba találva mindenki, meg a szövege is jó.smileeee.gif


Nekem annyira nem, főleg a szemüvege nem smileeee.gif
Legyen akkor a mostani Story of My Life - Wake Me Up: Mashup
Nekem tetszik, a Story of My Life az az 1D szám, amit egyedül szeretek, a Wake Me Upot már nem annyira, de attól még jó lett, nekem tetszik, ahogy kánonban éneklik a refrént smileeee.gif smileeee.gif
2013. december 28. 22:35 #157
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de amikor én látok egy cikket, olvasgatom a kommenteket, és rámegyek annak a profiljára aki szimpi, görgetek le, és bevillan egy IM5 gif-vagy kép:D Én ekkor úgy "megijedek":DDD
2013. december 28. 22:38 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (cathycosgrove @ 2013.12.28. 22:35)
Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de amikor én látok egy cikket, olvasgatom a kommenteket, és rámegyek annak a profiljára aki szimpi, görgetek le, és bevillan egy IM5 gif-vagy kép:D Én ekkor úgy "megijedek":DDD


Miért? Én örülök neki smileeee.gif
2013. december 28. 22:43 #159
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.28. 22:38)
Miért? Én örülök neki smileeee.gif

Én is örülök neki tulajdonképpen, csak úgy meglepődök,mert nem számítok rábiggrin.gifD
2013. december 28. 22:45 #160
cathycosgrove
cathycosgrove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.25.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 22
Azonosító: 194660
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.28. 22:35)
Nekem annyira nem, főleg a szemüvege nem smileeee.gif 
Legyen akkor a mostani Story of My Life - Wake Me Up: Mashup
Nekem tetszik, a Story of My Life az az 1D szám, amit egyedül szeretek, a Wake Me Upot már nem annyira, de attól még jó lett, nekem tetszik, ahogy kánonban éneklik a refrént smileeee.gif smileeee.gif

Úú,imádom*-*
Nagyon jól összevonták a két szöveget, és az intro is nagyon jó smileeee.gif Bár Cole borzalmasan néz ki benne, a többiek kinézetét eléggé jól megoldották.smileeee.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Will Jay Will Jay 3757.