Starity

Távozik a Xandriából Manuela Kraller

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 27. 08:26 #1
Falling Awake
Falling Awake
visszatérő vendég
 
StátuszNormal is not the norm, it's just a uniform..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 25
Azonosító: 155291
Offline offline
Három év és egy album után az énekesnő nem kíván többé a zenekar tagja lenni. A banda nem esett kétségbe, máris megvan az új énekesnő.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Reija
2013. október 27. 09:39 #2
Bogi00
Bogi00
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 0
Azonosító: 210660
Offline offline
Nem annyira izgat én nem tudom hogy ez ki meg nem, is akarom tudni
2013. október 27. 10:00 #3
Graveworm
Graveworm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 206929
Offline offline
Idén elég sok az énekes váltás a metál bandáknál.Kíváncsi vagyok melyik bandánál lesz legközelebb váltás.
2013. október 27. 10:17 #4
Reija
Reija
S๓๐๐ηSτץℓε ツ
 
StátuszValar Morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.11.
Hozzászólás: 1526
Csatolások: 31
Azonosító: 201759
Offline offline
Idézet (Bogi00 @ 2013.10.27. 09:39)
Nem annyira izgat én nem tudom hogy ez ki meg nem, is akarom tudni

Akkor mégis mi a fenének írsz ide? Nincs elég diznis hír amihez hozzá tudsz szólni?

Sajnálom Manuela távozását. Vele ismertem és szerettem meg a bandát. Nagyon jó hangja van (olyan Tarjás blush.gif ) kiváncsi vagyok mit alkot a jövőben. A banda választása is érdekesnek hangzik a hollandoktól sok-sok tehetséges énekesnő került már a kedvenceim közé. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: JBT1
2013. október 27. 10:22 #5
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Mi az a Xandria, ki az a Manuela Kraller?
2013. október 27. 10:40 #6
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Hát nem örülök,de sajnos nem tudok mit tenni...
2013. október 27. 10:51 #7
nyafatka
nyafatka
új tag
 
Státusznemo my name forevermore... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.17.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 189889
Offline offline
Mirrors
Mi az a Xandria, ki az a Manuela Kraller?

Ha nem tudod, hogy mi és ki, akkor minek kell ide írogatni? Menj és hallgass 1D-t...
Én nagyon sajnálom Manuela kilépését:/ De ha neki így jó akkor legyen smileeee.gif a szólókarrierjét biztosan követni fogom biggrin.gif
2013. október 27. 11:41 #8
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Hát a pénteki napom eléggé sokkosra alakult ez a hír hallatán már Manu előtt is ismertem a Xandriát de vele imádtam meg mégjobban és ezvolt az amire nemszámítottam és reméltem,hogy Manut majd sok éven át hallhatom a bandában hiszen egy telyesen új értelmet adott a Xandriának mint zeneileg,mint emberileg,hát remélem,hogy sikerül a terve és szólóban vagy egy másik bandában hallhatom nemis olyan későn bár szivem szerint én a Wishbe telyes mértékben eltudnám képzelni(ha ők nem csináltak volna hülyeséget időnap előtt)... biggrin.gif

Az ilyen lángészeknek meg akik azt sem tudják mifán terem az egész cikk akkor érdemesebb NEM hozzászólni csakazért,hogy minél előbb megkapják azt a bizonyos csillagocskát!!!
2013. október 27. 12:32 #9
Falling Awake
Falling Awake
visszatérő vendég
 
StátuszNormal is not the norm, it's just a uniform..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 25
Azonosító: 155291
Offline offline
Ez már a többedik olyan cikkem, amelyik a metál világáról szól...És szomorúan látom, hogy sok gyökér, unintelligens felhasználó, aki azt se tudja mi fán terem a zene, ide írogat. Ha nem ismered, fogalmad sincs kik ők, mit csinálnak, miért érzed úgy, hogy ide kell írnod? Hogy megkapd a csillagocskát? Akkor menj és a diznis vándireksönös szelenás szarok alá írogass. Lehet, hogy ennyire szegények vagytok agyilag, de azt ne értelmes cikkek alatt fejtsd ki. Itt normális emberek, a metálhoz valamit értő emberek osztják meg gondolataikat, véleményüket. Neked meg ott a többi szarság..
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
2013. október 27. 12:43 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mirrors @ 2013.10.27. 10:22)
Mi az a Xandria, ki az a Manuela Kraller?

Te már a Tarja-s cikk alá is írtál, s bombáztál minket nagyvonalú hozzászólásaiddal. Miért érzed kötelességednek, hogy minden, számodra ismeretlen emberről szóló cikk alatt megkérdezd, hogy ez ki meg az ki? Jó, megértem, hogy szünet van a Minimaxon, de ha lehet, akkor ne pont a metálos cikkeknél éld ki magad.

Nagyon meglepődtem, amikor hallottam erről... Manuela csak azután kedveltem meg, miután századszorra is meghallgattam a Valentine-t (meg az egész Neverworld's End albumot) és rájöttem, hogy annyira nem is Tarjusos a hangja, amennyire először gondoltam... Sok sikert a szólókarrierjéhez, csak aztán ne legyen olyan, mint Lisa, akiről semmit sem hallani...
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok