Starity

Visszértek a bajkeverők

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 28. 20:07 #21
dori410
dori410
visszatérő vendég
 
StátuszK-pop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 48
Azonosító: 164319
Offline offline
örülök h újra együtt
2013. október 28. 20:09 #22
dori410
dori410
visszatérő vendég
 
StátuszK-pop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 48
Azonosító: 164319
Offline offline
őszintén az előző klipp jobban tetszett ez mos t nem jön be. de Hyuna most már nem ártatlan kislánynak látszik. én jobban szerettem a régi énjét
2013. október 28. 20:14 #23
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
Fúúúúúúú, de kirááááály! Már töltöm is lefelé, ezerrel biggrin.gif Jaj, imádom! heart.gif
2013. október 28. 21:34 #24
Minael
Minael
új tag
 
StátuszI. Hate. My. Life. Heueheu.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 199496
Offline offline
Nekem tetszik az új számuk, és szerintem a klip is r*hadt jó! ^^
Ketten jó duót alkotnak. :3 Külön-külön viszont annyira nem ismerem őket...
2013. október 28. 22:14 #25
Himechiii
Himechiii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.28.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 214257
Offline offline
Egyszerűen imádom őket *---* a szám is és a klipp is egyszerűen *OOOO* ki se tudom fejezni magam x33
2013. október 28. 22:34 #26
SuperJuniorfan
SuperJuniorfan
visszatérő vendég
 
StátuszSuper Junior is my everything. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 95
Azonosító: 202501
Offline offline
Imádom!!!!! <3 Nagyon jó lett smileeee.gif Hyuna-nak ez a haj baromi jól áll biggrin.gif
2013. október 29. 10:50 #27
x Lili x
x Lili x
 
StátuszHa elveszed a zenét az életemből, semmim sem marad - SUGA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 776
Csatolások: 0
Azonosító: 204440
Offline offline
Szuper jó! Ez is rongyosra lesz hallgatva! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Vick019
2013. október 29. 12:02 #28
rózika0319
rózika0319
 
StátuszMost nekem tetszik a bemutatkozásom és ez a fontos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 744
Csatolások: 0
Azonosító: 186416
Offline offline
Váááá nem lett rossz biggrin.gifD
2013. október 29. 12:57 #29
Korean fanGirl
Korean fanGirl
új tag
 
Státusz♫S.E.O.U.L.- sing it with me to this beautiful world, that my dreams come true.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.11.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 199990
Offline offline
Imáádom... már nagyon vártam :3
2013. október 29. 13:07 #30
- törölt felhasználó -    
nem ismerem őket...de tetszik
2013. október 29. 21:06 #31
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Úgy éreztem, hogy ebből cikk lesz, aminek nagyon örülök. biggrin.gif Tűkön ülve vártam már a Trouble Maker visszatérését, teljesen felcsigáztak a teaser fotókkal, amit a facebook-on posztolgattak. laugh.gif Imádom a párosukat!
Akkor elemezzük, a videoklippel sok rajongónak szereztek örömet, akik összeakarták boronálni őket (köztük én is laugh.gif ). Nagyon egyedi, változatos kisfilm, bár egy-két résznél egy aprócskát sok, de semmi baj, imádnivaló volt így is. rolleyes.gif A dal pedig szintén w00t.gif kategória. rohog.gif Azonnal letöltöm. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vick019
2013. október 29. 21:29 #32
Heni500
Heni500
visszatérő vendég
 
Státusz♫♪ Seventeen - Mansae ♫♪ Monsta X - Rush ♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.17.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 1
Azonosító: 191791
Offline offline
ez őrületes!! nem gondoltam volna, hogy koreában valakinek eszébejut hasonló klipet forgatni smileeee.gif valóságos bajkeverők biggrin.gif
2013. október 29. 21:41 #33
- törölt felhasználó -    
A klip az biztos kapott egy 19-es karikát odaát és ha a koreográfiája is hasonló lesz az előzőhöz a Cube, majd megint finomíthat rajta. rohog.gif
Részemről nem lett olyan ütős visszatérés, mint amit majdnem két éves szünet után az ember elvárna. Vártam, hogy valami újat, valami eredetibbet kapok tőlük. Erre ugyan azok a képsorok fogadtak a videóban, mint az előzőben. Remélem azért következőleg végre egy más témájú dalt és klipet választanak, mert azt hiszem ezt témát bőven kimerítették...
2013. október 30. 19:23 #34
szandika1414
szandika1414
új tag
 
StátuszK-Pop is my life! <3 Saranghae K-Pop! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.06.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 150656
Offline offline
Szuper! biggrin.gif Imáádooom!!! <3
2013. október 31. 13:21 #35
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Hallottam már róluk ezelőtt is, de még úgy nem néztem utánuk rendesen. Ezzel a klippel és dallal viszont nagyon megfogtak. Az egyik kedvencem lett. Mióta meghallgattam, nem tudom leállítani. Folyton csak a replay-t nyomogatom! laugh.gif Azt tudtam, hogy az egyik tag Hyuna a 4minute-ből. Egy kicsit kihívónak találom olykor a viselkedését, de amúgy nincs vele bajom. Most még talán meg is kedveltem kicsit. Tetszik a hangja ebben a dalban és a mozgása is. HyunSeungról annyit tudok, hogy a Beast-ben van, de majdnem a BIGBANG tagja lett. Láttam a BIGBANG Documentary-t, amiben ugye ő is szerepel. Ott nagyon szimpatikus volt. Sajnálom, hogy végül nem került be a csapatba, de nem panaszkodom, mert a BIGBANG így tökéletes, ahogy van. heart.gif HyunSeungnak viszont nagyon különleges hangja van, főleg ebben a dalban. Legalábbis én itt figyeltem fel rá. Nagyon megtetszett. Persze Daesungénál nem jobb, de attól még az övé is szép! Az MV-ben pedig a táncrész a legjobb szerintem, szuperül táncolnak mind a ketten, a koreográfia pedig pluszpont, ahogy együtt összehozzák. Főleg a végén, amikor ott az autók között táncolnak. Az olyan jól megcsinálták, olyan jó az a jelenet, de az első táncos rész is a kedvencem lett. Bár igazából nem tudok választani. Az összes jelenet tetszik benne. Olyan szuperül meglett csinálva, hogy egyszerűen, ahogy megnézem a klipet és meghallgatom a dalt, felpörget. A klip színei, jelenetei, helyszínei csodálatosak. A története is megfogott. Az a "se veled, se nélküled" dolog. Mellesleg a sminkek és a ruhák is nagyon szépen meglettek válogatva! Egy szóval tökéletes lett a klip. thumbsup.gif Nem értem miért korhatáros, de ők tudják. Koreában mondjuk szigorúbban nézik ezeket a dolgokat, de akkor sincs benne semmi. Maga a dal első hallásra nem tetszett annyira, de másodszor már kezdett egyre szimpatikusabb lenni és most már, többszöri hallgatás után ott tartok, hogy muszáj letöltenem. Mind a kettőjüknek fantasztikus hangja van. Azt is néztem, hogy szépen kiegészítették egymást. Látszott, hogy nagy az összhang közöttük, megértik egymást, jól kijönnek és a hangjuk is nagyon összeillik. Tehát nagyon tetszik benne minden. Ők is szimpatikusak lettek. A következő lépés pedig az lesz, hogy jobban utánuk nézek. Remélem hasonló remekműveket találok majd. w00t.gif
2013. október 31. 14:30 #36
- törölt felhasználó -    
Sem Hyunáért, sem HyunSeungért nem vagyok oda, de így együtt ebben a duóban mindig bírtam őket. Az első daluk is nagyon tetszett, és ez is hamar elnyerte a tetszésemet. Mind a dal, mind a klip nagyon tetszik, nálam az ég világon semmi biztosítékot nem vert ki, semmi kivetnivalót, esetleg ízléstelent nem találtam benne. Remek táncosok mind a ketten, ezen kívül kiválóan összepasszolnak.
2013. október 31. 22:11 #37
- törölt felhasználó -    
Hyuna nekem mindig is ellenszenves volt. Véleményem szerint túl sok figyelmet is kap a CUBE Entertainment-nek köszönhetően, pedig szerintem semmi olyan dolog nincs rajta ami úgy kiemelné a vállalat alatt dolgozó női idolokat. Sőt, van nála ezerszer tehetségesebb is, akik el vannak nyomva teljesen. Mindenhol őt látom, neki van a 4Minute-ből szóló albuma és tömérdek single száma, ráadásul a Trouble Marker al-egységben is ő van. Mire föl? Mert óriási népszerűséget köszönhet a 'Gangnam Style' miatt - mert ez is közrejátszott. Ráadásul a műsorok többségében őt látom. Igen, ezért nagy a népszerűsége pedig egyáltalán nem nagy durranás. A hangja átlagos, sőt elég sokszor hamis és a rapje sem akkor nagy durranás, hogy nekem most bálványoznom kéne. Maximum a tánc tudását tudom elismerni, mert az megy neki, de néha már az is túlzás. Szerintem. Őszintén megmondom; nem szeretem ezt az al-egységet. A 'Trouble Marker' számukat nem igazán szeretem, sőt az albumot sem hallgattam, viszont ez kifejezetten tetszik. A klip szerintem érdekes lett, őszintén megmondom nem ilyenre számítottam, viszont ez is szépen van kivitelezve, de inkább a szám az ami jobban tetszik. Hyunseung kékes haja tetszik, jól áll neki. A számot napok óta nem tudom megunni.
2013. november 01. 15:55 #38
- törölt felhasználó -    
Soha nem hallottam még erről a duóról, mondjuk Hyunáról a 4Minute-ből már igen, de Hyunseungot nem ismertem...ez volt a legelső szám, amit meghallgattam tőlük, és be kell valljam hogy a kezdeti antipatikám után most már hihetetlenül imádom a számot, egyszerűen nem tudom elégszer meghallgatni... Jó, oké, azt én is elismerem hogy a klip nem ilyen jókislány-imidzsű, de de utánaolvastam, és miután megtudtam hogy ez egy Bonnie és Clyde sztorifeldolgozás, egész másképp láttam a dolgokat. Amúgy nem csodálkoznék ha egy párt alkotnának a valóságban is, szerintem baromira összeillenek. TroubleMaker. heart.gif
2013. november 09. 15:26 #39
SunnySolya
SunnySolya
 
StátuszESC 2018❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.15.
Hozzászólás: 786
Csatolások: 32
Azonosító: 147357
Offline offline
Imádom! a duót a tagokat a zenét:) <3 az előző számukat is imádtam és most ez*-* nagyszerű lett ,) még a barátomnak is tetszik,pedig nem nagyon csípi a k-pop zenéket:D Trouble Maker3ewa*-* <3
1 felhasználónak tetszik: Gruck
2013. november 16. 20:19 #40
Leila14
Leila14
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.20.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 213771
Offline offline
Nagyon jó lett a HyunA nem ismertem eddig de nagyon tehetséges énekesnő , egyszerűen imádom ezt a számot nagyon jó lett a videó klipp is nagy jóra sikeredett csak így tovább <3 :*
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok