Pár órája került bemutatásra az együttes legújabb klipje, mely igen rendhagyóra sikeredett.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Paramore - Daydreaming
2013. november 05. 16:55
#2
|
|
Miss.Vicious |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.19. Hozzászólás: 962 Csatolások: 0 Azonosító: 213748 offline
|
Imádom!!
2013. november 05. 16:56
#3
Hát ez nagyon bénácska lett.
Nem vártam tőle sokat, mert tudtam, hogy csak egy kutyafuttában összedobott valami lesz, de ez...
Nyilván ki akartak adni valamit az Ain't It Fun helyett, de inkább ne tették volna. Ennél még az Anklebiters videója is jobb. A számot egyébként nagyon szeretem.
2013. november 05. 17:04
#7
|
|
Petrucsia15visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.24. Hozzászólás: 170 Csatolások: 0 Azonosító: 171913 offline
|
a klip nem olyan rossz,de a szám nem a kedvencem :/ egyébként az Ain't It Fun klipje mikor lesz??
2013. november 05. 17:05
#10
Szeretem a számot, de jobb lett volna, ha inkább rászánják az időt és összeraknak egy rendes klipet.
2013. november 05. 17:07
#11
Nem rossz, de lehetett volna jobb is.. De a szám az nagyon bejön ♥
2013. november 05. 17:26
#13
Hú, a klip az nem lett valami jó...
Viszont a szám egyszerűen csodálatos ♥
Viszont a szám egyszerűen csodálatos ♥
2013. november 05. 17:27
#14
|
|
Ildikócska10LoveSick ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.04. Hozzászólás: 6073 Csatolások: 5769 Azonosító: 164815 offline
|
a klipp jobb is lehetne
2013. november 05. 17:36
#16
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Én szimpla koncert klipre számítottam, nem ilyenre, hogy nagyrészt két becsiccsentett csaj loálkádását láthatjuk a koncert helyett.
Béna lett, ez az igazság.
Béna lett, ez az igazság.
2013. november 05. 17:48
#17
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
A klip nekem se jön be.
2013. november 05. 18:04
#19
A szám az nagyon jó lett, de a klip tényleg nem a leg jobb, de végül is nem lett rossz:)
2013. november 05. 18:07
#20
|
|
MercuryFanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.01. Hozzászólás: 329 Csatolások: 0 Azonosító: 212783 offline
|
A szám tetszik
A klip lehetne jobb is.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.


2 felhasználónak tetszik:
offline






