Starity

Botrány! Bunda volt a ByTheWay kiesése?

16 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 06. 19:32 #121
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Szerintem nem volt bunda. Nem szavaztak rájuk és kész!A világszínvonaltól kicsit messze vannak. A Fool Moon vagy anno a Cotton Club Singers na azok világszínvonalúak.
2013. november 06. 19:34 #122
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1040
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Álljatok már le emberek! Kitör a következő világháború,vagy mi? Petíció? Újraszámlálás? Bunda? Nem fogjátok fel,hogy KIESETT a kedvencetek? Lehet mondogatni,hogy kamu az egész műsor,mert egyikőtök sem tudhatja biztosra.A Bytheway előző heti produkciója tényleg gyenge volt. A párbajdalban viszont tényleg azt mondom,hogy jók voltak,de talán nem volt ez elég akkor. Úgysem fognak eltűnni,annyira sztároljátok őket,megnyerni meg úgyse nyerték volna meg,csapattal ilyen sosem történik.Egyébként meg,ha a Bytheway nem az utolsó helyen végzett volna,akkor szerintetek miért akarták volna,hogy kiessenek? Ez esetben minél tovább benntartanák őket,mert ha sok szavazat érkezik rájuk,akkor nekik az nagyon jó,gondolkozzatok már. Nekem is esett ki már a mentorházból sok kedvencem,mégsem kezdtem el petíciókat írogatni,mégsem kezdtem el így viselkedni,szomorú voltam,beletörődtem,ennyi.Ti is tegyétek ezt,mert a döntés már nem fog változni! Saját magatokat járatjátok le az ostobaságotokkal.Egyikőtök írta ezt az SMS-es sztorit,hát ha ezt elhiszitek,akkor én süllyedek el helyettetek szégyenemben.Mit gondoltok,így mindenkinek szépen bevallanák,hogy bunda a műsor? Nem jutott nektek a józan p*raszti észből? Szerintem sem nekik kellett volna kiesniük még,de 2-3 adás múlva már tényleg ők lettek volna a leggyengébbek.Álljatok le,mert elképesztően idegesítő.A legnagyobb bunda jelen esetben az,amiket ti gyártotok SMS-ekkel és a többivel.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. november 06. 19:36 #123
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
Idézet (Pocok @ 2013.11.06. 19:29)
Igen, pont egy '1D fan' mondja.smileeee.gif Húha, nagy dolog. Igen, a 'vándájreksön' tetszik, de ha nagyon bele akarunk menni a dolgokba, akkor hajrá. biggrin.gif Az 1D 3. lett az X-Faktorban, ők kiestek 11.-ként? Vagy már nem is tudom. A BTW-nek sok rajongója van! HAHA, akkor szavaztak volna, édes:)Ne aggódj, hallottam őket énekelni. És tudod, eléggé bunkó vagy, mert én csak annyit mondtam róluk, hogy gyengék. De te már szarozod és gyengézed azt, amit én szeretek. Taps-taps. És ne áltasd magad, hogy jobbak. Kinek próbálsz hazudni? Eleve hülyeség őket összehasonlítani. Milyen alapon? Mert elénekelték azt a számot, amit az 1D? Azta, akkor én holnaptól Miley Cyrus hasonmása leszek, mert eléneklem az egyik számát. -.-" Ja, és kérlek, ha én megtisztellek azzal, hogy leírom helyesen a nevüket, te is tedd meg. Köszönöm.

Igen a one direction (tessék leírom) 3. lett de az amerikai Xfaktor nem BUNDA! És hát igen az 1Dhez hasonlók sosem lesznek mert MAGYAROK! És tudod amerikában minden útszéli együttes lehet híres! Még én is! XD
2013. november 06. 19:37 #124
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Kedves Fancsa, őszintén mondom, nem tudom mennyi szavazatot kap a Fat Phoenix. De ha megtudom, neked mondom el elsőnek.Honnan tudod, hogy nem ők esnek ki legközelebb? Ők egyedi zenét játszanak, lehet ez jobban tetszik az embereknek. Ne aggódj, az megjósolom, hogy nem ők fogják megnyerni. Annyira ők sem jók.smileeee.gif De nem vagyok gonosz, és nem mondom, hogy jobbak mint a BTW, mert még mérges lennél.smileeee.gif Pedig a szavazatok ezt mutatják.. ˇˇ
2013. november 06. 19:37 #125
Doddy White
Doddy White
visszatérő vendég
 
StátuszCher Llyod is Merried <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 361
Csatolások: 0
Azonosító: 193627
Offline offline
SZerintem jól teszik én is csatlakoztam mert én sem hiszem el ezt szerintem is csak bunda voltaz egész
2013. november 06. 19:38 #126
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Nem hisztizni kell, hanem szavazni kellett volna...-.-
Ha meg bunda volt, akkor is mi van?! Az RTL már pont figyelembe is fogja venni, hogy most petícióznak...Persze. Kiesett a kedvenc, el kell fogadni. (Bár én sem értem mit keres még ott a Fat Phoenix, de hamarosan lejár nekik is a jó világ...)
2013. november 06. 19:39 #127
- törölt felhasználó -    
Én igazából nem is a hangjuk miatt hanem a személyiségük miatt bírtam őket mert jófejek. Szerintem annyira nem is énekelnek jól de a párbaj daluk az kifejezetten tetszett:D Nem veszítettek sokat mert úgyse nyerték volna meg és amúgy is nagyon sok rajongójuk van még így is , hogy kiestek és támogatják a fiúkat. Személy szerint nagyon meglepődtem , hogy ők és Csordás Ákos párbajozott.. Tény , hogy a Bytheway nem a kedvencem de azért náluk voltak sokkal rosszabbak. Ákosnál kerek szemekkel néztem , hogy most komolyan ő?biggrin.gif Amúgy nem hiszem , hogy bunda lenne. Általában az szokott lenni , hogy egy idő után a legjobbakra nem szavaznak mert úgy gondolják , hogy úgyis bent maradnak és sokan szavaznak rájuk majd. Bár nem tartom kizártnak a bundát mert ahogy sokan írták nem tudták elküldeni a szavazatukat:D Bár ki tudja..?! Ez az RTL , bármi lehetséges..
2013. november 06. 19:40 #128
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
Idézet (Pocok @ 2013.11.06. 19:37)
Kedves Fancsa, őszintén mondom, nem tudom mennyi szavazatot kap a Fat Phoenix. De ha megtudom, neked mondom el elsőnek.Honnan tudod, hogy nem ők esnek ki legközelebb? Ők egyedi zenét játszanak, lehet ez jobban tetszik az embereknek. Ne aggódj, az megjósolom, hogy nem ők fogják megnyerni. Annyira ők sem jók.smileeee.gif De nem vagyok gonosz, és nem mondom, hogy jobbak mint a BTW, mert még mérges lennél.smileeee.gif Pedig a szavazatok ezt mutatják.. ˇˇ

te hallotad már őket vagy csak osztod itt az észt? Ha hallottad volna akkor tuti nem ezt mondanád mert a Fat Phoneix nagyon szar!
2013. november 06. 19:41 #129
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Megsúgom, hogy Brit és Amerika nem ugyan az, csak mert mindkét helyen beszélnek angolul..smileeee.gif A Brit X-Faktorban voltak, de valóban, lényegtelen. Persze, minden útszéli lehet híres, de nem ennyire. smileeee.gif
2013. november 06. 19:43 #130
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Mégis több szavazatuk lett. Akkor mégsem olyan szarok, de leírtam, hogy azért ők sem olyan jók.smileeee.gif
2013. november 06. 19:44 #131
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
lehet de ezesetben a szavazóknak hallókészülék kéne!
2013. november 06. 19:45 #132
- törölt felhasználó -    
Én is láttam egy ismerősömnél olyan képet, miszerint nem fogadták el a szavazatát a ByThe Way-re, mert bunda az egész műsor, és inkább szavazzon Ákosra. Sajnálom én is, hogy a ByTheWay esett ki, tényleg jó csapat volt. Nem számítottam arra, hogy kiesnek, de ez van. Viszont a petíció h*lyeség. Oké, hogy a rajongóknak nem tetszik, hogy kiesett imádott kedvencük, de el kell fogadni, az élet megy tovább. Lehet, hogy bunda a műsor, lehet, hogy nem. Sose fogunk rájönni.
2013. november 06. 19:46 #133
Fanncsii
Fanncsii
visszatérő vendég
 
Státuszasd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 428
Csatolások: 0
Azonosító: 151201
Offline offline
A szavazatok újraszámlálására elég kevés az esély, mint ahogy arra is, hogy a Fiúk visszakerüljenek a versenybe. Mindazonáltal, ilyen még biztosan nem volt a magyar XF történetében, hogy egy versenyzőért (ez esetben csapatért) ennyien és ilyen módon kampányoljanak. Ez már most teljesítmény a Fiúktól! Személyszerint én nagyon kedvelem a srácokat, tehetségesek, ügyesek, szimpatikusak, sztáralkatok, és osztom a véleményt, hogy ez az egész f*s, sz*r, műsor egy ki*aszott nagy bunda (ha ez eddig nem lett volna nyilvánvaló...).
2013. november 06. 19:47 #134
- törölt felhasználó -    
ök a legjob banda az 1d után nem nekik kelett volna kiesniűk!!4 reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2013. november 06. 19:54 #135
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Huh ahogy elnézem a hozzászólásokat, itt is nagy port kavart a fiúk kiesése. De ami történt, megtörtént! De azért tényleg nem volt ekkora felháborodás még..
2013. november 06. 19:55 #136
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
A fiúkról: szimpatikusak, viccesek, tehetségesek, gyönyörűen énekelnek, kedvesek:)
2013. november 06. 19:56 #137
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Én nem értem. A fbookon több mint 20000 rajongójuk van. Egyrészt nem őket küldtem volna párbajozni, mert ők túl jók hozzá. Másrészt már alapjáraton bunda az egész, mivel egy közszereplőt, csak azért sem engednék be az élő show-ba... másoktól veszi el a lehetőséget, hogy azok valamilyen módon kitőrjenek az életükből... kapásból 3 embert tudnék akit elküldenék párbajra és ki is ejteném rögtön... A BYTHEWAY-NEK NEM MOST JÖTT EL AZ IDEJE!!!!
2013. november 06. 19:56 #138
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Nekem személy szerint ők voltak a kedvenceim...nagyon örülnék ha visszakerülnének,de az nem lenne valami igazságos a többi indulóval szemben...
2013. november 06. 20:01 #139
telenovelas
telenovelas
új tag
 
StátuszPrefiero dar miedo, que lástima como tú (Teresa Chavez)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 211127
Offline offline
igaz, hogy 1000x jobbak voltak mint pl a Fat Phoenix, de a szólisták jobbak mint ők. nekem kifejezetten szimpatikusak a srácok, remélem még nem ért véget a karrierjük.
2013. november 06. 20:03 #140
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Az egész X-faktor bunda! Nagyon gáz lenne a műsortól, ha visszavennék őket, de végül is ez nem arról szól, hogy ki a kedvenc?? Mert nekem ŐK smileeee.gif
16 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!