Starity

Lady Gaga kiütötte Eminemet

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 22. 21:33 #21
eszterr0
eszterr0
új tag
 
StátuszEssemm :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 32
Azonosító: 159780
Offline offline
ENNYI smileeee.gif egyet értek
2013. november 22. 21:43 #22
- törölt felhasználó -    
Hat gratulalok!
2013. november 22. 21:55 #23
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
gratula smileeee.gif bar Eminem albumat jobban szeretem <3
2013. november 22. 22:01 #24
- törölt felhasználó -    
xxdddd bírom itt a nagy szakértőket. Őszintén, mit számít mennyi fogy belőle az első héten? Vagy igazából összesen mennyi fogy belőle? Ez az album elég jó lett, minden szám el lett találva, igaz olyan óriási sláger sincsen rajta, de kifejezetten szerethető az egész,jól összehozták, nekem nagyon bejön.
BAngerz? XD Ekkora felhajtás van miley körül, amikor Gaga körül volt nagy hájp, eladott 1 millió lemezt 1 hét alatt. Most szándékosan nincs botrány, nincs feltűnősködés, nekem ez megint csak tetszik, mert utána megint előtudja kapni a hibbant Gaga énjét biggrin.gif ÉS nála jobban botránkoztatni senki nem tud. Katy Pepsiről nem írok sokat .. Jók a matricák az albumban tényleg:D 12 évesek biztos teleragasztják vele a hűtőt.
Gaga írt vallásról, feminizmusról,szexualitásról,szerelemről,politikáról,káros/nem káros szenvedélyekről,mániákról,barátságról,divatról és persze saját magáról is. Ezzel szemben a többi album elcsépelt témákkal van tele, vagyis csak eggyel...
Nem is írom hogy Gaga mennyivel fejlettebb és különlegesebb mert ezzel mindenki tisztában van, csak van akinek bassza a csőrét, de az meg megint *szottul nem érdekel senkit xd nem kell hallgatnixd
2013. november 22. 22:01 #25
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Eminemet jobban szeretem. <3333333333333
2013. november 22. 22:31 #26
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Ő,akkor én biztos rosszul láttam,vagy nemtom',de hogy első helyeken lett volna Gaga meg letaszított ilyen-olyan embereket innen-onnan... Én nem ezt láttam,de mindegy. o.O
2013. november 23. 08:04 #27
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
gratulálok neki megérdemelte
2013. november 23. 08:40 #28
- törölt felhasználó -    
Eminem jobb,és jobban is szeretem! ♥♥ tongue.gif
2013. november 23. 08:53 #29
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.11.22. 22:01)
xxdd bírom itt a nagy szakértőket. Őszintén, mit számít mennyi fogy belőle az első héten?


Semmit, de mivel a cikk erre lett kihegyezve, muszájnak éreztem helyreigazítani a tévesen beállított dolgokat.

Amúgy is a ti szokásotok előrendelésekkel, követőkkel, eladásokkal dobálozni - most meg ti viszakoztok. Minden cikkbe teleszórják a fanok, hogy igy a legjobb, úgy a leggazdagabb, amúgy a legbefolyásosabb, leg-leg-leg, azt amikor kiderül hogy mégse, akkor azt mondjátok, hogy ez mind nem számít. Hát hogy is van ez kérem?
2 felhasználónak tetszik: joe_r, Beyla
2013. november 23. 09:02 #30
- törölt felhasználó -    
Ez a cikk érdekes,mert a rádióban hallottam valamelyik nap,hogy Gaga albuma,az ArtPop megbukott.
2013. november 23. 10:02 #31
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
Idézet (DemiFan14 @ 2013.11.23. 09:02)
Ez a cikk érdekes,mert a rádióban hallottam valamelyik nap,hogy Gaga albuma,az ArtPop megbukott.

ellenkezőleg, az év legerősebben debütáló lemeze lett női előadótól 2013-ban (világszerte)

http://www.mediatraffic.de/albums.htm
2013. november 23. 10:20 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2013.11.23. 08:53)
Semmit, de mivel a cikk erre lett kihegyezve, muszájnak éreztem helyreigazítani a tévesen beállított dolgokat. 
Amúgy is a ti szokásotok előrendelésekkel, követőkkel, eladásokkal dobálozni - most meg ti viszakoztok. Minden cikkbe teleszórják a fanok, hogy igy a legjobb, úgy a leggazdagabb, amúgy a legbefolyásosabb, leg-leg-leg, azt amikor kiderül hogy mégse, akkor azt mondjátok, hogy ez mind nem számít. Hát hogy is van ez kérem?

Jó az igaz, de szerintem 550ezer albumeladás 1 héten, nem bukás mint azt sokan mondják. Miért ne számítana? Gaga rengeteg rekordot döntött meg, mivel mindenki őt akarta, ilyen még nem volt a zeneiparban, mint vele, hogy 4 év alatt lett volna valaki is ekkora név, mint ő, most nem arra mennek, hogy botrány hátán botrány legyen, kicsit visszavett Gaga is, így az emberek nem kattintanak rá más miatt csak a zenéje miatt, sokaknak ez volt a probléma, hát tessék:D
És ez nem azt jelenti,hogy nem sikeres, mert sokkal elismertebb és tehetségesebb mint a korabeli valakik xd
2013. november 23. 15:01 #33
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez édes kevés eladás az első héten tőle, akinek az albumát már hónapok óta beszélik. A BTW-hez képest elég hatalmas visszaesést produkált. A jövőhéten már nem lesz első, mert Eminem újra átveszi statisztikák szerint. Az album viszonylag jó lett, de úgy tűnik most az amcsiknak még kevésbé jött be Gaga Artpopja.

Amúgy ez az 550 ezer debütálást hol történt pontosan? Távol-keleten? Valaki elárulhatná. Gaga mint tudjuk amerikai énekesnő, igy azt nézik szem előtt, hogy épp milyen sikeres az USA-ban (országában). Az már részletkérdés, hogy más országokban hogyan teljesitett, de azt is szem előt tartják valamennyire.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. november 23. 15:40 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.11.23. 15:01)
Szerintem ez édes kevés eladás az első héten tőle, akinek az albumát már hónapok óta beszélik. A BTW-hez képest elég hatalmas visszaesést produkált. A jövőhéten már nem lesz első, mert Eminem újra átveszi statisztikák szerint. Az album viszonylag jó lett, de úgy tűnik most az amcsiknak még kevésbé jött be Gaga Artpopja. 
Amúgy ez az 550 ezer debütálást hol történt pontosan? Távol-keleten? Valaki elárulhatná. Gaga mint tudjuk amerikai énekesnő, igy azt nézik szem előtt, hogy épp milyen sikeres az USA-ban (országában). Az már részletkérdés, hogy más országokban hogyan teljesitett, de azt is szem előt tartják valamennyire.

Ha a Japán eladásokat is hozzávesszük akkor 610ezret adott el. Amerikában a 'what does the fox say-t' imádják,... szerintem nem kéne az alapján dönteni,hogy mit szeretnek az amcsik xD
2013. november 24. 21:49 #35
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.11.23. 10:20)
ilyen még nem volt a zeneiparban, mint vele, hogy 4 év alatt lett volna valaki is ekkora név, mint ő


De, volt, Madonna, neki elég volt másfél év és két lemez.
1984-ben a Like Virginből, csak amerikában fogyott el több, mint 10 millió, abban az időben, amikor még nem 1 dollár meg pár cent volt egy dal letöltés a netről, hanem lemezből, amit feltettél a polcra a gyüjteménybe.

Ausztrália 7 × Platina 490 000+
Kanada Gyémánt 1 000 000+
Finnország Arany 35 000+
Franciaország 2 × Platina 600 000+
Németország 3 × Arany 750 000+
Svájc 2 × Platina 100 000+
Nagy-Britannia 3 × Platina 900 000+
Amerikai Egyesült Államok 1 Gyémánt 10 000 000+

Más világ volt, tudom, de szerintem többet ért és jelentett az, hogy hány bakelit lemez vagy magnókazetta fogyott el, mint az, hogy hányan kattintanak valamire a youtubeon. Meg lehet nézni, hogy ma hány lemezért kap gaga vagy más platina minősítést és mennyiért kapott mondjuk Madonna. Ég és föld a különbség.

Baj pedig veletek is van, ami nem feltétlenül a ti hibátok, hanem így változik (szerintem rossz írányba) a világ. Volt egy rádióműsor amiben arról volt szó, hogy a mostani generációk nem akarják birtokolni fizikailag sem a könyveket, sem a filmeket, sem a lemezeket. Nem veszik meg, letöltik, megnézik, meghallgatják, elolvassák, letörlik. Én szeretem megvenni mai napig a lemezeket amiket szeretek cd-n és feltenni a polcra. Nincs végtelen pénztárcám, én is sokallom a 4-5ezret a cdért, de vannak előadók és zenekarok, amikre nem sajnálom.

Gagánál maradva (de be lehet helyettesíteni buburkával, szelénkével, akárkivel) kiváncsi lennék, mennyire csökkenne a magukat rajongóknak nevezők száma, akik valóban szeretik annyira azt amit csinál, hogy megveszik a cd-t vagy a dvdt amit kiad? Töredéke lenne a több millió követőjének, ez tuti. A többi csak a gagát körülvevő menedzserek áldozata, mert benyalja a sok hype-ot és reklámot ami azt sugallja, hogy milyen nagy volumenű, milyen jó ez amit csinál. Nem, nem az, semmi olyat nem csinál, amit nem csináltak meg előtte, eltekintve az idióta cipőitől, ruháitól és viselkedésétől.
2013. november 28. 15:20 #36
- törölt felhasználó -    
Lady Gaga egy megcsinált sztár, Eminem ő normális. A mai világban ez természetes.
2013. december 13. 17:55 #37
- törölt felhasználó -    
Kár , de én szívemben Eminem mindig az első helyen van
2014. január 02. 18:03 #38
E.C.
E.C.
új tag
 
StátuszEMINEM 4ever!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 217960
Offline offline
Mi a f*sz?Már ennek a k**vának aki vetkőzik??Ez felháborító!Eminem végtelenül többet tud mint ez a
Lady.........nem is írom ki!És am Die for Me igazad van!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 129.