Starity

Földönkívüliek: higgyünk-e bennük vagy sem?

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 25. 11:01 #41
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
hat szerintem ez mindig is tema lesz, de szerintem tok erdekes amugy. birnam ha tenyleg leteznenek
2013. november 25. 12:15 #42
- törölt felhasználó -    
Szerintem biztos,hogy leteznek..de nem hiszem,hogy idejonnenek..
Bar ez a sok tortenet arrol,hogy lattak ezeket a cseszealjakat,meg a gabonakoroket az eleg erdekes. smileeee.gif
2013. november 25. 13:11 #43
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Önző kijelentés lenne szerintem hogy a Földön kívül nincsen élet.
Az emberi agy fel sem fogja, hogy az univerzum milyen hatalmas, miért lenne a Föld az egyetlen olyan különleges bolygó, ahol élet van?
Viszont az, hogy látogatják-e a Földet földönkívüliek, azt már annyira nem hiszem el, viszont ez sincs kizárva.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2013. november 25. 14:30 #44
Noémi16
Noémi16
~ Moonwalker ~
 
StátuszDj Láma<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.27.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 17
Azonosító: 181664
Offline offline
Jó cikk lett, jó néha valami ilyesmit is olvasni smileeee.gif
A témához: Én nem hiszem, hogy az egész világegyetemben csak mi élnénk. Túl nagy és értékes ahhoz. Monjuk azt már nem hiszem el, hogy eljönnek a Földre...
2013. november 25. 14:41 #45
Niki915
Niki915
visszatérő vendég
 
StátuszLove Damon <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 213890
Offline offline
Én nem hiszek a földönkívüliekben.
2013. november 25. 14:50 #46
Goldenretriver.goldi
Goldenretriver.goldi
 
Státusz,,And i hope that you remember me..."!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 0
Azonosító: 158304
Offline offline
annyira érdekesek ezek a gabonakörök,mind más.az biztos hogy fura dolgok történnek de azok mindig, másképp nem lenne érdekes a világ
2013. november 25. 15:10 #47
vikii09
vikii09
új tag
 
StátuszCélozd meg a Holdat és ha elvéted akkor is a Csillagok közt leszel...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 215851
Offline offline
Érdekes hogy vannak e vagy nem.Valahol valamelyik bolygón tuti élnek,de azt nem hiszem , hogy jönnek csészeajjal thumbsup.gif és elviszik az embereket.
2013. november 25. 15:39 #48
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
NAGYON jó cikk lett. Én igazából egyik tábort sem erősítem, mert néha ezt tartom igaznak, néha meg azt.
2013. november 25. 15:41 #49
Wonderwall
Wonderwall
új tag
 
StátuszLiving in a world without you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.28.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 194865
Offline offline
Nagyon jó. érdekes cik lett köszönöm hogy elolvashattam, gratulálok corny4 !!! A jövőben is szeretnék ilyen cikkeket olvasni smileeee.gif Én nem tudom miben higgyek, hiszek is meg nem is, majd még kitalálom smileeee.gif
2013. november 25. 16:07 #50
hazza08
hazza08
 
Státusz"Ebben az életben vagy ölsz, vagy meghalsz..vagy meghalsz és ölsz.." -TWD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.10.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 0
Azonosító: 197566
Offline offline
Én hiszek bennük... Bár abban azért kételkedem hogyha lennének is akkor tényleg ilyen intelligensek lennének mint mi? smileeee.gif nagyon jó cikk lett! gratulálok az írónak! taps.gif ez olyan téma mint melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás. smileeee.gif A világegyetem hatalmas és eléggé érdekes lenne hogy csak a Földön van élet! smileeee.gif
2013. november 25. 16:36 #51
- törölt felhasználó -    
Én mindig is hittem bennük smileeee.gif
2013. november 25. 16:51 #52
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3579
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Én hiszek bennük. smileeee.gif
2013. november 25. 16:56 #53
Lucyan
Lucyan
Limited Edition
 
StátuszMindig minden jól végződik, mert ha valami rossz, akkor még nincs vége...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.28.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 44
Azonosító: 202701
Offline offline
Idézet (hazza08 @ 2013.11.25. 16:07)
Én hiszek bennük... Bár abban azért kételkedem hogyha lennének is akkor tényleg ilyen intelligensek lennének mint mi? smileeee.gif nagyon jó cikk lett! gratulálok az írónak! taps.gif ez olyan téma mint melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás. smileeee.gif A világegyetem hatalmas és eléggé érdekes lenne hogy csak a Földön van élet!  smileeee.gif


Ha lenne benned annyi életerő, hogy gondolkodj kicsit, akkor visszavonnád a második mondatot. Ha jobban belegondoltok, az emberi faj még mély sötétségben ül, és igazából hiába kutatnak, még jó párezer évig abban is marad. Még nem tudja gyógyítani a rákot, a többi "gyógyíthatatlan betegséget", nem tud utazni (nem kiutazni, utazni) az űrben, vagy épp az idő különböző síkjaiban, nem ismeri a saját tengerei, óceánjai mélyét, a holdját, a naprendszerét, a saját testét, a saját rendszereiket nem tudjá felfogni, nem tudja a válszt egy csomó "miért"es kérdésre, logikátlan tényeket alkot (pl. minden szám nulladik hatványa 1), a saját szabályait rúgja föl önös érdekekben, ugyanezért tönkreteszi az élőhelyét, megöli a fajtársait, pedig az esetek 80%-ban nem kell féltenie az életét. Feleslegesen kötődik felesleges dolgokhoz, egy reménymodellt alkot, hogy legyen kinek elmondani a saját hibáinkat, majd aztánrákenni. Én nagyon egyszerűen ateista vagyok. És néha hatalmas tudatlanságnak tartom, hogy kötődünk valamihez, aminek még csak a létezéséről sem vagyunk biztosak. A hitben és a reményben keresik azt a kibúvót, ami annyi embernek okoz fájdalmat. Egyszóval, még egy E.T. is intelligensebb nálunk, és mindenkinek nagy figyelmébe ajánlom a Poul című filmet. Bármire le mernék fogadni, hogy az univerzumban van még bőven hel sok-sok más életformának is, persze az is kérdés, hogy ezek intelligensek-e, vagy sem, de kétlem, hogy mi, emberek annyira intelligensek lennénk.
2 felhasználónak tetszik: tothbianka, janet7
2013. november 25. 17:23 #54
LadyHady
LadyHady
visszatérő vendég
 
StátuszFight For Your Dreams and Never Give Up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.12.
Hozzászólás: 306
Csatolások: 709
Azonosító: 160477
Offline offline
pár éve egy repuloben ultem es ott volt valamilyen korkoros barna targy. Nem csak en de anyum is latta és egészen Mauritius (sziget) felé azon járt az agyunk, hogy mi lehetett az. Azóta sem érkezett rá válasz, de az az egy biztos, hogy az nem egy másik REPÜLLŐ volt
2013. november 25. 17:33 #55
- törölt felhasználó -    
Sztem ez hulyeseg -.-
2013. november 25. 17:50 #56
- törölt felhasználó -    
Nagyon érdekes cikk lett! Valószínűleg tényleg nem csak a földön van élet az egész világegyetemben. Ennek ellenére nem tudom eldönteni, hogy higgyek-e bennük vagy ne.
2013. november 25. 19:51 #57
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Mivel a világegyetem egyre tágul és tágul, valószínűleg nem mi vagyunk az egyetlen értelmes életforma.
2013. november 25. 20:56 #58
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lucyan @ 2013.11.25. 16:56)
Ha lenne benned annyi életerő, hogy gondolkodj kicsit, akkor visszavonnád a második mondatot. Ha jobban belegondoltok, az emberi faj még mély sötétségben ül, és igazából hiába kutatnak, még jó párezer évig abban is marad. Még nem tudja gyógyítani a rákot, a többi "gyógyíthatatlan betegséget", nem tud utazni (nem kiutazni, utazni) az űrben, vagy épp az idő különböző síkjaiban, nem ismeri a saját tengerei, óceánjai mélyét, a holdját, a naprendszerét, a saját testét, a saját rendszereiket nem tudjá felfogni, nem tudja a válszt egy csomó "miért"es kérdésre, logikátlan tényeket alkot (pl. minden szám nulladik hatványa 1), a saját szabályait rúgja föl önös érdekekben, ugyanezért tönkreteszi az élőhelyét, megöli a fajtársait, pedig az esetek 80%-ban nem kell féltenie az életét. Feleslegesen kötődik felesleges dolgokhoz, egy reménymodellt alkot, hogy legyen kinek elmondani a saját hibáinkat, majd aztánrákenni. Én nagyon egyszerűen ateista vagyok. És néha hatalmas tudatlanságnak tartom, hogy kötődünk valamihez, aminek még csak a létezéséről sem vagyunk biztosak. A hitben és a reményben keresik azt a kibúvót, ami annyi embernek okoz fájdalmat. Egyszóval, még egy E.T. is intelligensebb nálunk, és mindenkinek nagy figyelmébe ajánlom a Poul című filmet. Bármire le mernék fogadni, hogy az univerzumban van még bőven hel sok-sok más életformának is, persze az is kérdés, hogy ezek intelligensek-e, vagy sem, de kétlem, hogy mi, emberek annyira intelligensek lennénk.

Van ráció abban, amit mondasz, az igaz, hiszen egy csomó mindent nem tudunk, nem ismerünk, és bizony - ott van az orvoslás. Egy csomó betegséget nem tudunk gyógyítani, sőt van olyan is, hogy az orvosok egy-egy betegséget egyszerűen képtelenek diagnosztizálni, mert annyira ritka. Mindezek ellenére hülyeségnek tartom azt, hogyha valamit nem látsz, akkor nem is létezik. A szeretet is létezik, mégsem tudod megfogni és megtapintani. Pluszban a hit az iszonyatosan sokat tud ám számítani. Pár hete voltam CT vizsgálaton, és összeakadtam egy nénivel, aki Jehova tanúja volt. Annyira hitt Istenben, hogy kigyógyult a rákból. Na, ezt hova teszed? Ha nem lett volna meg a hite, akkor lazán belehalt volna. A hit egy baromi érdekes dolog egyébként, hiszen, ha hiszed azt, hogy meg fogsz gyógyulni és nem hagyod el magadat, akkor már elindultál a siker felé vezető úton. Nem vagyok vallásos, de amikor nagy gondok vannak, akkor Istenhez szoktam imádkozni, hogy segítsen meg, mert most minden annyira sz*r. Te nem szoktál ilyet csinálni? Persze, mindenkinek szíve joga eldönteni azt, hogy miben hisz és miben nem, de bizonyított tény az, hogyha valakinek van hite, van reménye, ergó, van miért élnie, akkor egyrészről sokkal könnyebben veszi az akadályokat, másrészről pedig jobbnak érzi az életét, hiszen úgymond "nincs egyedül". Nem bírom az ateistákat, mert túlságosan szűklátókörűek, és nem képesek befogadni azt, ami egy picit másabb és eltérőbb a megszokottnál. Ebből kifolyólag, gondolom a szellemekben sem hiszel, holott én úgy érzem (vagyis inkább tudom), hogy rám például a nagypapám lelke vigyáz - ezer és ezer megmagyarázhatatlan dolgot tapasztaltam a házunkban az elmúlt években. Azzal meg teljesen egyetértek, hogy az ember, mint faj nem igazán az intelligens élőlények közé tartozik. Két éve volt is szó erről bioszon, hogy a homo sapiens azért maradt fent, mert túl agresszív volt. Állítólag a neandervölgyi sokkal intelligensebb faj volt, de szelíd, ami ugyebár rólunk ez nem mondható el. A Földön az élőtvilágot tekintve csak egy fajban van meg az agresszivitás - az emberben, pedig a biodiverzitást illetően azért elég széles a paletta.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2013. november 25. 21:09 #59
Era0817
Era0817
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 215879
Offline offline
Sziasztok mindenki! Ez egy nagyon jo kerdes hogy léteznek -e foldonkivuliek! Nos örömmel tudatom mindenkivel pesszimisták,optimistak,hogy LÉTEZNEK !!! Szerencsésnek mondhatom, talán magam ,hogy szemtanuja voltam egy ilyen találkozásnak! 2011.februar este hazafele menet 19,00 -19,30 között!gyakorlatilag mint ha engem várt volna ,amíg ki nem értem egy völgyböl! Megáltam , mert hírtelen nagy lett a fény.nem tudom,hogy hogyan jutott eszembe,de be villant hogy Ez egy ufo! Gázt adtam és kb 5km-rre voltam az otthonomtol, mikor haza értem már az udvarom felett volt! Gyakorlatilag haza kisért! Be rohantam a videomèrt,és arra gondoltam ezt fel kell vennem! SIKERÜLT! Pár száz méterrel volt a fejem fölött,hangtalanúl lebegett sok lámpájával! Féltem kint maradni,ezért nem vártam meg amíg elment! Nem tudom,hogy miért pont én?! Nem bántottak! Azóta persze vannak gúnyos megjegyzések! De nem baj!!!!!!! A bizonyíték nálam van!!! smileeee.gif
2013. november 26. 03:31 #60
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
A világegyetem túl nagy ahhoz, hogy egyedül az emberiség fejlődjön ki benne, mint "intelligens" faj.

Biztosan élnek valahol, nem is egy, de milliónyi bolygón földön kívüli értelmes lények, sőt olyanok is akik fejlett társadalmat hoztak létre a saját csillagrendszerükben.

DE ez a véleményem nem írja felül a meggyőződésem abban, hogy a Földön észlelt ufójelenségek legtöbbje, ha nem mind hamis. Egy részük csalás, más részük csak néhány görcsösen hinni akaró ember képzelgése, esetleg félreértés.

Földönkívüliek tehát szerintem léteznek, világunkba látogató földönkívüliek ellenben nem biztos.

Era0817:

Felnyomnád a felvételedet valami videomegosztóra, hogy mi is láthassuk. Mert amíg a bizonyíték nálad van, bár te hiszel benne mások talán joggal kételkednek látatlanban abban, amit megéltél.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!