Starity

Justin Biebert szerződés köti a jó magaviselethez

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 27. 12:58 #81
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
Nikcy ne általánosíts... ._.'
2013. november 27. 13:17 #82
Esthella
Esthella
visszatérő vendég
 
StátuszLock me in your heart and trow away the keys!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 210510
Offline offline
Ne már ez ... -.-
2013. november 27. 13:29 #83
Kodo
Kodo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.16.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 183733
Offline offline
Jéézusooooooom.biggrin.gif:D:D:biggrin.gif Nevetek. 'tinititán'. Na jó. :"D
2013. november 27. 13:44 #84
thiseccentricbradguy
thiseccentricbradguy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.07.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 199761
Offline offline
Abszolút megértem, én is bevágtam volna a durcit, ha a kedvenc bébiszitterjeimet nem engedik be a hotelbe. De komolyan... Mit akart azokkal a prostikkal? Úgy viselkedik, mint egy tizenhároméves, sőt rosszabbul. Régen nagy Belieber voltam, voltam koncerten is, de ez a csávó egyre gázabb, és nem azért, mert divat utálni, hanem mert egyszerűen szánalmas, és pont. Inkább tanuljon meg dalszöveget írni, mert azt sem tud...
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Szandiiii, Beyla, Fan-ily6889
2013. november 27. 14:18 #85
x Lili x
x Lili x
 
StátuszHa elveszed a zenét az életemből, semmim sem marad - SUGA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 776
Csatolások: 0
Azonosító: 204440
Offline offline
Ha-ha-ha... :DDDDDDDDDDD
2013. november 27. 15:38 #86
Erika 18
Erika 18
 
StátuszCsak te meg én, csak te meg én, a horizonton túl csak te meg én... :)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 793
Csatolások: 0
Azonosító: 207401
Offline offline
Mostanában ténleg csak rosszakat hallani róla.... de mér olyan nehéz nyugton maradni?
2013. november 27. 15:42 #87
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Én ezt a hülyegyereket egyik hotelbe sem engedném be, az már biztos!
Ennek a szerencsétlennek a híd alatt kéne feküdnie, hogy tudja milyen érzés, amikor nem csupa luxusban él.
Ezt a hülyegyereket a világból kellene kitiltani, és akkor nem lenne semmi probléma.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2013. november 27. 16:03 #88
Enikő Styles
Enikő Styles
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction Forever:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.26.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 196815
Offline offline
Szerintem ennek a felesem igaz jól van biztos van benne igazság de amúgy is ha jót tesz ha nem akkor is kavarják körülötte a szart ti meg el is hiszitek.Amúgy nem tudom mit izéltek ö azért csinált is valamit az életben nem véletlen szeretik több millióan,nem csettintésre lett hires sok mindent kellet tennie,leküzdeni a rossz akarókat,elengedni a füle mellett a sok kritikát és igy is elérte az álmait úgy hogy nem kéne szidnotok egy folytában.Majd ha ti is ki tartóak lesztek,na majd akkor beszélhettek.
2013. november 27. 16:36 #89
Enikő Styles
Enikő Styles
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction Forever:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.26.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 196815
Offline offline
Mi van erre már senkinek nincs pofája válaszolni?Nevetségesek vagytok.
2013. november 27. 16:55 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet
Szerintem ennek a felesem igaz jól van biztos van benne igazság de amúgy is ha jót tesz ha nem akkor is kavarják körülötte a szart ti meg el is hiszitek.Amúgy nem tudom mit izéltek ö azért csinált is valamit az életben nem véletlen szeretik több millióan,nem csettintésre lett hires sok mindent kellet tennie,leküzdeni a rossz akarókat,elengedni a füle mellett a sok kritikát és igy is elérte az álmait úgy hogy nem kéne szidnotok egy folytában.Majd ha ti is ki tartóak lesztek,na majd akkor beszélhettek.


Tudod, ha nem csinált volna olyan dolgokat (hagy ne kelljen példát írnom) akkor nem lennének rosszakarói. Persze, mindenkiben van egy általános irigység, de kétlem, hogy a Föld közel fele pont rá legyen irigy, ráadásul ennyire. Nem lehet mindenkinek szimpatikus, de a tettei után azt hiszem, inkább ellenszenves lett a legtöbb ember számára.
Igen, mindenkinek vannak rossz napjai, mindenki hoz rossz döntéseket, de azért ne haragudj, hogy úton-útfélen azt kell hallani, hogy mit csinált (nem a jó dolgokról beszélek, már ha vannak ilyenek) és a botrányaitól zeng a média napokon, sőt heteken át, azt nem hiszem, hogy véletlen.
4 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Szandi0820, Beyla, Fan-ily6889
2013. november 27. 16:59 #91
Ruki chibi
Ruki chibi
visszatérő vendég
 
Státusz"All monsters are human." American Horror story
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 369
Csatolások: 0
Azonosító: 209651
Offline offline
Én őszintén megmondom nem vagyok oda érte. Nem szeretem az ő stílusát. Ez nem az én világom és kész. Biztosan sokat kűzdött a sikerért ezt én nem tagadom, de elég sok hülyeséget csinált már. Nem nagyon hiszek a pletykákban, csak kezd fura lenni, hogy állandóan rosszakat írnak róla. Habár a paparazzik is minden sz*r pillanatot kihasználnak.
2013. november 27. 17:01 #92
Ruki chibi
Ruki chibi
visszatérő vendég
 
Státusz"All monsters are human." American Horror story
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 369
Csatolások: 0
Azonosító: 209651
Offline offline
Tudod, ha nem csinált volna olyan dolgokat (hagy ne kelljen példát írnom) akkor nem lennének rosszakarói. Persze, mindenkiben van egy általános irigység, de kétlem, hogy a Föld közel fele pont rá legyen irigy, ráadásul ennyire. Nem lehet mindenkinek szimpatikus, de a tettei után azt hiszem, inkább ellenszenves lett a legtöbb ember számára.
Igen, mindenkinek vannak rossz napjai, mindenki hoz rossz döntéseket, de azért ne haragudj, hogy úton-útfélen azt kell hallani, hogy mit csinált (nem a jó dolgokról beszélek, már ha vannak ilyenek) és a botrányaitól zeng a média napokon, sőt heteken át, azt nem hiszem, hogy véletlen.

BlondieGirl igazad van.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. november 27. 17:05 #93
- törölt felhasználó -    
Jajaj bekemenyitenek biggrin.gif
2013. november 27. 17:24 #94
Robi98
Robi98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 205254
Offline offline
Na végre -.-" nem tudom mit képzel magáról -.-"
2013. november 27. 17:49 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Enikő Styles @ 2013.11.27. 16:03)
Szerintem ennek a felesem igaz jól van biztos van benne igazság de amúgy is ha jót tesz ha nem akkor is kavarják körülötte a szart ti meg el is hiszitek.Amúgy nem tudom mit izéltek ö azért csinált is valamit az életben nem véletlen szeretik több millióan,nem csettintésre lett hires sok mindent kellet tennie,leküzdeni a rossz akarókat,elengedni a füle mellett a sok kritikát és igy is elérte az álmait úgy hogy nem kéne szidnotok egy folytában.Majd ha ti is ki tartóak lesztek,na majd akkor beszélhettek.


A nevetséges az, ahogy mindig úgy véditek ezt a szerencsétlent, mintha az életetek múlna rajta, pedig valószínűleg arcon köpne vagy elküldene melegebb éghajlatra, ha megközelítenéd szent lényét. Sokan már rájöttek (köztük én is), hogy a bilíberekkel nem érdemes leállni vitázni, mert annyira elvakultak, hogy kész tényekkel sem lehet őket jobb belátásra bírni. Ha valaki mégis megteszi, akkor hadjáratot indítotok ellene és jöttök a szánalmasabbnál is szánalmasabb és egyben már unalmas 'majd ha letettél annyit az asztalra, amennyit Justin' dumával. A másik dolog, hogy jópáran fogalomzavarban szenvedtek, mert meg vagytok győződve arról, hogy sikeresnek és elismertnek lenni egyenlő azzal, hogy valaki híres és több millió rajongója van. Ki kell ábrándítsalak, nem így van. Ismerek jónéhány embert, akik sikeresek mind a magánéletükben, mind a szakmájukban, amiért nem mellesleg kitartóan tanultak, amiért megküzdötték és akár százezreket is kifizettek. Ezzel szemben Justin mit csinált? Semmit. Odatoltak a csontos kis feneke alá egy előre megtervezett imidzset, mások által megírt dalszövegeket és zenei alapokat. Neki nem volt más dolga, mint felénekelni (vagy amit ő csinál) és habár ő is megszedte magát, akik felkarolták még többet kerestek rajta. Ezáltal ő már nem más, mint egy termék, amit ide-oda rángatnak. Szomorú, de így van. És gondolom ezzel a viselkedéssel próbálja bepótolni a kimaradt gyerekkorát, de ennek így nem lesz jó vége. Túl sokat gondol magáról és ti is túl sokra tartjátok. Majd csak akkor veszi észre, hogy elcs*szte az egészet, ha már senki nem lesz kíváncsi se rá, se a h*lyeségeire. De akkor már késő lesz, mert el fog tűnni a balfenéken.
Sejtem, hogy feleslegesen fejtettem ezt így ki, mert a 90%-otok el sem olvassa, vagy ha el is olvassa a felét sem fogja fel vagy kifordítja a szavaimat.
4 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Szandi0820, Beyla, Fan-ily6889
2013. november 27. 18:02 #96
Brix3
Brix3
visszatérő vendég
 
StátuszÜdv, 2014!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 198914
Offline offline
És itt az érett tinibálvány. Komolyan. És még ez valakinek a példaképe. Nem elég, hogy ilyen hangja van, tesz még alá a hülyeségeivel is egy lapáttal. Csak gratulálni tudok hozzá. 19 vagy hányévesen örvendetes, hogy még nevelni kell. Olyan mint egy rossz tini. Ja bocs az is. Mondom, példaképértékű~
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2013. november 27. 18:16 #97
Niki915
Niki915
visszatérő vendég
 
StátuszLove Damon <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 213890
Offline offline
Kíváncsi vagyok mikor és melyik szállodából csapják ki először. biggrin.gif
2013. november 27. 19:01 #98
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Enikő Styles @ 2013.11.27. 16:03)
Szerintem ennek a felesem igaz jól van biztos van benne igazság de amúgy is ha jót tesz ha nem akkor is kavarják körülötte a szart ti meg el is hiszitek.Amúgy nem tudom mit izéltek ö azért csinált is valamit az életben nem véletlen szeretik több millióan,nem csettintésre lett hires sok mindent kellet tennie,leküzdeni a rossz akarókat,elengedni a füle mellett a sok kritikát és igy is elérte az álmait úgy hogy nem kéne szidnotok egy folytában.Majd ha ti is ki tartóak lesztek,na majd akkor beszélhettek.


Először is szólok, hogy nem mindenki ül ám állandóan a gépnél, szóval ne hidd egyből, hogy besz*riak vagyunk... dry.gif Meg amúgy is, minek vitatkozzunk veletek, amikor egyből lehurrogjátok azokat, akik nem istenítik őt (tisztelet a kívételnek).
Egyébként ha jót tesz, elismerem, sőt meg is fogom dícsérni. Viszont másról sem hallani mostanában, mint hogy ilyen meg olyan botrányokba keveredik. Ezt pedig addig folytatja, amíg ti ilyen derekasan véditek... Oké, megértem, hogy véditek a kedvenceteket, de ennyire elfogultak ne legyetek már. Nem tudjátok megkülönböztetni a jócselekedetet a rossztól.
A "nem csettintésre lett híres" résszel nem igazán értek egyet, hiszen anno a segge alá toltak mindent és csak nektek köszönheti, hogy még mindig rombolhatja a közízlést. Bár, erről ő igen sokszor megfeledkezik...
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandiiii, Fan-ily6889
2013. november 27. 20:03 #99
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nikcy0211 @ 2013.11.27. 12:36)
Igaza van :''D Fiatal most éli ki magát sztem egy pasi sincs aki nem vitt volna fel K**vát a szobájába... ráadásul ő megteheti nem kevés pénze van ahhoz meg h börtönbe zárják elég pénze van ...

Fiatal? Oké. Most éli ki magát? Még ez is oké lenne, mert szegénynek haldoklik az agynak nevezett szerve - már, ha persze egyáltalán van neki olyanja. De, hogy prostituáltakat akar megdönteni? Na ne má', jó? Merem remélni, hogy még nem jutottunk el idáig, és ennyire nem döglődik az emberiség. Az én párom idősebb ennél a herélthangú páviánnál, és biztos vagyok benne, hogy egy k*rvának sem fizetett a szexért. Elég érdekes egy világban fogunk élni, ha a prostikhoz való mászkálás teljesen normális és hétköznapi lesz. Én már ott el vagyok akadva, hogy prostik - iszonyatosan elítélem ezt a fajta "munkát". Sokszor azok folyamodnak ilyenekhez, akiknek a munka és a tanulás is büdös.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Szandiiii, Fan-ily6889
2013. november 28. 16:08 #100
Enikő Styles
Enikő Styles
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction Forever:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.26.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 196815
Offline offline
A nevetséges az, ahogy mindig úgy véditek ezt a szerencsétlent, mintha az életetek múlna rajta, pedig valószínűleg arcon köpne vagy elküldene melegebb éghajlatra, ha megközelítenéd szent lényét. Sokan már rájöttek (köztük én is), hogy a bilíberekkel nem érdemes leállni vitázni, mert annyira elvakultak, hogy kész tényekkel sem lehet őket jobb belátásra bírni. Ha valaki mégis megteszi, akkor hadjáratot indítotok ellene és jöttök a szánalmasabbnál is szánalmasabb és egyben már unalmas 'majd ha letettél annyit az asztalra, amennyit Justin' dumával. A másik dolog, hogy jópáran fogalomzavarban szenvedtek, mert meg vagytok győződve arról, hogy sikeresnek és elismertnek lenni egyenlő azzal, hogy valaki híres és több millió rajongója van. Ki kell ábrándítsalak, nem így van. Ismerek jónéhány embert, akik sikeresek mind a magánéletükben, mind a szakmájukban, amiért nem mellesleg kitartóan tanultak, amiért megküzdötték és akár százezreket is kifizettek. Ezzel szemben Justin mit csinált? Semmit. Odatoltak a csontos kis feneke alá egy előre megtervezett imidzset, mások által megírt dalszövegeket és zenei alapokat. Neki nem volt más dolga, mint felénekelni (vagy amit ő csinál) és habár ő is megszedte magát, akik felkarolták még többet kerestek rajta. Ezáltal ő már nem más, mint egy termék, amit ide-oda rángatnak. Szomorú, de így van. És gondolom ezzel a viselkedéssel próbálja bepótolni a kimaradt gyerekkorát, de ennek így nem lesz jó vége. Túl sokat gondol magáról és ti is túl sokra tartjátok. Majd csak akkor veszi észre, hogy elcs*szte az egészet, ha már senki nem lesz kíváncsi se rá, se a h*lyeségeire. De akkor már késő lesz, mert el fog tűnni a balfenéken.
Sejtem, hogy feleslegesen fejtettem ezt így ki, mert a 90%-otok el sem olvassa, vagy ha el is olvassa a felét sem fogja fel vagy kifordítja a szavaimat.

Forrás: http://starity.hu/magazin/45252-justin-biebert-szerzodes-koti-a-jo-magaviselethez/#ixzz2lx9rzHIf
Ezzel aztán nagyon nagy okosságot irtál,szemenk köpne persze téged biztosan.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok