Starity

Megjelent Lea Michele első önálló dala

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 13. 13:26 #21
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
NoBigDeal: Szerintem nem ismered az empátia szó jelentését. smileeee.gif Egy szakításról ír dalt valaki, az oké. Az is reklám, de ott él a másik fél. Itt azonban elhunyt valaki, akiből pénzt csinál a hölgy. Konkrétan ezzel van promotálva az album. A dalt nem ő írta, nem ő szerezte, hogy a csudába szólna az érzéseiről? blink.gif Szerintem meg az az utálatos, ha ilyen módon pörög valaki a köztudatban és megvezeti ezzel a rajongókat. Nulla elvonulás, nulla gyászidőszak nélkül.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Jolie_77
2013. december 13. 13:54 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (devilrose @ 2013.12.13. 13:26)
NoBigDeal: Szerintem nem ismered az empátia szó jelentését. smileeee.gif Egy szakításról ír dalt valaki, az oké. Az is reklám, de ott él a másik fél. Itt azonban elhunyt valaki, akiből pénzt csinál a hölgy. Konkrétan ezzel van promotálva az album. A dalt nem ő írta, nem ő szerezte, hogy a csudába szólna az érzéseiről? blink.gif Szerintem meg az az utálatos, ha ilyen módon pörög valaki a köztudatban és megvezeti ezzel a rajongókat. Nulla elvonulás, nulla gyászidőszak nélkül.

Úgy tudom azt jelenti hogy "együttérezni valakivel" dry.gif
Egyébként gondolom mindegy mit csinál, ha visszavonult volna akkor az lenne a baja sok embernek, most pedig az ellenkezője. rolleyes.gif
2013. december 13. 15:37 #23
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2013.12.13. 13:26)
NoBigDeal: Szerintem nem ismered az empátia szó jelentését. smileeee.gif Egy szakításról ír dalt valaki, az oké. Az is reklám, de ott él a másik fél. Itt azonban elhunyt valaki, akiből pénzt csinál a hölgy. Konkrétan ezzel van promotálva az album. A dalt nem ő írta, nem ő szerezte, hogy a csudába szólna az érzéseiről? blink.gif Szerintem meg az az utálatos, ha ilyen módon pörög valaki a köztudatban és megvezeti ezzel a rajongókat. Nulla elvonulás, nulla gyászidőszak nélkül.


A dalt ugyan valóban nem ő írta, de azt mondta, hogy nagyon sokat segített neki a dal. Sokat gondolkodtam, hogy válaszoljak-e az állandó mocskolódásodra, már korábban is olvastam a hozzászólásaidat a Lea-val kapcsolatos témákban és mindenhol ezt csinálod, neked nagyjából semmi nem jó azok közül amit csinál.
Meggyászolta Cory-t rendesen, de itt egy 20 éves lányról van szó aki előtt ott az élet, nagyon fájhatott neki hogy elvesztette őt, de mit tegyen? Üljön egyedül a szobájában Cory képét gyűrögetve és zokogjon? Az lett volna neked a megfelelő? Vagy akkor meg az lett volna a bajod, hogy mit kell hisztiznie? Megjegyzem közülünk senki nem tudja, hogy amikor Lea a 4 fal között van mit is csinál. Lehet a mai napig sírva alszik el, de az is lehet, hogy már nem gondol annyit Cory-ra. Akármelyik is, egyikünknek sincs joga ítélkezni afelett amit csinál, Te sem tudhatod mit tennél a helyében. Persze mondani lehet, hogy te biztos hónapokig csak feketében jártál volna és hasonló, de amíg nem kerülsz ilyen helyzetben fogalmad sincs mit tennél.
Továbbá Lea egy sorozat főszereplője, ahol ha ő nincs ott, akkor nagyon nem tudnak semerre sem lépni, mert a Glee Lea&Chris&Naya nélkül jelenleg halott lenne, és ebben az esetben nem csak annak a pár színésznek nem lenne munkája és fizetése akiket a képernyőn látunk, hanem annak a több száz másiknak sem, akik még közreműködnek a sorozat készítésében. Lea anno elmondta, hogy emiatt megy vissza dolgozni viszonylag hamar.

A lemeze már réges-régen fel lett énekelve már a nyáron készen volt az egész, még mielőtt Cory meghalt volna Tehát ezt a lemezt nem Cory tragédiájának meglovagolása céljából csinálta. Mindösszesen van rajta egyetlen egy szám, amit Cory miatt tett fel a lemezre és az vesse rá az első követ, aki nem akart volna emléket állítani bármelyik elhunyt szerettének ilyen módon ha van rá lehetősége.
Lea, ha megnézed bármelyik interjúját, mindig cserfes készségesen válaszol a riporterek kérdésére, mert tudja, hogy nekik ez a munkájuk és igen, ha megkérdezik tőle, hogy van-e a lemezen olyan szám, amit Corynak szánt, akkor elmondja, hogy igen van rajta egy ami miatta került fel a lemezre. Őszinte, ennyi a bűne. Nem ő haknizik azzal, hogy héé figyeljetek ez a dal Corynak szól, aki a nyáron meghalt.

És miért baj, ha elmondja, hogy mit jelent neki a dal amit énekel? Minden énekes elmondja, ha megkérdezik.
2013. december 13. 16:41 #24
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Gyonyoruszep a dal foleg Lea eloadasaban.Nem tudom elkepzelni hogy mas enekli.Csodalatos szemelyiseg,es eros lany.
2013. december 13. 18:35 #25
- törölt felhasználó -    
gyönyörű lett!!! wub.gif
2013. december 13. 19:58 #26
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
SpecialError: Nagy túlkapás tőled, hogy ismét azzal vádolsz, hogy minden hírhez hozzászólok, ami ezzel a lánnyal kapcsolatos. Én is mondhatnám, hgy te meg engem találsz meg, ha okoskodni akarsz. Tőlem aztán mocskolódást aligha olvashattál, véleményt írtam. Miért olvasod el, ha bántja a szemed? Hidd el, nem téged provokáltalak. A személyes témát mellőzném, hogy én mit éltem át szerinted és mit nem...kívánom, hogy te ne ülj azon az érzelmi szellemvasúton, amin én. Elvakult vagy a témával kapcsolatban, így kár lenne vitába szállni. Nem tudom, lehet én látom rosszul a hölgyet, de akárhová is nézek az elhunytat mindig felhozzák. Valós képet akkor kaphatnánk, ha ismérnénk. Sőt, még talán akkor sem. Amit a média által sugároz nem szimpatikus. Az éremnek is két oldala van. Ennyi. Ettől még nem fogom lesni a twitterjét és nem fogok a videói alá durva hangvételű üzeneteket irogatni. Velem nem eteti meg a főztjét, akivel sikerül, annak jó étvágyat! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 14. 09:29 #27
- törölt felhasználó -    
Egyébként a VEVO a 2. volt a videó feltöltésében. 9-én már fent volt a Glee csatornája által.
2013. december 21. 17:14 #28
Bo_1D_ED_JB
Bo_1D_ED_JB
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen jó, hogy nem látjuk a korláttól a szakadékot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 196855
Offline offline
oh Lea:c imádom! Xx
2013. december 28. 15:20 #29
toth-milan
toth-milan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 556
Csatolások: 0
Azonosító: 155510
Offline offline
Én Cory halálakor hallottam először rólla. Tudtam, hogy ad ki albumot és kíváncsi is voltam. Amikor megjelent a dal nem nagyon tetszatt, de második hallásra...IMÁDTAM.
Nagyon-nagyon-nagyon tetszik smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sia Sia 781.