December 10-én debütált Lea Michele első önálló dala, amiről elárulta, ez segített neki abban, hogy megtudjon birkózni barátja halálával.
A teljes cikkhez kattints ide!
Megjelent Lea Michele első önálló dala
2013. december 12. 15:36
#1
2013. december 12. 15:40
#2
A dal jó, bár Lea kicsit musicalesen adja elő, de tetszik.
2013. december 12. 15:41
#3
|
|
TheTruthAboutLovefolklore |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.16. Hozzászólás: 4209 Csatolások: 58 Azonosító: 203823 offline
|
Oh my goddd..
Annyira de annyira jó lett.. Imádom..
Lea
2013. december 12. 15:48
#5
|
|
Ildikócska10LoveSick ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.04. Hozzászólás: 6073 Csatolások: 5769 Azonosító: 164815 offline
|
nekem tetszik,jó lett.
2013. december 12. 15:55
#6
Lehet, hogy velem van baj, de én annyira kínosan érezném magam, vagy nem tudom, mert végül is az elhunyt barátjával reklámozza magát. Olyan őrlehúzásnak tűnik, magam sem tudom miért, engem a nyilatkozatai is annak tűnnek....
2013. december 12. 16:02
#8
Volt szerencsém már korábban meghallgatni. Ha őszinte akarok lenni, akkor azt kell mondanom, hogy először kicsit furcsa volt, de mire végigért, addigra megkedveltem és egyre inkább várom Lea debütáló albumát. Remélem hasonlóan jó dalok kerülnek fel rá.
2013. december 12. 16:23
#10
A dal első hallásra megfogott, imádom. Mindig is nagyon szerettem Lea hangját, és ha az album többi dala is ilyen jó lesz, akkor rongyosra fogom hallgatni. Mellesleg egy iszonyat erős nő, büszke vagyok rá!
2013. december 12. 17:49
#13
Amikor tegnapelőtt meghallottam, a könnyek kerülgettek! Nagyon szép!
2013. december 12. 18:00
#14
|
|
KocskyBvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.11. Hozzászólás: 402 Csatolások: 0 Azonosító: 134645 offline
|
Lea <3
tisztelem őt, amiért így talpra tudott állni Cory halála után.
A dal egyszerűen fantasztikus( igen elvakult vagyok, de most megengedem magamnak)
tisztelem őt, amiért így talpra tudott állni Cory halála után.
A dal egyszerűen fantasztikus( igen elvakult vagyok, de most megengedem magamnak)
2013. december 12. 18:46
#17
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Szerintem jó lett!
2013. december 13. 11:24
#18
Idézet (devilrose @ 2013.12.12. 16:58)
Ms.Princess: Ugyanígy látom én is. Na, már most vagy mi vagyunk negatívak vagy ők naivak.
Ti vagytok negatívak
Utálatos hogy az embereknek ennyire nincs empátiájuk.
2013. december 13. 12:21
#19
|
|
cielCarat |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.02. Hozzászólás: 2897 Csatolások: 0 Azonosító: 163123 offline
|
Idézet (Ms.Princess @ 2013.12.12. 15:55)
Lehet, hogy velem van baj, de én annyira kínosan érezném magam, vagy nem tudom, mert végül is az elhunyt barátjával reklámozza magát. Olyan őrlehúzásnak tűnik, magam sem tudom miért, engem a nyilatkozatai is annak tűnnek..
Ugyanerre gondoltam én is... főleg, hogy még a dalt se ő írta, hanem úgy írták neki.
2013. december 13. 12:47
#20
|
|
MegaBibuskavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.06. Hozzászólás: 294 Csatolások: 0 Azonosító: 182644 offline
|
Sajnálom hogy meghalt a barátja de ez már csak az üzletről szól a többi meg kifogás. Értem én hogy ír egy dalt mint Taylor Swift hogy feldolgozza de még ha ő írta volna ezt a számot...amúgy nem rossz....nem negatív vagyok csak őszinte
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


0 felhasználónak tetszik:
offline


