Új kislemez jelenik meg Nagy-Britannia nagy visszatérőivel, amelyen a Blue is szerepel.
A teljes cikkhez kattints ide!
Jótékonykodik a Blue
2013. december 14. 14:33
#1
2013. december 14. 16:46
#4
|
|
Violet Hepburnvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.11.23. Hozzászólás: 312 Csatolások: 12 Azonosító: 215707 offline
|
Szép dolog ,hogy így segítenek.
Főleg ha ilyen nagy hatással voltak a betegekre minden súlyos beteg megérdemelne egy ilyen 30 percet az életében és még egyszer nagyon szép dolog ,hogyha nem is mindenkivel de egy pár beteggel képesek voltak elfeledtetni ,hogy milyen helyzetben vannak. Minden tiszteletem az övék.
Főleg ha ilyen nagy hatással voltak a betegekre minden súlyos beteg megérdemelne egy ilyen 30 percet az életében és még egyszer nagyon szép dolog ,hogyha nem is mindenkivel de egy pár beteggel képesek voltak elfeledtetni ,hogy milyen helyzetben vannak. Minden tiszteletem az övék.
2013. december 14. 17:43
#5
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Ez nagyon kedves tőlük.
2013. december 15. 12:53
#7
|
|
SuperJuniorfanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.24. Hozzászólás: 207 Csatolások: 95 Azonosító: 202501 offline
|
Nemrég ismertem meg ezt a bandát és nagyon megszeretem, mindannyiuknak gyönyörű szép hangjuk van és nagyon rendeseknek ismertem meg őket. Négyük közűl Duncant szerettem meg a legjobban mert egyrészt nagyon jól néz ki és imádom az olyan férfiakat akiknek a mosolyuk ilyen szép és csintalan. És valahogy az ő hangja fogott meg a legjobban, olyan mély, rekettes és ahogy énekel rengeteg érzelem gyűlik össze bennem.
2013. december 15. 20:40
#8
Üdv a klubban!
Idézet (SuperJuniorfan @ 2013.12.15. 12:53)
Nemrég ismertem meg ezt a bandát és nagyon megszeretem, mindannyiuknak gyönyörű szép hangjuk van és nagyon rendeseknek ismertem meg őket. Négyük közűl Duncant szerettem meg a legjobban mert egyrészt nagyon jól néz ki és imádom az olyan férfiakat akiknek a mosolyuk ilyen szép és csintalan. És valahogy az ő hangja fogott meg a legjobban, olyan mély, rekettes és ahogy énekel rengeteg érzelem gyűlik össze bennem. 
2014. október 23. 16:47
#10
|
Repy_Blueúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.23. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 234812 offline
|
Aki még nem csatlakozott és szeretne megteheti, itt a magyar oldaluk: https://www.facebook.com/hungarian.blue.fans
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


0 felhasználónak tetszik:
offline




