Starity

Hajjaj macskajaj - mit tegyünk, hogy elkerüljük a másnapot?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 19. 10:24 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Egy pohár tejföl, egy evőkanál olívaolaj? Ezzel tényleg megelőzhető a másnaposság? Vagy csupán két dolog segíthet, ha egyáltalán nem iszol, vagy ha részeg maradsz?
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 19. 10:38 #2
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Nem csak zsíros, de tésztás kaják is nagyon jók arra, hogy ne rúgjon be hamar az ember. Meg lefekvés előtt jó sok vizet meginni.
2013. december 19. 10:46 #3
nicky21
nicky21
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj, halgass .... aztán csináld azt, amit amúgy is ku**ra csinálni akartál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.12.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 360
Azonosító: 43540
Offline offline
Borzasztó hiányos a cikk, és néhol hülyeség is van benne...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 19. 10:53 #4
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
De jó, hogy ez a másnaposság dolog engem nem érint rohog.gif
2013. december 19. 11:02 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én sosem voltam még részeg, és becsípve is egy kezemen meg tudom számolni, hányszor. De nem is szeretnék, nem is hiányzik. Sőt, alapból nem vagyok egy alkoholfogyasztó típus sem. Amit inni szoktam, az 95%-ban sör és cider. Meg alkalmakkor egy-egy pohár pezsgő. Amúgy utálom a pezsgőt (bort dettó), ha tehetem, menteset, sőt, Kölyökpezsit veszek/vetetek.

Én alapból úgy gondolom, hogy ha pia kell ahhoz, hogy jól érezzem magam, régen rossz. Én ivászat nélkül is tudok jól szórakozni, kikapcsolódni. Attól nem lesz senki menő, ha teleissza a fejét, aztán gusztustalan látványt nyújt a végén, arról nem is beszélve, ha például telehány mindent... Annyit nem ér semmi!
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019, Diala, Beyla
2013. december 19. 11:08 #6
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8778
Csatolások: 216838
Azonosító: 59785
Offline offline
de jó, hogy nekem ilyen problémáim nincsenek smileeee.gif csak szilveszterkor szoktam alkoholt is, akkor is csak egy pohár pezsgőt thumbsup.gif
2013. december 19. 11:08 #7
Hope Hyland
Hope Hyland
visszatérő vendég
 
StátuszAzthiszemszerelmesvagyok :3 -.-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.19.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 1
Azonosító: 215530
Offline offline
meg jo hogy en csak egy pulya vagyok!smileeee.gif
2013. december 19. 11:08 #8
Hope Hyland
Hope Hyland
visszatérő vendég
 
StátuszAzthiszemszerelmesvagyok :3 -.-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.19.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 1
Azonosító: 215530
Offline offline
engemet az ilyesmi nem erint!smileeee.gif
2013. december 19. 12:03 #9
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Hát csak azt tudom javasolni mindenkinek, hogy ne rúgjon be és nem lesz ilyen problémája. pardon.gif
Bár őszintén szólva sosem értettem, hogy mit lehet szeretni az alkoholon, de tényleg. Azt, hogy olyan borzasztó íze van, de legalább segít a jókedvünkön? nea.gif
Most komolyan, arra várok, hogy valaki kifejlesszen valami alkoholmentes alkoholízű löttyöt és egy vizsgálat során azt adnának a baráti társaságnak, majd megfigyelnék őket. Fogadni mernék, hogy páran elkezdenének úgy viselkedni, mintha hatna rájuk az egyébként ártalmatlan ital.
Az meg már külön szánalmas, hogy kedves kortársaim többsége azért fogyaszt alkoholt (plusz cigizik, de ez más téma), mert hogy az milyen menő. Persze tudom, én vagyok a gáz, amiért nem állok be a sorba és pusztítom az agysejtjeimet feleslegesen, de valahogy nem érzem így. think.gif
Amúgy van még valami más kotyvalék is, a Bloody Mary, filmekben és könyvekben elő szokott fordulni, úgyhogy biztos jó lehet. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Beyla, Szandi0820
2013. december 19. 12:24 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2013.12.19. 12:03)
Hát csak azt tudom javasolni mindenkinek, hogy ne rúgjon be és nem lesz ilyen problémája.  pardon.gif 
Bár őszintén szólva sosem értettem, hogy mit lehet szeretni az alkoholon, de tényleg. Azt, hogy olyan borzasztó íze van, de legalább segít a jókedvünkön? nea.gif 
Most komolyan, arra várok, hogy valaki kifejlesszen valami alkoholmentes alkoholízű löttyöt és egy vizsgálat során azt adnának a baráti társaságnak, majd megfigyelnék őket. Fogadni mernék, hogy páran elkezdenének úgy viselkedni, mintha hatna rájuk az egyébként ártalmatlan ital.
Az meg már külön szánalmas, hogy kedves kortársaim többsége azért fogyaszt alkoholt (plusz cigizik, de ez más téma), mert hogy az milyen menő. Persze tudom, én vagyok a gáz, amiért nem állok be a sorba és pusztítom az agysejtjeimet feleslegesen, de valahogy nem érzem így. think.gif 
Amúgy van még valami más kotyvalék is, a Bloody Mary, filmekben és könyvekben elő szokott fordulni, úgyhogy biztos jó lehet. rohog.gif

Ez az. Aki nem iszik, nem is lesz másnapos. biggrin.gif
Azért nem minden alkoholnak van borzasztó íze. Vagyis hát kinek mi. Én szeretem a kesernyés ízeket, a tonikot is imádom. Szóval részemről semmi baj a sörrel például. (a Guiness viszont már másik kategória, az valami borzalom, mintha az ember szenet szopogatna (nem szopogattam még szenet, de olyannak képzelem blink.gif ). Amúgy vannak alkoholmentes sörök, amik egy az egyben olyan ízűek, mint a nem alkohol sörök. Kevés van belőlük, de akad. Amúgy állítólag be lehet "rúgni" úgy is, hogy azt hiszed, van benne alkohol, közben meg nincs. smileeee.gif
Ezt a menőséget én sem tudom hová tenni amúgy. Engem is kinéztek meg kinéznek, amiért nem kultiválom az ivászatot, de megmondom őszintén: lesz@r*m. A cigitől meg a piától nem lesz senki menő, inkább csak kínos. De ezt egyik sem veszi észre. rolleyes.gif
A Bloody Mary egy koktél, aminek az összetevői a következők: zellerszál, paradicsomlé, vodka, Worchester szósz, citromlé, só és bors. Ritka gusztustalanul hangzik, még én sem ittam de nem is tervezem. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Beyla, Szandi0820
2013. december 19. 12:24 #11
- törölt felhasználó -    
Egyszerű: nem kell leinni magad a sárga földig pardon.gif Megmaradnak az agysejtjeid, nem lesz filmszakadásod, és különben is, jobb egy buli alkohol nélkül wink.gif Néha persze lehet koccintani, de az, amikor egy ember megiszik hat sört, három leót, mellé meg vodkát, nem csak hogy hülyeség, de mind emellett még pénzkidobás is!
2013. december 19. 12:50 #12
- törölt felhasználó -    
Az én taktikám is hasonló, bár nem szoktam túl gyakran alkalmazni.

A legnagyobb hülyeség, ha az ember elötte tele zabálja magát minden féle szénhidrátokkal, sokkal fontosabb, hogy zsíros legyen az amit eszel, mint ahogy azt írja is a cikk.
Sört nem igazán szoktam inni, éppen csak annyit, hogy beinduljanak a veséim tőle. És nem is érdemes, mert csak szinezet víz az egész.

Kerüld a Tesco gazdaságos körömlaklemosót és hasonló szärokat!

Tapasztald ki mit mi után ihatsz, de a legfontosabb, hogy ígyál vizet közben, uniqum után metaxa, metaxa után rendes pálinka, majd szünet és visszaváltás gyengébb italra, és közte egy pohár víz, ha nincs, akkor egy üditő.

Illetve, ha úgy érzed, hogy nyomaszt a benti levegő, akkor irány a friss levegő. 5 perc -10 fokban nagyon szépen kitisztitja az ember fejét.

De a legjobb ötlet a mérték tartás, tapasztald meg határaid, de ne feszegesd.
2013. december 19. 12:52 #13
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
A vizes praktika tényleg bevállik,én mindig alkalmazom.Sőt aki gyomorfájósabb (mint pl. én,aki nem bírja annyira az alkoholt) annak szinte kötelező.A rossz ízt is enyhíti,és még nem is száradsz olyan borzalmasan.A kiadós bezabálás is hasznos.Bár én olyankor kenyeret illetve tepertőt szoktam enni ha van rá lehetőségem,másnap pedig házi tyúkhúslevest.Na olyankor az egész vérré válik bennem. rohog.gif
Lekopogva,még nem voltam nagyon macskajajos.Mármint a tipikus szétesik a fejem és egyébb.Csak kicsit fáradtabb voltam és ügyetlenebb.
2013. december 19. 12:53 #14
Samantha
Samantha
visszatérő vendég
 
StátuszEngem csak Isten bírálhat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 0
Azonosító: 200812
Offline offline
Egy finom húsleves és minden gondot megold biggrin.gif Legjobb ilyenkor!
2013. december 19. 13:03 #15
LittleLillaDreamer
LittleLillaDreamer
visszatérő vendég
 
StátuszWayer szív, Wayer lélek Wayer leszek amíg élek!:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.08.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 0
Azonosító: 211469
Offline offline
Én ugyan kiskorú vagyok, de ha ez majd megváltozik, akkor sem tervezek sok alkoholt fogyasztani, illetve berúgni, de aki ilyen, annak biztos hasznos ez a cikk.
2013. december 19. 13:38 #16
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Nem kell annyit inni. biggrin.gif
2013. december 19. 13:47 #17
rózika0319
rózika0319
 
StátuszMost nekem tetszik a bemutatkozásom és ez a fontos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 744
Csatolások: 0
Azonosító: 186416
Offline offline
Én is egyetértek sok mindenkivel ! Sztem se ez a hogy igyál azt akkor leszel menő sztem ez olyan hülyeség::
2013. december 19. 14:05 #18
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
nem tom hol olvastam de jó az anya tej is
2013. december 19. 14:06 #19
Iceman9519
Iceman9519
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 205030
Offline offline
Másnaposságra a legjobb a Koccintós biggrin.gif
2013. december 19. 14:18 #20
Mortisia
Mortisia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.10.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 216624
Offline offline
Szomorú, hogy egy olyan oldalon amit főként 14 év alattiak vagy akörüliek használnak, ilyen cikk kell, hogy megjelenjen. És ezzel nem a cikk íróját minősítem...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!