Starity

Anette Olzon kitálalt

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 21. 16:33 #41
withintemptationfan
withintemptationfan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.18.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 224484
Offline offline
De most akkor mi a sz*r van??? kapkodom a fejem rendesen mert ki mit ír, a fiúk Anette-t vádoják hogy ez tele van hazugsággal, Anette meg vagy játsza a szegény kirúgott lányt vagy tényleg igaz amit leírt... mondjuk, Tarja után eléggé fura hogy állítása szerint őt is kirakták. De kezdem elveszíteni a fonalat ennél is pont úgy ahogy a Tarjás dolog sem lett számomra teljesen letisztázva. Mondjuk én csak egy pár hónapja hallottam az egész NW-hisztériáról de azért nagyjából követtem a dolgokat. Az én véleményem az hogy Tarjánál talán tényleg vitatkoznék hogy jogosan rakták-e ki viszont Nettie-nél lehet hogy valóban volt okuk rá. Nekem személy szerint annyira nem szimpatikus és csak egy számát hallottam, de nem jött be a hangja. Így ezt a korszakot 100 hogy sose fogom elővenni.Vagy talán ha az ízlésem egyszer 99 százalékban megváltozik. Tarja volt számomra a legjobb, a többi már nem igazán érdekel engem.
2014. április 21. 16:54 #42
withintemptationfan
withintemptationfan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.18.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 224484
Offline offline
De annyit hozzátennék hogy Tarja is rendesen sajnáltatta magát annak idején, lehet tényleg nagyon nehéz volt elviselni hogy kidobták de végül talpraállt, és már nem az első albumát adta ki... és mintha valami új erővel csinálná.
Anette sem fog sokáig nyafogni szerintem, előbb utóbb le fog seni neki hogy ezt így nem lehet csinálni. Amúgy arról még annyit hogy állítólag a terhessége miatt rúgták ki: Sharon den Adel akkor hogyhogy még mindig a Within Temptation-t képviseli? nyugottan lecseszhettek ezért a kérdésért de őt sem tették ki azért mert nem bírta volna vállalni a koncerteket és helyettest sem kerestek. Jó, lehet ez más tészta de szerintem példának itt megállja a helyét.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!