Starity

Anette Olzon kitálalt

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 22. 17:22 #1
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Folytatódik a dráma a Nightwish háza tájékán, ugyanis több mint egy év után megszólalt Anette Olzon, az egykori énekesnő. Úgy látszik, mégsem az történt, mint amit az együttes többi tagja írta tavaly októberi közleményében.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. december 22. 17:27 #2
AmyTurner
AmyTurner
visszatérő vendég
 
Státusz" Because I'm one hell of a butler"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 165135
Offline offline
Már akkor sejtettem, mikor olvastam, hogy annak ellenére, hogy kórházba ment, a fiúk megcsinálták a fellépést mással. Anette-nek igaza van, és ezt a rajongók is tudják, mindenki emlékszik még Tarja távozására is. Egyszer vajon Floor is így lapátra kerül? Nem mintha erre várnék, de Tuomast ismerve bármi megtörténhet.
2013. december 22. 17:30 #3
- törölt felhasználó -    
Tudtam, tudtuk. Mindig és mindenki tudta, hogy Tuomas megint remekelt. Ezt egyszerűen soha nem lehetett mással magyarázni. Nem az volt ennek az oka, hogy Anette már akkor saját menedzsert akart és kicsit önállóbbá vált - nem Anette miatt volt. Nem mondom, hogy Tuomi biztos egyedül tette ezt az egészet, de tudjuk, hogy kinek a szava a számít a legjobban, hogy kié a döntő szerep - nem Emppué, az biztos.
Miért akarja lerombolni azt, amit eddig felépített? A Nightwish rajongók nagyon örültek Floor-nak, aki pedig esetleg, urambocsá', ki mert állni a véleményével Anette mellett, azt halálra támadták, mert Floor annyira jó, meg annyira nagyszerű, szerintem ájuljon el tőle az is, aki nem kedveli. Soha nem hittem el azt, hogy Anette megbetegszik, és akkor "hirtelen" jön Floor... mert az, hogy most levéglegesítették is azt mutatja, hogy ez már RÉGEN így volt lefixálva. Még hogy azért, mert "nevetségesen mutatott volna, ha vendégénekesnőként tüntetik fel a dvd-n"... Tarjust ne emlegessük fel, nyolc éve volt, Anette ügye viszont még igenis valóságos, hiszen most ő beszélt róla, és egyébként sem volt még régen. Herra Tuomas Holopainen nagyon maga alatt vágja a fát. Talán jót tesz Floor az együttesnek, mert akik nem hallgatták az operaénekesnő és nem hallgatták a "pop" hangzás miatt a Wish-t, azok biztos kajálják majd (és már most) Floor-t. Hát... egészségükre.
Mindegy. Anette akkor sem ezt érdemelte volna hat év és két album, számtalan koncert és emlék után.
2 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish, AmyTurner
2013. december 22. 17:37 #4
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Érződött,hogy nem stimmel valami.
2013. december 22. 17:37 #5
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Valyon miért nem lepődom meg?Őszintén,szerintem Tuomas Holopainen NEMNORMÁLIS,sejtettem,hogy Netti távozásá nem saját döntésből fakadt hanem Tuo meg a brilliáns elméje,hogy "van jó ok kidobni az énekesnőt" nem sokáig fogják húzni ha csak énekesnőket dobálnak ki a bandából kitudja hány évente.Nekem a Wish már kudarcot vallot először Tarja kirúgása után,azután Netti és a hab a tortán Floritá maradása.Szivem szerint én mostmár Tuomast vágnám ki de úgy,hogy az maradandó legyen neki egy életre a frontemberi posztot meg átpasszolnám mondjuk Marconak vagy Emppunak és visszaállitanám a Nightwish eredeti helyzetét és kész.
2013. december 22. 17:45 #6
- törölt felhasználó -    
Egy soviniszta bunkó az az ember.. Tarja-t szerettem a legjobban, Anette-t is hamar megszoktam, de ez a Floor... hát látszik, h egy last minute. Mindegy, nem ócsárolni akarok, csak felháborít, hogy egyesek úgy váltogathatnak embereket, mint a fehérneműjüket...
2013. december 22. 17:52 #7
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ha valaki elhagy egy együttest, az általában nem történik békésen, én is nehezen hittem el, hogy Anette tényleg "közös megállapodással" hagyta el a Nightwisht... Tuomas - nak rá kéne jönnie, hogy az énekes szerepe nem olyan, mint egyes bandáknál pl. a dobosnak. Az énekes az együttes hangja, és nem értem, Tuomas - nak miért nem esik le, hogy nem cserélgetheti csk úgy az énekesnőket, amikor éppen valami baja van velük...
2013. december 22. 18:06 #8
- törölt felhasználó -    
Egyetértek TarjaNightwish, én is Tuomas-t vágnám ki az együttesből biggrin.gif Komolyan mondom egyetlen dolognak köszönheti, hogy még ezek után a felesleges tagcserék után is népszerű a csapata...mégpedig, hogy a Nightwish már fogalommá vált az évek során a szimfonikus metál zenét kedvelők körében. Nem akarom ismét Tarját magasztalni, de tény, hogy nagy részt vele érték el ezt. Anette egy másfajta hangzásvilágot képviselt, amit nehezen, de többnyire elfogadták és megszerették a rajongók. Most Floor...valaki kedveli, valaki nem hajlandó hallgatni. Már csak egy kérdésem lenne a billentyűs úrhoz: mikor un rá Jansen kisasszonyra is és meneszti a csapat többi tagja mögé bújva alattomos módon?? dry.gif
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
2013. december 22. 18:16 #9
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Igen, igazatok van, mindenki tudta... lehet, hogy Tuomas zeneileg egy géniusz, de emberileg egy barom... amúgy kíváncsi vagyok hogy Floorral mi lesz, remélem lesz annyi esze, hogy otthagyja őket, úgysem illik oda... vagy a csapat vágja ki Tuomast amit többen is mondanak...
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
2013. december 22. 18:32 #10
selena gomez fan22
selena gomez fan22
Mad Hatter
 
StátuszAnd nothing ever happens
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 1097
Csatolások: 6
Azonosító: 209928
Offline offline
egyiket sem ismerenm.
2013. december 22. 18:42 #11
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Engem nem ért meglepetésként, mert túl csendes volt Anette is. Most pedig újabban mindenki Anettet támadja, amiért el merte ezt mondani. Tuomastól emberileg többet nem lehet várni, gusztustalan amit leművelt Tarjánál is. Személyszerint én utálom Floort itt, és amúgy sem kedvelem a hangját. De ez az erotika show amit lenyom, az brutális. Na meg a felállás, hogy mindig Emppu mellé rakják, aki 160 centi, Floor meg ülve eszi a galuskát Tuomas fejéről,akkora hát az valami csodálatos. Anette után véleményem szerint egy olyan énekesnőt kellett volna választani, aki nem ismert, olyan mint annó Nettie volt. Számomra elvesztette a hitelességét a Nightwish. Nem valószínű, hogy kíváncsi leszek az új albumra.
2013. december 22. 19:01 #12
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Sejtettem. smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2013. december 22. 20:07 #13
Graveworm
Graveworm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 206929
Offline offline
Legyünk őszinték. Az igazi Nightwish rajongók tudták,hogy Anette nem kilépett hanem kidobták. Floor is erre a sorsra fog jutni pár éven belül. Szegény meg azt hiszi,hogy van beleszólása a banda dolgaiba. Majd kíváncsi leszek,hogy kit fognak majd Floor helyére keresni ha őt is kivágják.
2013. december 22. 20:12 #14
whitephoenix
whitephoenix
új tag
 
StátuszA Visual Kei Örök....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.24.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 50341
Offline offline
Mindig mindenki a hibás, csak Tuomas nem, mert ő géniusz és zseni, ugyanolyan undorítónak tartom az egészet, mint anno Tarja kirúgásánál. Minden rajongójukat elfogják veszíteni... és talán jobb is így...
2013. december 22. 20:27 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Graveworm @ 2013.12.22. 20:07)
Legyünk őszinték. Az igazi Nightwish rajongók tudták,hogy Anette nem kilépett hanem kidobták. Floor is erre a sorsra fog jutni pár éven belül. Szegény meg azt hiszi,hogy van beleszólása a banda dolgaiba. Majd kíváncsi leszek,hogy kit fognak majd Floor helyére keresni ha őt is kivágják.

Jansen lady valami olyasmit is kijelentett, hogy nem kíván dalszöveget írni... na, persze. Tuomas barátunk biztos félti a pozícióját...
2013. december 22. 20:54 #16
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Nálam konkrétan a Nightwish megszűnt létezni, amikor Tarja 'kilépett'.Ja. Amúgyis utálom, amikor egy jól megszokott banda hirtelen váltást csinál, nekem onnantól elveszik a varázs. Ugyanez a helyzet pl.: a TDG-nél is, hiába az új énekes, már nem az igazi.. :/
2013. december 22. 21:00 #17
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.12.22. 20:27)
Jansen lady valami olyasmit is kijelentett, hogy nem kíván dalszöveget írni... na, persze. Tuomas barátunk biztos félti a pozícióját...

Nos ez lényegében igaz smileeee.gif
Cikk
2013. december 23. 09:22 #18
- törölt felhasználó -    
Jól tette, hogy rájuk hagyta, felesleges lett volna a dráma főleg, hogy várandósan a gyerekre is gondolnia kellett.
Tuomas egy mimóza lélek, franc tudja mi játszódhat le benne, de ha valóban minden úgy történt ahogy írva vagyon, akkor egy gyáva, gerinctelen alak, erkölcsileg egy nagy 0, a többiek szintén, amiért jóváhagyták neki mindezt. Ezek fényében nem lennék meglepődve, ha a közeljövőben/pár év múlva feloszlana az együttes és a tagok valamelyike kiteregetné a szennyest, -tudtuk, hogy nincs igaza, de nem lehetett neki nemet mondani...
Azok, akik nem tudják mi történt anno Tarjával; Egy levélben rugták ki (szemtől-szembe túl nehéz lett volna) amelyet az egyik koncertjük végén adtak át neki. Egy érzéketlen, anyagias perszónának állították be, aki a kezdetek kezdetén még "angyal" volt, de a férje hatására teljesen megváltozott, a végére már köze sem volt az együtteshez, mintha csak egy dögidegen vendég énekes lett volna jelen blablabla... Az elkövetkezendő sajtókonferencián Tarja gyakorlatilag egy kérdést sem tudott úgy megválaszolni, hogy sírva ne fakadjon, végig a könnyeivel küszködött, - rá lehet fogni, hogy megjátszotta magát, de a hangja az nem hazudik! Folyamatosan elcsuklott, remegett,- érezni lehetett mennyire megviselik a történtek, hiába bizonygatta, hogy a dolgok nem úgy történtek ahogy...
2013. december 23. 12:44 #19
Graveworm
Graveworm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 206929
Offline offline
Szerintem csak megmondták neki,hogy nincs beleszólása abba,hogy milyen dalszövegek lesznek. Emlékszem Tuomas egyszer azt mondta,hogy a következő album lehet akár black metál album is vagy akár egy akusztikus is de még nem döntötte el. Szóval ha Floor akarna se tudna beleszólni az egészbe mert úgy is kivágnák érte.
2013. december 23. 15:46 #20
nyafatka
nyafatka
új tag
 
Státusznemo my name forevermore... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.17.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 189889
Offline offline
annyira tudtam biggrin.gif hisz ha valaki kilép, akkor nem az ügyvédeiken át beszélgetnek és nem is kérik meg akkor, hogy ne legyen benne a turné videóban.. Amennyire tiszteltem Tuomast, most annyira összement a szememben.. Kezd nagyon elszállni az együttes, akármennyire is szeretem őket, nem adok nekik sok időt és már a csapat fele le fog cserélődni...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!