Starity

Leiner Laura - Bábel (könyv)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 28. 18:22 #1
Omega0402
Omega0402
ChäneŁ™
 
Státusz"Kiss me under the light of a thousand stars."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.05.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 407
Azonosító: 199524
Offline offline
Én sikeresen két és fél nap alatt kiolvastam a könyvet, és azt várom a topicba, aki elolvasta. Kiváncsi vagyok, hogy kinek hogy tetszik, ki a kedvence karaktere stb...

"Bábel. A legnagyobb nyári zenei fesztivál, valahol Pápa mellett. Mi lehet jobb annál, mint tizenhét évesen, életedben először , egy hetet eltölteni itt a barátaiddal? Zsófi többek között azért érkezik a fesztiválra, hogy találkozhasson Anthony Kiedisszel, aki a zárónapi koncerten lép fel. Na, de addig még sok minden történik vele, Napsival, Abdullal, Hipóval és Szaszával, az Európa, Ázsia, Afrika és Ausztrália színpad körül...Bábel. Ha voltál már fesztiválon , azért fogod szeretni, ha még nem voltál, azért."
1 felhasználónak tetszik: kata0
2013. december 28. 18:33 #2
- törölt felhasználó -    
Én kb. másfél nap alatt végeztem vele, és nagyon király volt! wub.gif Laura hozta a formáját biggrin.gif és, miután elolvastam, rögtön kiírtam Twitterre, hogy #holvanAtesz rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: RutaPrimroseLove, Omega0402, Viktória 13
2013. december 28. 18:40 #3
Omega0402
Omega0402
ChäneŁ™
 
Státusz"Kiss me under the light of a thousand stars."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.05.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 407
Azonosító: 199524
Offline offline
Na hát akkor: Az én kedvenc karakterem abszolút Szasza, a kis szöszi hajú srác. rohog.gif És a végén társult hozzá Kolos is. Kedvenc részem, amikor Szasza és Zsófi veszekednek, valamint az esküvő.
" Na gyere ide, Kiss-Latter - ragadta meg a derekamat, és magához húzva egy óriási puszit nyomott..a számra. Hihi. _nevet.gif "
1 felhasználónak tetszik: BTRPetra10
2013. december 28. 18:41 #4
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
Két nap alatt kivégeztem, és abba az is benne volt, hogy hajnali 2ig fenmaradtam, mert nem tudta letenni. Laura fantasztikusat írt, mint mindig, és hát néhány részen szétröhögtem magam. Ez legfőképp a Punkos részeknél volt. Hát igen: #TeamPunk biggrin.gif Szerintem Laura teljesen átadta azt, milyen egy fesztivál, de mivel én még nem voltam fesztiválon, így nem tom teljesen megállapítani. De ha én is 17 éves leszek, biztos hogy ellátogatok a Bábelfesztre, remélhetőleg, a barátaimmal. És kitudja, talán majd VIP-ből nézhetem a Fall Out Boy-t. biggrin.gif
Ui.:Köszönöm Laura, örök hála ezért a könyvért! meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: brigikeeee, Omega0402, Cintii, BTRPetra10
2013. december 28. 18:53 #5
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
Idézet (Omega0402 @ 2013.12.28. 18:40)
Na hát akkor: Az én kedvenc karakterem abszolút Szasza, a kis szöszi hajú srác.  rohog.gif És a végén társult hozzá Kolos is. Kedvenc részem, amikor Szasza és Zsófi veszekednek, valamint az esküvő. 
" Na gyere ide, Kiss-Latter - ragadta meg a derekamat, és magához húzva egy óriási puszit nyomott..a számra. Hihi. _nevet.gif "



Nekem abszolúte kedvenc volt az elejétől a Punk, majd Kolos, majd Boldi. Leginkább a Punk fogott meg, de arról halvány lila gőzöm sincs, hogy miért. rohog.gif Csak úgy.
2013. december 31. 22:28 #6
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Új kedvenc könyvem. biggrin.gif Én 4 nap alatt olvastam ki, de csak azért, mert nem akartam olyan hamar végezni vele, hogy minél tovább tartson... pedig én is kiolvastam volna simán 1,5 nap alatt.

Lányok közül Zsófi a kedvencem, nagyon hasonlítunk. Külsőre is (utálom a barna göndör hajamat reklamalo.gif ) meg belsőre is. Én ugyan nem Anthony-hoz, hanem Avicii-hez készülök hozzámenni... biggrin.gif És a gyerekünk meg Avicii Junior lesz. biggrin.gif xD

A fiúk közül meg abszolút Boldi a kedvenc. biggrin.gif Imádom, sokat röhögtem rajta, főleg az "ominózus éjszaka" után, amikor Zsófi nem emlékezett semmire... biggrin.gif
Szóval... #TeamBoldi biggrin.gif
2013. december 31. 22:29 #7
Sissy00
Sissy00
visszatérő vendég
 
StátuszYou cannot be wise until you can tell how long you were silly.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.23.
Hozzászólás: 469
Csatolások: 156
Azonosító: 210177
Offline offline
nagyon szeretem, kár, hogy nincs folytatása:(
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2014. január 01. 01:53 #8
ProudBelieber
ProudBelieber
új tag
 
StátuszI don't understand why people hate reading. It's like TV in your head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.09.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 215018
Offline offline
Ha jól emlékszem, nekem is két nap kellett:)
Az első könyv, amin hangosan is nevettem, szóval nagyon-nagyon favorit:D ugye emlékeztek a dinnyesapis részre:"D?
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2014. január 03. 18:38 #9
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon tetszett!!!
Az előbbit elírtam.
2014. január 03. 18:53 #10
- törölt felhasználó -    
Én is rövid idő alatt kiolvastam. Szerintem hozza a Szent Johanna Gimi színvonalát. smileeee.gif Számomra a szereplők még szerethetőbbek is, Hipó a kedvencem. Sokat nevettem a poénokon.
2014. január 05. 16:26 #11
Omega0402
Omega0402
ChäneŁ™
 
Státusz"Kiss me under the light of a thousand stars."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.05.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 407
Azonosító: 199524
Offline offline
Saját fénykép, a kedvenc részemnél. ( Létszíves ne használjátok fel sehol! ) thumbsup.gif
2014. január 31. 14:20 #12
aranyalma
aranyalma
visszatérő vendég
 
Státusz"Oh My God you look so much like your dad."- N.G.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.15.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 0
Azonosító: 167233
Offline offline
Nekem nagyon tetszett. thumbsup.gif Az Sz.J.G nem jött be, de a Bábel annyira jó volt hogy nem tudtam letenni.(Még vacsorázni is magammal vittem biggrin.gif ) Egyszóval fantasztikus és jó volt olvasni. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2014. február 17. 13:34 #13
Kami222
Kami222
visszatérő vendég
 
Státuszkeep calm and play table tennis <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.03.
Hozzászólás: 274
Csatolások: 143
Azonosító: 137807
Offline offline
Én 3 nap alatt végeztem vele...
Ennyire vicces, érdekes könyvet még ( a SZJG-n kívül) nem olvastam!
Kíváncsi leszek az Akkor szakítsunk!-ra, biztos hogy az is nagyon humoros lesz.. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2014. március 23. 19:55 #14
kata0
kata0
visszatérő vendég
 
Státusz火影忍者动态QQ表情
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 13
Azonosító: 218461
Offline offline
Idézet (Omega0402 @ 2013.12.28. 18:22)
Én sikeresen két és fél nap alatt kiolvastam a könyvet, és azt várom a topicba, aki elolvasta. Kiváncsi vagyok, hogy kinek hogy tetszik, ki a kedvence karaktere stb...
"Bábel. A legnagyobb nyári zenei fesztivál, valahol Pápa mellett. Mi lehet jobb annál, mint tizenhét évesen, életedben először , egy hetet eltölteni itt a barátaiddal? Zsófi többek között azért érkezik a fesztiválra, hogy találkozhasson Anthony Kiedisszel, aki a zárónapi koncerten lép fel. Na, de addig még sok minden történik vele, Napsival, Abdullal, Hipóval és Szaszával, az Európa, Ázsia, Afrika és Ausztrália színpad körül...Bábel. Ha voltál már fesztiválon , azért fogod szeretni, ha még nem voltál, azért."
Én is kiolvastam már, imádtam!!! "Emberek, megnősülök!" biggrin.gif Ezt soha nem tudom megunni laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Víííííííííííííííííííííííí!!
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2014. március 24. 21:12 #15
- törölt felhasználó -    
Én már egy ideje kiolvastam, és nagyon tetszett Laura szóhasználata, és maga a történet is. Anyukám is elolvasta, és véleménye szerint, nagyon jópofa volt. laugh.gif Szerettem, ahogy Zsófi túlreagálja a dolgokat, és ez a Hipó gyerek se volt semmi. xDDD
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2014. május 19. 21:44 #16
- törölt felhasználó -    
Ez Laura leggyengébb könyve, de még ez is nagyon király volt! smileeee.gif
2014. május 21. 20:12 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (RutaPrimroseLove @ 2013.12.28. 18:41)
Két nap alatt kivégeztem, és abba az is benne volt, hogy hajnali 2ig fenmaradtam, mert nem tudta letenni. Laura fantasztikusat írt, mint mindig, és hát néhány részen szétröhögtem magam. Ez legfőképp a Punkos részeknél volt. Hát igen: #TeamPunk biggrin.gif Szerintem Laura teljesen átadta azt, milyen egy fesztivál, de mivel én még nem voltam fesztiválon, így nem tom teljesen megállapítani. De ha én is 17 éves leszek, biztos hogy ellátogatok a Bábelfesztre, remélhetőleg, a barátaimmal. És kitudja, talán majd VIP-ből nézhetem a Fall Out Boy-t. biggrin.gif
Ui.:Köszönöm Laura, örök hála ezért a könyvért!  meghajolo.gif


Viszel ngem is Lilu!Te sem gondoltad komolan,hogy ilyen könnyen itt hagyhatsz.. biggrin.gif Ennyire nem könnyű tőlem megszabadulni... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Amúgy meg honnan van az a kúl karkötő?Khm...Honnan...Konyhás néni...gülü szem... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Rémlik mi? biggrin.gif biggrin.gif
2014. június 22. 18:21 #18
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Én karácsonyra kaptam meg (nyári könyv a tél közepén...biggrin.gif), és egy nap alatt végeztem vele. Hatlmas kedvencem lett, benne van a TOP4-ben (1. Akkor szakítsunk, 2. Bábel, 3. SzJG, 4. Hűvösvölgyi suli). A kevdenc szereplőim, Zsófi, Szasza, Abdul és Boldi:D:D:D De Még Kolost is nagggyon szeretem.
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2014. augusztus 06. 01:47 #19
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Nekem tetszett, de várnék tőle mást is, nem csak ilyen tipikus szerelmi történeteket... Szerintem többre képes, mert elképesztő tehetséggel rendelkezik. wink.gif
2014. augusztus 06. 01:50 #20
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Már háromszor elolvastam, de nem tudom megunni. smileeee.gif Nagyon jó. smileeee.gif

Kedvenc lány karakterem Zsófi, mivel én is teljesen ugyanúgy gondolkodom a kedvencemmel kapcsolatban, mint ő. biggrin.gif
Fiúk közül meg egyértelműen Abdul. biggrin.gif Különösebb oka nincs, hogy miért ő, csak mert jó fej, sokat röhögtem az ő részeinél. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Omega0402
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok