Starity

Leiner Laura - Bábel (könyv)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 29. 19:11 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (Omega0402 @ 2013.12.28. 18:22)
Én sikeresen két és fél nap alatt kiolvastam a könyvet, és azt várom a topicba, aki elolvasta. Kiváncsi vagyok, hogy kinek hogy tetszik, ki a kedvence karaktere stb...
"Bábel. A legnagyobb nyári zenei fesztivál, valahol Pápa mellett. Mi lehet jobb annál, mint tizenhét évesen, életedben először , egy hetet eltölteni itt a barátaiddal? Zsófi többek között azért érkezik a fesztiválra, hogy találkozhasson Anthony Kiedisszel, aki a zárónapi koncerten lép fel. Na, de addig még sok minden történik vele, Napsival, Abdullal, Hipóval és Szaszával, az Európa, Ázsia, Afrika és Ausztrália színpad körül...Bábel. Ha voltál már fesztiválon , azért fogod szeretni, ha még nem voltál, azért."

Ez is azon könyvek népes csoportjához sorolható,amit az első 20 oldalon befejeztem.Nem érdekel mennyire jó,cool,király... regény,többek köztt azért hagytam abba,mert nem éreztem rajta annak a sok munkaórányi véres verejtéknek a szagát,amit én személy szerint minimumként elvárok.A másik;mi az már,miszerint az RHCP-t is beleírta,DE olyan tartalmi hibákkal,mint például John Frusciante-t nevezte meg gitárosként,aki könyörgöm,már 2009-ben kilépett onnan?!
2015. július 18. 21:01 #22
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Én tavaly olvastam, már nem emlékszem, hány nap alatt végeztem vele. Nem volt hosszú idő. biggrin.gif
Nekem személy szerint nagyon tetszett, pont úgy, mint másodszorra és harmadszorra. tongue.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok