Starity

A NASA elítéli Beyoncét

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 02. 19:12 #41
- törölt felhasználó -    
Engedèly nélkül? Na ne már..
2014. január 02. 19:19 #42
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Beylának igaza van...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 02. 19:28 #43
Teky0111
Teky0111
új tag
 
StátuszSziasztok! Tekla vagyok, de jobban szeretem, ha Tekynek hívnak.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.31.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 218032
Offline offline
Beyoncénak szerintem teljesen igaza van. Ö nem úgy gondolta ahogyan a NASA fogja fel.
2014. január 02. 19:28 #44
- törölt felhasználó -    
Most nem azért, de szerintem Beyonce-nek gőze sem volt arról, hogy mi is van a dala elején, amíg a botrány ki nem tört. Ha nem látom a híreket én sem tudnám, hogy ez egy konkrét űrbaleset hangfelvétele. És szerintem Beyonce sosem az érzéketlenségéről volt híres, szóval nem hiszem, hogy őt kellene támadni.
1 felhasználónak tetszik: hellorl
2014. január 02. 19:28 #45
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Istenem bolhából csinálnak elefántot!!!!
Már régen történt a dolog és nem rossz dolognak szánta be!!!
Egyébként gyönyörű a klipben nagyon jól sikerült klip lett és bee bebizonyította hogy a rövid hajjal is dögös!!!
Én nem ítélem el ő is hibázhat hiszen ember!!
Ez nem katasztrófa én elnézem neki!
2014. január 02. 19:34 #46
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Hát, maga a klip egy örömködés, így nem igazán értem, hogy miféle emléket állít ezzel Beyoncé...plusz megvallom őszintén, hogy amikor megnéztem a klipet(mikor megjelent) ugyan hallottam a kérdéses felvételt, de nem kapcsoltam semmihez. Gondolom ezzel nem csak én vagyok így, tehát se nem emlékeztet, se nem figyelmeztet a tragédiára. Nem is illik sem a kliphez, sem a dalhoz.
2014. január 02. 19:43 #47
- törölt felhasználó -    
Beyonce nyilatkozatából az derült ki, hogy a tudta nélkül tették bele a dalba az ominózus részletet, ami szerintem egyáltalán nem kapcsolódik a kliphez. Talán a stábja így akart hírverést az új albumnak, ha már (tudtommal) nem volt előzetes reklám.
2014. január 02. 20:08 #48
selena gomez fan22
selena gomez fan22
Mad Hatter
 
StátuszAnd nothing ever happens
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 1097
Csatolások: 6
Azonosító: 209928
Offline offline
hu de nagy szám.
2014. január 02. 20:17 #49
- törölt felhasználó -    
Beyoncétól ez sem volt egy megfelel lépés.
Hiába akarja/akarják kimagyarázni nem egy könnyen hihető magyarázattal rukkolt/rukkoltak elő.
A kipp nagyon mélyen messze van a megemlékezés feelingétől.Sorry,de soha nem bírtam ezt a nőt.
2014. január 02. 20:26 #50
Bulove
Bulove
visszatérő vendég
 
StátuszRihanna4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 0
Azonosító: 214700
Offline offline
Nekem eddig fel sem tűnt hogy az az űrkatasztróra felvétele! Nem vagyok süket, hallottam a hangot de nem tudtam hova tenni. A hozzátartozóknak valóban nem lehet könnyű. Nem mondom hogy elfelejtették, de legalább kicsit elfogadták szeretteik halálát, erre egy popszámban látják a halálukról készült hangfelvételt. A per hülyeség lenne, hiszen így még fájdalmasabb lenne. Beyonce "mentsége" zagyvaság vagy ha komolyan gondolta, ami nem túl valószínű, nem normális. Bee nem érzéketlen ember, szerintem nem akart senkit megbántani, lehet hogy azt sem tudta mi van a felvételen. Mindenesetre a NASA jogosan van felháborodva.
2014. január 02. 20:42 #51
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Mondhatja, hogy csak emlékeztetni akarta az embereket, hogy milyen törékeny is az élet, de ennek van ezer más módja is. Amit ő csinált, az viszont nagyon nem tetszik. Ugyan miért kell egy popdalba belerakni a robbanás hangját? Teljesen jogos a NASA és a családtagok felháborodása.
2014. január 02. 22:21 #52
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Soha. Soha nem fogom elfelejteni a Challengert, és a felrobbanását. Pedig akkor még nem is éltem, amikor felrobbant.
És ez tényleg nem volt egy nagyon szuper dolog tőle, de hát... Mostmár ez van.
2014. január 02. 22:59 #53
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Szerintem ezzel a húzással senki nem akart rosszat az elhunytak családtagjainak. Az a 6 másodperces HANGfelvétel azt akarja jelképezni, hogy szeretteinkkel bármikor megtörténhet bármi, pillanatok alatt. Ezért szeressük egymást - még mielőtt kifutunk az időből - ahogy a dalban is elhangzik ez a mondat. Szerintem maga a katasztrófa története pont illik a dal mondanivalójához. Sajnos az a katasztrófa megtörtént, ezenkívül még számtalan eset felvételét felhasználhatták volna, amely tragikusan végződött. Akkor is felháborodás lenne. Szerintem Beyoncé tudott arról, hogy felhasználják ezt a mondatot a dalához. Véleményem szerint senkinek nem akarták feltépni a sebeit. Egyszerűen csak fel szerették volna hívni arra a figyelmet, hogy a tragédia nagyon hamar megtörténhet, szeressük egymást amíg lehet.

Azt viszont még mindig nem értem, hogy miért nem lehet meghallgatni a dalt, és úgy írni ide. Ugyanis nem hallatszódik a robbanás a dalban.. a videóban meg főleg nem utal semmi a katasztrófára.
3 felhasználónak tetszik: janet7, hellorl, Szandi0820
2014. január 02. 23:41 #54
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
erre nem tudok mit írni(már nem azért,mert "mérges vagyok" Beyoncéra,de ehhez nem tudok hozzáfűznivalót írni)
2014. január 03. 00:17 #55
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.01.02. 19:01)
Belegondolva a helyzetbe, hát én sem repesnék az örömtől, hogy a saját szeretteim haláláról készült hangfelvételét hallanám viszont egy popénekesnő dalában. Szerintem is eléggé hányingerkeltő és undorító egy dolog volt. Tény, a sebek sosem fognak begyógyulni, de a gyászt egy idő után el lehet temetni és úgymond túllépni az elvesztett szeretteken. Aztán jön valami popcsillag és ezzel drukkol elő. Én biztos, hogy perelnék. Beyoncé valóban napjaink egyik legtehetségesebb énekesnője, akinek nincsen szüksége ilyen gusztustalan hájpra, hogy az emberek beszéljenek róla. Sőt, ő sosem a botrányairól volt híres, hanem a munkásságáról. Nekem az a véleményem, hogy nem az ő ötlete volt, hanem valaki ráerőltette. Gondolom, az illető nagyon f*sza ötletnek tartotta, hogy biztos majd feldobja az egészet. Csak ebbe az a bukta, hogy így magát az előadót teszi az emberek számára antipatikussá. Pedig szerintem Beyoncé nem ilyen.


Ennek egy része csak műbalhé. A családtagok anno nyilván nem voltak az irányítótoronyban, hogy hallják a rádióbeszélgetést. Ha valaki látott dokumentumfilmet a katasztrófáról pl a discoveryn, akkor tudhatja, hogy a családtagok egy mezőre felálított tribünről nézték a kilövést, ahonnan max a visszaszámláló órát láthatták meg a kilövőállást.

A dalszöveghez és mondanivalójához pedig valóban odaillik ez a hangvelvétel. Hogy nem volt engedély vagy nem tájékozódtak megfelelően hogy ez aggályos-e vagy sem - az megeshet. Viccet végülis nem csináltak a dologból, hogy itt bárki sértve érezze magát, mert akkor ilyen alapon hány ezer vagy 10ezer hozzátartozó, ismerős stb kezdhetne panaszkodni a szeptember 11.-ei események miatt. Minden évben végig kell nézniük a becsapódásokat, sőt, ha 'szórakozni' támad kedvük, még moziba is beülhetnek az erről készült filmekre ... Ez ellen mégsem lázadozik senki. Álszent világ ez.
4 felhasználónak tetszik: janet7, hellorl, Szandi0820, Beyla
2014. január 03. 09:51 #56
- törölt felhasználó -    
_ToTo_-nak teljesen igaza van. Szerintem csak túlértékelik a dolgot. Persze nem lehet jó, hogy felidézi az elhunyt szeretteiket, de Beyoncé nem azért csinálta, hogy bárkinek is fájdalmat okozzon. A felvétel azt hiszem a legelején kb 2 másodpercre van benne a klip-ben. Megérteném a felháborodást ha Beyoncé ebből viccet akart volna csinálni. És egyébként sem kéne ennyire túljátszani mivel valószínűleg nem az egész NASA hanem pár ember aki ezen megsértődött. Nem hiszem, hogy ezt az egészet negatívan kéne beállítani, mivel nem így került be a dalba:)
2014. január 03. 10:08 #57
hazza08
hazza08
 
Státusz"Ebben az életben vagy ölsz, vagy meghalsz..vagy meghalsz és ölsz.." -TWD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.10.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 0
Azonosító: 197566
Offline offline
Szerintem Beyoncé nem akarta ezzel megsérteni az érintetteket és azoknak a hozzátartozóit.
2014. január 03. 10:21 #58
BarbiFan
BarbiFan
új tag
 
StátuszÁllj fel, próbáld meg mégegyszer, nem létezik olyan mit nem érhetsz el ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.18.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 0
Azonosító: 217032
Offline offline
Beyoncé szerintem se szerette volna megbántani őket.
2014. január 03. 10:44 #59
- törölt felhasználó -    
Gondolom, nem akarta őket megbántani.
2014. január 03. 11:06 #60
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem az volt a szándéka, hogy NASA ellen minden
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok