Starity

28 napos Disney-kihívás

36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 29. 00:08 #701
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Melyik a kedvenc Disney hősöd?
Jó lenne tudni, konkrétan mire gondolnak "hős" alatt, de azt hiszem, Herkules több értelemben is hős. smileeee.gif Oké, amúgy a karakterét különösebben nem szerettem soha, mármint nagy bajom sincs vele, csak a filmből talán ő gyakorolta rá a legkisebb hatást. De mivel imádom a meséjét, és nem tudom, a kérdés pontosan mire utal, ezért mondom őt.
DE! Ha a kérdés csupán kedvenc férfi, nem Disney herceg főszerpelőre gondol, akkor annak Simba és Nick között kell eldőlnie. biggrin.gif

Melyik a kedvenc Disney állatod?
Most az állat főszerpelőket (mint például Az oroszlánkirály szereplői) hagynám, és a nem beszélő, lehetőleg háziállítokra koncentrálnék. Nem kifejezetten háziállatok közül Maximus az ranyhajból, háziállatok közül pedig Cleo a Pinocchióból olyan szinten cuki, hogy muszáj őt mondanom. wub.gif

Melyik a kedvenc Disney mellékszereplőd?
Nagy a vacillálás itt... Mushu a Mulanból, Dzsini az Aladdinból, Timon & Pumbaa Az oroszlánkirályból, onnan Rafiki is, de akár a Széspég és a szörnyetegből is Lumiére & Tik-Tak. Ehh, nehéz. Talán a végső döntésem Mushu, de ez is nagyon nehéz.

Melyik a kedvenc komoly Disney idézeted?
"The past can hurt, but from the way I see it, you can either run from it or learn from it."- Rafiki (Az oroszlákirály)

Melyik a kedvenc vicces Disney idézeted?
Ehj, újabb nehéz kérdés. Talán ez a jelenet a Mulanból:
Mulan Shangnak: Nem maradnál itt vacsorára?
Fa nagymama: Nem maradnál itt esküvőre?
Imádom Mulan nagymamáját. biggrin.gif
Illetve, ugyen Disney-Pixar, de még a Cocóból jutott eszembe a Frida Kahló- s jelent, illetve ez (spoiler allert!!!):
Imelda: *megüti Ernestót egy cipővel* Ezt amiért megölted életem szerelmét!
Ernesto: Kiről...?
Hector: Bizony, rólem beszél! ... Életed szerelme vagyok?
Imelda: Nem tudom, még mindig haragszom!
(Pár perccel később: Hector: Életed szerelmét mondtál?
Imelda: Gőzöm sincs, mit mondtam!
Miguel: Én úgy hallottam.)
spoiler vége
Vagy még amikor Ernesto azt mondja Miguelnek, hogy remélem, hamarosan meghalsz. biggrin.gif
Illetve Az oroszlánkirályból Timon beszólásain szoktam még mai napig nevetni, csak most egy konkrét sem jut eszembe.

Melyik a kedvenc Disney csókod?
Ehh, most komolyan egyet??? A kedvenceim:
Kiara & Kovu (Az oroszlánkirály 2.: Simba büszkesége)
Belle & Adam (Szépség és a szörnyeteg)
Herkules & Meg (Herkules)
Aladdin & Jázmin (Aladdin)
Tiana & Naveen (A hercegnő és a béka) - egyébként talán ők a number one, ugyanis nekik minden csókjukat imádtam, még az elsőt is, amikor Tiana békává változik biggrin.gif
A majdnem cskok közül pedig Aranyhaj & Eugene


Melyik a kedvenc Disney szinkronhangod?
Az abszolút number one, a legeltaláltabb Kútvölgyi Erzsébet Ziraként. De azért teszek egy kósza említést Stohl Andrásról, mivel ő az én hang-szerelmem.

Melyik a kedvenc Disney énekhangod?
Most komolyan, szinkronszerelmes vagyok, miért kínoztok ilyenekkel? Stohl András és Miller Zoltán szerelmese vagyok, úgyhogy Stohl mint Shang és Miller Zoli mint Aladdin és Kovu, nők közül pedig Auth Csilla Mulanként, Vágó Bernadett Tiana, Anna és Ariel (a 3.részben) hangjaként, illetve Janza Kata Az oroszlánkirályban. Meg hát persze a zseniális Kútvölgyi Erzsébet Ziraként, illetve Schubert Éva Uruslaként. Férfiak között gonoszok terén Kristóf Tibor Zordonként és Vass Gábor Dr.Facilierként - bár ezeket egyébként a szinkronhoz is írhattam volna.

Melyik a kedvenc Disney filmkezdeted?
AZ ÉLET AZ ÚÚÚR!!!!! Tehát igen, Az oroszlánkirály kezdete, number one! Ha már előbb enm említettem meg Szulák Andreát, mosta zért kiemelem, és akkor a nevéhez még egy zseniális, alulértékelt filmkezdet is fűződik, a Mackótestvéré, úgyhogy azt is hadd említsem meg, mert zseniális. Abszolút ez a kettő.

Melyik a kedvenc Disney párod?
Ugyan abszolút megvan, hogy a number one nálam Aranyhaj & Eugene, de ezen kívül még annyira szeretem Tianát & Naveent is, hogy őket is megemlítem. biggrin.gif

(Ez most kicist sok lett, le voltam maradva rendesen.)
2018. október 03. 18:15 #702
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Melyik a kedvenc Disney gonoszod?
Zordon Az oroszlánkirályból. De Frollo A Notre Dame- i toronyőrből nagyon-nagyon közel áll ehhez a helyhez.

Melyik a kedvenc Disney jeleneted?
Most komolyan? EGY jelenet? Lehetetlen választani.

Melyik a kedvenc Disney filmzenéd?
Összesítve ezekben a filmekben találom legjobbnak a zenét (értsd: kábé minden dalt IMÁDOK): Mulan, Aladdin, Tarzan, Az oroszlánkirály, Mackótestvér, Herkules, Aranyhaj és a nagy gubanc, Szépség és a szörnyeteg, A hercegnő és a béka. És igen, most majdnem minden kedvenc mesémet felsoroltam. biggrin.gif

Melyik a kedvenc Disney folytatásod?
Az oroszlánkirály II.: Simba büszkesége. Folytatás, nem folytatás, az a film zseniális.
És a Hamupipőke 3.része, az Elvarázsolt múlt is nagyon jó, ha eltekintek attól, hogy az első rész klasszikus, ezt tartom a legjobb Hamupipőke- résznek.
2018. október 06. 10:06 #703
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Melyik a kedvenc Pixar filmed?
Abszolút Coco! Imádom az a mesét! Gyönyörű, hatlmas a tanulsága, elgondolkodtató, megható, mégis könnyed és vicces. A zenéje is eszméletlenül jó, szuperek benne a karakterek, sé az egész... Úgy jó, ahogy van!

Melyik a kedvenc szerelmes dalod?
Ez nehéz, mivel Az oroszlánkirályból abszolút klasszikus az Érzed már a szív szavát, illetve az Aladdin Egy új élménjét is imádom, de ha egyet kell mondanom, akkor Aranyhaj - Végre látom már.

Melyik a kedvenc gonsoz dalod?
A Notre Dame- i toronyőr: Tűzörvény. Eleve nagyon sötét mese hát még ez a dal! Romlott, sötét, és egy velejéig gonosz emberé... Egyébként a Disney nagyon erős gonsoz dalokban (pl.Készülj hát, Szegény mélabús lélek, Másvilág, Anyád a tét, Szrönyella de Frász, Hamis Ali - igaz, csak egy repríz, de zseniális -, Gaston... Renegeteg szuper cím), de ez a kedvencem. Különösen imádom Whitney Avalon és Peter Hollens Disney Villains Medley- jében Peter Hollens változatát a Hellfire- re, az nálam kábé mindent visz.
2018. október 13. 16:38 #704
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Melyik szerinted a legviccesebb momentum?
Lásd: kedvenc vicces Disney- idézet.

Melyik szerinted a legszmorúbb momentum?
Ami mai napig nagyon megérint, az Mufasa a halála Az oroszlánkirályból és A kincses bolygó "I'm still here" című betétdalában az a rész, amikor az apja ehagyja Jiméket...

Melyik Disney momentum adta neked a legnagyobb élményt?
Ezt sokféleképpen lehet értelmezni, és rengeteg jlentete tudnék kiemelni ilyen-olyan módon. Az oroszlánkirály vagy a Mckótestvér kezdete, a Mulanban Mulan döntése, A Notre Dame- i toronyőrből Esmeralda imája, A kincses bolygóban az I'm still here, valamint Silver monológja Jimnek, a Tarzanban amikor Kala és Tarzan megeszélik, hogy aszívük ugyanúgy dobog & amikor Tarzan úgy dönt, elmegy, de azt mondja Kalának, hogy örökké ő lesz az anyja, és igaz, Pixar, de muszáj kiemelnem a Cocóból azt a jelenetet, amikor Mgiuel és Hectro rájönnek, hogy ők egy család. wub.gif

Milyen hatással van a Disney az életedre?
Mostanság azt mondhatom, hogy a Disney az életem. Tanulok belőle, belemászok, imádom, nézem, átélem. Beszélek róla, megosztom. Eddig semminek és senkinek nem voltam még akkora fanatikusa, mint mostanság ezeknek a meséknek, és ukiskoromtól fogva részei az életemnek, most sikerült olyan szinten hozzánőniük a szívemhez, amilyen szinten. wub.gif

Melyik a kedvenc Disney filmvéged?
Zárásképpen semmiképp sem egy mesét fogok kiemelni. Az biztos, hogy nem egy cím fog elhangzani:
Mulan, Mackótestvér, A Notre Dame i toronyőr, Az oroszlánkirály II.: Simba büszkesége, A hercegnő és a béka, Tarzan, Herkules, Aranyhaj és a nagy gubanc, Zootopia, A kis hableány, Pocahontas.

És köszönöm ezt a kihvást a létrehozójának, én szuperül szórakoztam!
2019. március 07. 18:57 #705
thundercloud
thundercloud
mirrorball ୨୧
 
Státuszidol of roses, iconic soul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.19.
Hozzászólás: 3934
Csatolások: 1435
Azonosító: 270966
Offline offline
1.Melyik a kedvenc Disney filmed?
Az oroszlánykirály. Örök kedvenc heart.gif
2019. március 10. 23:16 #706
thundercloud
thundercloud
mirrorball ୨୧
 
Státuszidol of roses, iconic soul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.19.
Hozzászólás: 3934
Csatolások: 1435
Azonosító: 270966
Offline offline
2. Melyik a kedvenc Disney betétdalod?
Let it go (Jégvarázs)
https://youtu.be/moSFlvxnbgk
Beauty and the Beast (Szépség és a Szörnyeteg)
https://youtu.be/axySrE0Kg6k
3. Melyik a kedvenc Disney karaktered?
Pfuuu ez nehéz >< Talán Simba wub.gif
4. Melyik a kedvenc Disney hercegnőd?
Belle, Tiana & Mulan
2019. március 14. 23:03 #707
thundercloud
thundercloud
mirrorball ୨୧
 
Státuszidol of roses, iconic soul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.19.
Hozzászólás: 3934
Csatolások: 1435
Azonosító: 270966
Offline offline
5.Melyik a kedvenc Disney herceged?
Adam és Naveen
6.Melyik a kedvenc Disney hősnőd?
Mulan
7.Melyik a kedvenc Disney hősöd?
Aladdin
8.Melyik a kedvenc Disney állatod?
Marie
36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!