Starity

Idegesít a RapidShare ?

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. július 06. 20:58 #121
jani83
jani83
új tag
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 65551
Idézet(akos85 @ 2008. July 6. - 12:19)
Na szóval, gondolom már mindenki találkozott az új RS-es designal, nem is rosz, meg az sem, hogy néha várakozás nélkül is lehet már tölteni (vagy max 1 percet kell várni vagy még annyit sem). Valamint úgylátom eltûnt a két letöltés közti jó órás várakozási idõ is smileeee.gif

Viszont amit aggaszt, az az, hogy a letöltési sebesség jó ha van 50-60 KB.
Gondolom ebben igencsak közrejátszik az, hogy most mindenki tölt ész nélkül biggrin.gif

Lényeg a lényeg, most is ugyanannyi idõbe telik leszedni egy 100-ast mint anno  laugh.gif
Ti hogy vagytok vele ?  smileeee.gif

Sziasztok!

Észrevettem én is a Rapid megújult formáját, de sajnos nagyon rossz lett számomra. Általában nem kell várni rá, de ha igen max 45 mp. Viszont a sebessége nagyanyáméhoz hasonló!!!!Régebben stabilan jött 130-al, egy file lejött 12 perc alatt, de most 40-80 között van a sebessége, és kb 30 perc alatt jön le egy délután. Lehet, hogy így már sokmindenki tud tölteni, mer a fix ip-seknek se kell várni, de nagy hátránya , hogy lassú!!Egy film nem egy rar-ból áll, ez már nagyon sok idõ. Nagyon régi rapidos vagyok, az idõk folyamán sokat változott, pl, a kód formái, stílusa(macskás, amit sokan nem tudtak megkülönböztetni a kutyától), de a sebesség mindig jó volt. Ez kb. lement a sendspace sebességére. Ha ez így fog mûködni, kénytelen leszek másik oldal után nézni, de sajna eggyiken sincs annyi adat mint a rapidon sad.gif. Mostanában a data a kedvencem, mert használhatok letöltésvezérlõt és rengeteget beadhatok neki, ami nagyon kényelmes megoldás, és a sebessége is jó. De az adatok mennyiségében nem ér a rapid nyomába. Elvileg ha kevesebben töltenek akkor jobb a sebessége a rapidnak, akár 500 is lehet, na de éjfél és reggel 8 között nem szoktam tölteni. Remélem lessz valami változás!!
2008. július 10. 19:28 #122
Timejja
Timejja
új tag
Hozzászólás: 82
Csatolások: 16
Azonosító: 55332
Az ember fél élete rámegy, míg rapidról leszed valamit. Plusz van, hogy a közepénél megszakad a letöltés, így kezdheted elölrõl. Az új rapidot én se értettem, fõleg a kódos részt: Írd be a karaktereket, ahol a macska lába zárva van...Pf, ez úgy hülyeség, ahogy van! Egyébként van egy progi, amivel állítólag rapidról idõlimit nélkül lehet leszedni cuccokat, bár nekem totál nem mûködött, mondjuk én megauploderól töltöttem. XD
2008. július 12. 16:31 #123
- törölt felhasználó -    
Na srácok ha hozzám hasonlóan szeretitek a MegaUpload-ot, és van egy accountotok, FIGYELJETEK:

-a slotmachine-játékkal ugye egy nap max.3 próbálkozásotok van, hogy nyerjetek premiumot
-DE: töltsétek le, és futtassátok a PeerGuardian-t ( http://phoenixlabs.org/pg2/ )
a program lekerül a tálcára-klikk- a lényeg, hogy az ENABLEDnél és a BLOCK HTTP-nél legyen mellettük pipa.
-megauploadon elkezdtek játszani, letelik a 3 próbálkozás, kattintsatok a MAIN-re, majd újra játszatok, amíg nem nyertek valamit!

NÁLAM 100%ig MÛKÖDIK! Ha kell egész este itt ülök és játszom vele, kell nagyon a PREMIUM ACCOUNT!! rohog.gif rohog.gif rohog.gif
2008. július 12. 17:48 #124
- törölt felhasználó -    
SÕT! Ha cheat engine-t használtok, akkor még könnyebb az egész:
ITT VAN A LÉNYEG!:
http://www.youtube.com/watch?v=AVWu6HhzYFg

have fun!
2008. szeptember 07. 17:49 #125
- törölt felhasználó -    
www.gigasize.com

egy BOMBABIZTOS módszerrel PREMIUM ACCOUNT-ot lehet csinálni! Nem vicc! Napi 500 Gigapoints-ot lehet szerezni vele, 2 hét alatt már be is lehet váltani egy éves premiumra! (akit érdekel, annak kifejthetem bõvebben...)

Sztem SOKKAL JOBB, MINT A MU, vagy a RS !
Tessék kipróbálni!
2008. szeptember 07. 18:31 #126
- törölt felhasználó -    
aha,majd akkor szólj ha neked sikerült..addig csak mese
2008. október 03. 18:42 #127
Balu
Balu
Hozzászólás: 871
Csatolások: 628
Azonosító: 211
Visszavonulásra kényszerülhet a Rapidshare

A bíróság döntése alapján a RapidShare-nek kötelessége proaktívan ellenõrizni a tartalmakat publikálás elõtt, továbbá naplóznia kell a potenciális kalózjelöltek, azaz minden felhasználó IP-címét is.

Aki letölt az is "bajban" van?
2008. október 03. 19:46 #128
- törölt felhasználó -    
ohshit
remélem nem
2008. október 03. 19:53 #129
akos85
akos85
Hozzászólás: 647
Csatolások: 1015
Azonosító: 23036
unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Nos Balu, remélem nem mellow.gif

Lehet csak a per utáni feltöltésekre vonatkozik,... amúgy is az eddig feltöltött fileokat ill feltöltõket lenyomozni igencsak sok idõt és erõforrást venne igénybe...

hmm... nagyon úgyfest, hogy ha nem találnak ki valamit akkor bezár a bazár sad.gif
2008. október 03. 20:37 #130
Balu
Balu
Hozzászólás: 871
Csatolások: 628
Azonosító: 211
Pont azért szeret(t)em rapidot, mert mindenhol azt olvastam, hogy a letöltés legális. Itt meg ha fizetsz, ha nem, tudsz letölteni. Nem muszáj "visszaosztani".

Hónapok óta nem tettem fel semmit, elõtte is csak videóklippeket, de azért pár hétig inkább kihagyom a dolgot. biggrin.gif
2008. október 07. 05:48 #131
Necros
Necros
Cara is my Mistress

StátuszCaptivated by Tabrett.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Ha ez nem lenne elég, most újra elkezdtek azzal szórakozni, hogy akinek nincs prémium tagsága, az várhat két letöltés között, reklamalo.gif bár most "csak" 15 perc a régi 100 helyett... dry.gif
Ráadásul pont olyan napon, mikor jön a Terminator, a Life, a Heroes, a Boston Legal és a Prison Break, plusz a True Blook-ot sem szedtem még le. mad.gif

szerk.: Na, most meg engedi egybõl. blink.gif laugh.gif
2008. október 26. 14:47 #132
- törölt felhasználó -    
www.shareplace.com

- 250 MB file-méretig
- több fájl feltöltése engedélyezve
- egyszerû, nyomon követhetõ feltöltési grafikon, idõkijelzés

Ezzel szemezgetek most, mivel német barátaink már jóideje rajta ware... akarom mondani, "archiválnak" dolgokat... biggrin.gif
2008. október 26. 16:25 #133
Raymond
Raymond
Kristen Bell Addict
    Csoport: Kiemelt tag
Hozzászólás: 3464
Csatolások: 13704
Azonosító: 12203
Idézet(Necros @ 2008. October 7. - 05:48)
Ráadásul pont olyan napon, mikor jön a Terminator, a Life, a Heroes, a Boston Legal és a Prison Break, plusz a True Blook-ot sem szedtem még le. mad.gif
Erre találták fel a torrentet. biggrin.gif wink.gif
Amúgy milyen az a True Blood (gondolom csak elírás nálad a Blook)? Csak annyit tudok róla, hogy Shrike fordítja (ami jó ajánlólevél nálam - -> VM).
2008. október 26. 17:31 #134
Necros
Necros
Cara is my Mistress

StátuszCaptivated by Tabrett.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Idézet(Raymond @ 2008. October 26. - 17:25)
Erre találták fel a torrentet.  biggrin.gif  wink.gif

Akkor még nem volt belõve jól a router és csak lassan tudtam volna torrentrõl szedni. smileeee.gif
Idézet(Raymond @ 2008. October 26. - 17:25)
Amúgy milyen az a True Blood (gondolom csak elírás nálad a Blook)? Csak annyit tudok róla, hogy Shrike fordítja (ami jó ajánlólevél nálam - -> VM).

blush.gif Igen, csak elírtam. laugh.gif A fordításról nem tudok mit mondani, nem felirattal szoktam nézni a sorozatokat. De maga a True Blood szerintem jó. Igaz, elég egyedi hangulata van, tehát vagy megtetszik már az elsõ részben vagy már késõbb sem fog bejönni nagy valószínûséggel. A lényege az, hogy van benne a Sookie, aki gondolatolvasó, de a vámpírok fejébe nem lát bele és az õ életét követi a sorozat, illetve a testvérét, barátait ismerjük meg. És persze a vámpírokat, akik nyilvánosságra hozták a kilétüket és mesterséges vérkészítményt vagy mit isznak a gyilkolászás helyett (legalábbis a többség biggrin.gif). Az emberek meg vagy eltûrik vagy kedvelik vagy utálják õket. A szexualitás is nagy szerepet kap, van jócskán meztelen jelenet, Anna Paquin is ledobta már egyszer a ruháit. Az akcentusok nekem külön érdekesek, a színészek szerintem jól csinálják. Nem kifejezetten pörgõs, máshoz nem is tudom hasonlítani, ki kell próbálni, majd meglátod, tetszik-e. smileeee.gif Egyébként valami népszerû és elismert novella vagy regénysorozat feldolgozása.
2008. október 27. 14:20 #135
- törölt felhasználó -    
szeretem a rapidot,amíg van accom smileeee.gif megéri szerintem,mert jön maxxal minden
2008. október 28. 10:06 #136
- törölt felhasználó -    
ajjajjajj mellow.gif

(sg.hu alapján)

Ellenõrzi a feltöltéseket a Rapidshare
2008. október 27. 17:51, Hétfõ - Berta Sándor

A vállalat a hamburgi tartományi bíróság ítéletére reagálva úgy döntött, hogy a jövõben megnehezíti a szerzõi jog által védett tartalmak feltöltését az oldalaira. A jogtulajdonosok is törölhetnek.

"Jelenleg is vizsgáljuk az ítéletet és az abban leírt lehetõségeket. Egy olyan megoldáson dolgozunk, amely megfelel a testület által támasztott követelményeknek, de ugyanakkor megvédi a látogatóink magánélethez fûzõdõ jogait is" - jelentette ki Bobby Chang, a Rapidshare.com egyik vezetõje.

A portál szerverein jelenleg körülbelül 4,5 petabytenyi adat található és már korábban is számos alkalommal bírálták amiatt, mert megkönnyíti a hozzáférést az illegálisan másolt fájlokhoz. A cégnél jelenleg hat munkatárs foglalkozik a tartalmak törlésével és ezt a csoportot további négy emberrel bõvítik a közeljövõben. A részleg tagjainak feladata többek között a kereken 600 Rapidshare-link honlap rendszeres ellenõrzése és a tiltott tartalmak azonnali törlése. Ezenkívül a vállalat lehetõvé teszi a szerzõi jog által védett mûvek tulajdonosainak, hogy õk maguk is eltüntethessék a felhasználók által feltöltött, de általuk illegális másolatoknak ítélt fájlokat.

A hamburgi bíróság ítélete szerint a Rapidshare bûnrészes és köteles minden tõle telhetõt elkövetni az illegális kópiák kiszûrésére. Az alkalmazott MD5-szûrõ és tartalomkeresõ önmagában nem elegendõ. A szolgáltatónak lehetõvé kell tennie a betekintést a tömörített fájlokba és két lehetõség közül választhat: vagy feljegyzi a látogatói nevét és IP-címét, hogy késõbb pontosan megállapítható legyen a jogsértõk személyazonossága vagy minden feltöltött tartalmat azonnal ellenõriznie kell.

Sok felhasználó úgy vélte, hogy svájci vállalkozásként a német döntés nem mérvadó, azonban Chang ezt vitatta, mondván: "A Rapidshare nemzetközi vállalat és vannak német ügyfelei is, így a határozat kötelez minket. Azonban meg kell jegyeznem, hogy nincs jogbiztonság, a német hatóságok mindig újabb követelésekkel állnak elõ. Jó volna, hogy ha egyszer végre úgy szabályoznák ezt a kérdést, hogy tudjuk, mihez kell tartanunk magunkat."

--------------------------
Ezek után mit is mondjak: I ♥ GigaSzie, Megaupload, Mediafire
2008. november 17. 17:23 #137
Raymond
Raymond
Kristen Bell Addict
    Csoport: Kiemelt tag
Hozzászólás: 3464
Csatolások: 13704
Azonosító: 12203
Mintha megint rendesen menne. (Legalábbis 1 videt jó sebességgel sikerült most lekapnom.) thumbsup.gif
2009. július 01. 12:59 #138
- törölt felhasználó -    
Aki megaupload-ot használ, és Magyarországról:

MINDEN NAP 11.00-tól 13.00-ig Megaupload HappyHours!

(korlátlanul tölthetõ lehetõség, max sebességen, bármennyit egyszerre, várakozási idõ nélkül!)

Követelmények, hogy regisztrált tag legyél, és hogy legyen telepítve a Megaupload Toolbar!

Ez jelzi a lehetõséget: (kis sárga fejecske)

It's Happy Hour! user posted image
1 felhasználónak tetszik: Balu
2009. augusztus 16. 19:51 #139
apu1958
apu1958
új tag
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 105248
Idézet(inspiredboy @ 2008. July 12. - 17:48)
SÕT! Ha cheat engine-t használtok, akkor még könnyebb az egész:
ITT VAN A LÉNYEG!:
http://www.youtube.com/watch?v=AVWu6HhzYFg
have fun!

sajnos a link nem müxik blink.gif ha tudsz segíts kérlek,mert igen csak érdekelne thumbsup.gif
fáradozásodat meghajolo.gif
2009. augusztus 16. 19:54 #140
- törölt felhasználó -    
Idézet(apu1958 @ 2009. August 16. - 18:51)
sajnos a link nem müxik blink.gif ha tudsz segíts kérlek,mert igen csak érdekelne  thumbsup.gif
fáradozásodat  meghajolo.gif

Sajnos már az egész metódus nem mûködik mellow.gif sad.gif

egy jó oldal itten (korlátlan minden 2GB-ig)

www.flyupload.com

tetszetõs.gyors.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!