Sleeping With Sirens
2014. január 26. 01:12
#2
Tyű, őket (is) nagyon bírom. Körübelül másfél éve ismerem őket, s azóta a nagyobb kedvenceim között tartom őket számon. Kedvenc számom tőlük a Trophy Father's Trophy Son.
+ 1 kép & 1 gif
+ 1 kép & 1 gif
2014. május 29. 13:20
#3
|
|
BettyArmstrongúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.19. Hozzászólás: 23 Csatolások: 0 Azonosító: 221419 offline
|
Dejóóóó! Nagyon szeretem a zenéjüket és sajnálom, hogy Magyarországon nem túl ismertek. Pedig milyen jó lenne, ha mondjuk jönnének az országba!
1 felhasználónak tetszik:
barbyyy
2014. július 19. 20:00
#5
|
|
BettyArmstrongúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.19. Hozzászólás: 23 Csatolások: 0 Azonosító: 221419 offline
|
Idézet (Berni110 @ 2014.01.26. 01:12)
Tyű, őket (is) nagyon bírom. Körübelül másfél éve ismerem őket, s azóta a nagyobb kedvenceim között tartom őket számon. Kedvenc számom tőlük a Trophy Father's Trophy Son.
+ 1 kép & 1 gif
+ 1 kép & 1 gif
A Trophy Father's Trophy Son... Igen, ez az én kedvenc dalom is tőlük, mert minden sorát át tudom érezni. Igaz, hogy engem az anyám hagyott el, mégis ezerszer akartam már feltenni neki a kérdést: Ezt nevezed te családnak? Hét éve nem beszéltem vele... Kellin belépett a hőseim sorába, akik mind tiszteletre méltó, nagylelkű emberek. A Sleeping With Sirens pedig a legjobb dolog, ami az elmúlt hónapokban velem történt!
1 felhasználónak tetszik:
barbyyy
2014. július 21. 15:36
#6
|
|
Pocok2001freestyler |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.03. Hozzászólás: 3503 Csatolások: 483 Azonosító: 189007 offline
|
Én is szeretem a SWS-t, de nem olyan sok számot ismerek
Az egyik barátom mutatta, ő imádja, állandóan arról beszél
Cserébe én regéket mesélek a Nightwish-ról
Amelyik számukat ismerem, az nagyon tetszett, jó együttes és Kellinnek nagyon jó hangja van
Amelyik számukat ismerem, az nagyon tetszett, jó együttes és Kellinnek nagyon jó hangja van
1 felhasználónak tetszik:
barbyyy
2015. július 20. 19:21
#8
|
|
jennymiley00 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 518 Csatolások: 102 Azonosító: 129374 offline
|
Imádom őket. Kellin hangjáért élek-halok, a dalszövegeiket is egytől egyig imádom. Kedvenc dalom tőlük az If I'm James Dean, You're Audrey Hepburn
Valahogy nem tudom megunni, sem az eredetit, sem az akusztikus verziót. Szerintem egy hihetetlenül jó együttesről van szó, értékes zenével, tehát remélem még minél több új albumot várhatunk tőlük
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


