Starity

Sleeping With Sirens

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 21. 18:40 #1
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
Hello mindenkinek! Gondoltam indítok egy SWS-es témát mert még láttam hogy nincs. Úgyhogy jöhet bármi. (vélemények, videók, képek...) smileeee.gif
2014. január 26. 01:12 #2
- törölt felhasználó -    
Tyű, őket (is) nagyon bírom. Körübelül másfél éve ismerem őket, s azóta a nagyobb kedvenceim között tartom őket számon. Kedvenc számom tőlük a Trophy Father's Trophy Son. biggrin.gif
+ 1 kép & 1 gif
2 felhasználónak tetszik: Jenny Lawliet, barbyyy
2014. május 29. 13:20 #3
BettyArmstrong
BettyArmstrong
új tag
 
StátuszI want to go back in the time to the Italian renessaince!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.19.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 221419
Offline offline
Dejóóóó! Nagyon szeretem a zenéjüket és sajnálom, hogy Magyarországon nem túl ismertek. Pedig milyen jó lenne, ha mondjuk jönnének az országba! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: barbyyy
2014. június 03. 20:41 #4
- törölt felhasználó -    
köszönjük a topicot meghajolo.gif
Imádom a bandát, és Kellin.. áá :')) imádom őket az összes számukat, jó lenne már egy koncert vagy valami..xdd olyan szívesen elmennék..:c
1 felhasználónak tetszik: barbyyy
2014. július 19. 20:00 #5
BettyArmstrong
BettyArmstrong
új tag
 
StátuszI want to go back in the time to the Italian renessaince!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.19.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 221419
Offline offline
Idézet (Berni110 @ 2014.01.26. 01:12)
Tyű, őket (is) nagyon bírom. Körübelül másfél éve ismerem őket, s azóta a nagyobb kedvenceim között tartom őket számon. Kedvenc számom tőlük a Trophy Father's Trophy Son. biggrin.gif
+ 1 kép & 1 gif

A Trophy Father's Trophy Son... Igen, ez az én kedvenc dalom is tőlük, mert minden sorát át tudom érezni. Igaz, hogy engem az anyám hagyott el, mégis ezerszer akartam már feltenni neki a kérdést: Ezt nevezed te családnak? Hét éve nem beszéltem vele... Kellin belépett a hőseim sorába, akik mind tiszteletre méltó, nagylelkű emberek. A Sleeping With Sirens pedig a legjobb dolog, ami az elmúlt hónapokban velem történt!
1 felhasználónak tetszik: barbyyy
2014. július 21. 15:36 #6
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Én is szeretem a SWS-t, de nem olyan sok számot ismerek smileeee.gif Az egyik barátom mutatta, ő imádja, állandóan arról beszél biggrin.gif Cserébe én regéket mesélek a Nightwish-ról tongue.gif
Amelyik számukat ismerem, az nagyon tetszett, jó együttes és Kellinnek nagyon jó hangja van wink.gif
1 felhasználónak tetszik: barbyyy
2015. május 01. 20:52 #7
szantosz
szantosz
visszatérő vendég
 
StátuszAz év legszebb ünnepe: az évzáró!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.18.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 1
Azonosító: 226324
Offline offline
I heart.gif Sleeping with sirens!
Kár, hogyha a környezetemben megemlítem, senki sem tudja, hogy miről beszélek... cray.gif
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2015. július 20. 19:21 #8
jennymiley00
jennymiley00
 
StátuszSometimes you gotta fall before you fly.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.16.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 102
Azonosító: 129374
Offline offline
Imádom őket. Kellin hangjáért élek-halok, a dalszövegeiket is egytől egyig imádom. Kedvenc dalom tőlük az If I'm James Dean, You're Audrey Hepburn smileeee.gif Valahogy nem tudom megunni, sem az eredetit, sem az akusztikus verziót. Szerintem egy hihetetlenül jó együttesről van szó, értékes zenével, tehát remélem még minél több új albumot várhatunk tőlük smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok