Starity

Chenoa bevadult, és videoklipet is forgatott

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 31. 16:49 #21
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.31. 07:52)
Sikerült rászoktatnom Chenoára. Pedig alapvetően nem igazán szereti az ilyen "műfajt". De ő is látta/hallotta már Chenoát koncertfelvételeken, meg hogy milyen jól énekel Queent és Guns'n'Rosest is, úgyhogy őt részéről meggyőzte. biggrin.gif
rofl.gif Ez jó volt. rohog.gif 
Chenoa néhány órája tette közzé az új klip "így készült" werkfotóit. Annyira jóók... Chenoa fantasztikusan néz ki, egyszerűen tüneményes. heart.gif Feltettem őket a Starity-re, akit érdekel, a kis felbontású képeknél megleli. smileeee.gif wink.gif


Ahh, azért az a Guns jól hangzik! meghajolo.gif biggrin.gif Hallottam már tőle, és csodálatos volt! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 31. 18:22 #22
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8778
Csatolások: 216838
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.31. 07:52)
Sikerült rászoktatnom Chenoára. Pedig alapvetően nem igazán szereti az ilyen "műfajt". De ő is látta/hallotta már Chenoát koncertfelvételeken, meg hogy milyen jól énekel Queent és Guns'n'Rosest is, úgyhogy őt részéről meggyőzte. biggrin.gif
rofl.gif Ez jó volt. rohog.gif 
Chenoa néhány órája tette közzé az új klip "így készült" werkfotóit. Annyira jóók... Chenoa fantasztikusan néz ki, egyszerűen tüneményes. heart.gif Feltettem őket a Starity-re, akit érdekel, a kis felbontású képeknél megleli. smileeee.gif wink.gif


Queen. heart.gif Majd keresek tőle felvételt. *.*
Vannak képek? rohanok. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Chenoa Chenoa 4734.