Starity

The Master's Sun (2013)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 03. 10:17 #1
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
The Master's Sun
Dél-koreai fantasztikus-romantikus vígjáték

Főszereplők
So Ji Sub: Joo Joong Won/Joo-goon
Gong Hyo Jin: Tae Gong Sil/Tae-yang
Seo In Guk: Kang Woo
Kim Yoo Ri: Tae Yi Ryung

Cselekmény:
A hősnő, Tae Gong Sil (Gong Hyo Jin) látja a holtakat, ezért álmatlanság gyötri. Találkozik egy férfival (So Ji Sub), aki egy bevásárlóközpont, a Kingdom elnöke. A férfit megérintve a lányt üldöző démoni kísértetek köddé válnak, ezért a lány igyekszik a férfi közelébe férkőzni.



Mindenkinek nagyon ajánlom, szuper sorozat
4 felhasználónak tetszik: Betti90, ziziblans, Vick019, TaeGongSil
2014. február 03. 10:45 #2
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Néhány kép a sorozatból, de aki még talál, nyugodtan töltögetheti! mellow.gif mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Betti90, Misuzu86, ziziblans, Sellőgirl
2014. február 12. 14:43 #3
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Betti90, Misuzu86, ziziblans, Vick019, Sellőgirl
2014. március 18. 14:39 #4
- törölt felhasználó -    
Itt van még pár kép smileeee.gif beer.gif
6 felhasználónak tetszik: Betti90, Jeckyll, Misuzu86, ziziblans, Vick019, Sellőgirl
2014. március 25. 14:39 #5
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot blush.gif blush.gif
So Ji Sub valami fantasztikusat alakít benne...kedvenceim a "takarodj" jelenetek, főleg az a kézmozdulat Tőle biggrin.gif
És az érzelmes részek...aww blush.gif blush.gif
Amikor Kim titkárral és Cukorka Kang-gal hárman éneklik a macis dalt, hát megzabálom őket...főleg Ji Sub-ot wub.gif
Neked melyek voltak a legmegragadóbb pillanataid?
3 felhasználónak tetszik: Betti90, Jeckyll, Sellőgirl
2014. március 28. 13:26 #6
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Én is teljesen odáig meg vissza vagyok azóta So Ji Sub-tól, fantasztikus jó pasi, meg színész is. tongue.gif Nagyon örülök, hogy ráleltem erre a sorira, mert annyi, de annyi önfeledt percet okozott nekem. Kedvenc jelentem rengeteg van, írok néhányat, aki még nem látta ne olvassa, mert SPOILER-es lesz:

- amikor a cipő szellem üldözi Taeyang-ot és belefut JJW-be a mélygarázsba
- amikor Cha Hee Joo megszállja Taeyang-ot és elmegy JJW lakására
- amikor először JJW ágyában ébrednek reggel, és Taeyang azt hiszi álmodik biggrin.gif
- amikor megharagszik rá JJW mert hazudott Hee Joo-ról, mégis elkapja a karját, amikor a nagy baleset történik
- amikor a 6. részben elkapják a dezertőrt és utána felolvas JJW-nek + mikor követik a kutyát és JJW mondja, hogy "Talán látom??" - mert Taeyang mondja neki hogy a kutya nem arra megy.
- az egész 7. rész (tanácsülés, márvány, távcsövezés + a vége)
- 8. részben "Engedd el ha tudod!" - jelenet + KangWoo és Kis Nap a metrón
- 9. rész - kiss2.gif + a nyaklánc, de a vége elég kegyetlen sad.gif mikor jön azzal a deszka lapos csajjal.
- amikor a 10. részben kéri JJW, hogy legyen "Candy" (Taeyang meg mondja, hogy "el akar kapni egy nagy kísértetet???" + amikor Kis Nap megijjeszti Kang Woo-t a mosdónál + a vége, az osztálytalálkozós rész
- 11-ben amikor mondja Taeyang, hogy milyen jól néz ki a Giant új elnöke, és JJW meg majd fel robban... smileeee.gif + mikor Kim titkár cukkolja JJW-t, hogy majd Taeyang megvigasztalja a Giant új elnökét, a nyaralóban
- a 12. részen mindig bőgök + 10 pont a mackódalért, Taeyang is alig bírja nevetés nélkül biggrin.gif - megjegyzem hogy egy ideig azt hittem, hogy Kim titkár gonosz lesz, de itt rájöttem, hogy nem ő lesz a hunyó.
- a 14. részt is imádom, főleg mikor beteszi a fülébe a fülhallgatót és megszólal benne Taeyang, hogy "ah, ah, khm.." - ezt a jelenetet már számtalanszor megnéztem, mert imádom JJW arckifejezését blush.gif
- amikor JJW nénje elhívja Taeyang-ot hogy lát e szellemet JJW körül, és Madam Go rájön, hogy miért olyan különleges Joo Jong Won, Taeyangnak.
- amikor sms-t ír Kim titkár helyett...
- amikor az autószerelő elmondja, hogy Taeyangot akarta bántani, és rájön JJW, hogy meghalt volna Taeyang-ért!
- amikor a 15-ösben mondja JJW: "Megint GT-re mész?" + amikor Taeyang a részeg pasinak énekel + mikor végre elkapját azt a ribi Hannát, ezazezazezaz... thumbsup.gif
- a 16-os elején mikor Kis Nap leszállítja Taeyang-ot a repülőről, az nem semmi + rengeteg a szomorú pillanat sad.gif
- az utolsó részben a kedvencem, mikor kiszedi a taxiból, mert megszállta egy szellem
- meg amikor a kukás szellem mellett beszélgetnek + az egész vége jelenet... Steve Jobs biggrin.gif
- azért nagyon jó még ez a sori, mert még a mellékszereplők is nagyon jók, Kim titkár, meg a nénike + a pasija (Javoja biggrin.gif ) , meg az a biztonsági őr aki Taeyang tesójának csapja a szelet, ahogy röhög...zseniális. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Betti90, Misuzu86, TaeGongSil, Sellőgirl
2014. április 02. 13:32 #7
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Abszolút minden kedvenceddel egyetértek, számomra is mindegyik különleges volt a sorozatban! blush.gif
Először mikor láttam a sorozat bemutatóját So Ji Sub egyáltalán nem tetszett...sőt. De mikor elkezdtem nézni TELJESEN a hatása alá kerültem blush.gif
Az is jó jelenet, amikor elmegy TaeYang után JJW és Nagy nap ugy csinál, mintha megszállta volna egy szellem és jól letorkolja JJW-t, meg mondja a szokásos "takarodj" szavait...és utána kérdezi JJW hogy nem tudja hogy űzte ki a diótörő Ajumma-t, ugye? és megcsokolja Taeyang-ot..aww wub.gif wub.gif blush.gif
A kutyás részen külön nagyon sírtam, főleg amikor visszaemlékezett a csávó, hogy neki kellett beadni az altató injekciót a kutyusnak... cry.gif
Erre a témára külön érzékeny vagyok...sok kutyát illetve állatot többre tartok sok embernél! Nekem is van kiskutyám, a profilképemen is láthatod Őt, mindennél jobban szeretem Őt! laugh.gif
Tetszett még az utolsó részben, mikor mindig mondta JJW Taeyang-nak, hogy hívja már fel, csábítsa el...siessen. És mikor mondta, hogy nem volt egy vakrandin sem míg nem volt ott Taeyang, és nem is tudhatja mennyit éhezett miatta biggrin.gif
Meg mikor végre felhívta Őt Taeyang és mondta, hogy most várok 3 csengést, csak utána veszem fel, elkezdett számolni: "egy..." és felvette tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Jeckyll, ziziblans, Sellőgirl
2014. április 02. 14:29 #8
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Igen-igen, nagyon jók a kiegészítések, főleg az utolsó!! HÁháhá...
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. április 03. 16:15 #9
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Más véleményeket is szívesen olvasnánk Misuzu-val! wink.gif
2014. május 05. 15:09 #10
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
2014. május 05. 16:22 #11
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

So Ji Sub So Ji Sub 3041.
Han Bo Reum Han Bo Reum 13602.
Kim Yoo Ri Kim Yoo Ri 11969.