Starity

Pankráció IV

84 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2014. február 10. 15:54 #1
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Folytatás innen

Viszont úgy látom, ebbe a topikba is be kell vezetnünk néhány szabályt, mert már kezd nagyon tele lenni a hócipőm azzal, hogy oldalnyi hozzászólásokat vagyunk kénytelenek törölni/elrejteni, mert másból sem állnak a hozzászólások, mint veszekedésből.

Éppen ezért mostantól a következő szabályok lépnek életbe:

1; Bárki, bármikor kedve szerint csatlakozhat ehhez a topikhoz, mindenféle megkötés nélkül. Ez nem egy zárt közösség, hanem egy fórum, így kiközösítésnek helye nincs.

2; Az önjelölt moderálást, kiközösítést elsőre 10-30 nap közötti kitiltással szankcionáljuk, második alkalommal véglegesen.

3; Ha valakinek a viselkedése nem megfelelő, akkor írjatok a Moderátorok topikjába, vagy bármelyik moderátornak egy privit, és majd mi rendezzük a problémás tagot. Ti ne is foglalkozzatok vele, mert csak veszekedés lesz a vége.

4; Az újonnan csatlakozni kívánók az udvarias viselkedés jegyében röviden mutatkozzanak be. Két-három mondat bőven elég.
Például: kedvenc pankrátorod; mióta követed figyelemmel a pankrációt; hol hallottál először a pankrációról; stb.


A szabályok ezzel a hozzászólással élesednek, aki nem szeretne idő előtt távozni, az lesz szíves mérlegelni, mielőtt egy sort is ír ide.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. február 10. 16:32 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2014.02.10. 15:54)
Folytatás innen
Viszont úgy látom, ebbe a topikba is be kell vezetnünk néhány szabályt, mert már kezd nagyon tele lenni a hócipőm azzal, hogy oldalnyi hozzászólásokat vagyunk kénytelenek törölni/elrejteni, mert másból sem állnak a hozzászólások, mint veszekedésből.
Éppen ezért mostantól a következő szabályok lépnek életbe:
1; Bárki, bármikor kedve szerint csatlakozhat ehhez a topikhoz, mindenféle megkötés nélkül. Ez nem egy zárt közösség, hanem egy fórum, így kiközösítésnek helye nincs.
2; Az önjelölt moderálást, kiközösítést elsőre 10-30 nap közötti kitiltással szankcionáljuk, második alkalommal véglegesen.
3; Ha valakinek a viselkedése nem megfelelő, akkor írjatok a Moderátorok topikjába, vagy bármelyik moderátornak egy privit, és majd mi rendezzük a problémás tagot. Ti ne is foglalkozzatok vele, mert csak veszekedés lesz a vége.
4; Az újonnan csatlakozni kívánók az udvarias viselkedés jegyében röviden mutatkozzanak be. Két-három mondat bőven elég. 
Például: kedvenc pankrátorod; mióta követed figyelemmel a pankrációt; hol hallottál először a pankrációról; stb.

A szabályok ezzel a hozzászólással élesednek, aki nem szeretne idő előtt távozni, az lesz szíves mérlegelni, mielőtt egy sort is ír ide.

Új topik! meghajolo.gif Köszönjük! meghajolo.gif
2014. február 10. 16:53 #3
- törölt felhasználó -    
https://24.media.tumblr.com/b7388c857ddeda5d5e66260519b70e22/tumblr_n0qffj594X1sd97o2o9_250.gif
2014. február 10. 17:14 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2014.02.10. 15:54)
Folytatás innen
Viszont úgy látom, ebbe a topikba is be kell vezetnünk néhány szabályt, mert már kezd nagyon tele lenni a hócipőm azzal, hogy oldalnyi hozzászólásokat vagyunk kénytelenek törölni/elrejteni, mert másból sem állnak a hozzászólások, mint veszekedésből.
Éppen ezért mostantól a következő szabályok lépnek életbe:
1; Bárki, bármikor kedve szerint csatlakozhat ehhez a topikhoz, mindenféle megkötés nélkül. Ez nem egy zárt közösség, hanem egy fórum, így kiközösítésnek helye nincs.
2; Az önjelölt moderálást, kiközösítést elsőre 10-30 nap közötti kitiltással szankcionáljuk, második alkalommal véglegesen.
3; Ha valakinek a viselkedése nem megfelelő, akkor írjatok a Moderátorok topikjába, vagy bármelyik moderátornak egy privit, és majd mi rendezzük a problémás tagot. Ti ne is foglalkozzatok vele, mert csak veszekedés lesz a vége.
4; Az újonnan csatlakozni kívánók az udvarias viselkedés jegyében röviden mutatkozzanak be. Két-három mondat bőven elég. 
Például: kedvenc pankrátorod; mióta követed figyelemmel a pankrációt; hol hallottál először a pankrációról; stb.

A szabályok ezzel a hozzászólással élesednek, aki nem szeretne idő előtt távozni, az lesz szíves mérlegelni, mielőtt egy sort is ír ide.


Pankráció IV jól hangzik smileeee.gif De jó új topik meghajolo.gif
2014. február 10. 17:15 #5
- törölt felhasználó -    
És hát ide is eljutottunk! Pankráció IV! Köszönjük! meghajolo.gif
(ami az illeti nem ígérem, hogy sokáig maradok, de az én sorsom miatt ne is fájjon a fejetek. smileeee.gif )

Elterjesztettem az 'Emma szindrómát' az osztályba, senki nem tud ellen állni ezeknek a tipikus kéz mozdulatoknak. biggrin.gif
http://24.media.tumblr.com/fe17b38540af7fa476a5e46016371c9e/tumblr_ml5xacXpWH1rt4k5qo1_500.gif
2014. február 10. 17:24 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mini AJ @ 2014.02.10. 17:15)
És hát ide is eljutottunk! Pankráció IV! Köszönjük! meghajolo.gif 
(ami az illeti nem ígérem, hogy sokáig maradok, de az én sorsom miatt ne is fájjon a fejetek. smileeee.gif )
Elterjesztettem az 'Emma szindrómát' az osztályba, senki nem tud ellen állni ezeknek a tipikus kéz mozdulatoknak. biggrin.gif 
http://24.media.tumblr.com/fe17b38540af7fa476a5e46016371c9e/tumblr_ml5xacXpWH1rt4k5qo1_500.gif


Az jó smileeee.gif
Én az osztályban még soha nem bírtam elterjeszteni semmit, csak a hülyeséget xd
Ez annyira jó kép smileeee.gif http://data3.whicdn.com/images/100600830/large.png
2014. február 10. 19:28 #7
- törölt felhasználó -    
No,topik lakók! biggrin.gif
Mi lenne,ha holnap tartanánk egy topik party-t ,hogy már Pankráció IV. van?

Gyönyörűségem♥Mondja már meg valaki,hogyan lehet valaki ilyen szép??♥
https://24.media.tumblr.com/089238cc50177ec625fa18c86d075d73/tumblr_mzmbma4Cpr1r2uh4wo10_250.jpghttps://24.media.tumblr.com/7a204ae0260916907079966f0861734d/tumblr_mzmbma4Cpr1r2uh4wo7_250.jpg
2014. február 10. 20:03 #8
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif alig tudtam ide találni rohog.gif
Meg volt a találkozás Mini ajel biggrin.gif nagyon ari volt már negye 3 órakor kijött smileeee.gif de az a beszólás a pénztárosnak _nevet.gif
2014. február 10. 20:06 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hatice @ 2014.02.10. 20:03)
Sziasztok smileeee.gif alig tudtam ide találni rohog.gif 
Meg volt a találkozás Mini ajel biggrin.gif nagyon ari volt már negye 3 órakor kijött smileeee.gif de az a beszólás a pénztárosnak _nevet.gif

Szia! smileeee.gif
Új topik! biggrin.gif
2014. február 10. 20:09 #10
- törölt felhasználó -    
Másik gyönyörűségünk!♥
https://31.media.tumblr.com/4acdeee0c5a1a7f52798a53dcd03cb62/tumblr_n0hvz2dfHc1r1eqygo1_500.png
2014. február 10. 20:12 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hatice @ 2014.02.10. 20:03)
Sziasztok smileeee.gif alig tudtam ide találni rohog.gif 
Meg volt a találkozás Mini ajel biggrin.gif nagyon ari volt már negye 3 órakor kijött smileeee.gif de az a beszólás a pénztárosnak _nevet.gif

Üdvözöllek Háticse biggrin.gif
Hát persze...

- Unalmas munkád van hallod-e...
- Tudom.
- Mentél volna pankrátornak a HCW-be.
*bólogat*

Wow, én lennék az első ember aki képeket oszt meg Tenille-ről a Pankráció IV.-ben biggrin.gif (ez számomra megtiszteltetés rohog.gif )http://media.tumblr.com/73c3b037668144b77a0c7e827ad0f3cc/tumblr_inline_mq8z8ywOp81qz4rgp.gif http://24.media.tumblr.com/e2b8661ef0a8a0e1d246a2e5633114ae/tumblr_mghf5wEGln1rt4k5qo6_250.gif
2014. február 10. 20:17 #12
- törölt felhasználó -    
Kicsit unatkozott ez a szeméyke,nem?
2014. február 10. 23:04 #13
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Fuu halljátok ma olyan vitám volt suliba ^^ Tök büszke vagyok magamra. Az egyik lány már nagyon idegesít de nem csak engem és volt valami balhé amiben benne voltam aztán arról beszélt én meg el akartam mondani,hogy volt hisz én voltam ott erre állandóan belebeszélt és úgy kiosztottam, hogy csak na.
Kicenzúrázva ez:
Kérdezte, hogy na miért nem szólok semmit?
- Mit szóljak b+, mi a f*szt szóljak? Nem bírod befogni azt a kib*szott pofád.
Bocsi hogy így leírom de most előszőr szóltam be valakinek ennyire és hát öröm ^^
VV Alexa póniára hajtok:DD
Úgy röhögök mint ő és már az osztály ki van készülve:DD
2014. február 11. 05:00 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.02.10. 23:04)
Fuu halljátok ma olyan vitám volt suliba ^^ Tök büszke vagyok magamra. Az egyik lány már nagyon idegesít de nem csak engem és volt valami balhé amiben benne voltam aztán arról beszélt én meg el akartam mondani,hogy volt hisz én voltam ott erre állandóan belebeszélt és úgy kiosztottam, hogy csak na.
Kicenzúrázva ez:
Kérdezte, hogy na miért nem szólok semmit?
- Mit szóljak b+, mi a f*szt szóljak? Nem bírod befogni azt a kib*szott pofád.
Bocsi hogy így leírom de most előszőr szóltam be valakinek ennyire és hát öröm ^^
VV Alexa póniára hajtok:DD
Úgy röhögök mint ő és már az osztály ki van készülve:DD

- Tanulsz, nemhiába volt a sok kiképzés. biggrin.gif Sose hagyd magad... pénteken kis csaj (4. osztályos) sírva jön ki a suliból hogy a fiúk szekálják.. Gondoltam magamba miért hagyod magad b+...
- Én Trish Stratus akciófigurára ^^ (ma kiküldik)
- A nyáron megyek az igazgatóm "katona képző" táborába.xdd
- Ma fél 4 óta fent vagyok...
- Ma megverek egy gyereket...
- Én már ritmusba röhögök amitől csak a stréber szentségek készülnek ki. biggrin.gif

Annyira jó ezt csinálni az utálóknak... *.*
http://www.wrestleenigma.com/wp-content/uploads/2013/04/renee-young-emma.gif
1 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky
2014. február 11. 05:29 #15
- törölt felhasználó -    
Istenem... drága barátnőm feltette FB-re a vidimet amiben előadtam magam... (Márk jó hogy töröltelek, nem láthatod.. rohog.gif )

Régebben H2O-sat játszottunk..xdd
2014. február 11. 07:56 #16
- törölt felhasználó -    
Jóreggelt! smileeee.gif
Péntekig itthon :/ betegen cool.gif
heart.gif
http://data3.whicdn.com/images/95124212/large.png
2014. február 11. 10:40 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2014.02.10. 15:54)
Folytatás innen
Viszont úgy látom, ebbe a topikba is be kell vezetnünk néhány szabályt, mert már kezd nagyon tele lenni a hócipőm azzal, hogy oldalnyi hozzászólásokat vagyunk kénytelenek törölni/elrejteni, mert másból sem állnak a hozzászólások, mint veszekedésből.
Éppen ezért mostantól a következő szabályok lépnek életbe:
1; Bárki, bármikor kedve szerint csatlakozhat ehhez a topikhoz, mindenféle megkötés nélkül. Ez nem egy zárt közösség, hanem egy fórum, így kiközösítésnek helye nincs.
2; Az önjelölt moderálást, kiközösítést elsőre 10-30 nap közötti kitiltással szankcionáljuk, második alkalommal véglegesen.
3; Ha valakinek a viselkedése nem megfelelő, akkor írjatok a Moderátorok topikjába, vagy bármelyik moderátornak egy privit, és majd mi rendezzük a problémás tagot. Ti ne is foglalkozzatok vele, mert csak veszekedés lesz a vége.
4; Az újonnan csatlakozni kívánók az udvarias viselkedés jegyében röviden mutatkozzanak be. Két-három mondat bőven elég. 
Például: kedvenc pankrátorod; mióta követed figyelemmel a pankrációt; hol hallottál először a pankrációról; stb.

A szabályok ezzel a hozzászólással élesednek, aki nem szeretne idő előtt távozni, az lesz szíves mérlegelni, mielőtt egy sort is ír ide.

Én még csak most érkeztem meg,ezért most látom,majd elmondom miért.


Köszönjük szépen. meghajolo.gif
Mindenkit, régi tagot és újat szeretettel várok/várunk. smileeee.gif
Jaj de szerencsésnek érezhetem magam,gondoljatok bele a pankráció III-ban milyen régi "legendás" tagok voltak az elején,és abba is gondoljatok bele ha már ez az oldal eléri az 1000 hozásszólást akkor mi milyen régi tagok leszünk. wub.gif ezért ne menjetek el,próbáljatok meg kibékülni stb tudom nincs olyan sok közöm meg.. minden de.. ne adjátok fel!!
PANKRÁCIÓ IV !! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

Ezzel Candice egyik képével megnyitom magam részéről ezt a topit cool.gif rohog.gif
http://img001.lazygirls.info/people/candice_michelle/candice_michelle_wild_thing_photoshoot_mRZ4rcs.sized.jpg
2014. február 11. 10:48 #18
- törölt felhasználó -    
Képzeljétek tegnap tesi órán úgy kaptam el a medicin labdát,hogy majdnem eltört az ujjam (a középső blush.gif rohog.gif ujjam fáj ) a tesi tanárom ott nézegette ,hogy mi a baja smileeee.gif sad.gif meghajolo.gif stb meg báttyám jött értem meg mutatta stb,aztán apámmal elmentünk a sima orvoshoz,meg kérdezni hova menjünk és azt mondták,hogy gyerek sebész,még haza ballagtunk xddmég utána vártunk stb,aztán csomót kellet menni kocsival egy taxissal a báttyám meg az apám jött velem stb..és már voltam gyerek sebészeten,röngeneztek stb,nem tört el szerencsére de nagyon meghozódott.tehát lehet 1-2 napig nem fogok fent lenni csajsziii smileeee.gif Egyébként ma nem voltam suliban mert a szüleim "itthon hagytak",hogy pihenjen a kezem. tehát nem haragszok rád vagy valami ha nem írok ,xdd smileeee.gif
meg egyébként most is nagyon fáj,hogy írok 1-2 nap alatt állítolag meggyógyulok,de nem biztos,kaptam egy 1 felmentést tesiből de mivel táncos,vagyok ezért ilyen nagy fáslit magamra kell rakni,hogy a tanárok ne kössenek belém,meg az osztálytársaim

http://i198.photobucket.com/albums/aa148/rbd_fan_para_siempre/wwe/ocandice.jpg
2014. február 11. 11:12 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (beutygirl @ 2014.02.11. 10:48)
Képzeljétek tegnap tesi órán úgy kaptam el a medicin labdát,hogy majdnem eltört az ujjam (a középső  blush.gif  rohog.gif ujjam fáj ) a tesi tanárom ott nézegette ,hogy mi a baja  smileeee.gif  sad.gif  meghajolo.gif stb meg báttyám jött értem meg mutatta stb,aztán apámmal elmentünk a sima orvoshoz,meg kérdezni hova menjünk és azt mondták,hogy gyerek sebész,még haza ballagtunk xddmég utána vártunk stb,aztán csomót kellet menni kocsival egy taxissal a báttyám meg az apám jött velem stb..és már voltam gyerek sebészeten,röngeneztek stb,nem tört el szerencsére de nagyon meghozódott.tehát lehet 1-2 napig nem fogok fent lenni csajsziii  smileeee.gif  Egyébként ma nem voltam suliban mert a szüleim "itthon hagytak",hogy pihenjen a kezem. tehát nem haragszok rád vagy valami ha nem írok ,xdd  smileeee.gif 
meg egyébként most is nagyon fáj,hogy írok 1-2 nap alatt állítolag meggyógyulok,de nem biztos,kaptam egy 1 felmentést tesiből de mivel táncos,vagyok ezért ilyen nagy fáslit magamra kell rakni,hogy a tanárok ne kössenek belém,meg az osztálytársaim
http://i198.photobucket.com/albums/aa148/rbd_fan_para_siempre/wwe/ocandice.jpg


Oh szegény sad.gif Gyógyuljon meg az újjacskád! smileeee.gif rohog.gif
2014. február 11. 11:33 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.02.11. 11:12)
Oh szegény sad.gif Gyógyuljon meg az újjacskád! smileeee.gif  rohog.gif

sad.gif dry.gif Hát..kösz rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif smileeee.gif tongue.gif smileeee.gif smileeee.gif
http://i1028.photobucket.com/albums/y341/mayapay/BWAW/babes5_396x600.jpg
84 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!