Starity

Botrány: kiszivárogtak Demi Lovato privát fotói (18+)

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 09. 16:05 #81
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Ha ismert személy, ha csak egy hétköznapi ember, akkor is, minek ilyen képeket csinálni? Magának köszönheti.
2014. április 09. 16:07 #82
Diary
Diary
visszatérő vendég
 
StátuszSummertime
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.16.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 222791
Offline offline
Nahát, erkölcsösebb itt a légkör, mint a templomban... Fura. Nem mintha Demi-fan lennék, nem az én korosztályom, de komolyan mondom, perceken keresztül röhögtünk a hozzászólásokon a bejárónőmmel.
Mégis mi a k*rva életért lenne r*banc? Könyörgöm, ilyet a legtöbb felnőtt nő csinál, kivéve, ha frigid, apáca vagy nincs mobilja. Igen, nekem is van nem egy ilyen szelfi a telefonomon a férjemről vagy rólam (esetleg közös), és nem azért, mert mániákusan fotózom a testem vagy nimfomániás vagyok, hanem szerintem igenis jó dolog megörökíteni az ilyen pillanatokat. Akkor én is egy oltári nagy r*banc lennék? Mellesleg, Demi nem a netre nyomta fel őket kétoercenként, gondolom, még csak nem is mutogatta senkinek, hanem akaratán kívül ELLOPTÁK. Undorító, hogy még egy hancúr utáni képet sem lehet készíteni, mert máris azon csámcsog a fél világ, milyen egy ribizke vagy, amiért szétteszed a lábad a tulajdon VŐLEGÉNYEDNEK. Szerény véleményem szerint a képek nem durvák, még ha 69 közben kapták volna le őket, akkor mondanám, oké, de így... Ágyban fekvő Demi, csókolózó fiatalok, ennyi. A melles kép meg, hát, szerintem az M1-en ugyanilyet látunk, ha megy a gyógyszerreklám meg a mellrák elleni szűrés népszerűsítése. Szörnyen felháborító és botrányos, nem tagadom. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, AndiSalvatore
2014. április 09. 16:12 #83
lillian99
lillian99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.15.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 197914
Offline offline
Diary teljesen igazad van!!!
2014. április 09. 16:33 #84
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
Diary,igazad van,teljes mértékben!:))
2014. április 09. 16:36 #85
RedRidingHood
RedRidingHood
új tag
 
Státusz~ Próbáltalak levegőnek nézni..de rájöttem, hogy levegő nélkül nem tudok élni. ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.09.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 222454
Offline offline
Diary igazad van ettől még valaki nem r*banc !! Szerintem itt egy csomó embernek van a barátjával ilyen képe ... ami pedig a meztelen képet illeti az ő magán élete...ne modjátok, hogy ti sose csináltatok ilyen képet..,és szerintem elég szemét dolog feltörni valaki telefonját, ez egyáltalán nem vicces...ettől még nem kell őt elítélni..
2014. április 09. 16:38 #86
- törölt felhasználó -    
Diary-nak félelmetesen igaza van. Demi telefonján privát fotók vannak, amik egy-egy pillanatot örökítenek meg. A hacker meg valami kulturálatlan tuskó volt, hogy ezt nyilvánosságra hozta. Demi emiatt miért ribanc? Tanuljátok már meg a szavak jelentősségét bazdmeg. -.- A saját vőlegényével van az ágybn, nem máséval.
2014. április 09. 16:40 #87
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3575
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Diarynak teljesen igaza van smileeee.gif
2014. április 09. 16:45 #88
Barbara 98
Barbara 98
visszatérő vendég
 
StátuszA dream is only a dream until you decide to make it real!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 162448
Offline offline
Sose értettem ezt a "magának köszönheti" szlogent. Ha te nem csinálsz magadról és a barátodról csókolózós képet akkor az oké, de fordított esetben már nem? Lehet, hogy neked nincs rá igényed,de nem vagyunk egyformák.Ne te döntsd már el, hogy más milyen pózban fotózhatja le magát, otthon zárt ajtók mögött. Ez mindenkinek a magánügye amíg nem mutogatja. Diaryval meg egyet értek abban h látsz olyat reklámot a TV-ben ahol kilátszik a nő melle, vagy egy filmben is előfordul. Ettől még nem lesz senki sem ribanc!
1 felhasználónak tetszik: AndiSalvatore
2014. április 09. 16:45 #89
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
milyen eredeti, hogy pár ilyen kép után már mindenki elpártol mellőle. nem vagyok rajongó, de amekkora felhajtás van itt a kommenteknél, hát az valami elképesztő. a kedvenc kommentem Mrs.Bieber19-é volt, hát azon nagyot röhögtem. senki sem tökéletes, Demi is ember. másrészt meg elég réginek tűnnek a képek, mert tudtommal Deminek most rózsaszín a haja (javítsatok ki, ha nem). de köszönöm a délutáni műsort, nagyon jót szórakoztam. :rohog:
egyetértek azokkal, akik szintén lotyónak tartják Demit, mert hentergett a barátjával és meg akart örökíteni pár aranyos pillanatot. mekkora egy ribi. :D
*szarkazmus*
1 felhasználónak tetszik: AndiSalvatore
2014. április 09. 16:45 #90
- törölt felhasználó -    
Véleményem szerint, majdnem "minden sztárnak" vannak ilyen képei. Engem nem aggaszt, az se ha ilyeneket oszt meg magáról valamilyen oldalon. Az ő élete azt csinál amit akar. Csak azt nem értem mért kellett ellopni a mobilját...a paparazziknak vagy tudom is én kiknek jó az ilyesmi? Vagy mivan ez a szórakozásuk??? (pff..) :/
2014. április 09. 16:47 #91
- törölt felhasználó -    
Én nem azt mondom, hogy ne csináljon ilyen képeket magáról (mert azt csinál, amit akar), de miért a mobilján tárolja őket? Olyan helyen kellene tárolnia őket, ahol más nem tud hozzáférni.
2014. április 09. 16:48 #92
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Tényleg mekkora nagy r*banc Demi, amiért privát célból készít ilyen fényképeket, amiket elvileg senki sem láthat. Tényleg, szerintem dugjuk is mindjárt dutyiba. rolleyes.gif Lehetne elővigyázatosabb tényleg, pláne ha már nem először fordul elő (valaki hozzászólásában mintha ezt olvastam volna), de ebben a történetben az a személy a suttyó görény, aki mások telefonját feltöri és a privát képeit felnyomja a netre... reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: AndiSalvatore
2014. április 09. 16:52 #93
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Nem elítélendő, hiszen PRIVÁT fotókról van szó, Miley Cyrus sajátkezűleg tesz közzé ilyen jellegű képeket, Demi meg nem tehet róla, hogy fenn vannak a neten. Ezért egyáltalán nem r*banc. De azért azt a egyet nem értem, miért tart a mobilján félmeztelen fotókat, mikor ő is tudja magáról, hogy hogy híres, és sok-sok újságíró azon fáradozik, hogy egy botrányos sztorit írjon róla.
1 felhasználónak tetszik: AndiSalvatore
2014. április 09. 16:56 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diary @ 2014.04.09. 16:07)
Nahát, erkölcsösebb itt a légkör, mint a templomban... Fura. Nem mintha Demi-fan lennék, nem az én korosztályom, de komolyan mondom, perceken keresztül röhögtünk a hozzászólásokon a bejárónőmmel.
Mégis mi a k*rva életért lenne r*banc? Könyörgöm, ilyet a legtöbb felnőtt nő csinál, kivéve, ha frigid, apáca vagy nincs mobilja. Igen, nekem is van nem egy ilyen szelfi a telefonomon a férjemről vagy rólam (esetleg közös), és nem azért, mert mániákusan fotózom a testem vagy nimfomániás vagyok, hanem szerintem igenis jó dolog megörökíteni az ilyen pillanatokat. Akkor én is egy oltári nagy r*banc lennék? Mellesleg, Demi nem a netre nyomta fel őket kétoercenként, gondolom, még csak nem is mutogatta senkinek, hanem akaratán kívül ELLOPTÁK. Undorító, hogy még egy hancúr utáni képet sem lehet készíteni, mert máris azon csámcsog a fél világ, milyen egy ribizke vagy, amiért szétteszed a lábad a tulajdon VŐLEGÉNYEDNEK. Szerény véleményem szerint a képek nem durvák, még ha 69 közben kapták volna le őket, akkor mondanám, oké, de így... Ágyban fekvő Demi, csókolózó fiatalok, ennyi. A melles kép meg, hát, szerintem az M1-en ugyanilyet látunk, ha megy a gyógyszerreklám meg a mellrák elleni szűrés népszerűsítése. Szörnyen felháborító és botrányos, nem tagadom. biggrin.gif


Idézet (Szandi0820 @ 2014.04.09. 16:48)
Tényleg mekkora nagy r*banc Demi, amiért privát célból készít ilyen fényképeket, amiket elvileg senki sem láthat. Tényleg, szerintem dugjuk is mindjárt dutyiba. rolleyes.gif Lehetne elővigyázatosabb tényleg, pláne ha már nem először fordul elő (valaki hozzászólásában mintha ezt olvastam volna), de ebben a történetben az a személy a suttyó görény, aki mások telefonját feltöri és a privát képeit felnyomja a netre... reklamalo.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. április 09. 17:01 #95
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Na ácsi!
Itt egyesek nem azon vannak kiakadva, hogy Lovato kisasszony pajzánkodott, hanem azon, hogy ő a szent, aki beállítja magát másnak, mint a többi hasonló korosztályú sztár. Egyedül a drogokat, és az étkezési zavarokat ismerte be - de lám, azt is másra fogta, még véletlenül sem gondolt bele, hogy a saját hülyesége volt.

A képekkel igazából az a probléma, hogy oké, hogy vannak ilyen képek - ha valakinek ez szórakozás... - de ezek szerint annyira biztos helyen sem lehettek, ha ilyen könnyen egy hacker máris feldobta őket a netre.
Ha már ilyen képeket csinál az ember, legalább gondolkozzon már egy kicsit, hol tárolja őket.

Egyébként, aki híres, az vállalja a következményeket: nuku magánélet, mindenhol ott a sajtó. Megint csak átgondolás kérdése...
2014. április 09. 17:02 #96
orsi14678
orsi14678
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.01.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 195103
Offline offline
Lilla06 egyetértek veled
2014. április 09. 17:04 #97
Zsozsa
Zsozsa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.04.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 203189
Offline offline
Botrány? Mi ezen a botrány? Ezek nem "akció" közben készült képek hanem teljesen normális privát fotók amiket szerintem sok ember csinál.Amúgy sem ő rakta fel a képeket hanem valaki más ellopta.Szóval szerintem nem kéne fikázni
2014. április 09. 17:07 #98
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
nekem csak 2 kérdésem lenne. 1. Mért csinál magáról pucér képeket? 2. Hamár csinál miért nem teszi el őket olyan helyre, ahol nem találhatja meg senki?
2014. április 09. 17:07 #99
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Szerintem meg az botrányos, hogy "botrányos" címmel készítenek cikkeket, mikor ezek saját dolgok. És egyetértek több előttem szólóval is, aki ilyen véleményen van!
2014. április 09. 17:08 #100
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
Szerintem nem kellett volna ezeket a képek feltenni és szerintem nem is olyan durvák mint például a botrány királynő Miley Cirus esetében!
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok