Starity

Botrány: kiszivárogtak Demi Lovato privát fotói (18+)

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 09. 18:32 #121
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Szegény! sad.gif De nem lennék most a helyében...
2014. április 09. 18:36 #122
- törölt felhasználó -    
Hát ez elég bántó....Ez nagyon rosszul esik neki.És ki az a hülye barom,aki ezt csinálja?
2014. április 09. 18:37 #123
- törölt felhasználó -    
Szegény Demi! sad.gif
2014. április 09. 18:42 #124
daroczin
daroczin
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.08.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 168880
Offline offline
Azt hittem nagyobb melle van. Úgy látszik jó push up melltartókat használ. biggrin.gif
2014. április 09. 18:43 #125
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok meglepve, és nem is sajnálom őt azért mert megjelentek a fotók. Néhányat már láttam hónapokkal ezelőtt, csak akkor még kevésbé figyelt fel rá a nagy világ. Szerintem ha ezek a képek megmaradtak volna a kedves barátjának, akkor nem lenne velük probléma. Mindenkinek a magánügye, hogy hogyan fotózgatja magát a tükörben. Mindenesetre remélem nem érkezik új adag az efféle képekből, mert nem tartozik a nyilvánosságra és persze nem is nagyon izgat, hogy Wilmerrel milyen közös "elfoglaltságot" találnak maguknak. smileeee.gif
2014. április 09. 18:44 #126
SerenaBiebs
SerenaBiebs
új tag
 
StátuszJASON STATHAM, MY LOVE! I hope you're ready because soon I will find ya.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 218346
Offline offline
Valóban, botrányos..Nem is tudom, hogy képzelte Demi, hogy a SAJÁT telefonjáról ilyen fajta képeket készít.Botrány emberek!Na ne már...Úgy gondolom, hogy a privát "eszközeire" bármilyen fajta képet feltölthet, mert azokat nem másnak szánja, hanem magának, esetleg a párjának, barátainak, családjának -persze nem az ilyesfajta képeket, félreértés ne essék-.Szerintem rengeteg fiatal készít hasonló képeket, annyi különbséggel, hogyha róluk szivárognak ki, azt aligha figyelembe veszi bárki is holott a sztárok is ugyan úgy emberek.Nem kell elítélni valakit azért, mert ilyen fotókat készít magáról a saját telefonjára.Inkább azt az embert kellene szapulni, aki közzé tette őket.Egyébként szép a sminkje.
2014. április 09. 18:45 #127
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
Én sajnálom őt, de egyet nem értek: MINEK FOTÓZZA LE MAGÁT MIKÖZBEN ILYEN CSODÁS MUTATVÁNYOKAT CSINÁL? De tényleg, az ilyen hírességeknek számolniuk kell azzal, hogy bárki meghackelheti a mobilját! És ne kezdjétek, hogy paparazzók voltak, mert ezt Demi telójáról töltötték fel!
2014. április 09. 18:48 #128
demifan055
demifan055
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 223986
Offline offline
Szegény Demi :/
Biztosan sokan szemédkedhetnek vele. ....
De remélem a demi fanok vele vannak, hisz ő még mindig a régi akit nagyon szeretünk, csak ez biztos nem jól jött neki sad.gif
Kitartást !!!!! Az a mocsok aki meg féltőrte még megbánja abban biztos vagyok ! wink.gif
2014. április 09. 18:51 #129
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Kiakasztott rendesen! Miért kell ezt csinálni bárkivel is?? Vajon annak az illetőnek aki ezt csinálta Demivel, hogy esne ha valaki feltöri és kirakja ez ilyen képeit, ha vannak?? Szerintem kurvára szarul esne neki. Nagyon nagyon sajnálom most Demit sad.gif
2014. április 09. 18:52 #130
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Hogy lehet valaki ennyira szemét,hogy fektörje egy magán személy telefonját és ráadásul annak a tartalmát világgá is kürtölje,Szegény Demi,tiszta szivemből sajnálom!!
2014. április 09. 18:53 #131
Noncsiiii
Noncsiiii
új tag
 
Státusz4 British stole my heart was won by an Irish!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 212156
Offline offline
Diary
Nahát, erkölcsösebb itt a légkör, mint a templomban... Fura. Nem mintha Demi-fan lennék, nem az én korosztályom, de komolyan mondom, perceken keresztül röhögtünk a hozzászólásokon a bejárónőmmel.
Mégis mi a k*rva életért lenne r*banc? Könyörgöm, ilyet a legtöbb felnőtt nő csinál, kivéve, ha frigid, apáca vagy nincs mobilja. Igen, nekem is van nem egy ilyen szelfi a telefonomon a férjemről vagy rólam (esetleg közös), és nem azért, mert mániákusan fotózom a testem vagy nimfomániás vagyok, hanem szerintem igenis jó dolog megörökíteni az ilyen pillanatokat. Akkor én is egy oltári nagy r*banc lennék? Mellesleg, Demi nem a netre nyomta fel őket kétoercenként, gondolom, még csak nem is mutogatta senkinek, hanem akaratán kívül ELLOPTÁK. Undorító, hogy még egy hancúr utáni képet sem lehet készíteni, mert máris azon csámcsog a fél világ, milyen egy ribizke vagy, amiért szétteszed a lábad a tulajdon VŐLEGÉNYEDNEK. Szerény véleményem szerint a képek nem durvák, még ha 69 közben kapták volna le őket, akkor mondanám, oké, de így... Ágyban fekvő Demi, csókolózó fiatalok, ennyi. A melles kép meg, hát, szerintem az M1-en ugyanilyet látunk, ha megy a gyógyszerreklám meg a mellrák elleni szűrés népszerűsítése. Szörnyen felháborító és botrányos, nem tagadom. biggrin.gif


Forrás: http://starity.hu/magazin/48379-botrany-kiszivarogtak-demi-lovato-privat-fotoi/#comment#ixzz2yPPWlg5o

Teljesen egyet értek!!!!!
2014. április 09. 18:57 #132
Shiva666
Shiva666
új tag
 
StátuszIf i wrote the alphabet, i would put U and I together! ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.05.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 222247
Offline offline
Ez akkora szemétség! Hihetetlen, hogy a mai világban egyesek azzal töltik az idejüket, hogy emberek életét tegyék tönkre! Bár Demi erős és csodálatos énekes, így nem hinném, hogy kerékbe törheti, de akkor is! Kedves hacker, remélem most rohadt büszke vagy magadra!!!
2014. április 09. 18:59 #133
myneee20
myneee20
visszatérő vendég
 
Státusz"Az igazi élet első szabály: Tedd meg azt amitől a legjobban félsz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.15.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 209426
Offline offline
teljesen egyet értek veled Noncsiiii
2014. április 09. 19:01 #134
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Ebbe Demi részéről most semmi botrányosat nem látok, hisz közvélemény kutatás szerint amerikában 6 véletlenszerű ember közül 4-nek van ilyen a telefonján. Az már más tészta, hogy valaki ennyire szánalmas, hogy meghackeli az ember telefonját, és nyilvánossá teszi. Utálom Demit, de ez tényleg bunkóság volt.
2014. április 09. 19:11 #135
Mrs.KendallSchmidt
Mrs.KendallSchmidt
új tag
 
StátuszKendall Schmidt Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 221902
Offline offline
Egyébként a második képen nem is Demi van mert a madaras tetkó a jobb kezén kéne hogy legyen szóval...De itt egy kép bizonyítékként:
http://stealherstyle.net/wp-content/uploads/2010/06/demi-lovato-birds-arm-tattoo1.jpg
2014. április 09. 19:16 #136
LovaticBooBear
LovaticBooBear
új tag
 
StátuszI'm just a teenage dirtbag baby!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.16.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 216948
Offline offline
szerintem azert van a masik oldalan a tetkoja,mert a tukorben fenykepezte biggrin.gif es amugy is latszik,hogy tukorben volt:)
2014. április 09. 19:22 #137
- törölt felhasználó -    
Ezek a komik valami kik*rt viccesek, ezen csak nevetni lehet-.-" ember, ez teljesen normális...egy csomó embernek van ilyen a telóján. És, hogy Dem a rib@nc?! ohmy.gif mi a f@sznak lenne emiatt rib*?! öcsééém, szerintem tök aranyosak együtt heart.gif és amúgy is, nem ő rakta fel a netre, hanem ELLOPTÁK a telóját,b@szd wink.gif
2014. április 09. 19:28 #138
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Ezek a képek egyáltalán nem durvák laugh.gif ennél undorítóbbakat is csinál pár tizenéves. Wilmer-rel meg már 3 éve vannak együtt könyörgöm és ezek szerintem inkább cuki és szexi képek mint sem botrányosak. A melles kép meg látszik hogy inkább a hasáról készült biztos edzés után vagy zuhany előtt után csinált egyet hogy tudja mennyit fejlődött, még személyi edzője is van..
És bárki mondhatja, hogy "ő a Lovaticsok majd elkezdik védeni" meg stb. de azt hogy ezek nem durvák még az is beismerheti aki nem szereti vagy utálja.
Aki meg abban talál örömet, hogy mások személyes infóit lopkodja hát... nem mondok semmit. Jó én is kíváncsi vagyok hogy élik életüket de ez már elég messzire ment azon ráadásul még meg is osztja mindenkivel. Okkal nem beszélnek a kapcsolatukról mert ez privát és személyes dolog. Már csak az a szomorú dolog, hogy a 'sztároknak' már ennyi magánéletük sem lehet, hogy a telefonjukban tárolt információk csak az övék lenne.
Ui.: jó hogy neki van valakije, akivel ilyen ajakharapdálós képet tud csinálni biggrin.gif
2014. április 09. 19:29 #139
RatedP
RatedP
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1322
Csatolások: 30
Azonosító: 203231
Offline offline
nem is durvák...
2014. április 09. 19:37 #140
OMG9ezkomoly5
OMG9ezkomoly5
visszatérő vendég
 
StátuszEverything happens for a reason... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 192246
Offline offline
Én azt nem értem hogy miért kell minden jólelkű emberbe belekötni... 1. Aki meghekkelte mi a francnak most jobb neki hogy szívatja Demit?? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif 2. Amíg nem holmi baromságra költti a pénzét hanem segít másokon addig mindenki aki szereti szerintem ki fog tartani mellette Sőt inkább mindig ki fog tartani mellette ... És a képek nem is durvák... -.-"""" ohmy.gif
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok