Starity

Botrány: kiszivárogtak Demi Lovato privát fotói (18+)

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 09. 19:43 #141
Kitti45
Kitti45
visszatérő vendég
 
Státusz"A nyugalom gondolata az ülő macskában rejlik."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.11.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 219045
Offline offline
ááá....tényleg nem azok (gyengébbek kedvéért szalkazmussal volt) XD...csak a mellét mutogatja!!!
2014. április 09. 19:49 #142
zsof19
zsof19
visszatérő vendég
 
StátuszI like turtles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 187628
Offline offline
szerintem ennél százszor rosszabbakat is találunk a facebookon a nem híresek körében.....
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2014. április 09. 19:52 #143
Sáry20
Sáry20
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 206351
Offline offline
Szegény Demi! Hogy lehet valaki ilyen gonosz és szemtelen??? Magánéletét tekintve ő is egy átlagos ember, mint bárki más az utcán. Ez az ő saját magánélete, szóval ez egy rossz húzás volt bárki is tette!!! Amúgy tényleg nem annyira "botrányosak" a képek, de akkor sem kellett volna.
2014. április 09. 19:54 #144
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
Gisellee írta:
Szerintem ezek eleve demi privát képei ELVILEG. azt fotóz le amit akar és ezt nem szándékozta megmutatni az egész világnak! demi élete nem kell elítélni! és miért is lenne kétszínű?? nem akarta a képeket posztolni! és nem is játsza meg magát!miért játszaná meg??nem értelek!mielőtt írsz egy szitkolódó véleményt az előtt gondold át te mit tettél le az asztalra és utána szid a másikat! nem is ismered!!és úgy írsz róla ilyen ocsmány véleményt? és miért is r*banc??? a barátjával volt!és akkor??ell kell ítélni azért mert nem tökéletes???talán te az vagy???azt az egyet nem értem miért tárol a telefonján magárol félmeztelen képeket!visszatérve ne ítéld el alaptalanul!



Te komolyan úgy gondolod , hogy ez csak a véletlen műve !
Ez az egész meg volt rendezve !
Hagyjuk már ezt a kis ártatlan majmot !
Azért tette , hogy legyen miért csámcsogjanak róla , mert ha nincs róla cikk szegénykém belehal !
Azt meg ne merje senki bemagyarázni nekem , hogy Demi nem drogozott !
Ez egy nagy r*banc !
Direct kiszivároktat magáról pucér képeket , hogy legyen amin csorgassák a hülye egoista férfiak a nyálukat !
Nem mondom szép példaképetek van ! rohog.gif
2014. április 09. 19:59 #145
Gesztenye2
Gesztenye2
visszatérő vendég
 
Státusz"I Know You Wanna Kiss Me!" ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 0
Azonosító: 206949
Offline offline
No comment. Sem pozitív sem pedig negatív, még emésztem a dolgokat. ._.
2014. április 09. 20:03 #146
Kitti45
Kitti45
visszatérő vendég
 
Státusz"A nyugalom gondolata az ülő macskában rejlik."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.11.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 219045
Offline offline
Mrs.Bieber19
Gisellee írta:
Szerintem ezek eleve demi privát képei ELVILEG. azt fotóz le amit akar és ezt nem szándékozta megmutatni az egész világnak! demi élete nem kell elítélni! és miért is lenne kétszínű?? nem akarta a képeket posztolni! és nem is játsza meg magát!miért játszaná meg??nem értelek!mielőtt írsz egy szitkolódó véleményt az előtt gondold át te mit tettél le az asztalra és utána szid a másikat! nem is ismered!!és úgy írsz róla ilyen ocsmány véleményt? és miért is r*banc??? a barátjával volt!és akkor??ell kell ítélni azért mert nem tökéletes???talán te az vagy???azt az egyet nem értem miért tárol a telefonján magárol félmeztelen képeket!visszatérve ne ítéld el alaptalanul!



Te komolyan úgy gondolod , hogy ez csak a véletlen műve !
Ez az egész meg volt rendezve !
Hagyjuk már ezt a kis ártatlan majmot !
Azért tette , hogy legyen miért csámcsogjanak róla , mert ha nincs róla cikk szegénykém belehal !
Azt meg ne merje senki bemagyarázni nekem , hogy Demi nem drogozott !
Ez egy nagy r*banc !
Direct kiszivároktat magáról pucér képeket , hogy legyen amin csorgassák a hülye egoista férfiak a nyálukat !
Nem mondom szép példaképetek van ! rohog.gif


Forrás: http://starity.hu/magazin/48379-botrany-kiszivarogtak-demi-lovato-privat-fotoi/#ixzz2yPhAOmJ0


Teljességel igazad van, szép példa drogozós ember!!Akkora egy kh*rva!"ÁÁ és tényleg nem botrányos" kinn van a melle va**eg!
2014. április 09. 20:07 #147
hencikeeh000
hencikeeh000
visszatérő vendég
 
StátuszMrs. Hood <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.08.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 199790
Offline offline
Igazából... Lehet meg volt rendezve... Egy normális ember nem fotózza magát meztelenül. Szerintem. Vagyis én nem, és elvileg normális vagyok!
2014. április 09. 20:12 #148
Dron
Dron
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 214989
Offline offline
Lehet hogy azon a mesztelen képen nem is Demi van!! másnak is lehet olyan tetoválása mint neki!
2014. április 09. 20:22 #149
theonlyonetorna
theonlyonetorna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 223991
Offline offline
Emberek ennyi eszetek van... Szánalmasan ostobák itt egyesek. Nőjetek fel, és foglalkozzatok a saját életetekkel. Ha Demi ilyen képeket csinál, akkor ilyet csinál. Az ő élete. Egyébként meg az emberek többségének általában eljön az életében egy olyan szerelem, vagy párkapcsolat, amikor a másik kedvéért lenge öltözetű, vagy meztelen képeket csinál.
Majd kíváncsi leszek azokra, akik itt szánalomra méltó módon ócsárolják Demit, hogy 80 évesen mennyi "őrültséget" sorolnak majd fel.
Csak egy kicsit kéne gondolkodni... Egy kicsit. A magyarságnak ennyire nagy feladat ez?
A másik meg, hogy azzal, hogy egyesek engedik kiömleni a sok orbitális ostobaságot a "szájukon", csak ennek a mélyen tisztelt, tisztességes (haha, rossz vicc) oldalnak kedvez. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy én is írtam, de szörnyű, hogy a sok, buta, tanulatlan, iskolázatlan unatkozó gyerek mit művel itt. Nem mellesleg egyeseket szívesen bemutatnék a helyesírási szótárnak...
Puszi.
2014. április 09. 20:26 #150
nono2002
nono2002
 
Státusznem élet,létezés
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 690
Csatolások: 2
Azonosító: 143247
Offline offline
háttt teljesen igazad van http://starity.hu/profil/223991-theonlyonetorna/
2014. április 09. 20:36 #151
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
theonlyonetorna egyetértek veled
2014. április 09. 20:36 #152
AngieLively
AngieLively
 
Státusz"Ha látni akarod a szivárványt, akkor meg kell tanulnod szeretni az esőt!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 905
Csatolások: 22
Azonosító: 166586
Offline offline
A tetoválások valahogy nincsenek a helyükön. Hamis képek...
2014. április 09. 20:42 #153
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Dron: Ne legyél már ennyire naiv.
hencikeeh000: Ó, dehogynem.

Ez már hányadik ilyen esete is Deminek? Elég sokadik. Vicces, hogy még mindig fenn kell akadni rajta. És ez mégis mitől lenne undorító és ribancos? Ne legyetek már ennyire prűdek. Különben is, elvileg ezek privát képek. És biztosan van ott még, ahonnan ez jött. biggrin.gif
2014. április 09. 20:52 #154
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
mit vártok egy oroszlán csillagjegyűtől, egyértelmű h ez a nő beképzelt és feltűnési viszketegsége van, ha nem ő van a középpontban, akkor megőrül
2014. április 09. 20:56 #155
verééb97
verééb97
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.17.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 149512
Offline offline
már nem azért de a tetoválásoknak nem a másik oldalon kéne lenniük...?
2014. április 09. 21:17 #156
Fancsababa
Fancsababa
 
StátuszAkuryou... ☣
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 583
Csatolások: 19
Azonosító: 192862
Offline offline
Ezek a képek nem is olyan durvák ez az egyik. A másik hogy ez Demi magánélete és nem hinném hogy önszántából rakta volna ki őket. Amúgymeg mindenki életében eljön az a bizonyos dolog hogy szerelmes lesz és biztos vagyok benne hogy ugyan úgy fog emlékként képeket készíteni párjával. Semmi értelme itt szidni Demit amikor szerelmes lesz és rengeteg ember van aki csókolózós vagy mesztelen képeket készít párjával hogy a megőrizzék a számukra szép emlékeket. Azon kívűl ismétlem ne is olyan durva képek, szóval aki csak szidni tudja ezt a nőt az jó mélyen nézzen már magába!!!! A drogról pedig leszokott, lehet ogy egyszer rossz útra tévedt de már vége, és amúgy az a bulimiája miatt volt. :/ Szóval ennyi....
2014. április 09. 21:19 #157
Fancsababa
Fancsababa
 
StátuszAkuryou... ☣
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 583
Csatolások: 19
Azonosító: 192862
Offline offline
Az előző szöveget elírtam , bocsi...
Ezek a képek nem is olyan durvák ez az egyik. A másik hogy ez Demi magánélete és nem hinném hogy önszántából rakta volna ki őket. Amúgymeg mindenki életében eljön az a bizonyos dolog hogy szerelmes lesz és biztos vagyok benne hogy ugyan úgy fog emlékként képeket készíteni párjával. Semmi értelme itt szidni Demit.
Azon kívűl ismétlem ne is olyan durva képek, szóval aki csak szidni tudja ezt a nőt az jó mélyen nézzen már magába!!!! A drogról pedig leszokott, lehet ogy egyszer rossz útra tévedt de már vége, és amúgy az a bulimiája miatt volt. :/ Szóval ennyi....
2014. április 09. 21:20 #158
- törölt felhasználó -    
Lambika, legyszi, meg huszadjara is kuld el ugyanazt a hozzaszolast. biggrin.gif Ettol nem lesz nepszerubb a kommented..
2014. április 09. 21:21 #159
Fancsababa
Fancsababa
 
StátuszAkuryou... ☣
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 583
Csatolások: 19
Azonosító: 192862
Offline offline
Ezek a képek nem is olyan durvák ez az egyik. A másik hogy ez Demi magánélete és nem hinném hogy önszántából rakta volna ki őket. Amúgymeg mindenki életében eljön az a bizonyos dolog hogy szerelmes lesz és biztos vagyok benne hogy ugyan úgy fog emlékként képeket készíteni párjával. Semmi értelme itt szidni Demit.
Azon kívűl ismétlem ne is olyan durva képek, szóval aki csak szidni tudja ezt a nőt az jó mélyen nézzen már magába!! A drogról pedig leszokott, lehet ogy egyszer rossz útra tévedt de már vége, és amúgy az a bulimiája miatt volt. :/ Szóval ennyi..
2014. április 09. 21:22 #160
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
hencikeeh000: "Egy normális ember nem fotózza magát meztelenül."

Jaj dehogyis nem. =D
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok