Klippremier: Bogi - We All
2014. április 26. 15:43
#43
|
|
Dorci24új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.11. Hozzászólás: 52 Csatolások: 0 Azonosító: 180062 offline
|
olyan szar ez a szám (az összes verzió) hogy az valami hihetetlen. semmi bajom a csajjal, sem a hangjával, maga a dal nem tetszik. mondjuk a Running se nagy durranás, de még mindig jobb mint a We all
2014. április 26. 15:51
#44
|
|
RutaPrimroseLove |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.17. Hozzászólás: 697 Csatolások: 5 Azonosító: 202135 offline
|
nevezzetek bunkónak, de sztem a dal is borzasztó a csajnak semmi hangja sincs, a klipp meg... átlagos...
2014. április 26. 16:22
#46
1.Tök átlagos remix ilyet (ha nagyon akarok) még én is megtudok csinálni.
2.Nekem nagyon unszimpatikus a csaj.
2.Nekem nagyon unszimpatikus a csaj.
2014. április 26. 18:29
#48
Nem szeretem ezt a dalt, és Bogi vernyákoló hangját sem, bár magával a csajjal nincs bajom. A klip unalmas lett egyébként, de ez csak az én véleményem. A műsor neve amúgy "Magyarország, szeretlek!", leírhattátok volna rendesen.
2014. április 27. 11:53
#52
|
|
KPetra5000visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.26. Hozzászólás: 340 Csatolások: 0 Azonosító: 217535 offline
|
Szeretem ezt a számot, de egyáltalán nem szimbi nekem ez a Bogi...
Rádásul még olyan majomfeje is van.......
Rádásul még olyan majomfeje is van.......
2014. április 27. 16:51
#55
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Naponta több tucatszor leadják a rádiók ezt a dalt, szóval még jobban idegesít, mint régebben, pedig sosem volt kedvencem sem a dal, sem a csaj. Elég unalmas lett a klip, a kiejtésétől pedig még mindig rosszul vagyok...
1 felhasználónak tetszik:
Beyla
2014. április 28. 15:06
#57
|
|
Dream-AmeliaMuhahahaha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.21. Hozzászólás: 1088 Csatolások: 132 Azonosító: 222966 offline
|
Hallottam élőben is, szerintem nem rossz.
2014. április 28. 20:56
#60
|
|
Ágika21MézesMαckóღ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.19. Hozzászólás: 1836 Csatolások: 109 Azonosító: 180845 offline
|
Idézet (dreamsgirl @ 2014.04.28. 19:42)
jaj hát ez nélkül nem tudok élni,de komolyan!pff

Nem muszáj rákattintani a cikkre
Nem lehet az összes cikk One Direction-s
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline




