Starity

Egy korszak lezárult - búcsúzik az IWIW

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 15. 16:37 #61
- törölt felhasználó -    
Normális, ha ezen elsírom magam? Annyi minden kötött akkoriban oda. :'(
2014. május 15. 16:38 #62
- törölt felhasználó -    
sosem használtam ...
2014. május 15. 16:51 #63
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Régen szerettem, de elavult a Facebook miatt...
2014. május 15. 16:57 #64
Zoe232677
Zoe232677
visszatérő vendég
 
Státuszpain demands to be felt
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 0
Azonosító: 185994
Offline offline
azért elég rosszul érintett most ez a búcsúlevél, utálom a búcsúzkodást sad.gif #iwiw #rip
2014. május 15. 17:03 #65
Diary
Diary
visszatérő vendég
 
StátuszSummertime
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.16.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 222791
Offline offline
Elhiszem, hogy a fórumozók nagy többségét nem érinti olyan mélyen a hír, de szerintem nem egy olyan ember van itt, aki még járni sem tudott, mikor az Iwiw már létezett. Emlékszem, az én kamaszkoromban igenis nagy jelentősége volt, talán még az MSN lehetett konkurencia. Én pl. aktív használó voltam. Nem mondom, hogy szomorú vagyok, hiszen az idő megy tovább, a világ fejlődik, meg egyébként is, ez csak egy oldal (volt), de azért ijesztő, milyen gyorsan röpül az idő. Megsúgom, egy idő után a Facebooknak is ez lesz a sorsa.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, selena_taylor_fan
2014. május 15. 17:06 #66
- törölt felhasználó -    
A Facebook is példát vehetne róla. Akkor legalább nem egésznap azt hallanám hogy "létrehoztam új csoportot facebookon" "miért jelöltél be facebookon" "ne bökködjél facebookon" "új a profilképem facen majd nézzed meg" "gyere fel facere és ott dumáljunk" meg hasonlók. Amúgy sajnálom. sad.gif
2014. május 15. 17:08 #67
silentgirl
silentgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.28.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 302
Azonosító: 223329
Offline offline
Már kb. 2 éve töröltem a regisztrációmat az IWIW-en, de azért furcsa ezt hallani, hogy nincs többé, ez volt az első közösségi oldal amire regisztráltam! sad.gif
2014. május 15. 17:14 #68
Párizs-89
Párizs-89
visszatérő vendég
 
Státuszhello
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 155933
Offline offline
a mai 13-14éves korosztály ezt már nem is használta ők/ti már a fb. szocializálódtatok, de mi 21-25 éveseknek még jelentett valamit ez az oldal, ismertük. persze már kb 4 éve töröltem magam de kiskamasz fejel remek volt, az akkori idők "legmenőbb" helye. de ahogy jött a többi közösségi oldal előszőr myvip, myspace ... és a facebook, úgy egyre többen léptek le, ami persze nem baj hiszen haladni kell a korral. wink.gif *szép emlékek* Egy korszak lezárult, a Gépház nem küld több üzenetet.
2014. május 15. 17:14 #69
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát igen, látszik, hogy a fórumozók átlag életkora a 10-14 év körüli skálán mozog. Régebben az Iwiw volt olyan klassz és menő, mint manapság a fészbukk. Én speciel nagyon sajnálom, hogy megszűnik, de ahogyan írtátok előttem, a fejlesztések számukra nem előny lett, hanem sokkal inkább a hátrány. Ha felmentem rá, úgy éreztem, mintha a fészbukk ikertestvérével lenne dolgom. Rengeteg ismerősre tettem szert, tartottam a kapcsolatot a barátaimmal, de milliószor jobb volt, mint az amit manapság annyira favorizálnak. Akkoriban még nem voltak szuperokos telefonok, amik okosabbak a használójuknál, nem volt WiFi meg semmi ilyen extra. Talán valakinek ismerős még a jóöreg betárcsázós net? smileeee.gif Nekem még volt olyanom, és valahogy rá egy-két évvel ismertem meg ezt a fantasztikus ismerős kereső portált. Szerettem akkoriban, sőt egyenesen imádtam ilyeneken lógni, mert az ember nem találkozott szembe azzal a primitívséggel és undormánnyal, mint amivel manapság a fészbukkon. Infókat osztottunk meg egymással, levelezgettünk rajta és nem versenyeztek az emberek netr*banckodással. Én sem vagyok öreg, sőt igen csak fiatal felnőtt vagyok, de ilyenkor úgy érzem, mintha egy nyolcvan éves vén asszony lennék. Hihetetlen, hogy mennyit változott pár éve a világ, vele együtt a születendő generáció is. Speciel fel nem foghatom, hogy lehet 0-24-ben azt a nyomorék fészbukkot nyomogatni, ahelyett, hogy kimennél a teraszra napozni egy jó könyv társaságában. Remélem, hogy egy idő után az arckönyv is ilyen sorsra fog jutni, mert az butítja az embereket. Nincs rajta semmi értelmes, arra meg nem vagyok kíváncsi, hogy Julcsika miért höbörőg a csöcsvillantós képén az "Úgy megb*sználak." kommentek miatt.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Shenayla, Sally Sparrow, selena_taylor_fan
2014. május 15. 17:16 #70
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Nem regisztráltam rá, akartam, de mégsem...! sad.gif
2014. május 15. 17:41 #71
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
pedig ezerszer jobb mint a f*szbuk..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. május 15. 17:45 #72
- törölt felhasználó -    
nekem is volt iwiw-em, de már több éve töröltem magamat a közösségi oldalról
2014. május 15. 18:23 #73
- törölt felhasználó -    
Hát ez a pillanat is eljött. Csoda, hogy idáig húzták. Pedig egykor a MyVip-pel meg ezzel indult a közösségi oldalak korszaka Magyarországon. Emlékszem, szinte világmegváltó dicsőségnek éreztem, amikor mindkettőre tudtam regisztrálni biggrin.gif A suliban le is tiltották a gépekről a két oldalt, mi pedig kutattuk, melyik gépeken tudnánk mégis behozni. Futóhírként terjedt, ha sikerült olyan infotermet találni, ahol működött. Ha olyanba kerültünk, akkor informatikafeladat helyett általában három oldal ment: MyVip, iwiw, meg a Honfoglaló játék biggrin.gif
2010-ben regisztráltam FB-ra, de jó ideig rá se néztem. MyVipről elég korán kiszálltam. Az év októberében kezdtem el inkább a FB-t használni az iwiw helyett, majd nemsokára megszüntettem az iwiw-profilomat is.
Nem is valószínű, hogy megérné egy magyar közösségi oldalnak létrejönnie mostanában, hiszen FB mellett már dübörög a Twitter, Instagram, Tumblr stb.
2014. május 15. 18:35 #74
- törölt felhasználó -    
Hát ennek a szarnak már kb 2010-ben lejárta az "ideje"....
2014. május 15. 18:58 #75
Tyria
Tyria
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.27.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 168017
Offline offline
Beyla, nekem is volt betárcsázós netem smileeee.gif A mai oldalak kb. sose töltődnének be rajta. Csak 2007 tavaszán lett szélessávú netünk.
Számomra az iwiwnél sokkal többet jelentett az MSN, ott előfordult, hogy 20-an is voltunk egy szobában. Mindenki gyűjtötte az ikonokat, hangulatjeleket, amik egy-egy szó vagy betű leütése után jelentek meg. Régi szép idők! Jaj, dehogy régi az... csak a fejlődés gyorsult fel! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 15. 19:04 #76
Ariana-Girl
Ariana-Girl
visszatérő vendég
 
Státuszplant love,grow peace
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 0
Azonosító: 199622
Offline offline
mikor még az iWiW volt a menő biggrin.gif tyűűűbiggrin.gif
2014. május 15. 19:09 #77
Dream-Amelia
Dream-Amelia
Muhahahaha
 
StátuszDream-Amelia még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.21.
Hozzászólás: 1088
Csatolások: 132
Azonosító: 222966
Offline offline
Régen nagyon szerettem, de tényleg ezerszer jobb a facebook..
2014. május 15. 19:15 #78
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Nos, nekem is az IWIW volt az első közösségi oldal, ahová regisztráltam magam. Mivel már évek óta nem léptem be (a jelszavamat sem tudom), így annyira nem rázott meg a hír, látom többeket viszont igen. Akik így vannak, azt mondják, hogy a Facebook mennyire egy sz.r oldal, pedig szerintem igenis hasznos. Persze, csak akkor, ha nem a hülyeségek miatt lépsz be és lesed minden pillanatban... Például, ha gyorsan meg akarsz kérdezni valamit az egyik ismerősödtől, akinek nincs meg a telefonszáma (pl. osztálytárs), akkor könnyen megteheted, ha fent van a Facebookon! Mivel az lett a "menő" manapság, így szinte (legalábbis nekem) minden ismerősöm megtalálható rajta. Azt vettem le sok kommentből, hogy sokan úgy gondolják, a Fb csak az idióta tizenévesek és a magamutogató tinir.bancok oldala, pedig nem... Sajnos az értelmes funkcióit már nem is látják az emberek, de mégis sok pozitív és hasznos dologra lehet használni. Itt is elsősorban az ismerőseid könnyed elérése volt a cél, ezen felül még saját oldalt vagy csoportot is létrehozhatsz, ami szintén hasznos (hacsak nem a századik társkereső csoport az)... Én három oldalt is üzemeltetek ott, úgy érzem az igényesebb fajtába csoportosíthatóak ezek. Véleményem szerint is nagyon unalmas és "gáz", hogy rengeteg igénytelen és ostobaságot sugárzó oldal, csoport, bejegyzés, komment van az oldalon, de erről csakis a felhasználók és nem az oldal maga tehet. Ezt szerintem beláthatná minden Fb utáló. Nem azért lett ennyi hülye ember, mert létrejött a Fb, nem. Amikor létrejött, ott megnyilvánult és azóta is megnyilvánul minden nap a mai nemzedék intelligenciája. Ami sajnos, mint tudjuk átlagosan igen alacsony. Én személy szerint nem érzem magam olyannak, mint a nagy többség, és nem is szeretnék olyan lenni... Most felhozhatnám példaként a mai elfajultságra az Eurovizió mostani győztesét is. Na persze ez a képmutatásra is példaként szolgálhat, hisz mindenki azt mondja, mennyire elfogadó, de én valahogy egészen másképp látom... Na mindegy, ez már annyira nem ide tartozik, de még mindig rosszallom ezt az egészet.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Beyla
2014. május 15. 19:31 #79
Pocher
Pocher
visszatérő vendég
 
Státuszbaszus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.08.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 3
Azonosító: 48829
Offline offline
amikor meg szeretem volna csinálni az ídőkapszulát nem emlékeztem a jeleszavamra olyan rég voltam fent...
2014. május 15. 19:33 #80
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
De kár :c Pedig volt ott egy alkalmazás amit tisztára szerettem. Úgy volt, hogy lesz egy későbbi változata is, de most úgy tűnik, hogy nem.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!