Starity

Egy korszak lezárult - búcsúzik az IWIW

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 15. 19:40 #81
LuLu1212
LuLu1212
visszatérő vendég
 
StátuszA múltat nem változtathatod meg, viszont még ott van a jelen és a jövő.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 201523
Offline offline
Már több éve nem mentem fel rá, de valahogy mégis "hiányozni" fog.. cray.gif
2014. május 15. 19:45 #82
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
az első közösségi oldal volt ahova regisztráltam. az iwiw segített,hogy felvegyem a kapcsolatot az külföldön élő féltestvéremmel... legutóbb csak kíváncsiságból ugrottam fel... kihalt az egész.. cray.gif
2014. május 15. 19:51 #83
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, bár azt még mindig nem értem, hogy a myVIP miért nem zárul le?
2014. május 15. 20:07 #84
- törölt felhasználó -    
Régebben imádtam, de a Föbö sokkal jobb good.gif
2014. május 15. 20:16 #85
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Nekem is ez volt az első közösségi oldal, amire regisztráltam. Aztán mikor létrejött a Facebook, akkor oda is, de kb. 2010-ben kezdtem el foglalkozni vele. az IwIw-re azóta talán fel sem néztem, de rossz hallani, hogy megszűnik.

Egyébként a Facebook igenis hasznos, csak nem arra, amire az emberek 80%-a használja. Van olyan ismerősöm, aki napi 10-15 képet, 30 értelmetlen posztot kitesz full tele helyesírási hibával. Nekem van pár képem (utazás, valami érdekes dologról) de nem teszek ki napi 20 selfie-t. Mostmár legtöbbször csak az ismerőseimmel szoktam beszélgetni, akik pl. külföldön laknak, vagy tőlünk messze.

Na, de én sajnálom az IwIw-et, habár évek óta fel se mentem rá. Viszont mindennek eljön egyszer a vége, és inkább így, mint úgy..
2014. május 15. 22:38 #86
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Régen milyen menő volt az Iwiw... Mindig kérdezgették, hogy nekem van-e, mi a becenevem, melyik klubot jelöltem be ismerősnek stb... Még a tanárjaimat is gyakran lenyomoztam ezen az oldalon keresztül! Hahaha. Aztán jött a MyVip, és az volt a nagy guru.. Meg az MSN!biggrin.gif Én is órákat töltöttem hangulatjelek keresésével, meg ilyen plusz msn-es dolgok letöltésével (státusznak kiírja milyen zenét hallgatsz, színes lesz a neved stb.. -> persze ez már a "modern MSN" ~kb. 2008~ hozzájárói).. biggrin.gifD Régi szép időőőők:)
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 15. 23:15 #87
Emese2014
Emese2014
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.23.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 1109
Azonosító: 221725
Offline offline
Nagyon szép ez a levél. Mint sokan én sem szeretek búcsúzkodni. Amikor az utolsó mondatott olvastam el szomorottam. Egy korszak lezárult, a Gépház nem küld több üzenetet, üdv:
iWiW
Bár igaz hogy nem regisztráltam de imádtam anyumnak az ölében üldögélni és nézné a képeket és az élményeket... A Facebooknak is egyszer ez lesz a sorsa. Facebook jó dolog de akkor még jobb lenne ha nem lenne annyi ripaccsal tele. Van egy ismerősöm aki 10 éves (személyesen is ismerem) és egy nap 5 fotót tesz fel magáról vagy pár fiúcskával pózol vagy éppen az "új legjobb barátnőjével" vannak rajta. Ezen kívül 40 állapotot tesz ki. Emlékszem hogy amikor kicsi voltam és ő még kisebb játszottunk strandoltunk meg minden és ma már csak az neki a lényeg hogy mennyünk be a fürdőbe és csináljunk képeket és tegyük fel a Facebookra... Meg ez hogy telefonoddal fotózód le magad a tükörben meg azok a flegma pofák katasztrófák és még sok rossz dolog van ami az iwiwen sosem volt... Bocsánat ha bárkit megbántottam ezzel a telefonossággal de ez az én véleményem...
1 felhasználónak tetszik: Lambika
2014. május 15. 23:27 #88
rékuci6000
rékuci6000
visszatérő vendég
 
StátuszI love when someone's laugh is funnier than the joke :DDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 48
Azonosító: 197401
Offline offline
Habár már rég nem használom az iWiW-et, de ez a levél nagyon szomorú volt sad.gif A Facebook-ot gyűlölöm, remélem egyszer az is erre a sorsra jut. Nem is lenne vele baj, jó ötlet a kapcsolatok fenntartására, külföldiekkel is, de az emberek sajnos nem arra használják amire rendeltetett. Egyetértek Emese2014!
2014. május 15. 23:33 #89
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Emese2014 @ 2014.05.15. 23:15)
Nagyon szép ez a levél. Mint sokan én sem szeretek búcsúzkodni. Amikor az utolsó mondatott olvastam el szomorottam.  Egy korszak lezárult, a Gépház nem küld több üzenetet, üdv:
iWiW
Bár igaz hogy nem regisztráltam de imádtam anyumnak az ölében üldögélni és nézné a képeket és az élményeket... A Facebooknak is egyszer ez lesz a sorsa. Facebook jó dolog de akkor még jobb lenne ha nem lenne annyi ripaccsal tele. Van egy ismerősöm aki 10 éves (személyesen is ismerem) és egy nap 5 fotót tesz fel magáról vagy pár fiúcskával pózol vagy éppen az "új legjobb barátnőjével" vannak rajta. Ezen kívül 40 állapotot tesz  ki. Emlékszem hogy amikor kicsi voltam és ő még kisebb játszottunk strandoltunk meg minden és ma már csak az neki a lényeg hogy mennyünk be a fürdőbe és csináljunk képeket és tegyük fel a Facebookra... Meg ez hogy telefonoddal fotózód le magad a tükörben meg azok a flegma pofák katasztrófák és még sok rossz dolog van ami az iwiwen sosem volt... Bocsánat ha bárkit megbántottam ezzel a telefonossággal de ez az én véleményem...

egyszerűen undoritó, és ilyenkor csücsörtienek, ami a leggusztustalanabb. Vagy nyelvet nyújtanak. Meg ettől a szótól felfordul a gyomrom: selfie
2014. május 15. 23:35 #90
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (x maite x @ 2014.05.15. 22:38)
Régen milyen menő volt az Iwiw... Mindig kérdezgették, hogy nekem van-e, mi a becenevem, melyik klubot jelöltem be ismerősnek stb... Még a tanárjaimat is gyakran lenyomoztam ezen az oldalon keresztül! Hahaha. Aztán jött a MyVip, és az volt a nagy guru.. Meg az MSN!biggrin.gif Én is órákat töltöttem hangulatjelek keresésével, meg ilyen plusz msn-es dolgok letöltésével (státusznak kiírja milyen zenét hallgatsz, színes lesz a neved stb.. -> persze ez már a "modern MSN" ~kb. 2008~ hozzájárói).. biggrin.gifD Régi szép időőőők:)

Nekem az msn volt az egyik legszebb időszak, én nekem is mindig szines neveim voltak, de az csak 2009-ben jött, mármint az msn plusok, aztán 2010-ben egyre többen átköltöztek facebookra, de én még 2011-ben is használtam de egyre ritkábban és 2012-ben meg már egyáltalán nem. Tavaly meg az is megszűnt
2014. május 15. 23:45 #91
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Kár érte. Korában a myviphez képest sokkal színvonalasabb, letisztultabb oldal volt, habár napjainkban a fb-hoz képest még mindig az.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. május 16. 09:21 #92
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
7 éves koromban regisztráltam rá, és egy távol élő jó barátommal leveleztünk, akivel 2005 után már nemigen találkoztunk.. Azért nem kicsit volt meghatározó smileeee.gif Hiányozni fog az iWiW, bár tavalyelőtt óta nem is léptem be. Most is csak teljes üresség van.
Kár, hogy a mostani korombelieknek a facsén kell lógniuk egész nap (még órán is!!), mert ha ezt nem tehetik meg, már ki vannak akadva, hisztiznek hogy nem rakhatnak ki új posztot vagy képet...
RIP IWIW
2014. május 16. 09:59 #93
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.05.15. 17:14)
Hát igen, látszik, hogy a fórumozók átlag életkora a 10-14 év körüli skálán mozog. Régebben az Iwiw volt olyan klassz és menő, mint manapság a fészbukk. Én speciel nagyon sajnálom, hogy megszűnik, de ahogyan írtátok előttem, a fejlesztések számukra nem előny lett, hanem sokkal inkább a hátrány. Ha felmentem rá, úgy éreztem, mintha a fészbukk ikertestvérével lenne dolgom. Rengeteg ismerősre tettem szert, tartottam a kapcsolatot a barátaimmal, de milliószor jobb volt, mint az amit manapság annyira favorizálnak. Akkoriban még nem voltak szuperokos telefonok, amik okosabbak a használójuknál, nem volt WiFi meg semmi ilyen extra. Talán valakinek ismerős még a jóöreg betárcsázós net? smileeee.gif Nekem még volt olyanom, és valahogy rá egy-két évvel ismertem meg ezt a fantasztikus ismerős kereső portált. Szerettem akkoriban, sőt egyenesen imádtam ilyeneken lógni, mert az ember nem találkozott szembe azzal a primitívséggel és undormánnyal, mint amivel manapság a fészbukkon. Infókat osztottunk meg egymással, levelezgettünk rajta és nem versenyeztek az emberek netr*banckodással. Én sem vagyok öreg, sőt igen csak fiatal felnőtt vagyok, de ilyenkor úgy érzem, mintha egy nyolcvan éves vén asszony lennék. Hihetetlen, hogy mennyit változott pár éve a világ, vele együtt a születendő generáció is. Speciel fel nem foghatom, hogy lehet 0-24-ben azt a nyomorék fészbukkot nyomogatni, ahelyett, hogy kimennél a teraszra napozni egy jó könyv társaságában. Remélem, hogy egy idő után az arckönyv is ilyen sorsra fog jutni, mert az butítja az embereket. Nincs rajta semmi értelmes, arra meg nem vagyok kíváncsi, hogy Julcsika miért höbörőg a csöcsvillantós képén az "Úgy megb*sználak." kommentek miatt.


Iwiw? Facebook?
Én még nagyon is jól emlékszem amikor megkaptuk itthon az első számítógépünket, húgommal akkor olyan 10 és 12 évesek lehettünk, jól emlékszem mert akkor körülbelül madarat lehetett volna fogatni velünk egész nap a gépet nyúztuk és a rajzolós programmal szórakoztunk!!! Sőt az unokanővérem is nálunk írta az egyetemi beadandóját, mert még neki sem volt gépe, olyan, hogy internet??? Az iskolában találkoztam vele először, itthon (lehet mondani, hogy gáz) talán 6-7 éve van.
És én sem vagyok nagy öreg 22 éves leszek nyáron, de ez alatt a 10 éve alatt olyan szinten felgyorsult és megváltozott minden, hogy az hihetetlen. Azt kell mondjam sajnálom a mostani tizenéveseket, nekem még volt gyerekkorom, és imádtam homokozni meg babázni, de a mostani gyereket, tinik egész nap a neten lógnak és szerintem ez abszolút nem egészséges, nem tesz jót nekik.

Egyébként én is szerettem az iwiwet, a régi iwiwet nem a hiper szuper facebook utánzatot.
5 felhasználónak tetszik: Jody, MadHatter, Szandi0820, Beyla, selena_taylor_fan
2014. május 16. 13:12 #94
Dalienth
Dalienth
visszatérő vendég
 
StátuszEverything that kills me makes me feel alive ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.17.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 0
Azonosító: 222836
Offline offline
Tulajdonképpen csodálkozom, hogy csak most. Régen én is (mint szinte mindenki a környezetemben) regisztráltam iWiW-re és MyVip-re is. Akkoriban nálunk még nem volt ugye facebook, ezért ez volt a "menő". Nem fogom védeni a facebookot, mert kapcsolattartáson kívül semmire nem használom, és nem is akarom, de aki r*bancoskodni akart, az iWiW-en meg a MyVipen is megtehette, nem kellett ehhez facebook. Arról nem beszélve, hogy gyűlöltem a körüzeneteket, ami az iWiW specialitása volt. Mikor megjelent a facebook, az iWiW mit csinált? Ahelyett, hogy mondjuk újabb ötletekkel állt volna elő, inkább lemásolta. A MyVipen meg a mai napig be lehet jelentkezni facebook-azonosítóval... kérem szépen ez egy hatalmas öngól! Hagyjuk ezt "a szegény iWiW, tönkretette a csúnya, gonosz facebook" dolgot, mert ha csak annyi energiát fektetett volna bele a fejlesztésbe, mint amennyit a facebook lemásolásába, nem biztos, hogy most zárná kapuit...
2014. május 16. 13:40 #95
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1789
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Shenayla, Beyla minden szavával egyetértek!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 16. 14:06 #96
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Nagyon-nagyon sajnálom, pedig régen amikor még használtam az IWIW-et sokkal jobban szerettem, mint a facebookot, csak ugyebár lejárt felette az idő és elveszítette népszerűségét, nem az, mert én ritkán használom az facebookot is, de akkor is főleg a régebbi IWIW az jobb volt.
2014. május 16. 14:29 #97
- törölt felhasználó -    
2006-ban voltam fent néhány évig, de sokat nem használtam 8de akkoriban jó móka volt. Az elmúlt 1-2 évben feltévedtem az oldalra, de nagyon unalmasnak, és ötlethiányosnak találtam (FB-utánzat). A megszűnése benne volt a pakliban.
2014. május 16. 18:00 #98
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Az Iwiw volt az első közösségi oldal amire regisztráltam, és emlékszem mennyire szerettem. Olyan furcsa, hogy most megszűnik végleg. Én is inkább már a facebookot használom, mert az iwiw szó szerint teljesen kihalt és egyre jobban próbált a facebookra hajazni. Most már sokkal praktikusabb azt használni és több rajta a lehetőség, de azért mennyivel jobb volt, mikor felléptél és nem egyből a sok netribi képe fogadott. Azok voltak a szép idők!
2014. május 16. 18:15 #99
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Én sosem használtam,de nemgondoltam volna,hogy idén befejeződik..
2014. május 16. 18:16 #100
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Te jó ég, ez most valamiért nagyon elszomorított. Igaz, hogy nem léptem be sokszor, mióta fészbuk-klón lett, de emlékszem, hogy mikor még 7. osztályos voltam, mennyire szerettem az iwiwet meg a myvipet, mindig felmentem az iskolában (mert itthon még se gépem, se netem nem volt). Aztán mikor bejött a fész, én nem is regisztráltam magam jó ideig - teljesen jó volt az iwiw és a vip. smileeee.gif
Egyébként én még ismerek olyan embert, aki a mai napig aktívan használta: munkatársam állandóan felment egy-egy holt időszakban a munkahelyünkön csetelni. biggrin.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!