A lánybanda új számmal lepett meg minket, melynek címe pedig nem más mint Lemonade, amibe Tyga is közreműködik.
A teljes cikkhez kattints ide!
Visszatért a Danity Kane
2014. május 15. 15:27
#2
drámai visszatértés....hát jó igazából engem kicsit hidegen hagy
2014. május 15. 15:56
#4
|
|
adrikah1995visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.09. Hozzászólás: 221 Csatolások: 0 Azonosító: 222464 offline
|
Nem ismerem őket!
2014. május 15. 16:45
#6
|
|
sztárszandra |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.20. Hozzászólás: 593 Csatolások: 1 Azonosító: 194369 offline
|
Jaj, Istenem, egy pár éve hogy imádtam őket, főleg a Stay With Me számukat, ami mellesleg egy csaodálatos és érzelmekkel teli dal, amit a mai napig imádok, csak egy kicsit már régen hallgattam, de akkor is örök kedvencem marad! Örülök, hogy visszatértek, de sajnálom, hogy úgymond "hiányosan", mert így már nem ugyanolyan!!! Ami pedig a a dalt illetti, ez most nem tetszik annyira, de nem rossz, csak valahogy ez most nem fogott meg!
2014. május 15. 16:57
#7
|
|
Diaryvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.16. Hozzászólás: 277 Csatolások: 0 Azonosító: 222791 offline
|
A Stay With Mere táncoltunk a férjemmel az esküvőnkön!
Igaz, nem új banda, de még mindig milliószor jobbak (szerintem), mint a mai, új keletű, popzene paródiái egységek.
2014. május 15. 22:40
#10
|
|
vodka-and-louboutinsúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.31. Hozzászólás: 70 Csatolások: 0 Azonosító: 207754 offline
|
Annyira örülök, hogy visszatértek! Remélem maradni fognak a megszokott zenei vonaluknál és nem állnak be a semmit mondó és unalmas mainstream sorba. A Show Stopper számuk örök kedvenc, a mai napig.♥ Kár, hogy Aundrea nélkül folytatják, mert hiányozni fog a szép és magas hangja.
Maga a szám tetszik nagyon, de egy visszatéréshez egy kicsit nagystílűbbre számítanék. Remélem sokat fogunk még hallani róluk, mert tényleg tehetségesek.
Maga a szám tetszik nagyon, de egy visszatéréshez egy kicsit nagystílűbbre számítanék. Remélem sokat fogunk még hallani róluk, mert tényleg tehetségesek.
2014. május 15. 22:55
#11
|
|
hellorlalksldjskd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 1576 Csatolások: 82 Azonosító: 129677 offline
|
Mert ez nem mainstream dal. Jogos.
Amúgy annyira nem maradt meg bennem a dolog, már így negyedik hallgatásra sem. Az egész karrierjükre ez volt a jellemző. Dawn menő, mint mindig, de maradjon inkább a szólókarriernél. Ott maradandóbbat alkothat.
Amúgy annyira nem maradt meg bennem a dolog, már így negyedik hallgatásra sem. Az egész karrierjükre ez volt a jellemző. Dawn menő, mint mindig, de maradjon inkább a szólókarriernél. Ott maradandóbbat alkothat.
1 felhasználónak tetszik:
janet7
2014. május 19. 08:41
#13
|
|
PrettyLittleFan4új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.05.16. Hozzászólás: 88 Csatolások: 1 Azonosító: 226166 offline
|
Kedvenc lánybandám volt régen, most visszatérve a legjobbak az új dalukkal. Ezek a lányok szuperek!! Mindig megtudnak lepni!
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline







