Starity

Far Cry | Far Cry 2 | Far Cry 3 | Far Cry 4

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 16. 09:51 #1
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Far Cry (2004)

Egy veterán zsoldost, Jack Carvert alakítjuk, aki homályos múltját felszámolva charter hajójáratot üzemeltet a Csendes-óceánon. Az üzlet szépen megy, ám egy nap egy újságírónő (Valerie Cortez) felkéri hősünket, hogy vigye el őt Mikronéziába, egy szigetre, mely még a térképen sincs jelölve. Mivel hősünk nem ismer nemet, rögvest elvállalja a megbízatást, mely azonban meglehetősen balul sül el. Éppen a buja dzsungelekkel gazdag Cabatu szigetére szállítja egyik utasát, amikor a part közelében egy rakéta kettészakítja vitorlását. Túléli a támadást, ám miután kiúszott a szárazföldre, zsoldosok kereszttüzébe kerül, és mindennek a tetejébe mutánsok veszik üldözőbe.

Jack hamar ráébred, hogy itt az ideje feleleveníteni a militarista tapasztalatokat és lőfegyvert ragadni. Meg kell találnia Valerie-t, és mellesleg túl is kell élnie a sziget megpróbáltatásait. Ebben segítségére lesz Doyle, egy tudós, aki telefonon kommunikál vele. Ő adja tudtára, hogy támadói vezetője egy bizonyos Krieger nevű professzor, aki titkos kísérleteket folytat a szigeten, így tehát megkapja harmadik feladatát is: le kell számolnia Kriegerrel és illegális kísérleteivel.
2014. május 16. 09:52 #2
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Far Cry 2 (2008)

Két egymással versengő frakció között dúló, háború sújtotta Afrikában téged küldenek, hogy likvidáld az ott élő, "A Sakál" nevű rejtélyes karaktert. Ő az, aki a fővezéreket fegyverrel látja el, így biztosítva a véget nem érő csatát, amivel több ezer civil életet kockáztat. Ahhoz, hogy ezt véghez vidd, meg kell ismerned a frakciók gyengéit, hogy aztán könnyebben egymásnak uszíthasd őket, vagy csak nyers erőszakot alkalmazva vágj magadnak utat köztük!

A Far Cry 2 játékosait egy teljesen új fajta játékvilágélménybe repíti. A játékos felfedezheti a számára ténylegesen szabad mozgásterű afrikai világ, amit a magas szintű új generációs technológia biztosít.

A teljesen új játékélmény során szembe kell majd nézne: amint megérkezünk Afrikába rögtön el is kapjuk a maláriát, melybe bele is halhatunk, ha nem szedjük az ellenszerét gyógyszer formájában. Éppen ezért folyamatosan tartanunk kell a kapcsolatot a helyi pappal, aki bizonyos mellékküldetéseket bíz ránk: útlevelek eljuttatása az országból kimenekülő családoknak. Cserébe az életmentő gyógyszert kapjuk.

A játék igazán részletes történetét és a helyi politikai helyzetet csak számos küldetés teljesítése révén tudhatjuk meg, és ezzel egy időben részesévé válunk a történetnek is. A számos küldetésből bőven lesznek, amik gyilkolással fognak járni. Hogy melyik frakciónak segítesz? Hogy mennyire hallgatsz a barátaidra? Ez csak rajtad múlik... De vigyázz! Mert minden tetted és küldetésed befolyásolja a környezet hozzád való viszonyulását!
2014. május 16. 09:55 #3
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Far Cry 3 (2012)

Te vagy Jason Brody. Átlagos srác, éppen befejezted a főiskolát, és barátaiddal nekivágtál a világnak. Utazásaik akkor érkeznek fordulóponthoz, mikor megérkeznek a rejtélyes, térképen nem szereplő szigetre, ahol saját bátyját a szeme előtt lövik agyon, a barátnőjét elrabolják, és a saját bőrét csak éppen, hogy sikerül megmentenie.

Célja, hogy megmentse barátait és elmenjenek erről az őrült szigetről. Itt nincsenek törvények, csak a túlélés. Jasonnak meg kell küzdenie a vadonnal, a helyiekkel, és a kalóz haramiákkal, akik fenyegetik életüket, de ekkor még nem sejti, hogy milyen hatással lesz rá a hely.

A Far Cry 3 története nem gyermekmese. A nyers erőszak nem csak vizuálisan fontos tényező, hanem komoly szerepe van a karakter, Jason Brody átalakulásában. Az ő lelki állapotáról pedig a rendszerint visszatérő hallucinációk és álomjelenetek számolnak be, miközben Jason meglelt barátai alig ismerik fel egykori társukat.
2014. május 16. 09:57 #4
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Far Cry 4 (2014)

November 21.-én fog megjelenni.

Himalájába megyünk elefántokon lovagolni.
2014. május 18. 17:29 #5
Ella535
Ella535
visszatérő vendég
 
StátuszBvBArmy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 98
Azonosító: 217283
Offline offline
Imádom a Far Cry című játékot. smileeee.gif a kedvencem a Far Cry 3.Októberben jön az új Far Cry 4 Himalaya!! smileeee.gif
a Himaláyában fog játszódni. thumbsup.gif biggrin.gif
Már várom!! smileeee.gif
2014. május 22. 20:25 #6
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
A néhány sornyi információból kiderült, hogy karakterünket Ajay Ghale-nek hívják, és anyánk utolsó kívánsága volt, hogy Kyratbe utazzunk. Itt azonnal a polgárháború kellős közepén találjuk magunkat, ahol a zsarnok Pagan Min diktátort próbálják eltávolítani az ország éléről.

A játék kreatív igazgatója, Alex Hutchinson azt is megosztotta Twitteren, hogy a borítóképen látható rózsaszín öltönyös úriember nem a főhős, bár nem igazán értjük, miért gondolta volna ezt bárki is

rock.gif
2014. június 05. 20:14 #7
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
far cry 4 wub.gif
2014. június 10. 18:18 #8
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
But first let me take a SELFIE rohog.gif



2014. június 10. 18:24 #9
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Empress @ 2014.05.16. 09:57)
Far Cry 4 (2014)
November 21.-én fog megjelenni.
Himalájába megyünk elefántokon lovagolni.


Az ősi Himaláján található Kyrat. Az ország, melyben a tradíció és az erőszak uralkodik. Te vagy Ajay Ghale. Kyratba édesanyád kérésére utazol, aki halálos ágyán kért fel eme kalandra. Sajnos azonban egy őrült diktátor, Pagan Min követőibe botlunk, akik épp harcolnak a lázadó lakosokkal. Ghale ebben a nyitott világban veszi fel a harcot... ám hogy ki mellé áll, teljesen rajta múlik. Minden döntésünk befolyásolja a világot és végül mi leszünk a mérleg nyelve a harcban
2014. június 10. 20:28 #10
- törölt felhasználó -    
Az E3-as bemutató és az első öt perc alapján nagyon jól néz ki a Far Cry 4. meghajolo.gif
Viszont lenne egy kérdésem: összefüggnek a részek, vagy csupán a név az ami lényegében kapcsolatot képez közöttük? unsure.gif Csak mert szívesen kipróbálnám őket, de az első két részt már nehéz beszerezni.
2014. június 10. 20:41 #11
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2014.06.10. 20:28)
Az E3-as bemutató és az első öt perc alapján nagyon jól néz ki a Far Cry 4.  meghajolo.gif 
Viszont lenne egy kérdésem: összefüggnek a részek, vagy csupán a név az ami lényegében kapcsolatot képez közöttük?  unsure.gif Csak mert szívesen kipróbálnám őket, de az első két részt már nehéz beszerezni.


Tudtommal semmi összefüggés nincs a részek között,mindegyik egy külön ág.És szerintem ezért is különleges mert mindegyik rész újdonságot tud mutatni.Bár FC3-ban megismert Hunk (DLC) állítólag itt is látható lesz.

Nem tudom mennyire olvastad a gamerek kommenteit, de erre az új szöszi fő gonoszra mindenki azt mondja ,hogy Vaas koppintás, mert hogy elmebeteg meg stb stb.Már ne is haragudjanak általában az ilyen sorozat gyilkosok mint elmebetegek kegyetlenek és még sorolhatnám.
2014. június 10. 20:55 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2014.06.10. 20:41)
Tudtommal semmi összefüggés nincs a részek között,mindegyik egy külön ág.És szerintem ezért is különleges mert mindegyik rész újdonságot tud mutatni.Bár FC3-ban megismert Hunk (DLC) állítólag itt is látható lesz.
Nem tudom mennyire olvastad a gamerek kommenteit, de erre az új szöszi fő gonoszra mindenki azt mondja ,hogy Vaas koppintás, mert hogy elmebeteg meg stb stb.Már ne is haragudjanak általában az ilyen sorozat gyilkosok mint elmebetegek kegyetlenek és még sorolhatnám.


Akkor majd beszerzem valamelyiket amint lesz egy kis pénzem. biggrin.gif

Én azt vettem észre, hogy manapság a legtöbben csak a hibákat keresik, meg azt nézik, hogy mibe tudnának belekötni, meg jönnek azzal, hogy ezt xy-ról koppintották. Mindegy már itt, hogy a készítők mi mindent tesznek meg, sokaknak már semmi nem elég.
2014. június 10. 21:07 #13
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2014.06.10. 20:55)
Akkor majd beszerzem valamelyiket amint lesz egy kis pénzem. biggrin.gif
Én azt vettem észre, hogy manapság a legtöbben csak a hibákat keresik, meg azt nézik, hogy mibe tudnának belekötni, meg jönnek azzal, hogy ezt xy-ról koppintották. Mindegy már itt, hogy a készítők mi mindent tesznek meg, sokaknak már semmi nem elég.


Szerintem inkább töltsd le jobban jársz vele főleg ,hogy a 2 része szavannás pálya elég unalmas és monoton lett egyesek szerint (és hát szerintem is bár nem játszottam vele de láttam pár gameplayt és nem fogott megg).De a 3-t mindenképp vedd meg többet ér mint egy gyémántgyűrű. rohog.gif

Na az meg a másik,kákán is csomót keresnek.Bár mondjuk én is találok mindig egy hibát, ha mondjuk PC-re nem készítik el csak PS4 meg társaira. rohog.gif
2014. június 11. 07:37 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2014.06.10. 21:07)
Szerintem inkább töltsd le jobban jársz vele főleg ,hogy a 2 része szavannás pálya elég unalmas és monoton lett egyesek szerint (és hát szerintem is bár nem játszottam vele de láttam pár gameplayt és nem fogott megg).De a 3-t mindenképp vedd meg többet ér mint egy gyémántgyűrű. rohog.gif 
Na az meg a másik,kákán is csomót keresnek.Bár mondjuk én is találok mindig egy hibát, ha mondjuk PC-re nem készítik el csak PS4 meg társaira. rohog.gif


Letöltésekben annyira nem bízom, mert jelenleg is van egy olyan játék amit leszedtem, de nem tudok vele játszani, mert a hozzá szükséges jelszó egy olyan oldalra lett felrakva, ami időközben megszűnt...
De amúgy néztem a 3. részt és elég jó áron kapható, szóval a nyár folyamán valamikor majd lehet, hogy akkor beszerzem. biggrin.gif

Igaz, az számomra is egy hatalmas hiba, ha valami jól kinéző dolog nem jön PC-re. rohog.gif
2014. június 11. 14:13 #15
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2014.06.11. 07:37)
Letöltésekben annyira nem bízom, mert jelenleg is van egy olyan játék amit leszedtem, de nem tudok vele játszani, mert a hozzá szükséges jelszó egy olyan oldalra lett felrakva, ami időközben megszűnt... 
De amúgy néztem a 3. részt és elég jó áron kapható, szóval a nyár folyamán valamikor majd lehet, hogy akkor beszerzem. biggrin.gif
Igaz, az számomra is egy hatalmas hiba, ha valami jól kinéző dolog nem jön PC-re.  rohog.gif


Tudok mondani pár oldalt (magyar,külföldi) ami eléggé megbízható és nincsenek ilyen bakik.
2014. június 11. 15:09 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2014.06.11. 14:13)
Tudok mondani pár oldalt (magyar,külföldi) ami eléggé megbízható  és nincsenek ilyen bakik.


Azért hálás lennék. biggrin.gif
2014. június 18. 19:32 #17
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
FŐHŐSÜNK: Ajay Ghale
2014. június 18. 19:36 #18
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Empress @ 2014.06.18. 19:32)
FŐHŐSÜNK: Ajay Ghale


Bár itt helyesebb
2014. június 19. 19:48 #19
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Rabszolgáim selfieznek.
2014. június 20. 19:25 #20
- törölt felhasználó -    
Egyik haveromtól megkaptam a 3. részt és ugyan még csak egy órát játszottam vele, de nagyon tetszik, szerintem jól elleszek vele így a szünet alatt. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Empress
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!