Starity

Far Cry | Far Cry 2 | Far Cry 3 | Far Cry 4

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 06. 18:46 #61
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Azt nyilatkozták a készítők, hogy ez a Far Cry rész más lesz, mint az eddigiek. Nem lesznek autók, sem súlyos fegyverek. Amikor a karakterünk megérkezik Oros-ba, elveszett, egyedül van, mindenféle felszerelés -és fegyver nélkül. Később sem tudunk fegyvereket vásárolni, hanem magunknak kell elkészítenünk őket, fát és köveket kell gyűjtenünk hozzá.
A játék a vadászatra, és a túlélésre épül. Lesznek különböző küldetések is, mint az eddigi részekben. A nappalt ugyanúgy éjszaka fogja váltani, előjönnek a ragadozók, amik bármikor meglephetnek minket. De teljesen magunkra vagyunk utalva, nincs modern technika.

Annyira várom már, pedig csak 1-2 órája tudom. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2015. október 06. 18:49 #62
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Bella Pearl @ 2015.10.06. 18:46)
Azt nyilatkozták a készítők, hogy ez a Far Cry rész más lesz, mint az eddigiek. Nem lesznek autók, sem súlyos fegyverek. Amikor a karakterünk megérkezik Oros-ba, elveszett, egyedül van, mindenféle felszerelés -és fegyver nélkül. Később sem tudunk fegyvereket vásárolni, hanem magunknak kell elkészítenünk őket, fát és köveket kell gyűjtenünk hozzá.
A játék a vadászatra, és a túlélésre épül. Lesznek különböző küldetések is, mint az eddigi részekben. A nappalt ugyanúgy éjszaka fogja váltani, előjönnek a ragadozók, amik bármikor meglephetnek minket. De teljesen magunkra vagyunk utalva, nincs modern technika. 
Annyira várom már, pedig csak 1-2 órája tudom.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Hát én megnéztem a trailer-t és nem igazán tetszik.Meg nekem ,hogy a végén megjelentek ezek a kannibálok a Forest című játék jutott eszembe.
2015. október 07. 09:26 #63
- törölt felhasználó -    
Én nem tudom mit gondoljak róla. Far Cry játék, szóval a mechanizmus, meg az alapdolgok biztos itt is meglesznek és azok nagyon jól bevált és érdekes elemek, de ez a korszak, meg ez az egész hangulat amit így a trailer adott nem igazán nyűgözött le. Megvárom, hogy megjelenjen és fent legyenek az első walkthrough videók és majd utána eldöntöm, hogy kell-e ez nekem vagy sem. pardon.gif
2015. október 07. 17:59 #64
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2015.10.07. 09:26)
Én nem tudom mit gondoljak róla. Far Cry játék, szóval a mechanizmus, meg az alapdolgok biztos itt is meglesznek és azok nagyon jól bevált és érdekes elemek, de ez a korszak, meg ez az egész hangulat amit így a trailer adott nem igazán nyűgözött le. Megvárom, hogy megjelenjen és fent legyenek az első walkthrough videók és majd utána eldöntöm, hogy kell-e ez nekem vagy sem.  pardon.gif



Hát meg mi lenne a konkrét sztorija ? Mert az eddigi részeknek volt, elrabolták a testvéremet és a barátaimat, megölték őket,bosszút állok megmentem a népemet a nagy diktátortól.De ennek ? Egy másik nép leöli a mi mamutjainkat ?biggrin.gif
2015. október 07. 18:12 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2015.10.07. 17:59)
Hát meg mi lenne a konkrét sztorija ? Mert az eddigi részeknek volt, elrabolták a testvéremet és a barátaimat, megölték őket,bosszút állok megmentem a népemet a nagy diktátortól.De ennek ? Egy másik nép leöli a mi mamutjainkat ?biggrin.gif


Igen, ez a másik dolog amiért egyelőre nem vagyok meggyőzve. laugh.gif Majd ha lesz több infó a sztoriról, akkor talán majd sikerül jobban felkelteniük a figyelmem, bár nem fűzök túl sok reményt hozzá.
2015. október 19. 20:08 #66
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Sok helyen olvastam ,hogy ez csak ilyen kis DLC féleség lesz (akárcsak az a robotos sárkányos)
1 felhasználónak tetszik: johanna92
2016. január 20. 19:28 #67
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline


Hát nekem nem nagyon jön be ... sorry.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!