Hosszas várakozás után megjelent a Within Temptation legújabb kisfilmje az Xzibittel közös dalhoz.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Within Temptation — And We Run
2014. május 23. 14:39
#2
Másra számítottam. Szeretem a WT-t, de nem lett nagy durranás. Simán be lehet dobni a többi klipjük közé. Kár érte...
2014. május 23. 14:47
#3
a klip jó lett nagyon tényleg,szeretem az ilyen látányos dolgokat,de a dal csak olyan átlagos
2014. május 23. 15:25
#4
A régebi klipjeikhez sorolnám. Sharon hangja még mindig nagyon gyönyörű a dalban.
2014. május 23. 18:03
#6
igazi fantasy stílusú klip lett
most is nagyszerű munkát végeztek. Az Xzibit nélküli verzióra kiváncsi leszek
2014. május 24. 12:09
#10
|
|
Dreamchibi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.11. Hozzászólás: 784 Csatolások: 0 Azonosító: 193823 offline
|
Szerintem az egyik legjobb szám a Hydra albumról. Nem is tudom hányszor hallgattam már meg. Eleinte nekem is fura volt benne a rap, de szerintem ez a szám úgy jó ahogy van. De remélem azért maradnak a régi zenei stílusuknál.
Jó lett a klip is, tetszett. Sharon hangja meg elképesztő mint mindig. Sosem csalódtam benne.
2014. május 24. 12:12
#11
Nekem nagyon tetszik a Hydra-n lévő összes duett, beleértve ezt is. A rap-et önmagában nem szeretem, de így együtt ütős lett. Feldobja a dalt, egyedibbé teszi. A klip tényleg átlagos, de unalmasnak nem mondanám. Sharon most is elragadó, mint mindig
2014. május 24. 14:18
#13
|
|
kicsikokidragon |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.29. Hozzászólás: 1169 Csatolások: 234 Azonosító: 201100 offline
|
Szerintem tökéletesen illik bele Xzibit a dalba. Robert mindig is szerette azt a rappet, amit Xzibit is csinál. Az a baj az emberek nagy részével, hogy beszűkült a látókörük. Rengeteg kritikát kaptam amiatt, hogy hogyan merték még is megtenni, hogy a szimfometálba berakták a rappet.. Eszméletlenül jó páros Sharon angyali hangja, és Xzibit mély rappje. És nem arról van szó, hogy mostantól ők ezt fogják csinálni..Ez csak egy dal, és ebben is ki akarták próbálni magukat. Mondjuk a klipben azért hiányoltam a történetet, mert elég sivár lett.. Xzibit részei nagyon jól meglettek csinálva, főleg a kolibris rész. Viszont Sharon mozoghatott volna többet is... De attól függetlenül megint zseniális munkát végeztek:)
2014. május 24. 15:18
#14
|
|
Fannycska999rrrromantic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.04. Hozzászólás: 3681 Csatolások: 163 Azonosító: 160042 offline
|
A videó szerintem nem lett a legjobb, de a dalt még mindig nagyon szeretem, úgy tökéletes, ahogy van
2014. május 24. 20:40
#15
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Nem voltam oda értük sose, de ezt megnéztem. Nem olyan rossz, de fura szimfonikus metált rappel keverni.
Inkább vicces az egész.
2014. június 06. 22:16
#17
|
|
Falling Awakevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 180 Csatolások: 25 Azonosító: 155291 offline
|
imádom..mondjuk a történet elmaradt amit vártam..de ne baj..tökéletes <3
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:










