Starity

Magic in the Moonlight / Káprázatos holdvilág (2014)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 23. 22:03 #1
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Rendező és író: Woody Allen
Sztori:
Egy angol bűvész (Colin Firth) próbálja lerántani a leplet egy lányról (Emma Stone), aki azt állítja, hogy kommunikálni tud a szellemekkel - de aztán szép lassan megkedveli a nőt...
Szereplők:
Emma Stone ... Sophie
Colin Firth ... Stanley
IMDb | Trailer

Still kép beer.gif
17 felhasználónak tetszik: SmileyZ, sMokEe.cLouD, House Of Wax, Jody, Toxic, jexxica, Sally Sparrow, Lindsay019, iktriad, funny18, Genevieve, idone, Szandi0820, zsofeeh, AmyVie, LDreamP, standoffan
2014. július 06. 14:58 #2
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
10 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, Annamari74, Toxic, idone, Lindsay019, Szandi0820, zsofeeh, duracell, standoffan
2014. november 13. 21:36 #3
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Nagyszerű film, ma néztük a moziban, mindenkinek nagyon ajánlom. thumbsup.gif
9 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, Lindsay019, jexxica, Szandi0820, Sally Sparrow, Toxic, zsofeeh, standoffan
2014. november 14. 07:39 #4
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én ha minden igaz, ma látom... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019
2014. november 17. 07:30 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos, a filmet megtekintettem és megmondom őszintén, hogy napokkal később is kattog rajta az agyam, plusz vigyorgok, mint a vadalma, ha eszembe jut, mit is láttam pár nappal ezelőtt a moziban... Azt hiszem, ezt azt jelenti, hogy a Magic in the Moonlight befészkelte magát a kedvenc filmjeim sorába. smileeee.gif

Zseniális a történet, a karakterek, a helyszínek, a rendezés, minden. A maga egyszerűségével mesél és mond rengeteget a világról, néha filozófiai magasságokban. Imádom, imádom, imádom. Egyszerűen nem tudok mást mondani erről az alkotásról. Fantasztikus film és én is azt tudom mondani, hogy nézze meg mindenki, érdemes.

Colin Firth egyszerűen brilliáns (de mikor nem? rohog.gif ), imádtam ebben a "marcona zseni" szerepben, piszok jól állt neki ez a szarkasztikus karakter. Nem tudott olyan szemétséget mondani, amitől kiábrándultam volna belőle... rohog.gif (mondjuk a valóságban is szeretem az ilyen pasikat, akik elég nyersek, viszont van annyi agyuk hozzá, hogy elnézzem nekik smileeee.gif )

A Sophie-t alakító Emma Stone pedig szintén tündéri volt, szimpatikus, szerethető.

Egyébként a film hangulata, az 1920-as évek, jaj, egyszerűen imádtam. Egyik kedvenc korszakom, holott tudom, hogy nem olyan sokkal később ütött be a második világháború... sad.gif Szóval ennek az időszaknak a hangulata folyton magával ragad, felvidít, plusz mindig elfog egy olyan érzés, hogy de ott lennék én is... Az akkori ruhák, a zenék... Jajjj. Na, de nem sóhajtozok tovább... rohog.gif

Woodynak pedig külön kalapemelés azért is, mert SPOILER összehozta az 54 esztendős (de annyinak egyáltalán nem látszó és mocskosul sármos) Colin Firth-t és a 26 éves (de még nálam is fiatalabb!) Emma Stone-t a vásznon. biggrin.gif Ez a 28 év fel sem tűnt köztük a filmben, egyszerűen imádnivalóak voltak együtt, s egy percig sem gondolkozott el szerintem senki azon, hogy hát hogy lehetnek ezek egymásba szerelmesek ilyen "generációs szakadékkal" és pláne hogy teljesedhet be végül ez a románc. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019, Bessie
2014. november 17. 18:15 #6
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.11.17. 07:30)

Woodynak pedig külön kalapemelés azért is, mert SPOILER összehozta az 54 esztendős (de annyinak egyáltalán nem látszó és mocskosul sármos) Colin Firth-t és a 26 éves (de még nálam is fiatalabb!) Emma Stone-t a vásznon. biggrin.gif Ez a 28 év fel sem tűnt köztük a filmben, egyszerűen imádnivalóak voltak együtt, s egy percig sem gondolkozott el szerintem senki azon, hogy hát hogy lehetnek ezek egymásba szerelmesek ilyen "generációs szakadékkal" és pláne hogy teljesedhet be végül ez a románc. smileeee.gif


Ennél a résznél fogalmaztad meg legjobban, hogy mi tetszett nekem annyira ebben a filmben. meghajolo.gif
Mert egyébként tényleg fantasztikus egy hangulata van, de ha a SPOLIER végén nem jöttek volna össze, akkor biztos vagyok benne, hogy hiányérzetem lett volna, no meg feleennyire sem szeretném ezt a filmet, mint így. blush.gif

Egyébként én vagyok az egyetlen, aki a film kezdetekor először nem ismert rá Colinra? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, duracell, Bessie
2014. november 17. 18:39 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2014.11.17. 18:15)
Ennél a résznél fogalmaztad meg legjobban, hogy mi tetszett nekem annyira ebben a filmben. meghajolo.gif 
Mert egyébként tényleg fantasztikus egy hangulata van, de ha a SPOLIER végén nem jöttek volna össze, akkor biztos vagyok benne, hogy hiányérzetem lett volna, no meg feleennyire sem szeretném ezt a filmet, mint így. blush.gif 
Egyébként én vagyok az egyetlen, aki a film kezdetekor először nem ismert rá Colinra? rohog.gif

smileeee.gif Nekem is, de nagyon. SPOILER Ráadásul én sokáig meg voltam róla győződve, hogy ez egy reménytelen vonzódás lesz és azzal lesz elintézve a vége, hogy mindegyik a saját aktuális párjával marad. De szerencsére nem így lett. biggrin.gif

Én azonnal kiszúrtam. biggrin.gif Igaz, hogy sminket viselt, de Colin szemei szinte "világítottak az éjszakában", ezzel azt akarom mondani, hogy a szeméről egyből megismertem. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019
2015. március 05. 12:18 #8
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hoztam még én is pár képet. smileeee.gif wub.gif smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, Toxic, funny18, duracell, Szandi0820, Lindsay019
2015. június 10. 07:54 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ennek a hazai DVD-megjelenéséről tud valaki BÁRMIT? Én próbáltam érdeklődni forgalmazónál, kiadónál, de egymáshoz küldözgetnek, a legutóbbi üzenet meg csak annyi volt, hogy nem hozzájuk tartozik... Gyanús, hogy nem adják ki itthon... cray.gif De nekem kell ez a film!!!!!!!! cray.gif
2015. október 01. 08:19 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mély hallgatással viseltetik mindenki a hazai kiadással kapcsolatban, szóval szerintem feladhatom. dry.gif Mindegy, megveszem kint és kész. Csak még azt nem sikerült eldöntenem, hogy DVD-n inkább, vagy Blu Ray-en. Azért a "Behind the Magic" érdekelne... A mozis-premieres-vörösszőnyeges izé viszont nem hoz lázba. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2015. október 01. 14:45 #11
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.10.01. 08:19)
Mély hallgatással viseltetik mindenki a hazai kiadással kapcsolatban, szóval szerintem feladhatom. dry.gif Mindegy, megveszem kint és kész. Csak még azt nem sikerült eldöntenem, hogy DVD-n inkább, vagy Blu Ray-en. Azért a "Behind the Magic" érdekelne... A mozis-premieres-vörösszőnyeges izé viszont nem hoz lázba. 110.gif

Azért elég durva (és egyben felfoghatatlan), hogy egy Woody Allen - Colin Firth - Emma Stone kombóra szerintük nincs kereslet itthon. ohmy.gif
Mondjuk már egy ideje nem kéne meglepődnöm semmin, de mégis... a fene egye meg, hogy még mindig nem temettem el a hazai DVD/BD piacot... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. január 16. 22:21 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Megint hoztam egy adag képet, ó, szarkasztikus, szépséges, okos Stanley... rohog.gif


4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell, Lindsay019, SmileyZ
2016. január 27. 09:15 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019, duracell, SmileyZ
2016. február 25. 12:19 #14
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Még egy szettnyi fotó... Jaj, annyira imádom őket... heart.gif Úgy szeretem ezt a filmet és ahányszor belefutok valami óriási, kiváló minőségű fotóba, vérszemet kapok rohog.gif és halálosan szerelembe esek... biggrin.gif wub.gif wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell, jexxica, SmileyZ
2019. november 16. 14:30 #15
clueless
clueless
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.29.
Hozzászólás: 636
Csatolások: 0
Azonosító: 139773
Offline offline
Thanks for the stills
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!