Starity

Így vesztették el szüzességüket a sztárok

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 26. 20:16 #81
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Diary @ 2014.05.26. 16:56)
Nem vágom, miért kell ebből ekkora nagy etwast csinálni. Elveszítették, és? Mindenkivel megtörténik előbb vagy utóbb. A kor meg szerintem egy olyan dolog, ami jelen esetben egyáltalán nem számít. Tudom, manapság divat korán vagy  későn elveszíteni, de sosem értettem, egyesek mit verik a mellüket, hogy ők ekkor meg akkor. Nyilván felbukkan itt majd pár Mrs Konzervatív, akik bizonygatják majd, nekik életük legszebb élménye volt, mert vártak vele és éretten élték meg - szerintem pont ez az, amit nem lehet jól megélni, mert fáj, parázol és izgulsz, nálam legalábbis így történt, szintén 15 éves koromban -, de pont nincs jelentősége az egésznek. A nőnek nem a szüzesség a legnagyobb értéke, huszonegyedik század ide vagy oda, rengetegen még most is ezt az elvet képviselik. Szóval épphogy nem kéne megbotránkozni ezeken, mivel egyrészt ugyanolyan felnőttek lettek, mint mindenki más, másrészt, a kor az csak egy szám. Nem ez határozza meg az érettséget. Végül pedig, emiatt (akár a kései, akár a korai időpontról van szó) megszólni embereket buta szokás.



Ne haragudj, de ezt a kommentet nem bírtam ki válasz nélkül.
1) A kor nagyon is számít! A kor mindennél számít, a törvényekben, az életben, mindenhol. Egy 13 éves (bár ezek szerintem lódítások voltak) még nagyon gyerek, testileg is, olyan nincs, hogy ő szellemileg felkészültnek hiszi magát. Még egy 15-16 éves is, de van olyan, aki huszonévesen sem nő fel. Ha a dolog nem a várt eredménnyel sül el, az maradandó lelki sérülést okoz az illetőnek, utána meg járhat a dilidokihoz, mert nem bírt magával anno.
2) Áruld el nekem, honnan a bánatból szedted te azt, hogy egy nőnek a szüzessége nem a legnagyobb kincse? A történelem során vajon miért vettek el mindig ártatlan, nemileg tiszta hercegkisasszonyt, vagy leányzót? Azért, mert ez igenis a nőnek egy hatalmas értékű dolog. Az aki nem így gondolja, el nem bírom képzelni, milyen gondolatok kavaroghatnak a fejében. Nem tudom vallásos vagy e, de ez már a Bibliában is elég elég nagy jelentőséggel bíró dolog volt. Komolyan, fogtam a fejem, amikor ezt a részt olvastam.
3) De, emiatt az a helyzet, hogy az ember jogosan szólhat le valakit. Ha egy 13 éves nekem azt mondja, hogy ő x ideje együtt van a "pasijával", és ő már készen áll, nyugodt szívvel lek*rvázom, már ne is haragudjatok, mert nem nincs kész. Vagy nagylány akar lenni, aminek felnőtt korban egy igen költséges dilidokihoz való járkálgatás lesz a vége, vagy a fiú erőlteti, aminél ugyanott lyukadunk ki. Ugyan ezt gondolom 16 éveseknél is. Különben is, ha már valaki van olyan ökör, hogy ország világ elé kiteregeti a nemi életét, akkor viselje is a kommenteket. Nem tabu téma ez, de nem kell a fél világnak kiteregetni.

Nem Mrs. Konzervatívat játszanak itt páran, csak szimplán, úgy gondolom, hogy a normális felfogást képviselik. Lehetek én most akármilyen kis görcs a szemedben, de bizonyított tény, hogy az a lány/fiú aki már tizenévei első felében aktív nemi életet él, felnőtt korára úgy kiég mint a sicc. Ezekből lesznek majd a váló házaspárok, vagy éppen a tinédzser anyukák/szülők - aha, tinédzser korban mindenki ebben a témában nagyon okos tud lenni, bezzeg később amikor jönnek a problémák ebből kifolyólag jön majd a koppanás.
4 felhasználónak tetszik: An_d_a, Pöttömke, Beyla, Sally Sparrow
2014. május 26. 20:21 #82
krisztinaa 22
krisztinaa 22
visszatérő vendég
 
Státusz,,Élj a pillanatnak, mert minden más bizonytalan!"-Louis Tomlinson <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 204511
Offline offline
13?! ohmy.gif .......Én is annyi vagyok.....
2014. május 26. 20:37 #83
bucii
bucii
 
Státusz~ Élvezd az élet minden egyes percét - hisz egyszer élünk ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 1038
Csatolások: 9
Azonosító: 171514
Offline offline
néhányan elég korán...
2014. május 26. 21:03 #84
- törölt felhasználó -    
Nos igen... Kelly Osbourne, ezért ne veszítsd el a szüzességedet 13 évesen.
2014. május 26. 21:22 #85
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Mai világban már az a menő,hogy ha 13-14 évesen teherbe esnek...szánalmas
2014. május 26. 21:25 #86
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
hát én örülök,h 16 évesen szűz vagyok és még az is leszek egy darabig,lehet,h brooke példáját követem
2014. május 26. 21:52 #87
Diary
Diary
visszatérő vendég
 
StátuszSummertime
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.16.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 222791
Offline offline
Idézet (habibi @ 2014.05.26. 20:16)
Ne haragudj, de ezt a kommentet nem bírtam ki válasz nélkül.
1) A kor nagyon is számít! A kor mindennél számít, a törvényekben, az életben, mindenhol. Egy 13 éves (bár ezek szerintem lódítások voltak) még nagyon gyerek, testileg is, olyan nincs, hogy ő szellemileg felkészültnek hiszi magát. Még egy 15-16 éves is, de van olyan, aki huszonévesen sem nő fel. Ha a dolog nem a várt eredménnyel sül el, az maradandó lelki sérülést okoz az illetőnek, utána meg járhat a dilidokihoz, mert nem bírt magával anno. 
2) Áruld el nekem, honnan a bánatból szedted te azt, hogy egy nőnek a szüzessége nem a legnagyobb kincse? A történelem során vajon miért vettek el mindig ártatlan, nemileg tiszta hercegkisasszonyt, vagy leányzót? Azért, mert ez igenis a nőnek egy hatalmas értékű dolog. Az aki nem így gondolja, el nem bírom képzelni, milyen gondolatok kavaroghatnak a fejében. Nem tudom vallásos vagy e, de ez már a Bibliában is elég elég nagy jelentőséggel bíró dolog volt. Komolyan, fogtam a fejem, amikor ezt a részt olvastam. 
3) De, emiatt az a helyzet, hogy az ember jogosan szólhat le valakit. Ha egy 13 éves nekem azt mondja, hogy ő x ideje együtt van a "pasijával", és ő már készen áll, nyugodt szívvel lek*rvázom, már ne is haragudjatok, mert nem nincs kész. Vagy nagylány akar lenni, aminek felnőtt korban egy igen költséges dilidokihoz való járkálgatás lesz a vége, vagy a fiú erőlteti, aminél ugyanott lyukadunk ki. Ugyan ezt gondolom 16 éveseknél is. Különben is, ha már valaki van olyan ökör, hogy ország világ elé kiteregeti a nemi életét, akkor viselje is a kommenteket. Nem tabu téma ez, de nem kell a fél világnak kiteregetni. 
Nem Mrs. Konzervatívat játszanak itt páran, csak szimplán, úgy gondolom, hogy a normális felfogást képviselik. Lehetek én most akármilyen kis görcs a szemedben, de bizonyított tény, hogy az a lány/fiú aki már tizenévei első felében aktív nemi életet él, felnőtt korára úgy kiég mint a sicc. Ezekből lesznek majd a váló házaspárok, vagy éppen a tinédzser anyukák/szülők - aha, tinédzser korban mindenki ebben a témában nagyon okos tud lenni, bezzeg később amikor jönnek a problémák ebből kifolyólag jön majd a koppanás.


offtopic.gif Nem haragszom én (nagyon), csak szimplán egy begyöpösödött embernek tartalak. Először is, kikérem magamnak azt a rengeteg általánosítást, amit bepötyögtél. Nem tudom, ártatlan vagy-e még, őszintén szólva nem is érdekel, de amit leírtál, számomra és talán mások számára is sértő. Lehet, én leszek ezentúl az oldal ribizlije, nem érdekel, de bevallom: én is tizenöt évesen vesztettem el a szüzességemet. Most huszonhat éves vagyok, hét éve élek a férjemmel, öt éve kötöttük össze az életünket, és köszönöm szépen, a szerelmi- és szexuális életem minden téren kiegyensúlyozott, nem tudom, mit papolsz te kiégésről meg anyám tudja, miről még. Az ismerőseim többsége is hasonló korban esett túl az elsőn, érdekes módon senki nem szagolja alulról az ibolyát meg lett drogos prosti, de hát, te biztos jobban tudod, elvégre olvastál néhány szakkönyvet meg fölnézel a Facebookra olykor-olykor.
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy egyik embernek sem a szüzesség a legnagyobb kincse. Nem érdekel a Biblia, nem érdekel a szentbeszéd, a történelmi példáid sem: úgy gondolom, hogy ha már ilyen erkölcsös valaki vagy, legyen benned annyi tartás, hogy az embereket nem egy ÁLLAPOT - mert igen, a szüzesség egy állapot és nem más - alapján ítéled meg, hanem arról, milyen emberek. Számomra a szüzességnek nincs és nem is volt értéke, soha nem is lesz - a szexuális életnek van, és az számít, nem az első alkalom.
Történelmi tudásod mellesleg kicsit hiányos, aranyom... Nem akarlak kiábrándítani, de az évszázadok során az emberek többsége ágyból-ágyba ugrált, lehet, megvárta az esküvőt - vagy nem... -, de utána meg azt sem tudta a többség, kivel, mikor, hol, a lányok többsége meg nem huszonévesen ment férjhez, de nem ám. Dekameront és Valmontot még nem olvastál?
Nem kell ugyanúgy vélekednünk erről, de még egyszer mondom, kikérem magamnak, hogy megsérts és leugass, csak mert máshogy gondolkodom erről, megannyi tapasztalattal a hátam mögött. Mellesleg, utóirat gyanánt, tényleg nagyon sajnállak a korlátoltságod miatt, ha te ilyenek alapján ítélsz meg egy embert. Diplomás, boldog házasságban élő nő vagyok, és nem becsülöm le sem magam, sem másokat, amiért rendelkeztek a SAJÁT testükről és életükről. Lehet, neked mérföldkő az életedben a szüzességed elvesztése - senki nem várja, hogy első adandó alkalommal kellesd magad a buszsofőrnek -, de számomra nem volt az, nem változtatott meg, nem lettem se több, se kevesebb. (Egyébként igen, megsértettél).
2 felhasználónak tetszik: Beliyah, janet7
2014. május 26. 21:52 #88
Czuppon Mónika
Czuppon Mónika
visszatérő vendég
 
StátuszMindig azt csinálom amit nem kéne!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.21.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 562
Azonosító: 90871
Offline offline
Jesszusom én ezek között szégyellem magam! 13!!! Én 20 évesen vesztettem el és nem maradtam le semmiről ! Nem mintha nem lett volna rá lehetőségem korábban csak egyszerűen nem éreztem késznek magam és a srácokban sem biztam.Lányok ez nem lóverseny!Magadban legyél bizos!-De akkor sem 13 évesen...
2014. május 26. 22:25 #89
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Diary @ 2014.05.26. 21:52)
offtopic.gif Nem haragszom én (nagyon), csak szimplán egy begyöpösödött embernek tartalak. Először is, kikérem magamnak azt a rengeteg általánosítást, amit bepötyögtél. Nem tudom, ártatlan vagy-e még, őszintén szólva nem is érdekel, de amit leírtál, számomra és talán mások számára is sértő. Lehet, én leszek ezentúl az oldal ribizlije, nem érdekel, de bevallom: én is tizenöt évesen vesztettem el a szüzességemet. Most huszonhat éves vagyok, hét éve élek a férjemmel, öt éve kötöttük össze az életünket, és köszönöm szépen, a szerelmi- és szexuális életem minden téren kiegyensúlyozott, nem tudom, mit papolsz te kiégésről meg anyám tudja, miről még. Az ismerőseim többsége is hasonló korban esett túl az elsőn, érdekes módon senki nem szagolja alulról az ibolyát meg lett drogos prosti, de hát, te biztos jobban tudod, elvégre olvastál néhány szakkönyvet meg fölnézel a Facebookra olykor-olykor. 
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy egyik embernek sem a szüzesség a legnagyobb kincse. Nem érdekel a Biblia, nem érdekel a szentbeszéd, a történelmi példáid sem: úgy gondolom, hogy ha már ilyen erkölcsös valaki vagy, legyen benned annyi tartás, hogy az embereket nem egy ÁLLAPOT - mert igen, a szüzesség egy állapot és nem más - alapján ítéled meg, hanem arról, milyen emberek. Számomra a szüzességnek nincs és nem is volt értéke, soha nem is lesz - a szexuális életnek van, és az számít, nem az első alkalom. 
Történelmi tudásod mellesleg kicsit hiányos, aranyom... Nem akarlak kiábrándítani, de az évszázadok során az emberek többsége ágyból-ágyba ugrált, lehet, megvárta az esküvőt - vagy nem... -, de utána meg azt sem tudta a többség, kivel, mikor, hol, a lányok többsége meg nem huszonévesen ment férjhez, de nem ám. Dekameront és Valmontot még nem olvastál?
Nem kell ugyanúgy vélekednünk erről, de még egyszer mondom, kikérem magamnak, hogy megsérts és leugass, csak mert máshogy gondolkodom erről, megannyi tapasztalattal a hátam mögött. Mellesleg, utóirat gyanánt, tényleg nagyon sajnállak a korlátoltságod miatt, ha te ilyenek alapján ítélsz meg egy embert. Diplomás, boldog házasságban élő nő vagyok, és nem becsülöm le sem magam, sem másokat, amiért rendelkeztek a SAJÁT testükről és életükről. Lehet, neked mérföldkő az életedben a szüzességed elvesztése - senki nem várja, hogy első adandó alkalommal kellesd magad a buszsofőrnek -, de számomra nem volt az, nem változtatott meg, nem lettem se több, se kevesebb. (Egyébként igen, megsértettél).



Elsőre is felfogtam, hogy megsértettelek, és én meg másodszorra is elmondom, hogy nem annak szántam, nekem meg ez a véleményem.
Az, hogy te a szüzességed elvesztését így kijelented - gratulálok, szerintem nem sok ember volt rá kíváncsi, és soha nem is értettem, az ilyesmiket minek kell világgá kürtölni. Nem tabu téma, amit titkolni kell, de ha már úgy mutatkozol ve, hogy "Hello XY vagyok, és ennyi idős voltam mikor felnőtt lettem!", na az már nekem sok.
Te is általánosítasz most engem, én is kérjem ki magamnak?
Nem akarok beavatkozni a magánéletedbe, ahhoz végképp semmi jogom, de attól, mert most jelenleg te boldog vagy, ez is csak egy ÁLLAPOT, ami egyről a kettőre elmúlhat. És de, el kell mondjam, akik ilyen hamar kezdenek nemi életet, ki fognak égni, ezt a környezetemben élő emberek alapján ki merem jelenteni. Látszik,hogy nem is értetted mire akarok kitérni: nem drogos prostik lesznek, vagy meghalnak (ez végképp túlzás, egyszerűen nem is értem, hogy jön ide) de akármennyire is a te baráti köröd, ötvenezer felmérés szerint, ezek az emberek házasságból házasságba mennek. Ha ez rád nem érvényes, örülj, mert akkor te vagy a kivétel.
Nem, nem tudom jobban, de ha már a Facebooknál tartunk: kössek bele hogy ilyen idős korodra tinédzsereknek szóló oldalon vagy? Megint nem (!!!) megsérteni akarlak ezzel,igyekszem tisztelettudóan reflektálni, és igen, bevallom fiatalabb vagyok tőled, de nem a taknyos korosztályba tartozom. Ja, igen: olvastam szakkönyvet, kösz a kérdést!
Az egyéniségükhöz a múltjuk is hozzátartozik, ami által alkotunk összképet az emberekről. Nem egy adott, múltbéli esemény alapján ítélem meg az embereket (bár én úgy fogalmaznék, hogy véleményt alkotok róluk), de ez is nagy mértékben befolyásolja a kialakult véleményt.
Hozzátenném: az első alkalom határozza meg a későbbi nemi életedet is. Morbid példát hozok fel, de tegyük fel, egy szűz lányt megerőszakolnak este az utcán, 2 év múlva rá nem fog ágyból ágyba járkálni.
Történelem faktos vagyok, megint elmondom, mert látom, imádtok ezzel comboskodni. Igen, olvastam köszönöm ismételten a kérdés. Valóban, ágyból ágyba ugráltak, azonban legalább a látképet igyekeztek megőrizni, az illúziót, és elrettentő példának használni a többit. Szintén valóban, évszázadokkal ezelőtt a lányok nem huszonévesen házasodtak, hanem javára tinédzser korukban erőszakolták rájuk a frigyet.

Korlátolt? rohog.gif Majdnem. Nem tudom, te utánam e néztél az adatlapon, vagy láttad már e valahol a kommentemet, mindenesetre én már láttam néhány érdekes megnyilvánulásodat, és megnéztem az adatlapodat, mert ennyi tiszteletet adok a másik félnek. Nem leugattalak, és kioktattalak, bár nem csalódtam a reakciódban az előző vélemény nyilvánításaid során. Attól mert idősebb vagy, nem biztos, hogy tapasztaltabb is, ezt azért vedd figyelembe wink.gif Ha nem most, majd máskor lebecsülsz másokat más miatt, mert egy kicsit minden ember önelégült, és felszínes. Ez nem rád irányul, ez mindenkire, mindenki emberből van.
Én meg egy Starity felhasználó vagyok, aki igyekezett a korkülönbség miatt tisztelettudóan reflektálni, azonban még is be "mertem szólni" egy tőlem idősebb felhasználónak. Az álláspontodat még mindig nem tudom megérteni, de Ámen, a te dolgod.

Oké, megsértettelek - nem állt szándékomban, de bocsánatot kérni sem fogok.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 26. 23:32 #90
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
Bakker senkit nem ismerek csak Danielt smileeee.gif
2014. május 26. 23:54 #91
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Hát akkor szégyelljék csak, akik akarják a dolgot, de szerintem rohadtul nem a kor határozza meg a dolgokat. Most nem azért, de mindenki nézzen körbe és jól vésse a kis eszecskéjébe, hogy mindenkinek teljesen más a teste...Lehet, hogy valaki már mondjuk 14 évesen annyira fejlett testileg, mint egy 18 éves és különben is azt csinál a saját testével, amit csak akar. Nem az a gáz, hogy megpakolják és ez jól esik neki és utána még évekig együtt van valakivel, hanem, ha a facebook-ra posztolgatja a du*j meg képeket és nyilvánosan rázza a valagát az illető. Szóval nem értem, hogy mi azzal a baj, ha valaki testileg és agyilag is eljutott arra a szintre, hogy épp ésszel tud jól dönteni fiatal kora ellenére a saját testéről. És mellesleg nem a 13 éves riherongyok javára írtam ezt a kommentet.

Kedves Habibi! Komolyan mondom annyi felesleges agyonkencézett mondatot köpdösöl minden egyes komidba, hogy még a nemlétező hónalj szőröm is feláll. ^^ Bújj el, Bibibí! beer.gif thumbsup.gif banana_moonwalk.gif
2014. május 27. 00:39 #92
szenya
szenya
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 182613
Offline offline
Idézet
Tegnap, 20:16 #81 habibi 
3) De, emiatt az a helyzet, hogy az ember jogosan szólhat le valakit. Ha egy 13 éves nekem azt mondja, hogy ő x ideje együtt van a "pasijával", és ő már készen áll, nyugodt szívvel lek*rvázom, már ne is haragudjatok, mert nem nincs kész. Vagy nagylány akar lenni, aminek felnőtt korban egy igen költséges dilidokihoz való járkálgatás lesz a vége, vagy a fiú erőlteti, aminél ugyanott lyukadunk ki. Ugyan ezt gondolom 16 éveseknél is. Különben is, ha már valaki van olyan ökör, hogy ország világ elé kiteregeti a nemi életét, akkor viselje is a kommenteket. Nem tabu téma ez, de nem kell a fél világnak kiteregetni.


Már ne is haragudj, de mi az, hogy "az ember jogosan szólhat le valakit"? Neked például mit árt az, aki tizenx évesen veszíti el, mi hátrányod származik abból? Valamint honnan van neked jogod (!!!) ahhoz, hogy lenézz bárkit is, mert ő úgy döntött, hogy készen áll rá, és megtette? Szerintem a bizalom és szerelem szükséges mindkét fél részéről, meg persze megfelelő tájékozottság a védekezés témakörében, és nem állandóan azt kell nézegetni, hogy ki hány éves. Huszonévesen is simán megtörténhet olyannal, akiről azt hitted megérdemli, de mégsem. Minden életkorban érhetik az embert csalódások, ezt sem holmi számok befolyásolják.

Idézet
2) Áruld el nekem, honnan a bánatból szedted te azt, hogy egy nőnek a szüzessége nem a legnagyobb kincse? A történelem során vajon miért vettek el mindig ártatlan, nemileg tiszta hercegkisasszonyt, vagy leányzót? Azért, mert ez igenis a nőnek egy hatalmas értékű dolog. Az aki nem így gondolja, el nem bírom képzelni, milyen gondolatok kavaroghatnak a fejében. Nem tudom vallásos vagy e, de ez már a Bibliában is elég elég nagy jelentőséggel bíró dolog volt. Komolyan, fogtam a fejem, amikor ezt a részt olvastam.


Tehát szerinted ha valaki elveszti a szüzességét, nem olyan értékes többé? Vagy mégis hogyan gondolod? Több évszázaddal ezelőtti hagyományokat reális alapnak és követendő példának tekinteni, azért az meredek. Ennyiből, mivel régen a boszorkányüldözések is elfogadottak voltak, miért ne alkalmazhatnánk ma is, nem?
Nem arról van szó, hogy nem fontos dolog, és hogy nem kell megfontolni, kivel veszíted el. De ne kössük már számokhoz életünk fő eseményeit! Főleg ne nézzünk le másokat a személyes, csakis magára visszaható döntései miatt!

Ja és örülök, hogy ilyen széleskörű ismeretségi köröd van, hogy te bombabiztosan ki mered jelenteni, hogy aki tizenévesen nemi életet kezd élni, az ki fog égni. De azért mind a hétmilliárd embert nem ismered, ugye? Vagy igen? wink.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. május 27. 06:03 #93
Diary
Diary
visszatérő vendég
 
StátuszSummertime
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.16.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 222791
Offline offline
Idézet (habibi @ 2014.05.26. 22:25)
Elsőre is felfogtam, hogy megsértettelek, és én meg másodszorra is elmondom, hogy nem annak szántam, nekem meg ez a véleményem. 
Az, hogy te a szüzességed elvesztését így kijelented - gratulálok, szerintem nem sok ember volt rá kíváncsi, és soha nem is értettem, az ilyesmiket minek kell világgá kürtölni. Nem tabu téma, amit titkolni kell, de ha már úgy mutatkozol ve, hogy "Hello XY vagyok, és ennyi idős voltam mikor felnőtt lettem!", na az már nekem sok. 
Te is általánosítasz most engem, én is kérjem ki magamnak?
Nem akarok beavatkozni a magánéletedbe, ahhoz végképp semmi jogom, de attól, mert most jelenleg te boldog vagy, ez is csak egy ÁLLAPOT, ami egyről a kettőre elmúlhat. És de, el kell mondjam, akik ilyen hamar kezdenek nemi életet, ki fognak égni, ezt a környezetemben élő emberek alapján ki merem jelenteni. Látszik,hogy nem is értetted mire akarok kitérni: nem drogos prostik lesznek, vagy meghalnak (ez végképp túlzás, egyszerűen nem is értem, hogy jön ide) de akármennyire is a te baráti köröd, ötvenezer felmérés szerint, ezek az emberek házasságból házasságba mennek. Ha ez rád nem érvényes, örülj, mert akkor te vagy a kivétel. 
Nem, nem tudom jobban, de ha már a Facebooknál tartunk: kössek bele hogy ilyen idős korodra tinédzsereknek szóló oldalon vagy? Megint nem (!!!) megsérteni akarlak ezzel,igyekszem tisztelettudóan reflektálni, és igen, bevallom fiatalabb vagyok tőled, de nem a taknyos korosztályba tartozom. Ja, igen: olvastam szakkönyvet, kösz a kérdést! 
Az egyéniségükhöz a múltjuk is hozzátartozik, ami által alkotunk összképet az emberekről. Nem egy adott, múltbéli esemény alapján ítélem meg az embereket (bár én úgy fogalmaznék, hogy véleményt alkotok róluk), de ez is nagy mértékben befolyásolja a kialakult véleményt. 
Hozzátenném: az első alkalom határozza meg a későbbi nemi életedet is. Morbid példát hozok fel, de tegyük fel, egy szűz lányt megerőszakolnak este az utcán, 2 év múlva rá nem fog ágyból ágyba járkálni. 
Történelem faktos vagyok, megint elmondom, mert látom, imádtok ezzel comboskodni. Igen, olvastam köszönöm ismételten a kérdés. Valóban, ágyból ágyba ugráltak, azonban legalább a látképet igyekeztek megőrizni, az illúziót, és elrettentő példának használni a többit. Szintén valóban, évszázadokkal ezelőtt a lányok nem huszonévesen házasodtak, hanem javára tinédzser korukban erőszakolták rájuk a frigyet. 
Korlátolt?  rohog.gif Majdnem. Nem tudom, te utánam e néztél az adatlapon, vagy láttad már e valahol a kommentemet, mindenesetre én már láttam néhány érdekes megnyilvánulásodat, és megnéztem az adatlapodat, mert ennyi tiszteletet adok a másik félnek. Nem leugattalak, és kioktattalak, bár nem csalódtam a reakciódban az előző vélemény nyilvánításaid során. Attól mert idősebb vagy, nem biztos, hogy tapasztaltabb is, ezt azért vedd figyelembe  wink.gif Ha nem most, majd máskor lebecsülsz másokat más miatt, mert egy kicsit minden ember önelégült, és felszínes. Ez nem rád irányul, ez mindenkire, mindenki emberből van. 
Én meg egy Starity felhasználó vagyok, aki igyekezett a korkülönbség miatt tisztelettudóan reflektálni, azonban még is be "mertem szólni" egy tőlem idősebb felhasználónak. Az álláspontodat még mindig nem tudom megérteni, de Ámen, a te dolgod. 
Oké, megsértettelek - nem állt szándékomban, de bocsánatot kérni sem fogok.


1) Ez egy anonim oldal, és nehogy már azt mondd nekem, az ilyesmit kinyilatkoztatni szégyen - pláne név nélkül. Nyilván a való életben nem úgy mutatkozom be, hogy szia, XZ vagyok és ekkor meg akkor.
2.) Szerintem te meg egyáltalán ne jelentgess ki semmiféle ilyesmit, mert hozzá nem értő ember vagy (tudom, a fiókodban a pszichológiadiploma...), és lehet, te így ítéled meg a környezetedben élő embereket, egyáltalán nem biztos, ez így is van - felteszem, nem mindenki veled beszéli meg a magánéletét vagy az érzéseit. De még ha így is lenne, mi a garancia arra, hogy máshol is így van? Semmi. Elárulom ugyanis, nem tanácsos csakis perspektívák és felmérések alapján gondolkodni, mert nagyon nem lyukadsz ki jól.
3) Nem feltétlenül az első alkalom határozza meg, ez is egy ostoba klisé, amit hangoztatsz. Lehet, nálad így volt, az emberek többségénél nem. Az első alkalom korántsem a legjobb, akárkivel és akármikor veszti el az ember, ettől még mindig rengetegen élnek nemi életet. Az erőszakolást meg nem tudom, hogy rángattad ide, mert teljesen más tészta. Az nem saját döntés.
3) A hozzászólásodból azt vettem le, számodra a látszat a fontos, az meg édesmindegy, ki csal utána kit, lényeg, hogy szüzen hálják el. Nocomment...
4) A személyeskedős részekhez szólván pedig: elolvastam az adatlapodat, igen, még tegnap, korántsem tartalak olyan egyedi és fantasztikus embernek, mint te magadat, és ismeretlenül az jött le, nem jössz ki az emberekkel és a korosztályoddal, de ebbe most nem bocsátkozom bele. Továbbra is úgy gondolom, a gondolkodásmódodon nincs mit irigyelni, és nem vagyok zen-mester meg anyám kínja, de hihetetlenül pofára fogsz esni érzelmiek terén, ha ezt így folytatod - most nyilatkozzam azt, a nagy öntudatod is csak egy állapot és egyszer majd elmúlik, majd pedig rádöbbensz, nem az erőd, határozottságod, stb. a lényeg, hanem a szeretet és a boldogság?
Én ezzel befejeztem, nem fogok vitatkozni olyannal, aki érzelmi intelligencia híján van ebben a kérdésben, és még csak meg sem érti, mit beszélek. Különben sem erre való az oldal.
2 felhasználónak tetszik: Beliyah, janet7
2014. május 27. 08:08 #94
- törölt felhasználó -    
ebből miért kellett cikket írni? nekünk mi közünk ahhoz, melyik sztár mikor vesztette el? 13 évesen nagyon korai, bár azok már vagánynak érzik magukat.
2014. május 27. 14:31 #95
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Hát! Elég nagy baj, hogy tizenéves gyerekek kefélnek. Még a fiúkat meg is értem, mert ők élvezik, de szinte 100 %-ig biztos vagyok abban, hogy a lányok ilyen korban még azt se tudják, hogy milyen az igazi orgazmus. Egyszerűen a testük alkalmatlan még arra, hogy élvezzék a szexet. Egy nőnek testileg, szellemileg, lelkileg meg kell érnie, hogy élvezze a testi a szerelmet. Sajnos már az én időmben is tök ciki volt, ha egy lány tizenévesen még szűz volt. Pedig az a helyzet, hogy egy tizenéves lány vagy akár fiú még valójában nagyon is gyerek. Sőt egy kis takony, aki azt hiszi attól lesz felnőtt vagy menő, ha minél hamarabb kefél, iszik, drogozik. Ez egyébként szülői felelősség is. Nyilván nem tud egy szülő minden másodpercben a gyereke mellett lenni, de kellő odafigyeléssel, törődéssel, szeretettel és egy kis szigorral rá vezetni ezeket az ostoba jószágokat, hogy tizenévesen nem az kellene, hogy legyen a legfontosabb, hogy minél hamarabb elveszítsék a szüzességüket. Ezt se tartom normálisnak, hogy pl. itt a starity-n leadnak egy ilyen cikket, amiből természetesen a sok hülye gyerek azt fogja levonni, hogy ó nekik is így kell.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Beyla
2014. május 27. 16:10 #96
- törölt felhasználó -    
Szerintem 13 évesen nagyon korai :)Minimum 17-18 évesen kéne,de hát nemértemén biggrin.gif
2014. május 27. 16:13 #97
- törölt felhasználó -    
13 évesen az valahogy nekem nem tetszik nagyon,de ők tudják
2014. május 27. 16:26 #98
nicky21
nicky21
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj, halgass .... aztán csináld azt, amit amúgy is ku**ra csinálni akartál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.12.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 360
Azonosító: 43540
Offline offline
mbgames, remélem fiatal vagy még, mert akkor van időd komolyodni és talasztalni.
2014. május 27. 17:27 #99
Samas
Samas
visszatérő vendég
 
StátuszOkay? Okay.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.22.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 0
Azonosító: 171751
Offline offline
Lil Wayne végül is el sem mondta, hogy mikor veszítette el. Nem hiszem, hogy 13 évesen kéne elvesztenie valakinek a szüzességét. Szerintem 18 után bőven ráérnek még ezzel foglalkozni. Aztán az, akivel lefeküdtek, otthagyják őket, minta nem történt volna semmi. Kihasználják a másikat, aztán kész. -.-"
2014. május 27. 17:32 #100
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Mindenki akkor veszíti el, amikor jónak gondolja. Istenem, milyen világban élünk... biggrin.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!