Starity

Ez a hétéves kisfiú erősebb, mint te!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 30. 15:53 #21
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Ez nem elképesztő, hanem ijesztő! Komolyan a szülők pedig, hogy engedik meg, hogy ilyenek legyenek a gyerekeik? Egy átlagos 7 éves kisrác, lent játszik a játszótéren, meséket néz, játszik nem?? Én legalább is így gondolom normálisnak egy 7 éves gyerek életét. Nem pedig így.
2014. május 30. 15:54 #22
Betti The Fan
Betti The Fan
visszatérő vendég
 
StátuszSuliláz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 0
Azonosító: 211791
Offline offline
ez meg mi? semmi értelme! ilyen mutáns gyerekekkel se találkoztam még!
2014. május 30. 15:57 #23
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az anyuka és apuka sem az eszéről lehet híres.
2014. május 30. 15:57 #24
Kittister
Kittister
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen messze járhatnak egy e-mail szavai attól, amit valójában érez az ember!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 344
Csatolások: 1
Azonosító: 207481
Offline offline
Beylának kell igaza adnom egy szülőnek lehetne annyi esze h ha még a gyerek saját szándékából akarja akkor is nemet mondani.Ha már lesz gyerekem biztos nem fogok neki ilyet engedni mennyen játszón a barátaival ne eddzen.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 30. 16:02 #25
Bettó23
Bettó23
 
StátuszI'm a Lovatic and Casaser and Belieber forever. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 712
Csatolások: 146
Azonosító: 209547
Offline offline
hahh..mi komoly már gyurós pityu vazze..xd
2014. május 30. 16:06 #26
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Beyla én is beállok a sorba, és egyetértek veled...!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 30. 16:09 #27
Fancsababa
Fancsababa
 
StátuszAkuryou... ☣
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 583
Csatolások: 19
Azonosító: 192862
Offline offline
azta.....milyenek lesznek ha felnőnek ohmy.gif nem szeretnék majd velük vitába keveredni....
2014. május 30. 16:15 #28
- törölt felhasználó -    
Fuuj szerintem undoriitóó
2014. május 30. 16:17 #29
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.05.30. 15:04)
Hát ezt valahogy én sem tartom normálisnak. Sokszor fel nem tudom fogni, hogy a szülők miért csinálják ezt a saját gyerekeikkel. Gyerekekkel dolgozom, és egyszer sem tapasztaltam azt, hogy 6-7 évesen a bodybuilding érdekelné őket. Na, persze. dry.gif Egy gyerek játszani szeretne a kisautókkal, játékokkal, mesét nézni és játszani a barátokkal, nem pedig súlyzót emelgetni és testet építeni. Ha meg ezt is akarná a gyerek, akkor is azt kellett volna mondania a szülőnek, hogy nem. Tudtommal a szülő neveli a gyereket és nem fordítva. Igen is, nemet kell mondani, még akkor is, ha abból extra nagy sértődés lesz. Szvsz ezek azok a tipikus szülők, akik gyerekeik mutogatásából akarnak pénzt kreálni. Hol a f*szban van ilyenkor a gyámügy, hogy az ilyen ostobákra rádörrentsenek?! Ilyen komoly izomzathoz kitartó (minimum napi 5-8 óra) edzések kellenek, ám nekem az a sanda gyanúm, hogy szteroidozzák a gyerekeket. Gratulálok nekik. Az USA-ban kevesebbért is vesznek el gyerekeket szülőktől, de Európában hagyják azt, hogy tönkretegyék a saját gyerekeiket. P*fám leszakad, komolyan!


meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 30. 16:19 #30
- törölt felhasználó -    
Ez hát rémisztő *-*
2014. május 30. 16:26 #31
DragonQueen
DragonQueen
visszatérő vendég
 
StátuszChicken stuffed with mozzarella, wrapped in parma ham with some mash potato~Lou❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.15.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 22
Azonosító: 222685
Offline offline
Nagyon kis cuksik de...ohmy.gif azért mégis, emiatt nem fognak normálisan nőni, és szerintem sem maguktól kezdték el.
2014. május 30. 16:47 #32
RenaXx
RenaXx
visszatérő vendég
 
StátuszSm;)e !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 0
Azonosító: 206336
Offline offline
csak ne legyenek erőszakos pitbull vadállatok míg felnőnek mert elvakulnak hogy mindenkinél erősebbek... de ezzel nem lenne semmi gond de tuti kell szedniük valami étrend kiegészítőt.. mert az izom az hagyján de azt ne mondja nekem senki hogy normális ha egy hét éves fiúnak már pl. a hónalja is szőrösödik (uccsó kép) ...ott valami gebasz van.
2014. május 30. 16:48 #33
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.05.30. 15:04)
Hát ezt valahogy én sem tartom normálisnak. Sokszor fel nem tudom fogni, hogy a szülők miért csinálják ezt a saját gyerekeikkel. Gyerekekkel dolgozom, és egyszer sem tapasztaltam azt, hogy 6-7 évesen a bodybuilding érdekelné őket. Na, persze. dry.gif Egy gyerek játszani szeretne a kisautókkal, játékokkal, mesét nézni és játszani a barátokkal, nem pedig súlyzót emelgetni és testet építeni. Ha meg ezt is akarná a gyerek, akkor is azt kellett volna mondania a szülőnek, hogy nem. Tudtommal a szülő neveli a gyereket és nem fordítva. Igen is, nemet kell mondani, még akkor is, ha abból extra nagy sértődés lesz. Szvsz ezek azok a tipikus szülők, akik gyerekeik mutogatásából akarnak pénzt kreálni. Hol a f*szban van ilyenkor a gyámügy, hogy az ilyen ostobákra rádörrentsenek?! Ilyen komoly izomzathoz kitartó (minimum napi 5-8 óra) edzések kellenek, ám nekem az a sanda gyanúm, hogy szteroidozzák a gyerekeket. Gratulálok nekik. Az USA-ban kevesebbért is vesznek el gyerekeket szülőktől, de Európában hagyják azt, hogy tönkretegyék a saját gyerekeiket. P*fám leszakad, komolyan!

Úgy 10-15 évvel ezelőtt egy amerikai kisfiú birtokolta a világ legerősebb gyereke címet, szóval nem igazán számít honnan való a gyerek...
Abban egyetértünk, hogy nem normális dolog, hogy a szülők ilyet hagynak vagy ezt művelik a gyerekkel, de a szteroidot nem szokták használni. Csupán annyi, hogy valóban a napjuk legalább felét edzéssel töltik a gyerekek. Ezt arra a dokumentumfilmre alapozom, amit a fönt említett kisfiúról, és "büszke" anyukájáról láttam. A nő csak vigyorgott a kamerába, míg a kisebbik gyerekének (ezúttal egy lány) a lábait olyan módokon csavargatta ki, hogy a tornászok megirigyelnék, a gyerek meg közben cumisüvegből iszogatott. Max. ötéves kislány lehetett. Nő meg mondta, hogy mióta mászni kezdett azóta csinálja ezt mindennap órákig a gyerekkel, mert az idősebbnek is milyen jót tett. blink.gif Na és persze a pelusos gyerek addig sírt az anyjának, míg az elkezdte tornásztatni, mert ők nem erőltetik a gyerekre. Viccnek is rossz. Az a baj, hogy ahhoz, hogy szülő lehessen valaki nem kell jogosítvány, pedig néha úgy érzem nem ártana... fool.gif
2014. május 30. 16:54 #34
kata0
kata0
visszatérő vendég
 
Státusz火影忍者动态QQ表情
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 13
Azonosító: 218461
Offline offline
Ez nagyon nem normális
2014. május 30. 16:54 #35
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
szerintem ez nem normális,hogy ilyen kis fiúk ennyire ki legyenek gyúrva
2014. május 30. 16:57 #36
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Beckie @ 2014.05.30. 16:48)
Úgy 10-15 évvel ezelőtt egy amerikai kisfiú birtokolta a világ legerősebb gyereke címet, szóval nem igazán számít honnan való a gyerek...
Abban egyetértünk, hogy nem normális dolog, hogy a szülők ilyet hagynak vagy ezt művelik a gyerekkel, de a szteroidot nem szokták használni. Csupán annyi, hogy valóban a napjuk legalább felét edzéssel töltik a gyerekek. Ezt arra a dokumentumfilmre alapozom, amit a fönt említett kisfiúról, és "büszke" anyukájáról láttam. A nő csak vigyorgott a kamerába, míg a kisebbik gyerekének (ezúttal egy lány) a lábait olyan módokon csavargatta ki, hogy a tornászok megirigyelnék, a gyerek meg közben cumisüvegből iszogatott. Max. ötéves kislány lehetett.  Nő meg mondta, hogy mióta mászni kezdett azóta csinálja ezt mindennap órákig a gyerekkel, mert az idősebbnek is milyen jót tett.  blink.gif Na és persze a pelusos gyerek addig sírt az anyjának, míg az elkezdte tornásztatni, mert ők nem erőltetik a gyerekre. Viccnek is rossz. Az a baj, hogy ahhoz, hogy szülő lehessen valaki nem kell jogosítvány, pedig néha úgy érzem nem ártana... fool.gif

A hozzászólásod második felével egyetértek, mert valahol én is IQ szinthez kötném a gyerekvállalást. Szerintem az USA-ban simán elvennék a szülőktől, de ez az én véleményem, mivel is arrafelé elég komolyan veszik a gyereknevelést. Azt meg szerintem nem tudhatod, hogy szteroidozzák őket vagy sem. Hidd el, egy mozgékony, érdeklődő, cserfes 6-7 éves gyereket képtelen vagy leültetni egy helybe edzeni. Majd, ha lesz gyereked egy órában vagy ötvenszer el fogod mondani, hogy ne csináld, ne nyúlj hozzá, gyere vissza, ne csatangolj el stb. Nekem az a véleményem, hogy van szteroid is a dologban. Nem véletlen, hogy nincsenek testépítő gyerekek. Orvos nem vagyok ugyan, de ahogyan Norah is írta, ez lazán szétb*ssza a gyerek csontozatát. Alapjáraton vannak gyerekek, akiknek növekedési fájdalmuk van. Ezek meg még azt se fogják érezni, mert egy idő után ezek a bizonyos hormonok leállnak, a csontok becsontosodnak és kalap kabát.
2014. május 30. 17:06 #37
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
én ezt láttam a tv-ben és ha jól emlékszem az apuka direkt csinálta hogy pénzhez jussanak de nem biztos mert román tv be láttam és a román tudásom nem a legjobb
2014. május 30. 17:10 #38
- törölt felhasználó -    
ez egy betegség csak a cikk írója kihagyta.... láttam a tv-ben hogy van ilyen betegség amikor jóval gyorsabban fejlődik az izomzat
2014. május 30. 17:14 #39
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Ez mennyit edzhet?
2014. május 30. 17:20 #40
- törölt felhasználó -    
Egyáltalán nem természetes és normális dolog. Még azt sem tudom elhinni, hogy a gyerekek teljesen maguktól akarják ezt. A gyerekek figyelme sokkan csapongóbb, minthogy egy helyben maradjanak huzamosabb ideig, és csak edzzenek. Az, hogy csak az edzés, és az izomzatuk érdekli őket, nagyon szegényes kreativitásra és életmódra utal. Arról nem is beszélve, hogy igen káros ennyi idősen így megterhelni a szervezetüket, mert az izomzatban felhalmozódhatnak a savak (izomláz), ami ammóniafelhalmozódást idéz elő...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!