Starity

Ismét hazánkba látogat a Papa Roach

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 06. 15:25 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Ahogy beköszöntött a június, úgy szépen lassan kezdetét veszi az idei fesztiválszezon is. Jó hír a hazai rajongók számára, hogy idén is megrendezésre kerül a Strand Fesztivál a Balaton partján, és fő fellépőnek nem kisebb zenekart, mint a Papa Roachot szerződtették a szervezők.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2014. június 06. 15:26 #2
- törölt felhasználó -    
Juhhu, barátnőm nagyon fog örölni
2014. június 06. 15:33 #3
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Na, lehet elmegyek, hátha idén is olyan szerencsés leszek, hogy találkozom velük a városban. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
2014. június 06. 18:19 #4
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Kicsit lassúak vagytok nem baj! Alison mindenképp menjél, hátha olyan szerencsés leszel, mint tavaly!
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2014. június 06. 22:06 #5
THErockerGirl998
THErockerGirl998
új tag
 
StátuszIf this ain't love,then how do we get out? 'Cause I don't know!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.20.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 191950
Offline offline
Már nem tudom mióta el akarok jutni..tavaly nem sikerülta VOLT-ra,idén muszáj lesz...♥
2014. június 06. 23:25 #6
- törölt felhasználó -    
Ez aaz!! thumbsup.gif Juuhhúúúúú heart.gif Imádom őket!! biggrin.gif
2014. június 06. 23:50 #7
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Már 4 éve is csak délután fél 5-re voltak jók a szigeten laugh.gif
2014. június 07. 11:37 #8
- törölt felhasználó -    
Remek, azt se tudom ki ez, de a stílusát nézve ne mis érdekel.
2014. június 07. 13:25 #9
- törölt felhasználó -    
Régebben sokat hallgattam őket, ma már nem igazán. Idén egyébként se lesz időm a fesztiválokra, de ha mégis úgy adódna, azért szívesen megnézném őket.
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
2014. június 07. 13:44 #10
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
xDemonswithRyux és Petrafranczia: nem érzitek, mennyire szánalmasak vagytok? biggrin.gif Az egy tény, hogy Ti nem szeretitek őket, de miért kell más kedvenceit ledegradálni?

xDemonswithRyux: Te már csak tudod, hogy mire jók, igaz? Láttad már őket élőben? Élőben is legalább olyan jól szólnak, mint az albumokon, arról nem is beszélve, hogy mennyire kedvesek és közvetlenek a rajongókkal. Sokan tanulhatnának tőlük, és ahol ők fellépnek, ott színpadot is robbantanak, szerintem nem sok zenekar tudna utánuk színpadra állni, olyan showt csinálnak.

Petrafranczia: nem várom, hogy gyerekfejjel megértsd, mennyivel több lehetsz azáltal, ha mondjuk a P-Roachot nézed meg, mint Justin Biebert. Ezek a szánalmas és nevetséges tinisztárok idővel elkopnak, minden előadáson playbackelnek, mert a hangjukat csak gépekkel javítják fel a lemezeken, de no para. Majd ha idősebb leszel, rájössz, hogy Justin Bieber és a One Direction is ugyanolyan hóbort, mint a Tokio Hotel volt annak idején: elmúlik, 1 év, 2, 3, 4, 5 és huss, már csak hallomásból emlékszünk rájuk és akkor sem szívesen. Jacobyék 20 éve vannak a pályán és töretlenül a harcore-mainstream krémjének élvonalához tartoznak. Majd ha ugyanezt el tudod mondani bármelyik mai "kedvencedről", akkor én fogok bocsánatot kérni.
2014. június 07. 18:37 #11
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
MENNI AKAROCK és lehet hogy MEGYEK IS!!! :3
LexiCobain teljesen egyetértek, de mi a baj a TH-val tongue.gif
2014. június 07. 21:19 #12
Delena
Delena
visszatérő vendég
 
StátuszWalking Dead *q*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.11.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 0
Azonosító: 175326
Offline offline
LexiCobain
Teljesen igazad van! Én is imádom őket! biggrin.gif *-*
2014. június 07. 21:25 #13
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (Pocok2001 @ 2014.06.07. 18:37)
MENNI AKAROCK és lehet hogy MEGYEK IS!!! :3
LexiCobain teljesen egyetértek, de mi a baj a TH-val tongue.gif


Igazából nincs semmi bajom a Tokio Hotellal sem, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ahogyan a TH is csak x ideig volt a csúcson és lecsengett az őket körülvevő médiafigyelem, úgy a mai "nagy kedvencek" is így járnak majd idővel smileeee.gif
2014. június 08. 07:51 #14
Ruki chibi
Ruki chibi
visszatérő vendég
 
Státusz"All monsters are human." American Horror story
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 369
Csatolások: 0
Azonosító: 209651
Offline offline
Ott kell lennem. *.* Akit nem érdekel nem kötelező rákattintania a cikkre xDemonswithRyux Petrafranczia. A nyálas, csöpögős zenéken kívül van más is. ^^
2014. június 08. 09:09 #15
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2014.06.07. 13:44)
xDemonswithRyux és Petrafranczia: nem érzitek, mennyire szánalmasak vagytok? biggrin.gif Az egy tény, hogy Ti nem szeretitek őket, de miért kell más kedvenceit ledegradálni?
xDemonswithRyux: Te már csak tudod, hogy mire jók, igaz? Láttad már őket élőben? Élőben is legalább olyan jól szólnak, mint az albumokon, arról nem is beszélve, hogy mennyire kedvesek és közvetlenek a rajongókkal. Sokan tanulhatnának tőlük, és ahol ők fellépnek, ott színpadot is robbantanak, szerintem nem sok zenekar tudna utánuk színpadra állni, olyan showt csinálnak.
Petrafranczia: nem várom, hogy gyerekfejjel megértsd, mennyivel több lehetsz azáltal, ha mondjuk a P-Roachot nézed meg, mint Justin Biebert. Ezek a szánalmas és nevetséges tinisztárok idővel elkopnak, minden előadáson playbackelnek, mert a hangjukat csak gépekkel javítják fel a lemezeken, de no para. Majd ha idősebb leszel, rájössz, hogy Justin Bieber és a One Direction is ugyanolyan hóbort, mint a Tokio Hotel volt annak idején: elmúlik, 1 év, 2, 3, 4, 5 és huss, már csak hallomásból emlékszünk rájuk és akkor sem szívesen. Jacobyék 20 éve vannak a pályán és töretlenül a harcore-mainstream krémjének élvonalához tartoznak. Majd ha ugyanezt el tudod mondani bármelyik mai "kedvencedről", akkor én fogok bocsánatot kérni.


Igen láttam őket biggrin.gif Pont a szigeten azért írtam hogy már akkor is csak délután 5-re voltak jók. Tény hogy nem volt rossz buli de a mostani albumaikkal már csak a nu metal poshadt vizébe próbálnak evickélni. " töretlenül a hardcore-mainstream krémjének élvonalához tartoznak" Ez már csak azért sem igaz mert ha így lenne akkor ők lennének mondjuk a Rock Am Ring headlinere-i lásd Linkin Park tegnap, ezzel szemben a délutáni műsorsávokba jut nekik általában 1 óra akármelyik nagyobb fesztiválon. Nagyon rég megkopott az a bizonyos hírnév, már közel sem tartoznak AHHOZ a mainstreamhez mint anno!
2014. június 08. 09:16 #16
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1313
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
John Newman!!! Mindenképpen el kell, hogy menjek, csak nem tudom hogyan jussak el!
2014. június 08. 11:44 #17
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.06.08. 09:09)
Igen láttam őket biggrin.gif Pont a szigeten azért írtam hogy már akkor is csak délután 5-re voltak jók. Tény hogy nem volt rossz buli de a mostani albumaikkal már csak a nu metal poshadt vizébe próbálnak evickélni. " töretlenül a hardcore-mainstream krémjének élvonalához tartoznak" Ez már csak azért sem igaz mert ha így lenne akkor ők lennének mondjuk a Rock Am Ring headlinere-i lásd Linkin Park tegnap, ezzel szemben a délutáni műsorsávokba jut nekik általában 1 óra akármelyik nagyobb fesztiválon. Nagyon rég megkopott az a bizonyos hírnév, már közel sem tartoznak AHHOZ a mainstreamhez mint anno!



Ne haragudj meg, de továbbra sem tudok egyet érteni, de nem is ez a cél. Én úgy gondolom, hogy a P-Roach továbbra is az egyik legnagyszerűbb banda, és bármilyen koncertfelvételt visszanézel, tényleg legalább olyan jól szólnak, mint az albumokon, ha nem jobban. Az nem az ő hibájuk, ha egy-egy fesztiválon előbbre kapnak időpontot, de szerintem ez mit sem ront a hírnevükön, mert ugyanolyan jól nyomják, mint bármikor és bármilyen nagyobb rock/metal fesztivált nézel, mindenhol a főfellépők között vannak. Ők tipikusan nem egy olyan csapat, akik csináltak egy-két jó albumot (lásd a saját példádat: Linkin Park) és azóta sem érték utol magukat. Jacobyék általában egy jó album után megmutatják, hogy tudnak még jobbat. Ne érts félre, szeretem a Linkin Parkot is, de Chesterék a Meteora óta nem tudtak összedobni egyetlen olyan albumot sem, mint a Meteora volt vagy épp a Hybrid Theory. Nem bántásból mondom, de tényleg így volt, szerintem egyre kevésbé hallgathatóak az új számaik, pedig ha valaki, akkor én nagyon szerettem és tiszteltem őket hosszú éveken át, ennek ellenére hatalmasat csalódtam bennük. Persze ezzel nem azt mondom, hogy a Papa Roach tökéletes, mert biztosan nem az és nem is kell annak lennie, de úgy érzem, hogy ők minden alkalommal megütik az önmaguk által felállított mércét és értük érdemes lesz 400 kilométert utaznom. Ez természetesen egy egyéni vélemény, én tisztelem mások kedvenceit, nem rajonghatunk mindannyian ugyanazokért, így bízom abban, hogy Te sem veszed sértésnek vagy támadásnak ezt az egészet smileeee.gif
2014. június 08. 12:47 #18
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2014.06.08. 11:44)
Ne haragudj meg, de továbbra sem tudok egyet érteni, de nem is ez a cél. Én úgy gondolom, hogy a P-Roach továbbra is az egyik legnagyszerűbb banda, és bármilyen koncertfelvételt visszanézel, tényleg legalább olyan jól szólnak, mint az albumokon, ha nem jobban. Az nem az ő hibájuk, ha egy-egy fesztiválon előbbre kapnak időpontot, de szerintem ez mit sem ront a hírnevükön, mert ugyanolyan jól nyomják, mint bármikor és bármilyen nagyobb rock/metal fesztivált nézel, mindenhol a főfellépők között vannak. Ők tipikusan nem egy olyan csapat, akik csináltak egy-két jó albumot (lásd a saját példádat: Linkin Park) és azóta sem érték utol magukat. Jacobyék általában egy jó album után megmutatják, hogy tudnak még jobbat. Ne érts félre, szeretem a Linkin Parkot is, de Chesterék a Meteora óta nem tudtak összedobni egyetlen olyan albumot sem, mint a Meteora volt vagy épp a Hybrid Theory. Nem bántásból mondom, de tényleg így volt, szerintem egyre kevésbé hallgathatóak az új számaik, pedig ha valaki, akkor én nagyon szerettem és tiszteltem őket hosszú éveken át, ennek ellenére hatalmasat csalódtam bennük. Persze ezzel nem azt mondom, hogy a Papa Roach tökéletes, mert biztosan nem az és nem is kell annak lennie, de úgy érzem, hogy ők minden alkalommal megütik az önmaguk által felállított mércét és értük érdemes lesz 400 kilométert utaznom. Ez természetesen egy egyéni vélemény, én tisztelem mások kedvenceit, nem rajonghatunk mindannyian ugyanazokért, így bízom abban, hogy Te sem veszed sértésnek vagy támadásnak ezt az egészet smileeee.gif


Valamilyen szinten meghatározza a zenekart hogy épp mikor játszanak egy fesztiválon. Persze nem a rajongók szemébe, de kijelenthetjük hogy Európa legnagyobb fesztiváljain, Novarock, Download, Rock Am Ring, és esetünkben a sziget, a Papa Roach már nem jobb mint egy délutáni háttérzenének. Elég csak megnézni régen mekkora helyeken milyen zenekarokkal nyomultak és most. Lehet sokan tombolnak rájuk ezeken a fesztiválokon de már soha nem játszhatnak főműsor időben pont ezért mert jócskán lejjebb csúsztak. Én ugyanezt mondom a Roach-ról mint te az LP-ről. 2004-be írtak utoljára jó lemezt azóta még próbálják kihozni a "maximumot" ebből a nu metal hard rock keverékből, elég csak megnézni talán 2008-ba milyen ocsmányak voltak mert nem tudtak már mit kitalálni. Én atom LP fan vagyok 2000-től láttam is őket élőben nem is egyszer viszont ugyanúgy megmondom a mostani cuccaikra hogy szar. dry.gif Csak azért hoztam fel a két zenekart mivel egy időben jutottak a csúcsra és hiába csúszott le az LP is azért őket még mindig arénákba léptetik fel, ellentétben a papa roach-al akiket már nem hinném hogy a sportarénába tennének.

Ha már úgy is LP azért a Don't Stay riffet lenyúlták 3 évvel később laugh.gif

2014. június 08. 13:02 #19
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.06.08. 12:47)
Valamilyen szinten meghatározza a zenekart hogy épp mikor játszanak egy fesztiválon. Persze nem a rajongók szemébe, de kijelenthetjük hogy Európa legnagyobb fesztiváljain, Novarock, Download, Rock Am Ring, és esetünkben a sziget, a Papa Roach már nem jobb mint egy délutáni háttérzenének. Elég csak megnézni régen mekkora helyeken milyen zenekarokkal nyomultak és most. Lehet sokan tombolnak rájuk ezeken a fesztiválokon de már soha nem játszhatnak főműsor időben pont ezért mert jócskán lejjebb csúsztak. Én ugyanezt mondom a Roach-ról mint te az LP-ről. 2004-be írtak utoljára jó lemezt azóta még próbálják kihozni a "maximumot" ebből a nu metal hard rock keverékből, elég csak megnézni talán 2008-ba milyen ocsmányak voltak mert nem tudtak már mit kitalálni. Én atom LP fan vagyok 2000-től láttam is őket élőben nem is egyszer viszont ugyanúgy megmondom a mostani cuccaikra hogy szar.  dry.gif Csak azért hoztam fel a két zenekart mivel egy időben jutottak a csúcsra és hiába csúszott le az LP is azért őket még mindig arénákba léptetik fel, ellentétben a papa roach-al akiket már nem hinném hogy a sportarénába tennének. 
Ha már úgy is LP azért a Don't Stay riffet lenyúlták 3 évvel később  laugh.gif 


Ezért is mondtam, hogy nem kell vita tárgya legyen az egyetértésünk. Minden előadót másért szeretnek a rajongók és nincs olyan zenekar, aki ne veszítene el rajongókat, ahogy mindig lesznek olyanok is, akik egy-egy album/dal kapcsán nyernek újakat a régiek helyére.

Kevés zenekarra nézek fel, kevesen hozzák azt a szintet, amit elvárunk tőlük, de nekem a Papa Roach ilyen. Mindig szerettem őket, amióta az eszemet tudom és ez fokozatosan "növekszik bennem". Tegyük fel, hogy Téged, mint rajongót elveszítettek, engem megerősítettek abban, hogy érdemes hallgatni vagy alkalomadtán megnézni őket. A Linkin Parkkal meg fordítva vagyunk: ők elvesztettek engem, de Téged megnyertek. smileeee.gif Nincs is ezzel semmi gond, mindenkinek más és más zenekarok adják meg azt az éltető etalont, amire szükség van. Remélem, ha másban nem, ebben egyetértünk, mert szükségtelen ilyen apróságokon fennakadni, hisz nem vagyunk ugyanolyanok. wink.gif
2014. június 08. 13:10 #20
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Semmi sértés de szerintem olvasd el még egyszer az "én és a linkin park" részt. 2000 év végén kaptam a kazettát azóta rajongom értük, VISZONT kijelentettem hogy az új dolgaik szarok hiába voltam többször is a koncertjükön. A Papa Roach számomra mindig is a farvízen felúszó nu metal banda volt akkoriban. Megéltem azt a korszakot zselézett haj bő gatya mindenkinek, limp bizkit, linkin park, papa roach, slipknot stb zenekarok lemezeit pörgettük és még sorolhatnám biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok